Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

Just now, Thaliamp είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!Είμαι καινούργια στην ομάδα...και ήθελα να ρωτήσω στις πόσες μέρες καθυστέρηση δείχνει η χοριακη??? Προσπαθούμε με τον άντρα μου ένα μήνα τώρα κ έχω 3 μέρες καθυστέρηση...!!Είχα ξαναμεινει έγκυος τον Απρίλιο πάλι μέσα σε ένα μήνα...αλλά είχα μια αποβολή δυστυχώς.Και τώρα δεν θέλω να βιαστώ να πάω να κάνω εξέταση μην μου φύγει η χαρα... αλλά έχω πολύ άγχος!!!Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες♥️

Καταρχάς, καλώς ήρθες! Κορίτσι μου να πας να κάνεις χοριακή!!Λυπάμαι για την αποβολή σου,μην απογοητεύεσαι όμως.Το καλό είναι ότι μπορείς να συλλάβεις και από ότι φαίνεται και ευκολα! Οπότε όλα είναι με το μέρος σου! Νομίζω πως και αυτή τη φορά είσαι και εύχομαι να πάνε τέλεια!! Απλά πίστεψε το! Επίσης, καλύτερα να το μάθεις νωρίτερα ότι είσαι έγκυος για καλύτερη προγεννητική φροντίδα ..Οπότε μην το αμελείς! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ πολύ όλες...σας άκουσα και δεν κρατήθηκαν πήγα κ έκανα τώρα!!!Μου είπαν αύριο μετά της 6 το απόγευμα τα αποτελέσματα!!!Μακάρι να είμαι!!!Μεγάλη αγωνία μέχρι αύριο!!! εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σε όλες!!!:)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Elenhkon είπε:

Εγώ που κλαίω με το παραμικρό κι ας μην είμαι έγκυος και ας μην έχω περίοδο; Χαχαχα!!

Ακριβως τα ιδια ειμαι χαχαχα ασε τον τελευταιο χρονο εχω γινει υπερβολικα ευσυγκινητη, ακομα και με διαφειμιση μπορω να κλαψω χαχαχχα

@Elina444 τελειαααα μπραβοο <3

Just now, Thaliamp είπε:

Ευχαριστώ πολύ όλες...σας άκουσα και δεν κρατήθηκαν πήγα κ έκανα τώρα!!!Μου είπαν αύριο μετά της 6 το απόγευμα τα αποτελέσματα!!!Μακάρι να είμαι!!!Μεγάλη αγωνία μέχρι αύριο!!! εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σε όλες!!!:)

Καλα αποτελεσμετα και σε σενα Θαλεια μου και καλως ηρθες στην ομαδα <3 Το 2020 μεχρι στιγμης προχωραει πολυ ωραια!!! Ευχομαι να εχουμε θετικα νεα και απο σενα @Elenhkon μου! Ποτε περιμενεις περιοδο? (που να μην ερθει!!!)

@Emylia και @EugenJen κοριτσια μου εσεις σε τι φαση βρισκεστε?

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Ακριβως τα ιδια ειμαι χαχαχα ασε τον τελευταιο χρονο εχω γινει υπερβολικα ευσυγκινητη, ακομα και με διαφειμιση μπορω να κλαψω χαχαχχα

@Elina444 τελειαααα μπραβοο <3

Καλα αποτελεσμετα και σε σενα Θαλεια μου και καλως ηρθες στην ομαδα <3 Το 2020 μεχρι στιγμης προχωραει πολυ ωραια!!! Ευχομαι να εχουμε θετικα νεα και απο σενα @Elenhkon μου! Ποτε περιμενεις περιοδο? (που να μην ερθει!!!)

@Emylia και @EugenJen κοριτσια μου εσεις σε τι φαση βρισκεστε?

Εγώ περιμένω στις 24 του μήνα να μην έρθει Βάσω μου! Σε ευχαριστώ πολύ!!!Ελπίζω να συνεχίσει έτσι αυτή η χρονιά! Μόνο με ευχάριστα για όλες μας!!

