Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Το καφε της παλιοπαρεας!!!!!


minaki

Recommended Posts

χριστος ανεστη χρονια πολλα σε ολες σας να ειστε καλα εσεις και οι οικογενειες σας με το καλο οσες περιμενουμε να φερουμε στον κοσμο τα μωρακια μας

xanp ψωνισαμε τα πρωτα μας ρουχαλακια και τωρα ειμαι στην διαδικασια στο να φτιαξω βαλιτσα

αννα και κιττυ ευχαριστω για τις ευχες να χαιρεσται τις οικογενειες σας

εγω μπηκα στον ογδοο μηνα με πρηξηματα στα χερια και στα ποδια, αυπνιες αλλα θα κανω υπομονη δεν θελω να παραπονιεμαι

σας φιλω ολες!!!!


RPVCp3.png?gonw6PAb
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • geni

    2544

  • Αννα25

    1805

  • ΚΙΤΤΥ

    1310

  • παπακι4501

    1064

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια χαρα στα κοριτσια μου.

δεν σας εχω διαβασει.δεν προλαβαινω.ειμαι ολη μερα με τη μπεμπα αγκαλια.

λιγο οι αναγωγε που κανει.λγο η δικη μου η τρομαρα οτι θα πνιγει,απο τις 24 ωρες που εχει η ημερα τις 20 ειμαστε αγκαλιτσα.οταν θα στρωσει το στομαχι της θα ειμαι πιο ησυχη κ θα μπαινω πιο συχνα.το σαββατο σαραντισαμε .εχτες βγηκαμε την 1η μας βολτα με το καροτσι βεβαια μου βγηκε λιγο απο τη μυτη.η μπεμπα θελει 2 ωρες μετα το φαι ορθια γιατι της γυρναει το γαλα.μεχρι να την ντυσω και να φυγουμε ειχε ερθει η ωρα να ξαναφαει.οποτε πηγαμε στο μαγαζι κ την ταισα.αυτη ηαν η βολτα μας.μετα κουραστηκαμε κ γυρισαμε σπιτι..

τζενη μου να ειστε καλα να μου φιλησεις την μπεμπα σου


RPVCp3.png?gonw6PAb
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα κοριτσια ευχομαι οτι καλυτερο για την καθεμια μας!!!!

Τζενακι σε καταλαβαινω απολυτα ειχε η Εβελινα μου παλινδρομηση υπομονη και ολα καλα θα πανε θα τα θυμασαι καποτε σαν ονειρο.....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες , ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ , να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας και με το καλό τα μωράκια που ερχονται!!

κι εμεις θα ξεκινήσουμε απο εβδομάδα χωρίς πάνα και ο θεός βοηθός...για την ωρα καθεται στη τουαλέτα αλλά δεν κάνει τίποτα

θα δουμε.........

καλά να περάσετε !!!!!!!!!!!!!!!!

Τα καταφερατε??????

Εγω δεν βλεπω να κανουμε τιποτα. Η Εβελινα την εκοψε μονη της, τα ελεγε και πηγαινε μονη της στο γιογιο απο 1,5 χρονων.... Τωρα η μικρη με βασανηζει προσπαθω να την μαθω της εβγαλα το γιογιο και μαλιστα την εβαλα να διαλεξει, μιας και εχω δυο, αυτο που της αρεσει μπας και της ερθει η εμπνευση... Καθεται στο γιογιο και οταν θελει να τα κανει σηκωνεται και τα κανει διπλα...... Εχουν ανοιξει τα χερια μου απο τις χλωρινες. Αφου την βλεπω θελει να την βγαλει την πανα αλλα εχω απελπηστει. Οταν τα κανει κρυβεται και μετα βγαζει την πανα και την πεταει γιατι δεν την ανεχεται, γιατι ομως δεν τα κανει στο γιογιο οεοοοο????

Κοριτσια βοηθηστε ειμαι ετοιμη να τα παρατησω

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή Άννα και βάλε και την Εβελίνα στο κόλπο.Εμένα με τον Σωτήρη έμαθε και αμέσως κιόλας. Και δώσε χρόνο θα πάει και στο γιογιο...Μπας και θέλει απευθείας τουαλέτα με το στεφανάκι;


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ξανθη μου και η Εβελινα εχει μπει στο κολπο και η ανηψια μου που της εχει τρελη αδυναμια η μικρη ακομα και οι γιαγιαδες....Ενας στρατος να περιμενει την Κατερινα να τα κανει....χαχαχαχαχα Της εχω βαλει και το στεφανακι και στο τελος το περασε στον λαιμο και φωναζε Μαμααααα κολιεεεε...... Σου λεω η μικρη ειναι στην καρακοσμαρα της και την χαιρομαι αλλα κουραζομαι... Λεω να την αφησω να μην της δωσω σημασια και θα αφησω το γιογιο απλα σε μια γωνια να υπαρχει και οποτε νιωσει να παει μονη της. Αφου οσο προσπαθουμε αυτη το παιρνει στην πλακα και μας δουλευει και απο πανω.....

