Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Το καφε της παλιοπαρεας!!!!!


minaki

Recommended Posts

Μην στεναχωριεσαι ειναι μικρος ακομα δεν ξερεις τι μας περιμενει αυριο....

αυτός ειναι μικρός....ΕΓΩ δεν ειμαι:P:p

ναι ,κοριτσάκι μου ,παω κι εγω

καληνύχτααα!!! θα τα ξαναπούμε:P


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • geni

    2544

  • Αννα25

    1805

  • ΚΙΤΤΥ

    1310

  • παπακι4501

    1064

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σας...

Αννούλα περαστικά σου κορίτσι και γρήγορα πακέτο να είσαι ακίνητη τόσο καιρό με τα παιδιά....

Δευτέρα η Εβελίνα ε;;;;πω πωπω πόσο καιρό είχες να μας πεις νέα καλέ;;;;Η μικρή είναι κουκλάκι την βλέπω και εγώ στις φώτος...

Κίττυ και ο γιος σου είναι αστέρι...Κάνε υπομονή θα στρώσουν τα πράγματα και θα κάνεις και άλλο παιδάκι εδώ η πρωθυπουργάρα είπε ανάπτυξη μπουχαχαχα....

Τζενάκο πως πας με την μικρή;;;;

Άννα δεν δουλεύω σταμάτησα κοντεύω πια....

Φαίη που είσαι;;;πως πας με την εγκυμοσύνη;;;;

Ανδριαννή οι κούκλες σου;;;


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας...

Αννούλα περαστικά σου κορίτσι και γρήγορα πακέτο να είσαι ακίνητη τόσο καιρό με τα παιδιά....

Δευτέρα η Εβελίνα ε;;;;πω πωπω πόσο καιρό είχες να μας πεις νέα καλέ;;;;Η μικρή είναι κουκλάκι την βλέπω και εγώ στις φώτος...

Κίττυ και ο γιος σου είναι αστέρι...Κάνε υπομονή θα στρώσουν τα πράγματα και θα κάνεις και άλλο παιδάκι εδώ η πρωθυπουργάρα είπε ανάπτυξη μπουχαχαχα....

Τζενάκο πως πας με την μικρή;;;;

Άννα δεν δουλεύω σταμάτησα κοντεύω πια....

Φαίη που είσαι;;;πως πας με την εγκυμοσύνη;;;;

Ανδριαννή οι κούκλες σου;;;

Καλημέρααα...

Ευχαριστώ Ξανθή μου:P:p ναι ,αν πιστεψεις αυτούς σώθηκες.....τελοσπάντων


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια τι κανετε?

εγω καλα ειμαι και ο μπεμπης το ιδιο διανυουμε τον εβδομο μηνα ολα καλα μεχρι στιγμης

Μπράβο, Φαίη μου !! Με το καλό !!!!!!!!!!:P


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα στα κοριτσια μου.

δεν σας εχω διαβασει.δεν προλαβαινω.ειμαι ολη μερα με τη μπεμπα αγκαλια.

λιγο οι αναγωγε που κανει.λγο η δικη μου η τρομαρα οτι θα πνιγει,απο τις 24 ωρες που εχει η ημερα τις 20 ειμαστε αγκαλιτσα.οταν θα στρωσει το στομαχι της θα ειμαι πιο ησυχη κ θα μπαινω πιο συχνα.το σαββατο σαραντισαμε .εχτες βγηκαμε την 1η μας βολτα με το καροτσι βεβαια μου βγηκε λιγο απο τη μυτη.η μπεμπα θελει 2 ωρες μετα το φαι ορθια γιατι της γυρναει το γαλα.μεχρι να την ντυσω και να φυγουμε ειχε ερθει η ωρα να ξαναφαει.οποτε πηγαμε στο μαγαζι κ την ταισα.αυτη ηαν η βολτα μας.μετα κουραστηκαμε κ γυρισαμε σπιτι..


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα στα κοριτσια μου.

δεν σας εχω διαβασει.δεν προλαβαινω.ειμαι ολη μερα με τη μπεμπα αγκαλια.