Just now, Thaliamp είπε:

Ευχαριστώ πολύ όλες...σας άκουσα και δεν κρατήθηκαν πήγα κ έκανα τώρα!!!Μου είπαν αύριο μετά της 6 το απόγευμα τα αποτελέσματα!!!Μακάρι να είμαι!!!Μεγάλη αγωνία μέχρι αύριο!!! εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σε όλες!!!:)

Τέλεια κορίτσι μου!! Υπομονή μέχρι αύριο λοιπόν!!Περιμένουμε τα θετικά νέα σου αύριο!!! Έτσι να πληθαίνουν οι εγγυούλες!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου !!με χάσατε ναι !!είναι σχεδόν 2 το βραδυ!!τωρα γύρισα από δουλειά το πιστεύετε;;βασικά πριν κανα μισάωρο νιώθω πτώμα!!

σας διαβάζω όμως κάθε μέρα!!

ελενακι μου είσαι η επόμενη αντε περιμένουμε !!

Thalia ευχομαι καλά αποτελεσματα!!

3 ώρες πρίν, Vaso11.4.11 είπε:

Ακριβως τα ιδια ειμαι χαχαχα ασε τον τελευταιο χρονο εχω γινει υπερβολικα ευσυγκινητη, ακομα και με διαφειμιση μπορω να κλαψω χαχαχχα

@Elina444 τελειαααα μπραβοο <3

Καλα αποτελεσμετα και σε σενα Θαλεια μου και καλως ηρθες στην ομαδα <3 Το 2020 μεχρι στιγμης προχωραει πολυ ωραια!!! Ευχομαι να εχουμε θετικα νεα και απο σενα @Elenhkon μου! Ποτε περιμενεις περιοδο? (που να μην ερθει!!!)

@Emylia και @EugenJen κοριτσια μου εσεις σε τι φαση βρισκεστε?

εγω τώρα 2 μέρες τελείωσα από την περίοδο κ ξεκιναω από αύριο σιγά σιγά χαχα

μετραω κ τη θερμοκρασία μου κάθε πρωί είναι στάνταρ 36,1 όταν την δω κ πέσει σημαίνει ότι είναι μέρα ωορηξιας κ την επόμενη ανεβαίνει κατακόρυφα 

για να δούμε θα βγάλω άκρη;

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Emylia είπε:

Γεια σας κορίτσια μου !!με χάσατε ναι !!είναι σχεδόν 2 το βραδυ!!τωρα γύρισα από δουλειά το πιστεύετε;;βασικά πριν κανα μισάωρο νιώθω πτώμα!!

σας διαβάζω όμως κάθε μέρα!!

ελενακι μου είσαι η επόμενη αντε περιμένουμε !!

Thalia ευχομαι καλά αποτελεσματα!!

εγω τώρα 2 μέρες τελείωσα από την περίοδο κ ξεκιναω από αύριο σιγά σιγά χαχα

μετραω κ τη θερμοκρασία μου κάθε πρωί είναι στάνταρ 36,1 όταν την δω κ πέσει σημαίνει ότι είναι μέρα ωορηξιας κ την επόμενη ανεβαίνει κατακόρυφα 

για να δούμε θα βγάλω άκρη;

Καλημέρα!!!! Όλη μέρα!!! Κορίτσια τι κάνετε; Εμυλία μου ελπίζω να ξεκουράστηκες! Τόσο αργά σχολάς;;; Από το ώρα;;;;

Πες μας μετά  τις εντυπώσεις σου με τη θερμομετρηση....Άλλοι λένε ότι ισχύει άλλοι πάλι όχι.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααααα!!! @Vaso11.4.11 εγώ μάλλον έχω νωρίτερα ωορρηξία αυτό τον μήνα γιατί χθες βγήκε θετικό  ,οπότε κορίτσια την θετική σας σκέψη και την ευχή σας!!:tongue:

Πω πω @Emylia τι ωράριο είναι αυτό;σε θέλω να ξεκουράζεσαι γιατί έρχονται καλές μέρες!!!!

  • Μου αρέσει 4

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλημέρααααα!!! @Vaso11.4.11 εγώ μάλλον έχω νωρίτερα ωορρηξία αυτό τον μήνα γιατί χθες βγήκε θετικό  ,οπότε κορίτσια την θετική σας σκέψη και την ευχή σας!!:tongue:

Πω πω @Emylia τι ωράριο είναι αυτό;σε θέλω να ξεκουράζεσαι γιατί έρχονται καλές μέρες!!!!

