Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Αναμονή ως τη χοριακή


Recommended Posts

πρίν από 28 λεπτά , Nefelaki_Lioness είπε:

ΔΕΝ υπήρχε ΟΥΤΕ μία περίπτωση να παρεξηγηθώ! Ίσα-ίσα, που με... υποχρέωσες να σκεφτώ πιο θετικά!... Αν και ξέρω ότι, τη Δευτέρα το απόγευμα, την ώρα που θα περιμένω το τηλεφώνημα για τα αποτελέσματα της πέμπτης χοριακής, θα βαράει η καρδιά μου ΜΠΟΥΡΛΟΤΟ

Εύχομαι να χτυσει σαν μπουρλότο από το μεγάλο νούμερο που θα ακούσεις. Η θετική μας ενέργεια θα είναι μαζί σου 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 158
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

17 minutes ago, Ελισάβετ καπ 2 said:

Εύχομαι να χτυσει σαν μπουρλότο από το μεγάλο νούμερο που θα ακούσεις. Η θετική μας ενέργεια θα είναι μαζί σου 

Και η δικιά μου μαζί σας! Αλήθεια, ελπίζω το μάλωμά σου το υπέροχο να είναι αληθινό και στα αποτελέσματα! Και θα είμαι εδώ εγώ για όλες. Η καθεμιά μας θα σηκώνει την άλλη όταν πέφτει αλλά και θα εξυψώνει τις χαρές!...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 26/12/2021 at 12:00 ΠΜ, Nefelaki_Lioness είπε:

Και η δικιά μου μαζί σας! Αλήθεια, ελπίζω το μάλωμά σου το υπέροχο να είναι αληθινό και στα αποτελέσματα! Και θα είμαι εδώ εγώ για όλες. Η καθεμιά μας θα σηκώνει την άλλη όταν πέφτει αλλά και θα εξυψώνει τις χαρές!...

Καλημέρα κορίτσι μου καλη εβδομάδα και με μια τεράστια χοριακη. Περιμένουμε νέα σου 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ελισάβετ καπ 2 said:

Καλημέρα κορίτσι μου καλη εβδομάδα και με μια τεράστια χοριακη. Περιμένουμε νέα σου 

Καλημέρα φίλη μου, είμαι στον καναπέ και περιμένω, με το τηλέφωνο πάνω μου, σε κατάσταση ημιπαραλυσίας αλλά με τρέμουλο και τα γνωστά που ξέρετε όλες...

On 12/25/2021 at 6:32 PM, Ελισάβετ καπ 2 said:

Μαρηηηηη θα σε μαλώσω και δεν θέλω μέρες που είναι. Εκεί είναι φυσικα!!!!!!! 

Εντάξει, είσαι ΤΟ κορίτσι! :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Nefelaki_Lioness είπε:

Καλημέρα φίλη μου, είμαι στον καναπέ και περιμένω, με το τηλέφωνο πάνω μου, σε κατάσταση ημιπαραλυσίας αλλά με τρέμουλο και τα γνωστά που ξέρετε όλες...

Εντάξει, είσαι ΤΟ κορίτσι! :)

Αντε αντε περιμένω και εγώ τα νέα σου!!!!! Κανόνισε θέλω ένα μεγάλο νούμερο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Nefelaki_Lioness είπε:

Καλημέρα φίλη μου, είμαι στον καναπέ και περιμένω, με το τηλέφωνο πάνω μου, σε κατάσταση ημιπαραλυσίας αλλά με τρέμουλο και τα γνωστά που ξέρετε όλες...

Εντάξει, είσαι ΤΟ κορίτσι! :)

Σου στέλνουμε την θετική μασ ενέργεια...όλα καλά θα πάνε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα είμαι καινουργια στο σάιτ 

καταρχας οι καλύτερες ευχές σε όλες σας με μια τέλειομηνη εγκυμοσυνη

δευτερον θα ήθελα την βοήθεια σας αν ξέρει κάποια κοπέλα να με βοηθήσει 

Εχθες έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης το self clear με πολύ άχνη γραμμή ίσα που φαινόταν και σήμερα πρωί πρωί πήγα για χοριακη βγήκε 5.20

ο γιατρός μου είπε ότι είναι οριακά θετική και να επαναλάβω την Τετάρτη 

τελευταια περίοδος 25-30/11 και μια επαφή μόνο ελεύθερη στις γόνιμες 10/12 

σημερα με μια μέρα καθυστέρησης έγινε η χοριακη και είμαι να τρελαθώ λόγω ότι είχα και μια βιοχημική παλαιότερα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Eratw299 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα είμαι καινουργια στο σάιτ 

καταρχας οι καλύτερες ευχές σε όλες σας με μια τέλειομηνη εγκυμοσυνη

δευτερον θα ήθελα την βοήθεια σας αν ξέρει κάποια κοπέλα να με βοηθήσει 

Εχθες έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης το self clear με πολύ άχνη γραμμή ίσα που φαινόταν και σήμερα πρωί πρωί πήγα για χοριακη βγήκε 5.20

ο γιατρός μου είπε ότι είναι οριακά θετική και να επαναλάβω την Τετάρτη 

τελευταια περίοδος 25-30/11 και μια επαφή μόνο ελεύθερη στις γόνιμες 10/12 

σημερα με μια μέρα καθυστέρησης έγινε η χοριακη και είμαι να τρελαθώ λόγω ότι είχα και μια βιοχημική παλαιότερα

Καλησπέρα κορίτσι μου. Μήπως έκανες και δεύτερο τεστ σήμερα να δεις αν υπάρχει διαφορά; γιατί δυστυχώς νομίζω ότι το τεστ δεν ανιχνεύει τόσο μικρες μονάδες. Ελπίζω να έχεις καθυστερημένη σύλληψη και να μην είναι βιοχημικη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Nefelaki_Lioness είπε:

Καλημέρα φίλη μου, είμαι στον καναπέ και περιμένω, με το τηλέφωνο πάνω μου, σε κατάσταση ημιπαραλυσίας αλλά με τρέμουλο και τα γνωστά που ξέρετε όλες...

