Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

Καλημέρα σας. Ήθελα να ρωτήσω εάν κάποια γνωρίζει. Προσπάθησα να κλείσω ραντεβού στο τμήμα αποβολών στο Έλενα αλλά λέει μέχρι τέλος του έτους δεν υπάρχει διαθέσιμο. Θα μπορούσα να επικοινωνήσω με κάποιον κάπου σίγουρα κάποιο θα ακυρωθεί μήπως βάλει εμένα. Η αυτά δεν γίνονται. Είναι δύσκολο γενικά να βρείς ραντεβού?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

24 minutes ago, Μαρία τζορμπατζακη said:

Καλημέρα σας. Ήθελα να ρωτήσω εάν κάποια γνωρίζει. Προσπάθησα να κλείσω ραντεβού στο τμήμα αποβολών στο Έλενα αλλά λέει μέχρι τέλος του έτους δεν υπάρχει διαθέσιμο. Θα μπορούσα να επικοινωνήσω με κάποιον κάπου σίγουρα κάποιο θα ακυρωθεί μήπως βάλει εμένα. Η αυτά δεν γίνονται. Είναι δύσκολο γενικά να βρείς ραντεβού?

Καλημέρα! Μπορεις είτε να στείλεις στην Οικονομοπούλου μήπως μπορεί να σε βάλει νωρίτερα είτε να μπαίνεις συνέχεια να κοιτάς μήπως ακυρωθεί κατι και το κλείσεις εσυ. Ακυρώνονται συχνά αλλά πρεπει να μπαίνεις πολλές φορές την μερα για να το πετύχεις 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kateriiina25 είπε:

Καλημέρα! Μπορεις είτε να στείλεις στην Οικονομοπούλου μήπως μπορεί να σε βάλει νωρίτερα είτε να μπαίνεις συνέχεια να κοιτάς μήπως ακυρωθεί κατι και το κλείσεις εσυ. Ακυρώνονται συχνά αλλά πρεπει να μπαίνεις πολλές φορές την μερα για να το πετύχεις 

Οο εντάξει κατάλαβα. Σε ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Μαρία τζορμπατζακη είπε:

Καλημέρα σας. Ήθελα να ρωτήσω εάν κάποια γνωρίζει. Προσπάθησα να κλείσω ραντεβού στο τμήμα αποβολών στο Έλενα αλλά λέει μέχρι τέλος του έτους δεν υπάρχει διαθέσιμο. Θα μπορούσα να επικοινωνήσω με κάποιον κάπου σίγουρα κάποιο θα ακυρωθεί μήπως βάλει εμένα. Η αυτά δεν γίνονται. Είναι δύσκολο γενικά να βρείς ραντεβού?

Καλημέρα. 
Στειλε μεηλ σε αυτό που θα βρεις στη σελίδα και απαντάει η ίδια μέσα στην ημέρα. Αν εξηγήσεις την κατάσταση θα σε πάρει νωρίτερα γιατί θέλει να προλάβει να κάνει άμεσα κάποιες εξετασεις 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Υπαρχει καποια εγκυουλα που να της επετρεψε ο γιατρος της να πινει χαμομηλι; Υποφερω απο ναυτια και ανακατωσουρα και σκεφτηκα μηπως με βοηθησει απλα δεν εχω ρωτησει τον γιατρο μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 28 λεπτά , Στελλα33 είπε:

Καλημερα! Υπαρχει καποια εγκυουλα που να της επετρεψε ο γιατρος της να πινει χαμομηλι; Υποφερω απο ναυτια και ανακατωσουρα και σκεφτηκα μηπως με βοηθησει απλα δεν εχω ρωτησει τον γιατρο μου!