Άντε κορίτσι μου καλή επιτυχία εύχομαι!! Να είναι ο τυχερός σου μήνας! Όλα για κάποιο λόγο γίνονται! Αφού το Σάββατο θα έλειπε και ο άντρας σου μια χαρά έκατσε..!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenhkon είπε:

Άντε κορίτσι μου καλή επιτυχία εύχομαι!! Να είναι ο τυχερός σου μήνας! Όλα για κάποιο λόγο γίνονται! Αφού το Σάββατο θα έλειπε και ο άντρας σου μια χαρά έκατσε..!

όντως κ εγω αυτό σκέφτηκα! λέω λες να είναι σημάδι οτι θα είναι ο τυχερός μήνας???Μακάρι!!:wub:

  • Μου αρέσει 4

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

όντως κ εγω αυτό σκέφτηκα! λέω λες να είναι σημάδι οτι θα είναι ο τυχερός μήνας???Μακάρι!!:wub:

Στο εύχομαι κορίτσι μου!! Πραγματικά!!!

12 ώρες πρίν, Thaliamp είπε:

Ευχαριστώ πολύ όλες...σας άκουσα και δεν κρατήθηκαν πήγα κ έκανα τώρα!!!Μου είπαν αύριο μετά της 6 το απόγευμα τα αποτελέσματα!!!Μακάρι να είμαι!!!Μεγάλη αγωνία μέχρι αύριο!!! εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σε όλες!!!:)

Περιμένουμε τα νέα σου με το καλό!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια σας διαβάζω τελευταία η αλήθεια είναι ότι τον Οκτώβριο που μας πέρασε είχα την ίδια στεναχώρια το ίδιο άγχος για να μείνω έγκυος τώρα είμαι 16 εβδομάδων. Έχω μείνει πέντε φορές έγκυος είχα δύο παλινδρομες και μία βιοχημική. Τώρα έχω δύο γερά παιδάκια και ένα στην κοιλίτσα..

Αυτό που θα ήθελα να σας δώσω σαν συμβουλή και ως παθούσα..

Να χαίρεστε τον έρωτα με τον σύζυγο για να μη γίνεται αγγαρεία.. να κάνετε καλή ζωή χωρίς τοξίνες καταχρήσεις κάπνισμα κλπ.. αποβάλλετε το άγχος ..

Προσέξτε τις γόνιμες μέρες είναι βασικές εγώ προσωπικά επειδή δεν ήθελα να περιμένω πολύ μετά την τελευταία παλίνδρομη που είχα τρεις μήνες μετά αγόρασα από το internet τις ταινίες για την ωορρηξία για μένα ήτανε η καλύτερη επένδυση που έχω κάνει πρώτα πρώτα μου βγήκε πολύ οικονομικά και δεύτερον μπορούσα να δω πότε κάνω ωορηξία χωρίς αμφιβολία εκείνες τις μέρες ερχόμασταν σε επαφή (δύο μέρες πριν δύο μέρες μετά)και δόξα τω θεώ πέτυχε. Από το ίδιο site είχα πάρει και τεστ εγκυμοσύνης ήμουνα ενθουσιασμένη από το clearblue το early.και αυτό γιατί σε σύγκριση με το self clear και με τις ταινίες τεστ εγκυμοσύνης του ίδιου site κατάλαβα ότι δείχνει πραγματικά πιο νωρίς από όλα γιατί έκανα 3-4 λογιών τεστ εγκυμοσύνης την ίδια μέρα την ίδια μέρα πήγα έκανα β χοριακή η οποία μου έχει βγει 9 με θετικό το 10 στο συγκεκριμένο εργαστήριο. και μετά από δύο μέρες είχα 40 οπότε ήταν θετικό Άρα το clearblue βγήκε αληθινό γιατί το μόνο που μου φαινόταν κάτι (ήμουν και εγώ βιαστική βέβαια) το τεστ το έκανα 9 μέρες μετά την πιθανή ωορρηξία με αποτέλεσμα να μάθω πολύ νωρίς για την εγκυμοσύνη.

Να κάνετε το σταυρό σας και προσευχούλα Γιατί χωρίς Αυτόν δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα. Μάθετε για την κορδέλα της Παναγίας για μύρο και λαδάκι.. σας εύχομαι καλή επιτυχία στην προσπάθειά σας και το 2020 όλες μας να έχουμε γερά μωράκια.

