Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2022


alexia92

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 373
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Sofia090322 είπε:

Οοο πως το κατάλαβες; Μίλησες με το γιατρό; Τι σου είπε; Να πίνεις άφθονο νερο

Δεν έχω συμπτώματα. Λίγο ενόχληση στην ηβικη περιοχή και δεν ξέρω καν αν είναι από αυτό. Έκανα τις καθιερωμένες εξετάσεις. Αύριο θα βγει η καλλιέργεια ούρων και θα μου δώσει αντιβίωση. Θα του πω να την πάρω από Δευτέρα για να μπορέσω να φαω τα Χριστούγεννα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Katerina96 είπε:

Δεν έχω συμπτώματα. Λίγο ενόχληση στην ηβικη περιοχή και δεν ξέρω καν αν είναι από αυτό. Έκανα τις καθιερωμένες εξετάσεις. Αύριο θα βγει η καλλιέργεια ούρων και θα μου δώσει αντιβίωση. Θα του πω να την πάρω από Δευτέρα για να μπορέσω να φαω τα Χριστούγεννα 

Περαστικά σου κορίτσι!! Θα πάρεις την αντιβίωση κ όλα καλά! 

Αυτό που ρώτησες για τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού, στο πρώτο υποτίθεται θα κάναμε με τη μαία αλλά δεν κάναμε ποτέ. Εσύ είχες κάνει?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Νεκταρινακι είπε:

Περαστικά σου κορίτσι!! Θα πάρεις την αντιβίωση κ όλα καλά! 

Αυτό που ρώτησες για τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού, στο πρώτο υποτίθεται θα κάναμε με τη μαία αλλά δεν κάναμε ποτέ. Εσύ είχες κάνει?

Ευχαριστω κορίτσι μου. Λέτε να πειράζει να την ξεκινήσω από Δευτέρα αντί Πέμπτης; θα πω τον γιατρό βέβαια. 

 

Όχι δεν έχω κάνει και έλεγα μήπως βοηθήσουν 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Katerina96 είπε:

Ευχαριστω κορίτσι μου. Λέτε να πειράζει να την ξεκινήσω από Δευτέρα αντί Πέμπτης; θα πω τον γιατρό βέβαια. 

 

Όχι δεν έχω κάνει και έλεγα μήπως βοηθήσουν 

Ε δε νομίζω για 3 μέρες αλλά εννοείται να ρωτήσεις τον γιατρό, εκείνος ξέρει!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , Νεκταρινακι είπε:

Ε δε νομίζω για 3 μέρες αλλά εννοείται να ρωτήσεις τον γιατρό, εκείνος ξέρει!

 

Θέλω να φαω γλυκά χαχαχχα. Την Κυριακή έχω γενέθλια και ήθελα τόσο πολυ να κόψουμε τούρτα κλπ.. Ελπιζω να μην πάνε όλα στραφη. 

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας τι κανετε? 

Εμεις 26 εβδομάδων 25κ2 900 γραμμαρια μαλλον κι αυτο το παιδακι θα γεννηθεί ανω των 4 κιλων. Πεμπτη παω για καμπυλη. 

Χαμηλά τη νιωθω κι εγω αν και ειναι ψηλα μου ειπε ο γιατρος. Με ποναει και εμενα προς τα κατω. Φυσιολογικό ειναι. 


PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 21/12/2021 at 5:45 ΜΜ, alexia92 είπε:

Γειά σας τι κανετε? 

Εμεις 26 εβδομάδων 25κ2 900 γραμμαρια μαλλον κι αυτο το παιδακι θα γεννηθεί ανω των 4 κιλων. Πεμπτη παω για καμπυλη. 

Χαμηλά τη νιωθω κι εγω αν και ειναι ψηλα μου ειπε ο γιατρος. Με ποναει και εμενα προς τα κατω. Φυσιολογικό ειναι. 

Άνω των 4? Με το καλό κορίτσι μου. Και εγώ χαμηλά νιώθω χτυπήματα έντονα βέβαια ο γιατρός είπε πως είναι ψηλά.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Sofia090322 είπε:

Άνω των 4? Με το καλό κορίτσι μου. Και εγώ χαμηλά νιώθω χτυπήματα έντονα βέβαια ο γιατρός είπε πως είναι ψηλά.

Ναι και οι αλλοι 3 πανω απο 4κιλα. Το θεμα ειναι εγω εχω τομη 3 καισαρικων. Οποια κοπελα μπορει ας μου πει 25 εβδομαδες συν ποσα γραμμάρια ηταν το μωρο.


PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , alexia92 είπε:

Ναι και οι αλλοι 3 πανω απο 4κιλα. Το θεμα ειναι εγω εχω τομη 3 καισαρικων. Οποια κοπελα μπορει ας μου πει 25 εβδομαδες συν ποσα γραμμάρια ηταν το μωρο.

Εμένα 27 εβδομάδων είναι περίπου 870γρ...

Link to comment
Share on other sites

On 21/12/2021 at 5:45 ΜΜ, alexia92 είπε:

Γειά σας τι κανετε? 

Εμεις 26 εβδομάδων 25κ2 900 γραμμαρια μαλλον κι αυτο το παιδακι θα γεννηθεί ανω των 4 κιλων. Πεμπτη παω για καμπυλη. 

Χαμηλά τη νιωθω κι εγω αν και ειναι ψηλα μου ειπε ο γιατρος. Με ποναει και εμενα προς τα κατω. Φυσιολογικό ειναι. 

Καλησπέρα! Στο ραντεβού που είχα 26+4 ήταν 960γρ. Για τον πλακούντα σας είπαν βαθμό ωρίμανσης? Ή δείκτη αμνιακού υγρού?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...