δοκίμασε ξινό νερό Φλώρινας και το τσάι του βουνού επιτρέπετε

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Chris_V είπε:

Καλημέρα. 
Στειλε μεηλ σε αυτό που θα βρεις στη σελίδα και απαντάει η ίδια μέσα στην ημέρα. Αν εξηγήσεις την κατάσταση θα σε πάρει νωρίτερα γιατί θέλει να προλάβει να κάνει άμεσα κάποιες εξετασεις 

Ευχαριστώ έστειλα και εκεί email. Για να δούμε. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια ! Ελπίζω να είστε όλες καλά ! Τη Τρίτη που μας πέρασε είχε γίνει η εμβρυομεταφορα ! Εχθές ειχα μια ενόχληση για κανένα τέταρτο κάτω χαμηλά απ τη κοιλιά .. και τώρα πριν λίγο ένα τσίμπημα που κράτησε 1 λεπτό κ έφυγε και πάλι ! Δεν κρύβω πως έχω ανησυχήσει και σκέφτομαι μήπως κάτι δεν πάει καλά ! Την Πέμπτη έχω χοριακη … Είναι συχνό αυτό που συμβαίνει ; 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, anna.k είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Κι εγω ειμαι σε διαδικασία διέγερσης. Δεν εχω πολλα ωάρια επίσης και εχω τους ίδιους πονους πριν την ovitrelle. Μαλλον μεθαύριο παω για ωοληψία. Ελπιζω να πηγε καλα η δική σου!!!

Το βράδυ ξύπνησα από έναν οξύ πόνο κ λέω εντάξει πάει.Ειχα πόνους περιόδου μέχρι την ώρα της ωοληψιας.Το λέω στο κέντρο ότι πονάω κ με πήραν άμεσως,μου κάνουν υπέρηχο λέει ο γιατρός "ωορρηξία κ τα 3" σοκ εγώ κ αμέσως μετά λέει στον αναισθησιολογο κοιμησε την.Ξυπναω κ μου λέει είχαν σπάσει τα ωοθυλάκια κατάφεραμε κ πήραμε 2 ωάρια το τρίτο το χάσαμε.Δεν έχω κ πολλές ελπίδες για ετ το Σάββατο.

Εσύ πόσα ωάρια έχεις?Με τι πρωτόκολλο?Εύχομαι να είσαι πιο τυχερή από μένα!

Link to comment
Share on other sites

On 15/11/2022 at 12:43 ΜΜ, Angot είπε:

Α ευτυχως που μου το ειπες το νηστικη. Δεν το σκεφτηκα.  Η οικονομοπουλου είναι αιματολογος; εχω και στίγμα αλλα  οι τιμές μου φαινονται λες και δεν εχω στιγμα, ο γιατρος πιο παλια μου ειχε πει ειναι περίεργο αυτο, σε κέντρο μεσογειακής αναιμιας θα τους κινούσε το ενδιαφερον αν το εψαχνα παραπανω. Αλλα δεν το εψαξα τλκ! Οποτε ισως δουμε και γιατι συμβαινει αυτο

Λογικά θα σε στείλει για τη μεσογειακή αναιμία να εξεταστείς στο Λαικό. Αν και τώρα που σου γράφω θα έχεις ήδη πάει και θα έχεις ήδη μιλήσει μαζί της...

On 16/11/2022 at 10:46 ΠΜ, Angot είπε:

Καλημερα κοριτσια μολις τελειωσα απο το ελενα.. Τι υπεροχη η οικον.!!!  Με ξεψαχνισε, θα βγαλει τις εξεταζεις μ σε 15 μερες περιπου. Μου ειπε οτι  απο ιατρικης πλευρας δεν καταλαβαινει ακομα τον λογο που κανω εξωσωματική. Αλλα οκ ειναι μια επιλογη... Μου ειπε να παω και στο λαικο για να διευκρινίσω κατι με το στιγμα που έχω. Και οτι οι εξετασεις του αντρα μου εινει λειψες. Αλλα αφου παω με ivf δεν εχει νοημα να το ψαξει τωρα