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Emylia είπε:

Γεια σας κορίτσια μου !!με χάσατε ναι !!είναι σχεδόν 2 το βραδυ!!τωρα γύρισα από δουλειά το πιστεύετε;;βασικά πριν κανα μισάωρο νιώθω πτώμα!!

σας διαβάζω όμως κάθε μέρα!!

ελενακι μου είσαι η επόμενη αντε περιμένουμε !!

Thalia ευχομαι καλά αποτελεσματα!!

εγω τώρα 2 μέρες τελείωσα από την περίοδο κ ξεκιναω από αύριο σιγά σιγά χαχα

μετραω κ τη θερμοκρασία μου κάθε πρωί είναι στάνταρ 36,1 όταν την δω κ πέσει σημαίνει ότι είναι μέρα ωορηξιας κ την επόμενη ανεβαίνει κατακόρυφα 

για να δούμε θα βγάλω άκρη;

Καλημέρα Αιμιλία μου! Πολύ κούραση σε καταλαβαίνω! Υπομονή! Που δουλευεις ομως και σχολας τετοια ωρα βρε παιδι μου; Εγω δεν θα αντεχα! Άντε με το καλο, εύχομαι αυτό το μήνα να τα καταφέρετε! Να είσαι χαλαρή και θα γίνει το θαύμα! Μπράβο που μετράς τη θερμοκρασία σου και εγώ σκέφτομαι να το κάνω αυτό όταν έρθει η ώρα της προσπάθειας!

11 ώρες πρίν, Elenhkon είπε:

Εγώ περιμένω στις 24 του μήνα να μην έρθει Βάσω μου! Σε ευχαριστώ πολύ!!!Ελπίζω να συνεχίσει έτσι αυτή η χρονιά! Μόνο με ευχάριστα για όλες μας!!

Τέλεια κορίτσι μου!! Υπομονή μέχρι αύριο λοιπόν!!Περιμένουμε τα θετικά νέα σου αύριο!!! Έτσι να πληθαίνουν οι εγγυούλες!!!

Δεν θα ρθει Ελένη μου! Να είσαι ήρεμη και να σκέφτεσαι θετικά! Όλα θα πάνε τέλεια! 

1 hour ago, EugenJen είπε:

Καλημέρααααα!!! @Vaso11.4.11 εγώ μάλλον έχω νωρίτερα ωορρηξία αυτό τον μήνα γιατί χθες βγήκε θετικό  ,οπότε κορίτσια την θετική σας σκέψη και την ευχή σας!!:tongue:

Πω πω @Emylia τι ωράριο είναι αυτό;σε θέλω να ξεκουράζεσαι γιατί έρχονται καλές μέρες!!!!

Στην στέλνουμε Ευγενεία μουυυ!!! Θα τα καταφέρετε όλες αυτό το μήνα θα είναι ο τυχερός σας! Αυτό θα λέτε και θα ξυπνάτε με θετική σκεψη! Να κάνετε κ πράγματα μες στη μέρα για να μην το πολύ σκέφτεστε! Εγώ άρχισα να ασχολούμαι πιο εντατικά με το γάμο τώρα και ξέφυγα λίγο από όλο αυτό το άγχος και την ανυπομονησία που με είχε πιάσει με την επιθυμία να κάνω παιδί! Κάντε κ εσείς το ίδιο! Ασχοληθείτε με κάτι άλλο και πάρτε το χαλαρά όσο γίνεται βέβαια γιατί καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο όταν ξεκινάς εντατικές προσπάθειες!

Just now, Melody90 είπε:

Γεια σας κορίτσια σας διαβάζω τελευταία η αλήθεια είναι ότι τον Οκτώβριο που μας πέρασε είχα την ίδια στεναχώρια το ίδιο άγχος για να μείνω έγκυος τώρα είμαι 16 εβδομάδων. Έχω μείνει πέντε φορές έγκυος είχα δύο παλινδρομες και μία βιοχημική. Τώρα έχω δύο γερά παιδάκια και ένα στην κοιλίτσα..

Αυτό που θα ήθελα να σας δώσω σαν συμβουλή και ως παθούσα..

