Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Αναμονή ως τη χοριακή


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλα τα αλάνια,

Καταρχήν χρόνια πολλά αν γιορτάζατε χτες και σήμερα!

Ερώτηση: Έχετε κι εσείς σκαμπανεβάσματα συμπτωμάτων; Με κάνει άνω-κάτω αυτή η κατάσταση.

Δεύτερη ερώτηση: Καταφέραμε να ακούσουμε καρδούλα στις εφτά βδομάδες, οριακά νωρίς, 101 χτύπους. Ο γιατρός εξήγησε ότι είναι όσους πιάσει το μηχάνημα και για αρχή είναι εντάξει και πάντα υπάρχουν διακυμάνσεις (όπως στις ρημάδες τις χοριακές), απλώς στόχος είναι, προφανώς, στις οχτώ εβδομάδες να είναι παραπάνω οι χτύποι. Εάν είστε έγκυες και/ή αν έχετε παιδιά, σας έχει τύχει αυτό; Το ρωτάω όχι γιατί δεν εμπιστεύομαι τον γιατρό, είναι άψογος, αλλά για να πάρω κουράγιο ως την Πέμπτη 13 που θα ξαναπάμε για υπέρηχο και είμαι οριακά πριν μου στρίψει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 158
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Nefelaki_Lioness είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα αλάνια,

Καταρχήν χρόνια πολλά αν γιορτάζατε χτες και σήμερα!

Ερώτηση: Έχετε κι εσείς σκαμπανεβάσματα συμπτωμάτων; Με κάνει άνω-κάτω αυτή η κατάσταση.

Δεύτερη ερώτηση: Καταφέραμε να ακούσουμε καρδούλα στις εφτά βδομάδες, οριακά νωρίς, 101 χτύπους. Ο γιατρός εξήγησε ότι είναι όσους πιάσει το μηχάνημα και για αρχή είναι εντάξει και πάντα υπάρχουν διακυμάνσεις (όπως στις ρημάδες τις χοριακές), απλώς στόχος είναι, προφανώς, στις οχτώ εβδομάδες να είναι παραπάνω οι χτύποι. Εάν είστε έγκυες και/ή αν έχετε παιδιά, σας έχει τύχει αυτό; Το ρωτάω όχι γιατί δεν εμπιστεύομαι τον γιατρό, είναι άψογος, αλλά για να πάρω κουράγιο ως την Πέμπτη 13 που θα ξαναπάμε για υπέρηχο και είμαι οριακά πριν μου στρίψει.

Εσύ ειδικά δεν έπρεπε να πέσεις σε γιατρο που τα υπεραναλυει...όσα περισσότερα σου λένε..τόσο περισσότερο ψαχνεσαι...κακό στον εαυτό σου κανεισ...επιπλέον δεν βλέπω να σου είπε κ κάτι κακό...σου είπε πωσ περιμένει παραπάνω την επόμενη βδομάδα..δεν είπε κάτι αρνητικό για να τρώγεσαι με τα ρούχα σου...κ όντως νωρισ ακούσατε καρδούλα...κ αυτό από μόνο του είναι πααααααρααααα πολλυυυυυυυ καλλλλλοοοοοο.. 

Εμένα μου χε πει ο γιατροσ οωσ το 1ο πράγμα που θέλουμε είναι να ακούσουμε καρδούλα..κ μόνο αυτό μου έφτανε...περίμενα τον επόμενο υπέρηχο...πόσοι παλμοί κλπ άντε μια φορά να το χε αναφέρει..

