Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

Τιμές χοριακης για δίδυμη κύηση


Giwtou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Giwtou είπε:

Καλησπέρα κοριτσιααα!

Τελευταία περίοδος 12/12/21 και σήμερα τιμή χοριακης 4273. Υπάρχει περίπτωση για δίδυμη κύηση;;;

Καλησπέρα. Ναι υπάρχει πιθανότητα για διδυμακια. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Giwtou είπε:

Καλησπέρα κοριτσιααα!

Τελευταία περίοδος 12/12/21 και σήμερα τιμή χοριακης 4273. Υπάρχει περίπτωση για δίδυμη κύηση;;;

Καταρχήν να πάνε όλα τέλεια!! Καλή εγκυμοσύνη και με το καλό 

Η τιμή της χοριακης,  είναι κάπως οργανικό θα έλεγα , πολλές φορές μεγάλο νούμερο φέρνει σε δίδυμη κύηση αλλά δεν είναι και απαραίτητο,  σημαίνει κσι ότι έπιασε καλά το εμβρυακι σ άλλη περίπτωση 

Ο διπλασιασμός μας ενδιαφέρει κυρίως 

Να σου πω και από προσωπική εμπειρία είχα χοριακη 240 , με 2 μέρες καθυστέρηση και είχα δίδυμα τελικά 

Με το καλό όλα λοιπόν 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Anniee είπε:

Καταρχήν να πάνε όλα τέλεια!! Καλή εγκυμοσύνη και με το καλό 

Η τιμή της χοριακης,  είναι κάπως οργανικό θα έλεγα , πολλές φορές μεγάλο νούμερο φέρνει σε δίδυμη κύηση αλλά δεν είναι και απαραίτητο,  σημαίνει κσι ότι έπιασε καλά το εμβρυακι σ άλλη περίπτωση 

Ο διπλασιασμός μας ενδιαφέρει κυρίως 

Να σου πω και από προσωπική εμπειρία είχα χοριακη 240 , με 2 μέρες καθυστέρηση και είχα δίδυμα τελικά 

Με το καλό όλα λοιπόν 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μουυ. Α κατάλαβα...να σου ζήσουν ☺️☺️☺️ είναι η πρώτη μου και αγχώνομαι λιιιγο

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Giwtou είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μουυ. Α κατάλαβα...να σου ζήσουν ☺️☺️☺️ είναι η πρώτη μου και αγχώνομαι λιιιγο

Λογικο,  όλα θα πάνε μια χαρά 

Ήρεμη και βήμα βήμα 

Θα περιμένουμε νέα σου 

Σ ευχαριστώ για τις ευχές!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...