Όντως, το διάβασα ότι σε έστειλε στο Λαικό...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 43 λεπτά , minnie26 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ! Ελπίζω να είστε όλες καλά ! Τη Τρίτη που μας πέρασε είχε γίνει η εμβρυομεταφορα ! Εχθές ειχα μια ενόχληση για κανένα τέταρτο κάτω χαμηλά απ τη κοιλιά .. και τώρα πριν λίγο ένα τσίμπημα που κράτησε 1 λεπτό κ έφυγε και πάλι ! Δεν κρύβω πως έχω ανησυχήσει και σκέφτομαι μήπως κάτι δεν πάει καλά ! Την Πέμπτη έχω χοριακη … Είναι συχνό αυτό που συμβαίνει ; 

Καλησπέρα! Εγώ γενικά όλες τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορα είχα χαζό ενοχλήσεις χαμηλά. Πότε πιο αμυδρά, πότε πιο έντονα, πότε σα σουβλιές.. και καμία φορά και καθόλου..δεν νομίζω ότι πρέπει να ανησυχείς, συμβαίνουν φαντάζομαι διαφορά στην περιοχή. Βάλε και τα φάρμακα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , LeneL είπε:

Καλησπέρα! Εγώ γενικά όλες τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορα είχα χαζό ενοχλήσεις χαμηλά. Πότε πιο αμυδρά, πότε πιο έντονα, πότε σα σουβλιές.. και καμία φορά και καθόλου..δεν νομίζω ότι πρέπει να ανησυχείς, συμβαίνουν φαντάζομαι διαφορά στην περιοχή. Βάλε και τα φάρμακα..

Είχες θετική χοριακη στο τέλος τουλάχιστον ;; Λέω μήπως είναι τίποτα συμπτώματα ότι θέλει να έρθει περίοδος τελικά ..ξέρω πως δεν θα έρθει όσο παίρνω τ χάπια αλλά ανησύχησα .. έχει πάρει κάποια κοπέλα θετική χοριακη με τέτοια συμπτώματα ; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , minnie26 είπε:

Είχες θετική χοριακη στο τέλος τουλάχιστον ;; Λέω μήπως είναι τίποτα συμπτώματα ότι θέλει να έρθει περίοδος τελικά ..ξέρω πως δεν θα έρθει όσο παίρνω τ χάπια αλλά ανησύχησα .. έχει πάρει κάποια κοπέλα θετική χοριακη με τέτοια συμπτώματα ; 

Ναι, ναι θετικότατη. Έχω κάνει 2 χοριακες και περιμένω να πάω για υπέρηχο. Γενικά ξέρω και από φίλες που έμειναν έγκυες φυσικά αλλά και άλλες με εξωσωματική ότο τα πρώτα  συμπτώματα της εγκυμοσύνης μοιάζουν με αυτά τις περιόδου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , LeneL είπε:

Ναι, ναι θετικότατη. Έχω κάνει 2 χοριακες και περιμένω να πάω για υπέρηχο. Γενικά ξέρω και από φίλες που έμειναν έγκυες φυσικά αλλά και άλλες με εξωσωματική ότο τα πρώτα  συμπτώματα της εγκυμοσύνης μοιάζουν με αυτά τις περιόδου.

Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά ! Με πονάει μ η μέση λίγο που γενικά δεν έχω πόνο εκεί ούτε όταν περιμένω περίοδο! Ας ελπίσουμε ότι θα έχω μια θετική χοριακη την Πέμπτη !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γυρισα απο το ραντεβου με την οικονομοπουλου στο ελενα.. καταπληκτικη γιατρος δεν αφηνει τιποτα στη τυχη του! Εκανα αρκετες εξετασεις χωρις κανενα κοστος.. Σημερα ξεκιναω κ τη 3η διεγερση εχω τη πρωτη ενεση σημερα .. 

πρίν από 44 λεπτά , minnie26 είπε:

Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά ! Με πονάει μ η μέση λίγο που γενικά δεν έχω πόνο εκεί ούτε όταν περιμένω περίοδο! Ας ελπίσουμε ότι θα έχω μια θετική χοριακη την Πέμπτη !

Να σκεφτεσαι θετικα και ολα θα πανε καλα!! Λιγες μερες εμειναν..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...