Όσο για τα συμπτώματα..κ εγώ μια μέρα ένιωθα..την άλλη όχι...δεν σημαίνει κάτι...όσο δεν έχεισ αιμοραγιεσ σοβαρές..( μακρυά από σένα κ από ολεσ....) να μην βάζεις κακό στο μυαλό σου...όλα καλά θα πάνε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια καλή χρόνία χρόνια  πολλά πάντα με υγεία ήθελα να κάνω μία ερώτηση τελευταία περίοδος 19 Δεκεμβρίου κύκλος 27 ημερών ήρθα σε επαφή με των άντρα μου 30 τού μηνός στήν 12 μέρα του κύκλου καί Μίλησα με των γιατρό μου και με είπε την άλλη βδομάδα δηλαδή δεύτερα να παω να κάνω χοριακή θα εχουν περάσει 12 μέρες πιστεύετε οτι υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης; έχει εδώ και 2 μέρες έχω υπνηλία πονάει η μέση μου πολύ και η κοιλιά μου όπως όταν έρχεται η περίοδος (εκείνη την μέρα έσπασε η προφύλαξη ) 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Queen είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καλή χρόνία χρόνια  πολλά πάντα με υγεία ήθελα να κάνω μία ερώτηση τελευταία περίοδος 19 Δεκεμβρίου κύκλος 27 ημερών ήρθα σε επαφή με των άντρα μου 30 τού μηνός στήν 12 μέρα του κύκλου καί Μίλησα με των γιατρό μου και με είπε την άλλη βδομάδα δηλαδή δεύτερα να παω να κάνω χοριακή θα εχουν περάσει 12 μέρες πιστεύετε οτι υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης; έχει εδώ και 2 μέρες έχω υπνηλία πονάει η μέση μου πολύ και η κοιλιά μου όπως όταν έρχεται η περίοδος (εκείνη την μέρα έσπασε η προφύλαξη ) 

Καλησπέρα κορίτσι μου.η μέρα που έσπασε η προφύλαξη θεωρείται γόνιμη αν σκεφτούμε ότι επιβιώνει το σπέρμα. Συμπτώματα θα σου έλεγα να μην ψάχνεις αλλά χοριακη η τεστ να κάνεις όποτε σου είπε ο γιατρός.  Εδώ είμαστε για ότι χρειαστείς. Καλά αποτελέσματα ❣

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Lilly28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου.η μέρα που έσπασε η προφύλαξη θεωρείται γόνιμη αν σκεφτούμε ότι επιβιώνει το σπέρμα. Συμπτώματα θα σου έλεγα να μην ψάχνεις αλλά χοριακη η τεστ να κάνεις όποτε σου είπε ο γιατρός.  Εδώ είμαστε για ότι χρειαστείς. Καλά αποτελέσματα ❣

 Καλησπέρα κορίτσι μού  θα κάνω την δεύτερα χοριακή μέχρι τότε το άγχος είναι τεράστιο ευχαριστώ για όλα ❤ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα σας 

Δυστυχως απεβαλα, το μωρο μας πεθανε μεσα μου παρολο που καρδιοχτυπησε εστω μια φορα.

Σας ευχαριστω για την ως τωρα παρεα σας εδω και συγνωμη που σας κουρασα, το καταλαβαινα οτι σας κουραζα.

Εμεις δεν νομιζω οτι θα ξαναπροσπαθησουμε. Εχουν τελειωσει τα ψυχικα αποθεματα και κυριως τα οικονομικα. Αρνουμαι να ξαναζητησω βοηθεια απο την οικογενεια μου ή του αντρα μου. Θα αποδεχτω την κατασταση και θα μαθω να μην επιθυμω πια παιδι. 

Σε εσας και στους συντροφους σας ευχομαι την καλυτερη δυνατη τυχη, πανυψηλες χοριακες, ροκ καρδιοχτυπια και βεβαια, τελικα, να γεννησετε τελειομηνα ζωντανα υγιη μωρακια.

Καλη τυχη στη ζωη σας, υγεια και ευτυχια για το 2022!

Σας ευχαριστω.

 

 

 

 

 

  • Λυπημένη/-ος 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Nefelaki_Lioness είπε:

Καλησπερα σας 

Δυστυχως απεβαλα, το μωρο μας πεθανε μεσα μου παρολο που καρδιοχτυπησε εστω μια φορα.

Σας ευχαριστω για την ως τωρα παρεα σας εδω και συγνωμη που σας κουρασα, το καταλαβαινα οτι σας κουραζα.

Εμεις δεν νομιζω οτι θα ξαναπροσπαθησουμε. Εχουν τελειωσει τα ψυχικα αποθεματα και κυριως τα οικονομικα. Αρνουμαι να ξαναζητησω βοηθεια απο την οικογενεια μου ή του αντρα μου. Θα αποδεχτω την κατασταση και θα μαθω να μην επιθυμω πια παιδι. 