Εντάξει, είσαι ΤΟ κορίτσι! :)

Τι έγινε κοριτσάκι μου βγήκε η χοριακη;;;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


19 minutes ago, Ελισάβετ καπ 2 said:

Τι έγινε κοριτσάκι μου βγήκε η χοριακη;;;; 

Παιδιαααααααααά 

Τώρα βγήκε, δηλαδή 19:32!! 9.646, ενώ περίμεναν 6.000

Συνεχίζουμε δυνατά!!

Εύχομαι στη φίλη εδώ να αυξηθεί η χοριακή της, μήπως την έκανες νωρίς;

 

 

 

 

 

19 minutes ago, Eratw299 said:

Η χοριακη βγήκε το απόγευμα 5.20 που έγραψα ο γιατρός μου είπε να επαναλάβω την Τετάρτη αλλά δεν είμαι πολύ αισιόδοξη ..

Μπορεί να την έκανες πολύ νωρίς, μη φοβάσαι ακόμη! Κι εγώ με χαμηλές ξεκίνησα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Nefelaki_Lioness είπε:

Παιδιαααααααααά 

Τώρα βγήκε, δηλαδή 19:32!! 9.646, ενώ περίμεναν 6.000

Συνεχίζουμε δυνατά!!

Εύχομαι στη φίλη εδώ να αυξηθεί η χοριακή της, μήπως την έκανες νωρίς;

 

 

 

 

 

Μπορεί να την έκανες πολύ νωρίς, μη φοβάσαι ακόμη! Κι εγώ με χαμηλές ξεκίνησα

Μπραβοοοοοοοοο κοριτσάκι μου!!!!! Σου είπε πότε θα πας για υπέρηχο;;;;; 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Nefelaki_Lioness said:

Παιδιαααααααααά 

Τώρα βγήκε, δηλαδή 19:32!! 9.646, ενώ περίμεναν 6.000

Συνεχίζουμε δυνατά!!

Εύχομαι στη φίλη εδώ να αυξηθεί η χοριακή της, μήπως την έκανες νωρίς;

 

 

 

 

 

Μπορεί να την έκανες πολύ νωρίς, μη φοβάσαι ακόμη! Κι εγώ με χαμηλές ξεκίνησα

Τρομερό νούμερο!!! Μπράβο!! Σε ποια μέρα είσαι?? Τι άγχος βρε κορίτσια κι αυτό με τις χοριακες... Σήμερα παρόλο που πήγα πριν καλά καλά ανοίξουν,  κάνανε 4 ώρες να με πάρουν κι είχα σκάσει. Εγώ είμαι χαμηλά ακόμη..1548 είναι 13η μέρα μέρα την εμβρυομεταφορα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nefelaki_Lioness είπε:

Παιδιαααααααααά 

Τώρα βγήκε, δηλαδή 19:32!! 9.646, ενώ περίμεναν 6.000

Συνεχίζουμε δυνατά!!

Εύχομαι στη φίλη εδώ να αυξηθεί η χοριακή της, μήπως την έκανες νωρίς;

 

 

 

 

 

Μπορεί να την έκανες πολύ νωρίς, μη φοβάσαι ακόμη! Κι εγώ με χαμηλές ξεκίνησα

Ουαου η χοριακη!!! 

Συζητά με τον γιατρό σου να σε προγραμματίσει για υπέρηχο κ να μην ξανά κανεισ άλλη χοριακη .είναι πολύ ψυχοφθόρο...εύχομαι με το καλό .

 

πρίν από 26 λεπτά , Mary.G είπε:

Τρομερό νούμερο!!! Μπράβο!! Σε ποια μέρα είσαι?? Τι άγχος βρε κορίτσια κι αυτό με τις χοριακες... Σήμερα παρόλο που πήγα πριν καλά καλά ανοίξουν,  κάνανε 4 ώρες να με πάρουν κι είχα σκάσει. Εγώ είμαι χαμηλά ακόμη..1548 είναι 13η μέρα μέρα την εμβρυομεταφορα.

Με το καλό κορίτσι μου κ εσύ....

1 hour ago, Eratw299 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ και εγώ αυτό εύχομαι 

με 1 μέρα καθυστέρησης την έκανα τώρα μακάρι να είναι καθυστερημένη σύλληψη 

Όσο συνεχίζεται η καθυστέρηση είναι καλό...

Η τιμή σου είναι οριακή..θα πασ για επανάληψη στο ίδιο μικροβιολογικο ..έχει σημασία..μην αλλαξεισ κέντρο..εγώ με 5 μέρες καθυστερυ είχα 86..κ πήγε μια χαρά..ήταν καθυστερημένη σύλληψη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...