Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Just now, Thaliamp είπε:

Κορίτσια μου μόλις την πήρα!!!!είναι θετική!!!!!155!!!είμαι πολύ χαρούμενη!!!:)

Κορίτσι μουουου!!! Συγχαρητήρια!!! Όλα τέλεια να πάνε από δω κ πέρα ,να έχεις μια ρόδινη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Τι γουρλιδικος ο Γενάρης!!!!

  • Μου αρέσει 3

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ...έχω άγχος βέβαια είναι νωρίς ακόμα....μου είπε δεν χρειάζεται να την επαναλάβω εκτός αν δω αίμα....και σε δύο εβδομάδες θα πάω να με δει!!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Κορίτσια μου μόλις την πήρα!!!!είναι θετική!!!!!155!!!είμαι πολύ χαρούμενη!!!:)

Συγχαρητήρια!!!!:):) με το καλό. Πολύ καλή η χοριακη!!!

9 ώρες πρίν, EugenJen είπε:

Καλημέρααααα!!! @Vaso11.4.11 εγώ μάλλον έχω νωρίτερα ωορρηξία αυτό τον μήνα γιατί χθες βγήκε θετικό  ,οπότε κορίτσια την θετική σας σκέψη και την ευχή σας!!:tongue:

Πω πω @Emylia τι ωράριο είναι αυτό;σε θέλω να ξεκουράζεσαι γιατί έρχονται καλές μέρες!!!!

Εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σου και σε 2 βδομάδες να μας πεις και εσύ ευχάριστα!!!!

@Elina444 πηγές για υπέρηχο???

  • Μου αρέσει 4

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Κορίτσια μου μόλις την πήρα!!!!είναι θετική!!!!!155!!!είμαι πολύ χαρούμενη!!!:)

Συγχαρητήρια Θάλεια μου!!! Πολλά ευχάριστα νέα, πολύ χαίρομαι για όλες σας!!! Εύχομαι να έχεις μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό βρεφακι!!! :wub:

Just now, EugenJen είπε:

Καλέ τι άργησες?? 30 χρόνων κοπελίτσα είσαι!! Εγώ είμαι λογίστρια που σημαίνει ότι κυνηγάω συνέχεια προθεσμίες κ δουλεύω πααααααρα πολλές ώρες γι'αυτό λοιπόν κ εγώ το καθυστέρησα κ έφτασα αισίως στα 33 μου να προσπαθώ για παιδάκι!!!

Είναι πολύ θετικό το ότι έχετε δουλειά σταθερή αν και σίγουρα πολύ κουραστικό και πιεστικό το ωράριο σας!!! Αλλά αν δεν υπάρχει δουλειά δεν μπορείς να κρατήσεις σπίτι όποτε πλέον όλοι έχουν καταντήσει σαν ρομπότ! Δουλειά απ'το πρωί μέχρι το βράδυ! Εγώ είμαι βρεφονηπιοκομος και έχω και εξειδίκευση στα παιδιά με ειδικές ανάγκες αν και δεν το εξασκω αυτή τη στιγμή το συγκεκριμένο κομμάτι. Θέλω να δουλέψω σε παιδικό σταθμό αλλά για την ώρα εργάζομαι σε σπίτια και κάνω φύλαξη και δημιουργική απασχόληση. 8ωρο κανονικά και κάποια Σάββατα το μήνα! Σε 2 βδομάδες γίνομαι 26. Αλλά κουράζομαι και εγώ πάρα πολύ λόγω του ότι τρέχω και με το γάμο και με τις δουλειες του σπιτιού.

  • Μου αρέσει 3

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Συγχαρητήρια!!!!:):) με το καλό. Πολύ καλή η χοριακη!!!

Εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σου και σε 2 βδομάδες να μας πεις και εσύ ευχάριστα!!!!

@Elina444 πηγές για υπέρηχο???