Σε εσας και στους συντροφους σας ευχομαι την καλυτερη δυνατη τυχη, πανυψηλες χοριακες, ροκ καρδιοχτυπια και βεβαια, τελικα, να γεννησετε τελειομηνα ζωντανα υγιη μωρακια.

Καλη τυχη στη ζωη σας, υγεια και ευτυχια για το 2022!

Σας ευχαριστω.

 

 

 

 

 

Αχ ρε κορίτσι μου!!!! Χθες το βράδυ σκεφτόμουν ότι έχεις υπέρηχο σήμερα και περίμενα άλλα πράγματα να μας ανακοινώσεις. Το λυπάμαι πολύ είναι λίγο. Όμως μην το βάζεις κάτω κορίτσι μου. Υπάρχουν και τα δημόσια νοσοκομεία αν αποφασίσεις κάποια στιγμή να ξανά προσπαθήσεις. Το αττικό είχε πολύ καλή ομάδα δεν ξέρω τώρα λόγω κοβιτ τι γίνεται. Πάρε το χρόνο σου και όποτε θέλεις να μας μιλήσεις πάλι εδώ πάντα κάποια κοπέλα θα βρεις. Φιλιά πολλά και μια μεγάλη αγκαλιά 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Nefelaki_Lioness είπε:

Καλησπερα σας 

Δυστυχως απεβαλα, το μωρο μας πεθανε μεσα μου παρολο που καρδιοχτυπησε εστω μια φορα.

Σας ευχαριστω για την ως τωρα παρεα σας εδω και συγνωμη που σας κουρασα, το καταλαβαινα οτι σας κουραζα.

Εμεις δεν νομιζω οτι θα ξαναπροσπαθησουμε. Εχουν τελειωσει τα ψυχικα αποθεματα και κυριως τα οικονομικα. Αρνουμαι να ξαναζητησω βοηθεια απο την οικογενεια μου ή του αντρα μου. Θα αποδεχτω την κατασταση και θα μαθω να μην επιθυμω πια παιδι. 

Σε εσας και στους συντροφους σας ευχομαι την καλυτερη δυνατη τυχη, πανυψηλες χοριακες, ροκ καρδιοχτυπια και βεβαια, τελικα, να γεννησετε τελειομηνα ζωντανα υγιη μωρακια.

Καλη τυχη στη ζωη σας, υγεια και ευτυχια για το 2022!

Σας ευχαριστω.

 

 

 

 

 

Πολυ λυπάμαι κορίτσι μου πολυ. Δεν έχω αλλά λόγια 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nefelaki_Lioness είπε:

Καλησπερα σας 

Δυστυχως απεβαλα, το μωρο μας πεθανε μεσα μου παρολο που καρδιοχτυπησε εστω μια φορα.

Σας ευχαριστω για την ως τωρα παρεα σας εδω και συγνωμη που σας κουρασα, το καταλαβαινα οτι σας κουραζα.

Εμεις δεν νομιζω οτι θα ξαναπροσπαθησουμε. Εχουν τελειωσει τα ψυχικα αποθεματα και κυριως τα οικονομικα. Αρνουμαι να ξαναζητησω βοηθεια απο την οικογενεια μου ή του αντρα μου. Θα αποδεχτω την κατασταση και θα μαθω να μην επιθυμω πια παιδι. 

Σε εσας και στους συντροφους σας ευχομαι την καλυτερη δυνατη τυχη, πανυψηλες χοριακες, ροκ καρδιοχτυπια και βεβαια, τελικα, να γεννησετε τελειομηνα ζωντανα υγιη μωρακια.

Καλη τυχη στη ζωη σας, υγεια και ευτυχια για το 2022!

Σας ευχαριστω.

 

 

 

 

 

Λυπαμαι τοσο πολυ για τον πονο σου... δεν υπαρχουν λογια. Ουτε τα χρειαζεσαι.

