Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 26 λεπτά , Angot είπε:

Καλημέρα τσουπρες.... Κορίτσια παω για ωοληψια :-P χαχαχχα επιτέλους!!!! είμαι περίεργη περισσότερο για το τι θα πάρουμε πάρα ανήσυχη... Παω βσκ με 0 ελπίδα!! 

Φτου φτου να μη σε ματιάσουμε !! Όλα θα πάνε καλά !!!! Να είσαι αισιόδοξη!!!:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Angot είπε:

Καλημέρα τσουπρες.... Κορίτσια παω για ωοληψια :-P χαχαχχα επιτέλους!!!! είμαι περίεργη περισσότερο για το τι θα πάρουμε πάρα ανήσυχη... Παω βσκ με 0 ελπίδα!! 

Καλή επιτυχία! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Angot είπε:

Καλημέρα τσουπρες.... Κορίτσια παω για ωοληψια :-P χαχαχχα επιτέλους!!!! είμαι περίεργη περισσότερο για το τι θα πάρουμε πάρα ανήσυχη... Παω βσκ με 0 ελπίδα!! 

Καλη επιτυχια!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 50 λεπτά , Angot είπε:

Καλημέρα τσουπρες.... Κορίτσια παω για ωοληψια :-P χαχαχχα επιτέλους!!!! είμαι περίεργη περισσότερο για το τι θα πάρουμε πάρα ανήσυχη... Παω βσκ με 0 ελπίδα!! 

Καλή επιτυχία !!! Περιμένουμε τα νεότερα 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Angot είπε:

Καλημέρα τσουπρες.... Κορίτσια παω για ωοληψια :-P χαχαχχα επιτέλους!!!! είμαι περίεργη περισσότερο για το τι θα πάρουμε πάρα ανήσυχη... Παω βσκ με 0 ελπίδα!! 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου. Όλα να πάνε τέλεια 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Texas είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ! Θέλω τις γνώμες σας για το ανέβασμα - κατέβασμα ορόφου , σκάλες , στις δυο προηγούμενες αποτυχημένες ετ μέναμε σε διαμέρισμα ενώ τώρα σε μεζονέτα και η κρεβατοκάμαρα είναι πάνω ( έχει μπάνιο και στους δυο ορόφους  ) 

Ξεκινάω προετημασια την Δευτέρα για την 3η ετ και πρέπει να τα κάνω όλα σωστά ότι περνάει από το χέρι μου 

τι προτείνεται εσείς τι θα κάνατε ; 
ο γιατρός είπε καλύτερα να αποφύγω τις σκάλες αλλα ο καναπές είναι αβολος για ύπνο … και πάνω η κρεβατοκάμαρα βαρετή και στενάχωρη για μεγάλη παραμονή , κάτω έχω πρόσβαση σε κουζίνα αυλή σαλονι 

ειναι λίγο χαζό το ποστ αλλα αν θέλετε πείτε την γνώμη σας μήπως μπορέσω να αποφασίσω το καλύτερο δυνατό για να βοηθήσω να πετύχει ή να μην κάνω κακό τέλος πάντων ! 

Εγω αρχικα θα τις απεφευγα για λιγες μερες μεχρι να γινει η εμφυτευση μετα τσικι τσικι θα ανεβαινα σιγα σιγα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Angot είπε:

Κορτισα πήραμε 5!! :D μακαρι να γονιμοποιηθουν τα 2 έστω αλλά τα πήγαμε πολύ καλά! 

Τέλεια ! Υπέροχα νέα !! Εγώ εύχομαι να γονιμοποιήθουν και τα 5!!

@Kallo πως είσαι σήμερα , έχεις ροζ σήμερα ;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 18 λεπτά , Angot είπε:

Κορτισα πήραμε 5!! :D μακαρι να γονιμοποιηθουν τα 2 έστω αλλά τα πήγαμε πολύ καλά! 

Σούπερ!!! Κι ήσουν τόσο απαισιοδοξη.

Σίγουρα θα γονιμοποιηθούν τουλάχιστον 2. Μπράβο κορίτσι! Καλές γονιμοποιήσεις! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Angot είπε:

Καλημέρα τσουπρες.... Κορίτσια παω για ωοληψια :-P χαχαχχα επιτέλους!!!! είμαι περίεργη περισσότερο για το τι θα πάρουμε πάρα ανήσυχη... Παω βσκ με 0 ελπίδα!! 

Καλή επιτυχία σου εύχομαι 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...