Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Renula είπε:

Καλημέρα στα κορίτσια

Έχει «τσεκάρει» καμια τις πάνες στο superpanes.gr???

Ξέρω είναι νωρίς ακόμα αλλά έχει φοβερές τιμές.....

Το νο1 και νο2 παίζει να το βρεις στην ίδια προσφορά στο σούπερ...


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Δες από αλλού. Mothecare marks and Spencer, έχουν πολύ καλή ποιότητα. Δοκιμασμένα...α σου πω ότι ο φάκελος δεν είναι για αυτό; 

Marks &spencer μου είπε και μια φίλη μου ότι είναι πολύ καλα ποιοτικά. Εγω όταν είχα πάει, θυμάμαι ότι είχα δει μόνο αυτά που έχουν μονο  από κάτω κουμπάκια. Και το mothercare έχει καλη ποιότητα αλλά πιο ακριβα. Σε ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renula είπε:

Καλημέρα στα κορίτσια

Έχει «τσεκάρει» καμια τις πάνες στο superpanes.gr???

Ξέρω είναι νωρίς ακόμα αλλά έχει φοβερές τιμές.....

Νωρίς δεν το λες.. Είναι απαραίτητα και αυτά.. Πήρα τώρα στη μπλακ φραιντει μηνιαίο πακέτο pampers premium care νούμερο 1 33ευρω.. Μου είχε πάρει και η μαμά μου κάποια στιγμή πακέτο μισού μήνα νούμερο 0 οπότε θαρρώ πως για αρχη είμαστε καλά.. Να τα δοκιμάσουμε κιόλας γιατί μπορεί να μην μας αρέσει η εταιρία τελικά.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, bcd18 είπε:

Marks &spencer μου είπε και μια φίλη μου ότι είναι πολύ καλα ποιοτικά. Εγω όταν είχα πάει, θυμάμαι ότι είχα δει μόνο αυτά που έχουν μονο  από κάτω κουμπάκια. Και το mothercare έχει καλη ποιότητα αλλά πιο ακριβα. Σε ευχαριστώ πολύ!!!

Δες στη σελίδα τους...νομίζω ότι γράφει άνοιγμα ανάλογα με την ηλικία.

@bcd18 μπορεί να κάνω και λάθος τελικά γιατί μόλις είδα ότι τα πρώτα φανέλακια φάκελο τα είχα από ορκεστρα...


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renula είπε:

Καλημέρα στα κορίτσια

Έχει «τσεκάρει» καμια τις πάνες στο superpanes.gr???

Ξέρω είναι νωρίς ακόμα αλλά έχει φοβερές τιμές.....

Καλημέρα!  Και εγω είδα προσφορές στο panes.gr. Σκέφτομαι να παρω pampers premium care, μια συσκευασία Ν 1 newborn 2-5 kg 52 τμχ,   μια συσκευασία N1 monthly pack 2-5 kg 176 τμχ και δεν ξέρω αν έχουν διαφορά αυτά γιατί και τα δυο λένε N1 2-5 kg...  
 και μια συσκευασία N2 monthly pack 4-8 kg 240 τμχ.  Δεν ξέρω αν πρέπει να παρω και μια συσκευασία babylino

Just now, Ele@n είπε:

Δες στη σελίδα τους...νομίζω ότι γράφει άνοιγμα ανάλογα με την ηλικία. 

Θα τα κοιτάξω! Σε ευχαριστώ παρα πολύ!!!! Ξεκινησα από το σ/Κ και πραγματικά πελάγωσα. Καποιες προσφορές λόγω Black Friday είδα τελείωσαν 

Link to comment
Share on other sites

Just now, bcd18 είπε:

Καλημέρα!  Και εγω είδα προσφορές στο panes.gr. Σκέφτομαι να παρω pampers premium care, μια συσκευασία Ν 1 newborn 2-5 kg 52 τμχ,   μια συσκευασία N1 monthly pack 2-5 kg 176 τμχ και δεν ξέρω αν έχουν διαφορά αυτά γιατί και τα δυο λένε N1 2-5 kg...  
 και μια συσκευασία N2 monthly pack 4-8 kg 240 τμχ.  Δεν ξέρω αν πρέπει να παρω και μια συσκευασία babylino

Θα τα κοιτάξω! Σε ευχαριστώ παρα πολύ!!!! Ξεκινησα από το σ/Κ και πραγματικά πελάγωσα. Καποιες προσφορές λόγω Black Friday είδα τελείωσαν 

Για προσφορές πάνες μην τρελαίνεστε γιατί βγάζουν συνέχεια. Τι ίδιο και είδη φαρμακείου. Ρουχαλακια πηγαίνε σε safe επιλογές γιατί είναι βρεφακια. Καλές τιμές θα βρίσκεις συνέχεια σε όλα αρκεί να μην τα αφήνεις για το τέλος...


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Για προσφορές πάνες μην τρελαίνεστε γιατί βγάζουν συνέχεια. Τι ίδιο και είδη φαρμακείου. Ρουχαλακια πηγαίνε σε safe επιλογές γιατί είναι βρεφακια. Καλές τιμές θα βρίσκεις συνέχεια σε όλα αρκεί να μην τα αφήνεις για το τέλος...