Μονο δυο πραγματα θα σου πω. Ποτε μα ποτε μη ξαναπεις οτι κουρασες κανεναν, ειδικα εδω μεσα που λιγο πολυ ολες νιωθουμε ή περναμε τα ιδια. Ποτε ομως. Νιωθω οτι ειναι ενας ασφαλης χωρος για να λεμε οσα δε τολμουμε να πουμε ουτε στους πιο δικους μας ανθρωπους.

Δευτερον, εχεις καθε δικαιωμα να νιωθεις ετσι. Παρε τον χρονο σου. Θρηνησε, κλαψε, πονεσε, αλλα σου ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου μια μερα να γελασεις με τη ψυχη σου. Και να σου ερθει η απολυτη ευτυχια απο κει που δε το περιμενεις. Μια μερα, να εισαι ευτυχισμενη. 

Τεραστια αγκαλια και αγαπη. 

  • Μου αρέσει 2
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Nefelaki_Lioness είπε:

Καλησπερα σας 

Δυστυχως απεβαλα, το μωρο μας πεθανε μεσα μου παρολο που καρδιοχτυπησε εστω μια φορα.

Σας ευχαριστω για την ως τωρα παρεα σας εδω και συγνωμη που σας κουρασα, το καταλαβαινα οτι σας κουραζα.

Εμεις δεν νομιζω οτι θα ξαναπροσπαθησουμε. Εχουν τελειωσει τα ψυχικα αποθεματα και κυριως τα οικονομικα. Αρνουμαι να ξαναζητησω βοηθεια απο την οικογενεια μου ή του αντρα μου. Θα αποδεχτω την κατασταση και θα μαθω να μην επιθυμω πια παιδι. 

Σε εσας και στους συντροφους σας ευχομαι την καλυτερη δυνατη τυχη, πανυψηλες χοριακες, ροκ καρδιοχτυπια και βεβαια, τελικα, να γεννησετε τελειομηνα ζωντανα υγιη μωρακια.

Καλη τυχη στη ζωη σας, υγεια και ευτυχια για το 2022!

Σας ευχαριστω.

 

 

 

 

 

Λυπάμαι λυπάμαι πολύ σε νιώθω απόλυτα πέρασα και εγώ πολύ δύσκολες μέρες .. μήνες... προσπαθώ να βρω ξανά τη δύναμη να συνεχίσω τη ζωή μου και χωρίς παιδί , πέρασε και η ηλικία μου κοντεύω τα 50 αν είσαι νέα μην χάνεις την ελπίδα σου βρες τη δύναμη σού και αν το θέλεις ξαναπροσπάθησε εσύ θα το αποφασίσεις και μόνο εσύ ,σου εύχομαι υγεία και ευτυχία στη ζωή σου ότι και αν κάνεις 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 13/1/2022 at 2:21 ΜΜ, Nefelaki_Lioness είπε:

Καλησπερα σας 

Δυστυχως απεβαλα, το μωρο μας πεθανε μεσα μου παρολο που καρδιοχτυπησε εστω μια φορα.

Σας ευχαριστω για την ως τωρα παρεα σας εδω και συγνωμη που σας κουρασα, το καταλαβαινα οτι σας κουραζα.

Εμεις δεν νομιζω οτι θα ξαναπροσπαθησουμε. Εχουν τελειωσει τα ψυχικα αποθεματα και κυριως τα οικονομικα. Αρνουμαι να ξαναζητησω βοηθεια απο την οικογενεια μου ή του αντρα μου. Θα αποδεχτω την κατασταση και θα μαθω να μην επιθυμω πια παιδι. 

Σε εσας και στους συντροφους σας ευχομαι την καλυτερη δυνατη τυχη, πανυψηλες χοριακες, ροκ καρδιοχτυπια και βεβαια, τελικα, να γεννησετε τελειομηνα ζωντανα υγιη μωρακια.

Καλη τυχη στη ζωη σας, υγεια και ευτυχια για το 2022!

Σας ευχαριστω.

 

 

 

 

 

Λυπάμαι πολύ για αυτό που μαθαίνω...μακάρι να μπορούσα να πάρω λίγο από τον πόνο σου..μακάρι να μπορούσα να σε κρατήσω μια αγκαλιά...