λιγο οι αναγωγε που κανει.λγο η δικη μου η τρομαρα οτι θα πνιγει,απο τις 24 ωρες που εχει η ημερα τις 20 ειμαστε αγκαλιτσα.οταν θα στρωσει το στομαχι της θα ειμαι πιο ησυχη κ θα μπαινω πιο συχνα.το σαββατο σαραντισαμε .εχτες βγηκαμε την 1η μας βολτα με το καροτσι βεβαια μου βγηκε λιγο απο τη μυτη.η μπεμπα θελει 2 ωρες μετα το φαι ορθια γιατι της γυρναει το γαλα.μεχρι να την ντυσω και να φυγουμε ειχε ερθει η ωρα να ξαναφαει.οποτε πηγαμε στο μαγαζι κ την ταισα.αυτη ηαν η βολτα μας.μετα κουραστηκαμε κ γυρισαμε σπιτι..

σαραντίσατε ? μπράβοοο...πέρασαν οι μέρες! υπομονή ,Τζενάκι , θα στρώσουν όλα:P:p πολλά φιλια να της δωσεις!


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σαραντίσατε ε;;;Καλές βόλτες τώρα....Θα περάσει και η παλινδρόμηση όσο μεγαλώνετε τόσο καλύτερα θα είσαστε θα δεις...Και μέχρι το μαγαζί μια χαρά είναι για αρχή....

Φιλάκι στο μπουμπούκι και στην μαμά φυσικά.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!μολις κοιμησα την μπεμπουλα κ πινω καφε!!!!ωραια αισθηση ε?καφες κ παιδι να κοιμαται χαχαχαχαχ η μαρια απο τι ακουω τσακωνεται με την γιαγια της αλλα δεν πτοουμαι εγω καθομαι στο πανω σπιτι για να ακουω μην ξυπνησει η μικρη χαχαχαχχα.σημερα το πρωι ηρθε η συνηφαδα μου να σηκωσει την μαρια(απο τι καταλαβαινετε εχω πολυ προσωπικο χαχαχα)κ της ειπε να μην βαλουν πανα σημερα η μαρια συμφωνησε δεν εβαλε η συνηφαδα εφυγε κ η μαρια δεν θελει να την ξαναβαλει βλεπω να κατουραει ολο το σπιτι ευτυχως μολις ξεστρωσε η γυναικα που καθαριζει το σπιτι.εσεις που χαθηκατε?μπαινω συχνα αλλα δεν σας βλεπω κ απο το να μιλαω μονη μου δεν γραφω


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπραβο Τζενακι να ειστε γερες και οι δυο και καλες βολτες!!!! Οσο για την παλιδρομηση υπομονη σε καταλαβαινω ειχε η Εβελινα μου.....

Ανδριαννη αστο το παιδι να μαθει να βγαλει την πανα θα εχεις μπολικο σφουγγαρισμα αλλα οκ... Να δουμε η δικια μου ποτε θα την βγαλει που δεν τα λεει με τιποτα.....

Κοριτσια εβγαλα τον γυψο σημερα!!!! Δεν μπορω να περπατησω βεβαια ακομα αλλα τουλαχιστον το παταω και σιγα σιγα μεσα στις επομενες 15 μερες θα πεταξω και τις πατεριτσες....

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια τι κανετε?

εγω καλα ειμαι και ο μπεμπης το ιδιο διανυουμε τον εβδομο μηνα ολα καλα μεχρι στιγμης

Μπραβο Φαιη μου με το καλο να ερθει ο μπεμπακος σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..

Άννα υπομονή θα το πατήσεις και καλά θες λίγο χρόνο.

Ανδριαννή και εμείς θα κόψουμε πάνα ήδη πάει τις περισσότερες φορές τουαλέτα αλλά περιμένω να πιάσει καλά ζέστη να σηκώσω και τα τελευταία χαλιά μας.

Τζενάκο που είσαι;;;

Φαίη έπλυνες τα ρούχα του άντρα;;;έφτιαξες βαλίτσα;;;


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες , ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ , να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας και με το καλό τα μωράκια που ερχονται!!

κι εμεις θα ξεκινήσουμε απο εβδομάδα χωρίς πάνα και ο θεός βοηθός...για την ωρα καθεται στη τουαλέτα αλλά δεν κάνει τίποτα

θα δουμε.........

καλά να περάσετε !!!!!!!!!!!!!!!!


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...