Σε ευχαριστώ πολυυυ!:x

@Vaso11.4.11 μωρέ εσύ είσαι πολύ μικρούλα, μπράβο σου που θες από τόσο νωρίς να κάνεις οικογένεια, στην ηλικία σου το μόνο που σκεφτόμουν ήταν η δουλειά !! Τόσο το να δουλεύεις όσο κ το να μην δουλεύεις έχει τα καλά κ τα κακα του.Σημασια έχει να τα βρίσκουμε με το έτερον ήμισυ ώστε να φτιάξουμε μια όμορφη οικογένεια χωρίς προβλήματα! Κ να μεγαλώσουμε γερά κ ευτυχισμένα ζουζούνια!

 

 

  • Μου αρέσει 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

@EugenJen Νομίζω ότι είναι μια καλή ηλικία για να παντρευτώ και να ξεκινήσω σιγά σιγά οικογένειά. Είμαι και 9 χρόνια με τον άντρα μου όποτε είναι λογικό να θέλουμε πλέον. Δεν παίζει ρόλο βασικά η ηλικία αλλά τι θες και αν είσαι έτοιμος για αυτό που θες. Εγώ νιώθω έτοιμη και το θέλω και πολύ! Πάντα είχα αγάπη στα παιδιά και εφόσον υπάρχουν και οι κατάλληλες προϋποθέσεις θέλω να αποκτήσω και δικά μου μετά το γάμο και πρώτα ο Θεός!!! :D Συμφωνώ μαζί σου, αν είσαι καλά με το άλλο σου μισό, τότε όλα πάνε καλά! 

  • Μου αρέσει 4

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Thaliamp είπε:

Κορίτσια μου μόλις την πήρα!!!!είναι θετική!!!!!155!!!είμαι πολύ χαρούμενη!!!:)

Ήμουν 10000000% σίγουρη ότι ήσουν!!!(μόνο για μένα ποτέ δεν σκέφτομαι τη θετική πλευρά). Μπράβο κορίτσι μου!!! Σου εύχομαι να σου πάνε όλα τέλεια από εδώ καιστο εξής !!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!! Μίλησες με το γυναικολόγο σου;;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Elina444 είπε:

Γεια σας κοριτσια! Εγω πηγα σημερα στον γιατρο ειδε σακο και εμβρυικα  στοιχεια μου πε οτι παμε καλα. 

Τελειααα!!!! Όλα καλά να σου πηγαίνουν!!! :wub:

  • Μου αρέσει 3

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πολύ μου αρέσει που ακούω τις ιστορίες σας! Να σας πω και τα δικά μου λοιπόν...

Εγώ είμαι 28 χρόνων και ο άντρας μου 30. Παντρευτήκαμε τον Ιούλιο που μας πέρασε και είμαστε σύνολο 8μιση χρόνια μαζί. Είμαι Νοσηλεύτρια και δουλεύω σε ιδιωτική κλινική. Είπαμε λοιπόν τον Οκτώβριο να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες για παιδάκι....Θα με πείτε τρελή και ότι το έχετε χιλιοακουσει....Αλλά από τη πρώτη στιγμη που ειδα τον άντρα μου είπα ναι...Αυτός θα γίνει πατέρας των παιδιών μου! Και μου το αποδεικνύει καθημερινά! Ελπίζω ο θεός να μου δώσει αυτή τη χαρά και να φέρουμε τον καρπό της αγάπης μας!

Εύχομαι σε όλες λοιπόν να το αποκτήσουμε  σύντομα!!

Just now, Elina444 είπε:

Γεια σας κοριτσια! Εγω πηγα σημερα στον γιατρο ειδε σακο και εμβρυικα  στοιχεια μου πε οτι παμε καλα. 

Σούπερ κοριτσάκι μου!!! Μπράβο σου!!Όλα τέλεια από εδώ και στο εξής!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenhkon είπε:

Πολύ μου αρέσει που ακούω τις ιστορίες σας! Να σας πω και τα δικά μου λοιπόν...

