Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Καραντινα..ιδεες για να περναει η ωρα ευχαριστα..


Recommended Posts

Λοιπον κοριτσια μου ! Στη φαση που ειμαστε καλο θα ηταν να μοιραστουμε ιδεες για να περναμε ομορφα και δημιουργικα μεσα στο σπιτι...εχω βαρεθει αφανταστα ειναι η αληθεια το ιδιο και ο μικρος μου ...αλλα επειδη ειναι μωρακι δε μπορουμε να κανουμε και πολλα πραγματα..ο αντρας μου ερχεται 4.30 γιατι δουλευει...οποτε εγω το χω ριξει στο μαγειρεμα γιατι δεν εχω τι αλλο να κανω και στις δουλειες του σπιτιου...οσο μ αφηνει φυσικα ο μικρος...εσεις τι κανετε μεσα στο σπιτι;πως περνατε;


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαγειρεύω και τρώω ολη μέρα,παίζω επιτραπέζια με τον άντρα μου,playstation και βάζω το μωρό στο μάρσιπο κάνω γυμναστική. Επίσης καθαρίζω συνέχεια.Μιλάω σε βιντεοκληση με την αδελφή που είναι κλεισμένη μέσα κι αυτή στο Λονδίνο., με τη μαμά μου που είναι επαρχία, και με τη πεθερά μου που μένει από κάτω αλλά δεν έρχεται γιατί δουλεύει σε σουπερ και γω έχω ένα μωρό τριών μηνών...Γενικά πολύ φαΐ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Stelloudia είπε:

Μαγειρεύω και τρώω ολη μέρα,παίζω επιτραπέζια με τον άντρα μου,playstation και βάζω το μωρό στο μάρσιπο κάνω γυμναστική. Επίσης καθαρίζω συνέχεια.Μιλάω σε βιντεοκληση με την αδελφή που είναι κλεισμένη μέσα κι αυτή στο Λονδίνο., με τη μαμά μου που είναι επαρχία, και με τη πεθερά μου που μένει από κάτω αλλά δεν έρχεται γιατί δουλεύει σε σουπερ και γω έχω ένα μωρό τριών μηνών...Γενικά πολύ φαΐ 

Λες και μας περιγραφεις ειναι...εκτος του playstation..κατα τ αλλα πολυ φαι και πολυ βιντεοκληση....και βλεπω να συνεχιζουμε κανα μηνα και βαλε ετσι...

  • Μου αρέσει 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Χμμμμ τελικά νομίζω ότι ο ιός αυτός είναι σατανική ιδέα των μεγαλοεταιρεων ρούχων!! Γτ μόλις βγούμε θα έχουμε αλλάξει όλοι 1-2 νούμερα κ θα ξεχυθούμε για αναγκαστικά ψώνια 

Παράθεση

:P

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Renez είπε:

Χμμμμ τελικά νομίζω ότι ο ιός αυτός είναι σατανική ιδέα των μεγαλοεταιρεων ρούχων!! Γτ μόλις βγούμε θα έχουμε αλλάξει όλοι 1-2 νούμερα κ θα ξεχυθούμε για αναγκαστικά ψώνια 

 

Βέβαια θα πρέπει να κάνουν με νέα γκαρνταρόμπα....και των σουπερμάρκετ γιατί μέσα σε λίγες μέρες έχουν ξεπουλήσει ότι πουλούσαν σε έναν χρόνο:grin: ειδικά χαρτί υγείας....στο Λονδίνο που ζει η αδελφή μου είναι είδος εξαφανισμένο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε μια μια βδομαδα μπαίνω στο μήνα μου, για να απασχολουμαι κάνω γενική στο σπίτι σιγά σιγά να είναι καθαρά για τον μπέμπη μου και τρώω όλη μέρα γιατί δεν  καπνίζω και θέλω σαν τρελή,ειδικά τώρα που άνοιξε και ο καιρός,με τραβάει το άτομο . Κάνω και μια βόλτα το απόγευμα όσο αντεχω. Τουλάχιστον όσες έχετε ήδη μωράκι έχετε με τι να ασχολείστε. Περιμένω πως και πως να βγουμε απο αυτή την κατάσταση γιατί θα σάλεψω. Αφήστε που δεν είχα κάνει καμια αγορά πριν την καραντίνα και αναγκάζομαι και τα παιρνω ολα από το ιντερνετ. 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω προλάβει να βαρεθώ καθόλου.Πολλες φορές δεν έχω χρόνο καν για βιντεοκλήση. Λοιπον εγώ περπατάω πολύ με τον μικρό μου,κάνω γυμναστική,καθαρίζω,μαγειρεύω,κάνουμε με τον μικρό μου παζλ,παίζουμε με πλαστελίνη,ζωγραφίζουμε,βγαίνουμε στον κήπο και παίζουμε με τα παιχνίδια του και στο τέλος της μέρας βάζουμε ταινία που βλέπουμε όλοι μαζί και φυσικά ΤΡΩΜΕ

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...