Να χαίρεστε τον έρωτα με τον σύζυγο για να μη γίνεται αγγαρεία.. να κάνετε καλή ζωή χωρίς τοξίνες καταχρήσεις κάπνισμα κλπ.. αποβάλλετε το άγχος ..

Προσέξτε τις γόνιμες μέρες είναι βασικές εγώ προσωπικά επειδή δεν ήθελα να περιμένω πολύ μετά την τελευταία παλίνδρομη που είχα τρεις μήνες μετά αγόρασα από το internet τις ταινίες για την ωορρηξία για μένα ήτανε η καλύτερη επένδυση που έχω κάνει πρώτα πρώτα μου βγήκε πολύ οικονομικά και δεύτερον μπορούσα να δω πότε κάνω ωορηξία χωρίς αμφιβολία εκείνες τις μέρες ερχόμασταν σε επαφή (δύο μέρες πριν δύο μέρες μετά)και δόξα τω θεώ πέτυχε. Από το ίδιο site είχα πάρει και τεστ εγκυμοσύνης ήμουνα ενθουσιασμένη από το clearblue το early.και αυτό γιατί σε σύγκριση με το self clear και με τις ταινίες τεστ εγκυμοσύνης του ίδιου site κατάλαβα ότι δείχνει πραγματικά πιο νωρίς από όλα γιατί έκανα 3-4 λογιών τεστ εγκυμοσύνης την ίδια μέρα την ίδια μέρα πήγα έκανα β χοριακή η οποία μου έχει βγει 9 με θετικό το 10 στο συγκεκριμένο εργαστήριο. και μετά από δύο μέρες είχα 40 οπότε ήταν θετικό Άρα το clearblue βγήκε αληθινό γιατί το μόνο που μου φαινόταν κάτι (ήμουν και εγώ βιαστική βέβαια) το τεστ το έκανα 9 μέρες μετά την πιθανή ωορρηξία με αποτέλεσμα να μάθω πολύ νωρίς για την εγκυμοσύνη.

Να κάνετε το σταυρό σας και προσευχούλα Γιατί χωρίς Αυτόν δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα. Μάθετε για την κορδέλα της Παναγίας για μύρο και λαδάκι.. σας εύχομαι καλή επιτυχία στην προσπάθειά σας και το 2020 όλες μας να έχουμε γερά μωράκια.

Καλημέρα και σε ευχαριστούμε πολύ που μοιράστηκες την εμπειρία σου μαζί μας και μας έδωσες τόσο όμορφες συμβουλές! Εγώ προσωπικά την έχω την κορδέλα της Παναγίας και σίγουρα θα την έχω μαζί μου όταν θα ξεκινήσω τις προσπάθειες και θα προσευχομαι! Θέλω πολύ να κάνω παιδάκι αλλά θα περιμένω λίγο να γίνει ο γάμος μου τώρα τον Ιούλιο και αμέσως θα βάλουμε μπρος! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου να είναι γερά και ευτυχισμένα και να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!! Με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά το θαυματακι σου!!! :wub:

  • Μου αρέσει 4

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Melody90 είπε:

Γεια σας κορίτσια σας διαβάζω τελευταία η αλήθεια είναι ότι τον Οκτώβριο που μας πέρασε είχα την ίδια στεναχώρια το ίδιο άγχος για να μείνω έγκυος τώρα είμαι 16 εβδομάδων. Έχω μείνει πέντε φορές έγκυος είχα δύο παλινδρομες και μία βιοχημική. Τώρα έχω δύο γερά παιδάκια και ένα στην κοιλίτσα..

Αυτό που θα ήθελα να σας δώσω σαν συμβουλή και ως παθούσα..

Να χαίρεστε τον έρωτα με τον σύζυγο για να μη γίνεται αγγαρεία.. να κάνετε καλή ζωή χωρίς τοξίνες καταχρήσεις κάπνισμα κλπ.. αποβάλλετε το άγχος ..