Μην το ξαναπείς πωσ μασ κούρασες...δεν ξέρω γιατί το αισθάνθηκες αλλά κανεισ μεγάλο λαθοσ...κ να ξερεισ θα είμαστε εδώ....για ότι θεσ να εκμυστηρευτείς...να μασ μιλασ...κ το εννοώ...

Να είσαι δυνατή..

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Εγινε το χειρουργειο μου, παιδια, αποχαιρετισαμε το μωρο μας...

Παρολο που νιωθω τρομερα πληγωμενη, θα ηθελα να του πω:

Σε ευχαριστω, μωρο μας, που μας προστατεψες απο περαιτερω στεναχωρια, που δεν γεννηθηκες νεκρο, που δεν σε χασαμε μετα τη γεννηση σου!... Σε ευχαριστουμε που θυσιασες τη ζωη σου για εμας!...

Ας πιστεψουμε στα παιδια μας που χασαμε, μας προφυλασσουν και μας διδασκουν μια νεα περιοχη αγαπης που δεν την ξεραμε! 

Και εσεις μπορειτε να μου μιλησετε για τις δικες σας αγωνιες! Ξερω πως ειναι! Βγηκαμε ζωντανες απο την κολαση!...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nefelaki_Lioness είπε:

Εγινε το χειρουργειο μου, παιδια, αποχαιρετισαμε το μωρο μας...

Παρολο που νιωθω τρομερα πληγωμενη, θα ηθελα να του πω:

Σε ευχαριστω, μωρο μας, που μας προστατεψες απο περαιτερω στεναχωρια, που δεν γεννηθηκες νεκρο, που δεν σε χασαμε μετα τη γεννηση σου!... Σε ευχαριστουμε που θυσιασες τη ζωη σου για εμας!...

Ας πιστεψουμε στα παιδια μας που χασαμε, μας προφυλασσουν και μας διδασκουν μια νεα περιοχη αγαπης που δεν την ξεραμε! 

Και εσεις μπορειτε να μου μιλησετε για τις δικες σας αγωνιες! Ξερω πως ειναι! Βγηκαμε ζωντανες απο την κολαση!...

Αχ κορίτσι μου αλήθεια δεν ξέρω τι να σου πω για να νοιώσεις καλύτερα. Δυστυχώς οι περισσότερες από εμάς βλέπω ότι η θα έχουμε κάποια απώλεια ή μια δύσκολη εγκυμοσύνη η ακόμα και έναν δύσκολο δρόμο μετά την γέννηση του μωρού μας. Όμως επειδή όλες παλεύουμε για αυτό το θαύμα νομίζω ότι έχουμε πολύ δύναμη μέσα μας πιο πολύ από ότι νομίζουμε. Εγώ είχα μια τρομερά δύσκολη εγκυμοσύνη έχασα το ένα μου μωράκι από τα δύο και το δεύτερο πάλεψε μαζί μου όσο δεν φαντάζεσαι για να έρθει στην ζωή. Διάβαζα το φόρουμ όταν ήμουν έγκυος αλλά δεν συμμετείχα στις συζητήσεις ούτε είχα μπει στην ομάδα του μήνα που θα γεννουσα γιατί διάβαζα τα κορίτσια και ότι πρόβλημα είχαν η κάθε μία ξεχωριστά εγώ τα είχα όλα μαζί οπότε νόμιζα ότι αν τους μιλήσω θα νομίζουν ότι είμαι τρολ οπότε μόνο τις διάβαζα και σκεφτόμουν για την κάθε μία ξεχωριστά τι θα ήθελα να της πω. Και τώρα που το πλάσμα μου είναι πια 27 μηνών με αρκετά προβληματακια προσπαθούμε να τα ξεπεράσουμε. Ακόμα δίνει τον αγώνα του και θα τον δίνει για πολύ καιρό ακόμα μέχρι να φτάσει τα παιδάκια της ηλικίας του όμως για μένα είναι ο πιο τέλειος και ο πιο μεγάλος ήρωας. Κάποια στιγμή θα έρθει και για σένα και για όλες αυτο το θαύμα. Ευχομαι γερά μωράκια σε όλες σας. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

On 13/1/2022 at 2:21 ΜΜ, Nefelaki_Lioness είπε:

Καλησπερα σας 

Δυστυχως απεβαλα, το μωρο μας πεθανε μεσα μου παρολο που καρδιοχτυπησε εστω μια φορα.