Ναι για πάνες βλέπω βάζουν συνέχεια προσφορές τα σούπερ. Και τα ρουχαλάκια πρέπει να καλα ποιοτικά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Κ εγω ουδέτερα τα πηρα για αυτο το λογο! Αλλα κ παλι μου φαίνονται τοσο μικροσκοπικα για 8κιλο πλυντήριο! Αα μηπως εχεις δοκιμασει βελουτε σε στεγνωτηριο;;  γραφει οτι δεν κανει αλλα εγω εχω στεγνωτηριο 

μια χαρα μπαινουν τα βελουτε στο στεγνωτηριο....με ρο καλό το μωρο σ

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Paris.33 είπε:

Τα μακρυμανικα τα φορατε την ανοιξη με ενα παντελονακι-κολανακι απο κατω,  μεσα στο σπιτι κ ολα καλα! Τιποτα δεν παει χαμενο

Λες να παρω κ μακρυμανικα;;  ισως θα ειναι αυτη η πενταδα που μου λείπει..  Δεν πηρα πολλα για αυτο το λογο, γιατι πραγματικά δεν ξερω πως να κινηθω,  αλλοι μου λενε δεν θέλουν κ πολλα πολλα,  αλλοι οτι κρυωνουν.. Μάλλον θα παρω κ 5 μακρυμανικα καλου κακου.. Ελπίζω να παρει απο τον μπαμπα της και να κοιμαται, γιατι αν παρει απο εμενα:-P θα μας διωξουν απο την πολυκατοικία χι χι χι

Κορίτσια μου κι εγώ που έχω και τζάκι και καλοριφέρ στο σπίτι πήρα μακριμανικα Φλις φορμακια! Και κάποια βαμβακερά!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renula είπε:

Καλημέρα στα κορίτσια

Έχει «τσεκάρει» καμια τις πάνες στο superpanes.gr???

Ξέρω είναι νωρίς ακόμα αλλά έχει φοβερές τιμές.....

ναι εμεις απο κει περνάμε απο ρην αρχη...ειναι τελειες.παρε παρε...αχαχχαχαχ με το καλο το μωροο σ.

Link to comment
Share on other sites

@dpilo Καλησπέρα κορίτσι μου! Εγώ έχω ΠΗΤ 16/2 & οι 56 μέρες ξεκινάνε 23/12, δηλαδή πρέπει το χαρτί του εργοδότη να έχει ημερομηνία από 23/12 και μετά για να το δεχτούν? Ομολογώ πως δεν το ήξερα! Ούτε μου είπαν τίποτα στο ΙΚΑ όταν πήγα να ρωτήσω για το τι χρειάζεται....σήμερα που έφερα το χαρτί του γιατρού στην δουλειά του είπα να βάλει ημερομηνία 24/12, αφού διάβασα την ταλαιπωρία σου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κάνετε? Ελπίζω να ειστε όλες καλα εγω αυτες τις μερες νιώθω απίστευτη κόπωση και δεν ξέρω που οφείλεται, καθώς ολη μετά είμαι σπίτι.. Δουλεύω αρκετές ωρες βέβαια οπότε ισως φταίει και αυτό σε συνδιασμο με τον εγκλεισμό!! Να σας ρωτήσω έχει καμία εικόνα για τα hm έκανα παραγγελία για φόρμακια ομως έβαλα 50 και 56 μόνο; είναι λέτε πολύ μικρά; μήπως να γυρίσω κάποια κα βάλω μεγαλύτερα νούμερα γιατί καποιες από εσάς λετε για 63 66κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renula είπε:

Ευχαριστώ όλα τα κοριτσια για τις απαντησεις...
Απ οτι είδα δεν γράφει ηλικίες πάνω... μόνο κιλά !!!
Το "Pack Νο2 (4-8kg)" δεν είναι για εμάς??

Εγώ πήρα και No2 πάντως γιατί πολλοί μου είπαν ότι το No 1  ίσως δεν το φορέσει για πολύ.. κάποιοι μου είπαν ίσως και δύο εβδομάδες μόνο. Αφού βρήκα προσφορά πήρα και No2 να έχω..

Just now, Mari@nna είπε:

Κορίτσια τι κάνετε? Ελπίζω να ειστε όλες καλα εγω αυτες τις μερες νιώθω απίστευτη κόπωση και δεν ξέρω που οφείλεται, καθώς ολη μετά είμαι σπίτι.. Δουλεύω αρκετές ωρες βέβαια οπότε ισως φταίει και αυτό σε συνδιασμο με τον εγκλεισμό!! Να σας ρωτήσω έχει καμία εικόνα για τα hm έκανα παραγγελία για φόρμακια ομως έβαλα 50 και 56 μόνο; είναι λέτε πολύ μικρά; μήπως να γυρίσω κάποια κα βάλω μεγαλύτερα νούμερα γιατί καποιες από εσάς λετε για 63 66κλπ.

Εγώ αυτά που πήρα από h&m πήρα πέντε 56 και δύο 62 και θα δω μετά ανάλογα το μωρό αν χρειαστεί θα συμπληρώσω μεγαλύτερα.  Πάντως μου φάνηκαν ότι έχουν μεγάλη φόρμα. Οπότε πιστεύω θα είναι καλά

  • Ευχαριστώ 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...