Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα και συγχαρητήρια! Εγώ ένατη μέρα,χθες δλδ,είχα χοριακη 58 και όπως είπε ο γιατρός είναι λίγο χαμηλή.Αυριο έχω επαναληπτική και θέλουμε να διπλασιαστεί.. Ποιο τεστ έκανες εσύ?από πόσες μονάδες δείχνει?Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη τη Δευτέρα και μια ακόμα μεγαλύτερη την Τετάρτη ❤️

      Συγχαρητήρια σε σένα!!! 😍 εγω το 58 μια χαρα το βρίσκω. Απο οτι ξερω θεωρουν καλο πάνω από 50. Δε ξέρω αν επιτρέπεται να λέμε μάρκες έκανα το Clea****e early. Εσύ ποιο έκανες? Το αστείο είναι ότι ενω πηραμε πολύ συγκρατημένη χαρά με την αχνη γραμμη μπήκα στο skroutz να δω αξιολογήσεις για το συγκεκριμένο τεστ και έλεγαν ένα χρόνο πριν πολλές γυναίκες ότι πήραν θετικά αποτελέσματα ενώ τελικά είχαν χοριακες 0. Ίσως ήταν λάθος παρτίδα βέβαια...δε ξέρω.....

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

Just now, P.L.L. είπε:

Κοπέλα μου γιατί πας τόσο νωρίς στον γιατρό; Συγγνώμη που ανακατεύομαι αλλά ποσων εβδομάδων είσαι; Οι υπέρηχοι φέρνουν μπερδέματα κι ανησυχίες όταν γίνονται νωρίς. Καλυτερα μετά τις 6-7 εβδομαδες να ακούσεις και καρδούλα. 

Η χοριακη έδειξε την προηγούμενη εβδομάδα ότι ήμουν στην 6 εβδομάδα.


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 26 λεπτά , Fofi29 είπε:

Η χοριακη έδειξε την προηγούμενη εβδομάδα ότι ήμουν στην 6 εβδομάδα.

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου! Όλα θα είναι τέλεια! Θα δεις το σπορακι σου!!! Περιμένουμε τα νέα σου λοιπόν αύριο!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gmnth03 είπε:

Εχουμε τρια.  Κ ειμαι σε φαση να επιθυμω τεταρτο! 

Να τα χαίρεσαι και με το καλό το τέταρτο εφόσον και όταν το επιθυμήσετε :wub:

3 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Κορίτσια Καλημέρα....Και αύριο με ανυπομονησία ραντεβού στον γιατρό....με λιγο άγχος...

Με το καλό Φοφη μου! Περιμένουμε νέα σου! :wub:

  • Μου αρέσει 2

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Fofi29 είπε:

Η χοριακη έδειξε την προηγούμενη εβδομάδα ότι ήμουν στην 6 εβδομάδα.

Εύχομαι να πας και να δείτε το σποράκι σας και να μείνετε απόλυτα ικανοποιημένοι! Απλά εχε στο νου σου ότι είναι παρα πολύ νωρίς ακόμα και μπορεί να μην δείτε και πολλά. Σε καταλαβαίνω που έχεις μεγάλη αγωνία. Κι εγώ στη θέση σου έτσι είμαι κάθε φορά αλλά επειδή η χοριακη είναι εντελώς διαφορετική σε κάθε γυναίκα και επειδή δεν μπορούμε να ξέρουμε ακριβώς ποτε έγινε η ωορρηξία γι αυτό είναι καλυτερα να αφήσουμε να περάσουν μέρες. Ωστόσο μπορεί να δείτε και περισσότερα από όσα περιμένετε! Εύχομαι όπως και να έχει να είναι όλα καλά! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, EugenJen είπε:

Όλα τέλεια θα πάνε!!να μην έχεις άγχος ,να χαρείς τις στιγμές που ζεις! Τι ώρα θα πας στον γιατρό να περιμένουμε τα νέα σου;;

Εφτά η ώρα έχω ραντεβού Ευγενία μου...

  • Μου αρέσει 2

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κοριτσάκια!

@Fofi29 και @Elina444 δεν θέλω άγχη θα δείτε τα σποράκια σας τα όμορφα :wub: θέλουμε πλήρη ενημέρωση παρακαλώ!!!:-D

και τα υπόλοιπα κοριτσόπουλα μου πως είστε??? 

 

 

 

  • Μου αρέσει 4

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κοριτσάκια!

@Fofi29 και @Elina444 δεν θέλω άγχη θα δείτε τα σποράκια σας τα όμορφα :wub: θέλουμε πλήρη ενημέρωση παρακαλώ!!!:-D

και τα υπόλοιπα κοριτσόπουλα μου πως είστε??? 

 

 

 

Καλημέρα κορίτσια!!!Καλή εβδομάδα να έχουμε!! Εγώ είμαι στη δουλειά και νυστάζω....!!Δύσκολη μέρα η Δευτέρα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenhkon είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!Καλή εβδομάδα να έχουμε!! Εγώ είμαι στη δουλειά και νυστάζω....!!Δύσκολη μέρα η Δευτέρα!

Καλημέρα Ελένη μου! Και εγώ μια απτά ίδια! Πολύ νύστα και πολύ πόνο επιπλέον καθώς είμαι αδιαθετη 2η μέρα.. ουφφ θέλω να πάω σπίτι να κοιμηθώ μέχρι αύριο!

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

@Fofi29 περιμένουμε νεααα.

@Elina444 μαζί θα πάμε περίπου. Εγώ έχω την Πέμπτη ραντεβού. Όλα καλά θα πάνε:)

Χαχα κ εμενα πεμπτη μου εκλεισε τελικα γιατι δεν θα μπορεσει παρασκευη μειον μια μερα:grin:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Elina444 είπε:

Χαχα κ εμενα πεμπτη μου εκλεισε τελικα γιατι δεν θα μπορεσει παρασκευη μειον μια μερα:grin:

Ααα τέλεια.. τι ώρα έχεις ραντεβού? Εγώ στις 11... Άντε λίγες μέρες ακομαααααα

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Ααα τέλεια.. τι ώρα έχεις ραντεβού? Εγώ στις 11... Άντε λίγες μέρες ακομαααααα

4 εγω ενταξει κοντα ειμαστε μακαρι να πανε ολα τελεια για ολες μας

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Καλημέρα Ελένη μου! Και εγώ μια απτά ίδια! Πολύ νύστα και πολύ πόνο επιπλέον καθώς είμαι αδιαθετη 2η μέρα.. ουφφ θέλω να πάω σπίτι να κοιμηθώ μέχρι αύριο!

Χαχα! Πάντα το ίδιο λέω και γω και μετά πάω σπίτι και πάντα βρίσκω κάτι να κάνω!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...