Σας ευχαριστω για την ως τωρα παρεα σας εδω και συγνωμη που σας κουρασα, το καταλαβαινα οτι σας κουραζα.

Εμεις δεν νομιζω οτι θα ξαναπροσπαθησουμε. Εχουν τελειωσει τα ψυχικα αποθεματα και κυριως τα οικονομικα. Αρνουμαι να ξαναζητησω βοηθεια απο την οικογενεια μου ή του αντρα μου. Θα αποδεχτω την κατασταση και θα μαθω να μην επιθυμω πια παιδι. 

Σε εσας και στους συντροφους σας ευχομαι την καλυτερη δυνατη τυχη, πανυψηλες χοριακες, ροκ καρδιοχτυπια και βεβαια, τελικα, να γεννησετε τελειομηνα ζωντανα υγιη μωρακια.

Καλη τυχη στη ζωη σας, υγεια και ευτυχια για το 2022!

Σας ευχαριστω.

 

 

 

 

 

@Nefelaki_Lioness Καλημέρα κορίτσι μου. Πραγματικά λυπάμαι και σε νιώθω απόλυτα. Πριν από 3 χρόνια πάθαμε κι εμείς το ίδιο. Στις 8 εβδομάδες και 2 ημέρες το μωρό μας, δεν είχε παλμούς. Πίστευα ότι θα με στιγματίσει για μια ζωη αυτό το γεγονός. Πριν 1 μήνα κατάλαβα δυστυχώς, ότι υπάρχουν και χειρότερα. Ήμουν έγκυος και στις 28 εβδομάδες το κοριτσακι μου πέθανε. Γέννησα με καισαρική, το είδα, το κηδεψα...... Δεν θα ξεχάσω ποτέ και τα δύο αγγελούδια μου. Δυστυχώς μια εγκυμοσύνη δεν ξέρουμε αν θα ολοκληρωθεί μέχρι να πάρουμε αγκαλιά τα μωρά μας. Εγώ ευτυχώς έχω ηδη μια κόρη 12 ετών. Παρόλα αυτά θα ξαναπροσπαθησουμε με τον άντρα μου για ένα μωρό κι ας είμαι σχεδόν 42 ετών. Μην χάνεις την πίστη σου και τη δύναμη σου. Κουράγιο! 

  • Μου αρέσει 2
  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, tetakom είπε:

@Nefelaki_Lioness Καλημέρα κορίτσι μου. Πραγματικά λυπάμαι και σε νιώθω απόλυτα. Πριν από 3 χρόνια πάθαμε κι εμείς το ίδιο. Στις 8 εβδομάδες και 2 ημέρες το μωρό μας, δεν είχε παλμούς. Πίστευα ότι θα με στιγματίσει για μια ζωη αυτό το γεγονός. Πριν 1 μήνα κατάλαβα δυστυχώς, ότι υπάρχουν και χειρότερα. Ήμουν έγκυος και στις 28 εβδομάδες το κοριτσακι μου πέθανε. Γέννησα με καισαρική, το είδα, το κηδεψα...... Δεν θα ξεχάσω ποτέ και τα δύο αγγελούδια μου. Δυστυχώς μια εγκυμοσύνη δεν ξέρουμε αν θα ολοκληρωθεί μέχρι να πάρουμε αγκαλιά τα μωρά μας. Εγώ ευτυχώς έχω ηδη μια κόρη 12 ετών. Παρόλα αυτά θα ξαναπροσπαθησουμε με τον άντρα μου για ένα μωρό κι ας είμαι σχεδόν 42 ετών. Μην χάνεις την πίστη σου και τη δύναμη σου. Κουράγιο! 

Κ καλά θα κάνετε...Αφού το θέλετε κ το πιστεύετε ο Θεός θα είναι δίπλα σας❣❣❣

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...