Προσέξτε τις γόνιμες μέρες είναι βασικές εγώ προσωπικά επειδή δεν ήθελα να περιμένω πολύ μετά την τελευταία παλίνδρομη που είχα τρεις μήνες μετά αγόρασα από το internet τις ταινίες για την ωορρηξία για μένα ήτανε η καλύτερη επένδυση που έχω κάνει πρώτα πρώτα μου βγήκε πολύ οικονομικά και δεύτερον μπορούσα να δω πότε κάνω ωορηξία χωρίς αμφιβολία εκείνες τις μέρες ερχόμασταν σε επαφή (δύο μέρες πριν δύο μέρες μετά)και δόξα τω θεώ πέτυχε. Από το ίδιο site είχα πάρει και τεστ εγκυμοσύνης ήμουνα ενθουσιασμένη από το clearblue το early.και αυτό γιατί σε σύγκριση με το self clear και με τις ταινίες τεστ εγκυμοσύνης του ίδιου site κατάλαβα ότι δείχνει πραγματικά πιο νωρίς από όλα γιατί έκανα 3-4 λογιών τεστ εγκυμοσύνης την ίδια μέρα την ίδια μέρα πήγα έκανα β χοριακή η οποία μου έχει βγει 9 με θετικό το 10 στο συγκεκριμένο εργαστήριο. και μετά από δύο μέρες είχα 40 οπότε ήταν θετικό Άρα το clearblue βγήκε αληθινό γιατί το μόνο που μου φαινόταν κάτι (ήμουν και εγώ βιαστική βέβαια) το τεστ το έκανα 9 μέρες μετά την πιθανή ωορρηξία με αποτέλεσμα να μάθω πολύ νωρίς για την εγκυμοσύνη.

Να κάνετε το σταυρό σας και προσευχούλα Γιατί χωρίς Αυτόν δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα. Μάθετε για την κορδέλα της Παναγίας για μύρο και λαδάκι.. σας εύχομαι καλή επιτυχία στην προσπάθειά σας και το 2020 όλες μας να έχουμε γερά μωράκια.

Κορίτσι μου να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και με το καλό να έρθει και το άλλο!! Σε ευχαριστούμε για τη δύναμη που μας δίνεις έχεις δίκιο σε όλα! Πίστη, επιμονή, υπομονή και αγάπη πρέπει να έχουμε και θα τα καταφέρουμε όλες!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!

εγω είμαι τεχνικός σε μια εταιρεία όσο αφορά την κομμωτική και μετά τη δουλειά μπορεί να πάω σε επιχείρηση του άντρα μου να κλείσω ταμεία κτλ όποτε δουλεύουμε και οι δυο πολύ και ως αργά!!

εσεις με τι ασχολείστε;;

επισης σε ποια ηλικία ξεκινήσατε τις πρώτες προσπάθειες;; εγώ θα γίνω 30 ο γιατρός λέει ότι είμαι μικρή γιατί εγώ νόμιζα ότι άργησα!!

λογω δουλειάς δε μπορούσα νωρίτερα γιατί σε αυτή τη δουλειά εκπαιδεύεσαι και ανεβαίνεις όποτε αν σιεκοπτα θα εμενα πίσω κ δε θα τα κατάφερνα μετά! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Emylia είπε:

Γεια σας κοριτσια!!

εγω είμαι τεχνικός σε μια εταιρεία όσο αφορά την κομμωτική και μετά τη δουλειά μπορεί να πάω σε επιχείρηση του άντρα μου να κλείσω ταμεία κτλ όποτε δουλεύουμε και οι δυο πολύ και ως αργά!!

εσεις με τι ασχολείστε;;

επισης σε ποια ηλικία ξεκινήσατε τις πρώτες προσπάθειες;; εγώ θα γίνω 30 ο γιατρός λέει ότι είμαι μικρή γιατί εγώ νόμιζα ότι άργησα!!

λογω δουλειάς δε μπορούσα νωρίτερα γιατί σε αυτή τη δουλειά εκπαιδεύεσαι και ανεβαίνεις όποτε αν σιεκοπτα θα εμενα πίσω κ δε θα τα κατάφερνα μετά! 

Καλέ τι άργησες?? 30 χρόνων κοπελίτσα είσαι!! Εγώ είμαι λογίστρια που σημαίνει ότι κυνηγάω συνέχεια προθεσμίες κ δουλεύω πααααααρα πολλές ώρες γι'αυτό λοιπόν κ εγώ το καθυστέρησα κ έφτασα αισίως στα 33 μου να προσπαθώ για παιδάκι!!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...