Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟΒΟΛΕΣ DR ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΣ


Maraki2891

Recommended Posts

Καλησπερα σας, τελικα και η 2η κυηση κατεληξε σε βιοχημική ηδη εχει κατέβει αιμα οποτε θα χει πέσει και η χοριακη. Ενημερωθηκα απο ένα φίλο μου για εναν γιατρό Ανοσολογο που ειδικεύεται στην υπογονιμοτητα και σε αποβολές και ψάχνει να βρει ακριβώς που οφείλεται το πρόβλημα και στον ανδρα και στη γυναικα. Τον γνωρίζετε; εμπειρια μαζι του εχει καμια; και κοστος παρακαλώ αν μπορεί καποια. Εγω θα κλεισω ραντεβού άμεσα, μου βγαζει κατι καλό και σκέφτομαι να τον επισκεφτώ άμεσα. 

Τσιλιβακος Βασίλης στο Χολαργο. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, Mamacita0502 είπε:

Καλησπερα σας, τελικα και η 2η κυηση κατεληξε σε βιοχημική ηδη εχει κατέβει αιμα οποτε θα χει πέσει και η χοριακη. Ενημερωθηκα απο ένα φίλο μου για εναν γιατρό Ανοσολογο που ειδικεύεται στην υπογονιμοτητα και σε αποβολές και ψάχνει να βρει ακριβώς που οφείλεται το πρόβλημα και στον ανδρα και στη γυναικα. Τον γνωρίζετε; εμπειρια μαζι του εχει καμια; και κοστος παρακαλώ αν μπορεί καποια. Εγω θα κλεισω ραντεβού άμεσα, μου βγαζει κατι καλό και σκέφτομαι να τον επισκεφτώ άμεσα. 

Τσιλιβακος Βασίλης στο Χολαργο. 

Απο εμενα οχι δεν τον θεωρω αξιοπιστο εχω περασει απο το μαγαζι του .

Υπαρχιυν τμηματα αποβολων σε ελενα και αλαξανδρα να απευθηνεις εκει καλυτερα 

Καλη τυχη 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Mamacita0502 είπε:

Καλησπερα σας, τελικα και η 2η κυηση κατεληξε σε βιοχημική ηδη εχει κατέβει αιμα οποτε θα χει πέσει και η χοριακη. Ενημερωθηκα απο ένα φίλο μου για εναν γιατρό Ανοσολογο που ειδικεύεται στην υπογονιμοτητα και σε αποβολές και ψάχνει να βρει ακριβώς που οφείλεται το πρόβλημα και στον ανδρα και στη γυναικα. Τον γνωρίζετε; εμπειρια μαζι του εχει καμια; και κοστος παρακαλώ αν μπορεί καποια. Εγω θα κλεισω ραντεβού άμεσα, μου βγαζει κατι καλό και σκέφτομαι να τον επισκεφτώ άμεσα. 

Τσιλιβακος Βασίλης στο Χολαργο. 

Den exei katholou kali fimi genika exei akoustei gia polles apateonies me dithen eksetaseis.   

kalhtera opos sou eipe k to allo koritsi na kleiseis rantebou sto Elena me tin kyria Tsekoura.  

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Mamacita0502 είπε:

Καλησπερα σας, τελικα και η 2η κυηση κατεληξε σε βιοχημική ηδη εχει κατέβει αιμα οποτε θα χει πέσει και η χοριακη. Ενημερωθηκα απο ένα φίλο μου για εναν γιατρό Ανοσολογο που ειδικεύεται στην υπογονιμοτητα και σε αποβολές και ψάχνει να βρει ακριβώς που οφείλεται το πρόβλημα και στον ανδρα και στη γυναικα. Τον γνωρίζετε; εμπειρια μαζι του εχει καμια; και κοστος παρακαλώ αν μπορεί καποια. Εγω θα κλεισω ραντεβού άμεσα, μου βγαζει κατι καλό και σκέφτομαι να τον επισκεφτώ άμεσα. 

Τσιλιβακος Βασίλης στο Χολαργο. 

Μακριά από τον Τσιλιβάκο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πήγαινε στην Τσεκούρα στο Έλενα, σου το έχω ξαναγράψει. Ο Τσιλιβάκος θα σου τα πάρει κανονικά και κινδυνεύεις να σου προτείνει επικίνδυνες θεραπείες, αλλά και να σας φορτώσει με αχρείαστη αντιβίωση και τους 2. Έχει προσωπικές ατζέντες, τόσο το κέρδος, όσο και την έρευνα (κοινώς ψάχνει για πειραματόζωα).

Πήγαινε στην Τσεκούρα να σου κάνει όλες τις εξετάσεις δωρεάν κι επιπλέον δεν έχει κανένα προσωπικό όφελος από εσένα, διότι είναι γιατρός του ΕΣΥ. Ραντεβού κλείνεις από το 1535.gr και ψάχνεις νοσοκομείο Έλενα και τμήμα καθ' έξιν αποβολών. Αυτή τη στιγμή αν βρεις κάποιο ραντεβού, θα είναι από ακύρωση, αλλά 1/7 θα ανοίξουν τα ραντεβού ίσως για το Σεπτέμβριο. Αξίζει να προσπαθείς να βρεις κάτι από ακύρωση όμως. Εγώ έχω πάει και στους 2 και τις συστάσεις τις κάνω σαν strong recommendation!

Για τον ανδρικό παράγοντα τώρα, να πάτε σε εξειδικευμένο ουρολόγο. Μια πρώτη λύση είναι το ανδρολογικό του Έλενα, όπου θα μπορέσει ο άντρας σου να κάνει πολλές εξετάσεις για αρχή, αλλά στελεχώνεται από ενδοκρινολόγους, οπότε αν βρεθεί κάτι σε εκείνον ουρολογικό, θα πρέπει να απευθυνθείτε αλλού.

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...