Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

Just now, Emylia είπε:

Καλημέρα κορίτσια εγώ εδώ δουλειά σήμερα!!

λοιπον θα πάω να τα πάρω και θα τα ξεκινήσω κιολας σημερα έχω έντονα πονάκια αριστερά και δεξιά όποτε πιστευω είμαι κοντα στην ωορηξια 9ημερα με μικρό κυκλο 26 ημερών εγώ!!

εντωμεταξυ ενώ έχω καθαρίσει 5 μέρες από την περίοδο τελείως σήμερα είδα αίμα στο σκούπισμα!!ολα τα κουλά τώρα που προσπαθούμε;;λέτε να έχει αιματακι η ωορηξια;;

 

Εμυλία μου κάποιες γυναίκες βλέπουν λίγο αίμα στην ωορρηξία.Τωρα ποτέ δεν ξερεις. Κόκκινο αίμα εννοείς ή καφέ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Just now, Fofi29 είπε:

Καλημέρα Ελένη μου...Καλή εβδομάδα...μυρίζονται ότι πέρασες τελεια το σκ....:razz:

Γενικά να σου πω σκέφτομαι πολύ αρνητικά δεν ξέρω γιατί. Εσύ κανένα νέο; Έχεις συμπτώματα;  ποτέ έχεις πάλι ραντεβού στο γιατρό; 

Link to comment
Share on other sites

Να μην σκέφτεσαι καθόλου αρνητικά.. Και εγώ δεν το περίμενα καθόλου αν σκεφτείς το γεγονός ότι είχα κουβαλήσει 2 καναπέδες πριν μάθω για την εγκυμοσύνη οπότε το θεωρούσα απίθανο.. να λες όπως έρθουν τα πράγματα.. Έχω πάρα πολύ αναγούλα,μόνο γιαούρτια δέχομαι με παξιμάδι..Έχω κάνει κάνα 2 φορές εμετό,πολύ νύστα και πόνο χαμηλό στην κοιλιά.. .Έχω την άλλη Δευτέρα ραντεβού για να ακούσουμε καρδούλα...


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Να μην σκέφτεσαι καθόλου αρνητικά.. Και εγώ δεν το περίμενα καθόλου αν σκεφτείς το γεγονός ότι είχα κουβαλήσει 2 καναπέδες πριν μάθω για την εγκυμοσύνη οπότε το θεωρούσα απίθανο.. να λες όπως έρθουν τα πράγματα.. Έχω πάρα πολύ αναγούλα,μόνο γιαούρτια δέχομαι με παξιμάδι..Έχω κάνει κάνα 2 φορές εμετό,πολύ νύστα και πόνο χαμηλό στην κοιλιά.. .Έχω την άλλη Δευτέρα ραντεβού για να ακούσουμε καρδούλα...

Έχεις δίκιο, προσπαθώ να μην το σκέφτομαι!! Άντε τέλεια!! Θα είναι υπέροχο συναίσθημα όταν ακούσεις την καρδούλα του!!! Όλα τέλεια να σου είναι εύχομαι!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!!! Φώφη κάπου μέσα στο forum διάβασα κάποια κοπέλα που είχε πολλες αναγουλες ότι της είπε ο γιατρός να παίρνει κάτι χάπια navatac κάπως έτσι.ελεγε ότι είναι φυτικά κ της έκαναν πολύ καλό στις αναγουλες.κανε μια ερώτηση κ εσύ στον γιατρό σου μήπως στα επιτρέπει η μήπως σου προτείνει κάτι άλλο!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Ευχαριστώ Ευγενία μου..Λέω να κάνω λίγο υπομονή μήπως συνέλθω κάνα 2 βδομάδες και να τα πάρω αν είναι..θα τον ρωτήσω την Δευτέρα που θα πάω...

Τίποτα κοριτσάκι μου, καταλαβαίνω ότι είναι ταλαιπωρία , ειδικά άμα δουλεύεις κιόλας! τουλάχιστον είσαι χαλαρά με την δουλειά σου να μπορείς να λείψεις όταν σε πιάνουν εμετοί;


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...