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!!

ξανθη πω τα πας με δυο πιτσιρικια κ την κοιλια τουρλα?

αννουλα κ μενα τα ιδια κανει ,για οποιαδηποτε αλλη χρηση το γιογιο εκτος απο αυτην που πρεπει κ γω κουραστηκα κ της ξαναεβαλα την πανα να ανοιξει λιγο ο καιρος γιατι εβαλε λιγο ψυχρα η παιδιατρος ειπε αν δεν ειναι ετοιμη να μην την πιεσω προχθες την βγαλαμε κ την ρωταγα συνεχεια μαρια θες τσια οχι οχι οχι ε μετα απο 1 λεπτο τα ειχε κανει κ τα παταγε με τα ποδια την αλλαζω της βαζω αλο βρακακι κ της λεω μαρια πες θελω τσια.... οχι δεν θελωωωωωωω ε ειπε τωρα κατουρησε σιγα μην τα ξανακανει κ βγαινω εξω ανοιγει πισω μου την πορτα κ μου λεει μαμα εκανα ζημια κοιταω τι να δω ειχε γινει χαλια της εβαλα πανα γιατι δεν γινοταν ολη την ωρα να κανω αυτη την δουλεια ηθελα να μαγειρεψω να ταισω την μπεμπα που το χει ριξει στο ανταρτικο κοριτσια δεν ξερω για εσας αλλα παρολη την βοηθεια που εχω κουραζομαι η μαρια εχει παθει μαμακιαση


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα Ανδριανη συμπασχουμε....χαχαχαχα

Τωρα για την κουραση ασε τα εχω παιξει και βοηθεια απο πουθενα...... Σκεφτομαι οτι ανοιγουν και τα σχολεια απο δευτερα και με πιανει ταραχη.... Δεν μου φτανουν τοσες ευθυνες θα εχω τα περα δωθε και το διαβασμα.......

Link to comment
Share on other sites

Τα καταφερατε??????

Εγω δεν βλεπω να κανουμε τιποτα. Η Εβελινα την εκοψε μονη της, τα ελεγε και πηγαινε μονη της στο γιογιο απο 1,5 χρονων.... Τωρα η μικρη με βασανηζει προσπαθω να την μαθω της εβγαλα το γιογιο και μαλιστα την εβαλα να διαλεξει, μιας και εχω δυο, αυτο που της αρεσει μπας και της ερθει η εμπνευση... Καθεται στο γιογιο και οταν θελει να τα κανει σηκωνεται και τα κανει διπλα...... Εχουν ανοιξει τα χερια μου απο τις χλωρινες. Αφου την βλεπω θελει να την βγαλει την πανα αλλα εχω απελπηστει. Οταν τα κανει κρυβεται και μετα βγαζει την πανα και την πεταει γιατι δεν την ανεχεται, γιατι ομως δεν τα κανει στο γιογιο οεοοοο????

Κοριτσια βοηθηστε ειμαι ετοιμη να τα παρατησω

και ...ΝΑΙ..καταφέραμε και κατουρήσαμε ΜΙΑ φορά στην λεκάνη:P:p:p

αυριο θα του βγάλω την πανα..μονο που πρεπει να είμαστε και σπίτι ,ενώ εμείς είμαστε συνέχεια στους δρομους.....

καλά....εχει να πεσει σφουγγάρισμα...

το ωραίο ειναι οτι θελει να καθεται στην λεκάνη και μετά να τραβάει και το καζανάκι ..κι ας μην εχει κάνει τίποτα:tongue:


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Υπομονή Άννα και βάλε και την Εβελίνα στο κόλπο.Εμένα με τον Σωτήρη έμαθε και αμέσως κιόλας. Και δώσε χρόνο θα πάει και στο γιογιο...Μπας και θέλει απευθείας τουαλέτα με το στεφανάκι;

έλααα....η μικρή εχει κόψει πάνα ?


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλημερα.εχω να μπω πολυ καιρο.η μικρουλα μου εχει πολυ μα πολυ γκρινια.σε ποιον να εμοιασε αραγε....

ξανθουλα μου γεννησες;να σου ζησει,να ναι δυνατο,γερο και καλοτυχο στη ζωη του.

οι υπολοιπες τι κανετε;


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλημερα κοριτσια τι κανετε?ξανθη να σου ζησει το μικρο να ειναι γερο και τυχερο

εγω γεννησα ενα αγορακι ειναι σημερα 2 μηνων και 9 ημερων

ξυπναει την ημερα καθε 2 με 2,5 ωρες και τωρα τα βραδια ευτυχως το εχει κανει πενταωρο για να κοιμηθουμε και λιγο γιατι σκουντουφλαω

αυτα τα λιγα απο μενα, πολλα φιλια σε ολες παντα σας σκεφτομαι και χρονια πολλα για της παναγιας.


RPVCp3.png?gonw6PAb
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...