Εγώ είμαι 28 χρόνων και ο άντρας μου 30. Παντρευτήκαμε τον Ιούλιο που μας πέρασε και είμαστε σύνολο 8μιση χρόνια μαζί. Είμαι Νοσηλεύτρια και δουλεύω σε ιδιωτική κλινική. Είπαμε λοιπόν τον Οκτώβριο να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες για παιδάκι....Θα με πείτε τρελή και ότι το έχετε χιλιοακουσει....Αλλά από τη πρώτη στιγμη που ειδα τον άντρα μου είπα ναι...Αυτός θα γίνει πατέρας των παιδιών μου! Και μου το αποδεικνύει καθημερινά! Ελπίζω ο θεός να μου δώσει αυτή τη χαρά και να φέρουμε τον καρπό της αγάπης μας!

Εύχομαι σε όλες λοιπόν να το αποκτήσουμε  σύντομα!!

Σούπερ κοριτσάκι μου!!! Μπράβο σου!!Όλα τέλεια από εδώ και στο εξής!

Τι ηλικίες είναι αυτές κορίτσια με κάνετε να νιωθω γριούλα!!!:tongue:

  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Τι ηλικίες είναι αυτές κορίτσια με κάνετε να νιωθω γριούλα!!!:tongue:

2 χρόνια πάνω , 2 κάτω δεν είναι τίποτα κορίτσι μου. Όλες μικρές θεωρουμαστε!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenhkon είπε:

Ήμουν 10000000% σίγουρη ότι ήσουν!!!(μόνο για μένα ποτέ δεν σκέφτομαι τη θετική πλευρά). Μπράβο κορίτσι μου!!! Σου εύχομαι να σου πάνε όλα τέλεια από εδώ καιστο εξής !!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!! Μίλησες με το γυναικολόγο σου;;

Κ για σένα να σκέφτεσαι θετικά κ όλα θα γίνουν!!!!θα έρθει με το καλό!!!Ναι μίλησα...μου είπε όλα καλά κ δεν χρειάζεται να την ξανακάνω την εξέταση...επειδή είμαι 26 μου λέει πιστεύω όλα καλά θα πάνε!!!σε δύο εβδομάδες θα πάω να με δει!!!Μου είπε να ξεκινήσω και folidex!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Elina444 είπε:

Γεια σας κοριτσια! Εγω πηγα σημερα στον γιατρο ειδε σακο και εμβρυικα  στοιχεια μου πε οτι παμε καλα. 

Ελίνα μου σε περιμένουμε και στις μανούλες Σεπτεμβρίου.....μπράβο τελεια Νέα...

Just now, Elenhkon είπε:

Πολύ μου αρέσει που ακούω τις ιστορίες σας! Να σας πω και τα δικά μου λοιπόν...

Εγώ είμαι 28 χρόνων και ο άντρας μου 30. Παντρευτήκαμε τον Ιούλιο που μας πέρασε και είμαστε σύνολο 8μιση χρόνια μαζί. Είμαι Νοσηλεύτρια και δουλεύω σε ιδιωτική κλινική. Είπαμε λοιπόν τον Οκτώβριο να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες για παιδάκι....Θα με πείτε τρελή και ότι το έχετε χιλιοακουσει....Αλλά από τη πρώτη στιγμη που ειδα τον άντρα μου είπα ναι...Αυτός θα γίνει πατέρας των παιδιών μου! Και μου το αποδεικνύει καθημερινά! Ελπίζω ο θεός να μου δώσει αυτή τη χαρά και να φέρουμε τον καρπό της αγάπης μας!

Εύχομαι σε όλες λοιπόν να το αποκτήσουμε  σύντομα!!

Σούπερ κοριτσάκι μου!!! Μπράβο σου!!Όλα τέλεια από εδώ και στο εξής!

Ελέν η μου πολυ συγκρίνουμε με τέτοια...μπράβο...

  • Μου αρέσει 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...