Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

On 4/2/2022 at 11:53 ΠΜ, KONNA28 είπε:

Εγώ προπερσι είχα κάνει τεστ Παπ πρώτη φορά στη βιοϊατρική και όχι στον γυναικολόγο μου και μου βγήκε με άτυπα κύτταρα και από κάτω έγραφε περαιτέρω ελεγχοσ θετικό για hpv είχα φοβηθεί πάρα πολύ γιατί δεν μπορούσα να καταλάβω πωσ κόλλησα hpv πήγα στον γυναικολόγο μου με εξέτασε δεν βρήκε κάτι και μετά από 3 μηνεσ έκανα τεστ Παπ και ήταν καθαρό και μετά ξανά έκανα από έξι μήνες πάλι καθαρό . Κατέληξε τελικά ο γυναικολόγος μου ότι το έκαναν επίτηδες για να κανεισ κ αλλεσ εξετάσεις και να πάρουν πιο πολλά λεφτά στην βιοϊατρική και με κάτι αλλουσ γιατρούς που μίλησα γ αυτό μου είπαν γενικά ότι είναι τακτική τησ βιοϊατρικής αυτής να βγάζει αρκετές φορές αμφίβολα αποτελέσματα

Να ρωτήσω κάτι είχες καποια συμπτώματα κάτι γιατί κ εγώ έκανα τέστ παπ και βγήκα θετική όμως δεν έχω κάποια ενόχληση και τ θέμα μου είναι ότι με εξέτασε ξανά η γιατρός μου 2..3 φορές και μου είπε ότι δεν βλέπει κάτι έκανα και κολποσκόπηση που βγήκε πολύ καλή!!

Επεξεργάστηκαν by MelissaE
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, eleonora85 είπε:

Ασε.. ακομη κ το τυρι του τοστ εψαξα σε κατσικισιο.. 2 μαρκες υπαρχουν

Γιατί όμως στην εγκυμοσύνη σου λένε να πίνεις γάλα? Κατσικίσιο δε μπορώ με τίποτα να πιω, και το αγελαδινό ακόμη σπάνια το πινω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια μου Καλημερα!! Ευχηθείτε μ καλη επιτυχία παω για την 3η χοριακη μ μετα απο 4 μερες …Στον υπνο μου ειδα οτι καναμε υπέρηχο κ οτι ηταν κοριτσακι κ ηταν πανεμορφο..ηταν με γαλανα ματια χαχαχα κ μετα οπως κούνησε τον υπέρηχο ο γιατρός ειδε οτι ειχα κ ενα αγορακι αχαχαχα

Ελπιζω μην φαω κρυάδα μ την χοριακη!

Καλή επιτυχία μπισκοτάκι! Όλα καλά θα πάνε! :)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια μου Καλημερα!! Ευχηθείτε μ καλη επιτυχία παω για την 3η χοριακη μ μετα απο 4 μερες …Στον υπνο μου ειδα οτι καναμε υπέρηχο κ οτι ηταν κοριτσακι κ ηταν πανεμορφο..ηταν με γαλανα ματια χαχαχα κ μετα οπως κούνησε τον υπέρηχο ο γιατρός ειδε οτι ειχα κ ενα αγορακι αχαχαχα

Ελπιζω μην φαω κρυάδα μ την χοριακη!

Καλη επιτυχία κοριτσάρα μου!!!! Περιμένουμε νεα σου!!!!

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 45 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια μου Καλημερα!! Ευχηθείτε μ καλη επιτυχία παω για την 3η χοριακη μ μετα απο 4 μερες …Στον υπνο μου ειδα οτι καναμε υπέρηχο κ οτι ηταν κοριτσακι κ ηταν πανεμορφο..ηταν με γαλανα ματια χαχαχα κ μετα οπως κούνησε τον υπέρηχο ο γιατρός ειδε οτι ειχα κ ενα αγορακι αχαχαχα

Ελπιζω μην φαω κρυάδα μ την χοριακη!

Καλημέρα! Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!

  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια μου Καλημερα!! Ευχηθείτε μ καλη επιτυχία παω για την 3η χοριακη μ μετα απο 4 μερες …Στον υπνο μου ειδα οτι καναμε υπέρηχο κ οτι ηταν κοριτσακι κ ηταν πανεμορφο..ηταν με γαλανα ματια χαχαχα κ μετα οπως κούνησε τον υπέρηχο ο γιατρός ειδε οτι ειχα κ ενα αγορακι αχαχαχα

Ελπιζω μην φαω κρυάδα μ την χοριακη!

Καλή σου επιτυχία κοριτσάκι! Με ένα τεράστιο νούμερο! 
Και εγώ μόλις γύριςα από το μικροβιολογικό….όλο το βράδυ ύπνος δεν μου κόλλησε…

Να δω πως θα περιμένω μέχρι το μεσημεράκι για α αποτελέσματα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Chris_V είπε:

Καλή σου επιτυχία κοριτσάκι! Με ένα τεράστιο νούμερο! 
Και εγώ μόλις γύριςα από το μικροβιολογικό….όλο το βράδυ ύπνος δεν μου κόλλησε…

Να δω πως θα περιμένω μέχρι το μεσημεράκι για α αποτελέσματα 

Εγω παλι κοιμηθηκα σαν ζωο αχαχαχαχ κ ειδα κ στον υπνο μ οτι καναμε υπέρηχο 3D κ ηταν κοριτσακι ξανθο με γαλανα ματια κ οταν γυρισε τον υπέρηχο ο γιατρός λεει αααα εχουμε κ 2ο ενα αγορακι χαχαχα ελπιζω μην φαω την κρυάδα απο την χοριακη 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Chris_V είπε:

Καλή σου επιτυχία κοριτσάκι! Με ένα τεράστιο νούμερο! 
Και εγώ μόλις γύριςα από το μικροβιολογικό….όλο το βράδυ ύπνος δεν μου κόλλησε…

Να δω πως θα περιμένω μέχρι το μεσημεράκι για α αποτελέσματα 

Περιμένουμε τα χαρμόσυνα νέα σας κορίτσια!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια τη κανετε? Εύχομαι μια τεράστια χοριακη στα κορίτσια που περιμένουν σήμερα !

Εμείς τελειώσαμε επιτελους τα χαρτιά της επιτροπής τη Πέμπτη που πήγαμε στο κέντρο και σήμερα θα τα στείλω. Υπήρξε ένα λαθάκι στο δεύτερο σπερμοδιαγραμμα ήταν στις 72 μέρες γιατί έτσι είχα καταλάβει από το γυναικολόγο μου ότι δε πρέπει να περάσουν οι 75 , μας είπε να το στείλω έτσι δε πιστεύει να μας κόψουν αλλά πήρα το μικροβιολογικό να μου αλλάξει την ημερομηνία και ευτυχώς μου το έκανε. Οπότε σήμερα θα τα στείλω και θα περιμένω νέα ! :)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Chris_V είπε:

Καλή σου επιτυχία κοριτσάκι! Με ένα τεράστιο νούμερο! 
Και εγώ μόλις γύριςα από το μικροβιολογικό….όλο το βράδυ ύπνος δεν μου κόλλησε…

Να δω πως θα περιμένω μέχρι το μεσημεράκι για α αποτελέσματα 

Καλά αποτελέσματα και σε σένα κορίτσι!!!!!!

Κορίτσια μου ερώτηση:

εχω σταματήσει την προγεστερονη 2 εβδομάδες και η περίοδος δεν ήρθε. Έχω ενοχλήσεις αλλά δεν έρχεται.

Καμια ιδέα;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Chris_V είπε:


Και εγώ μόλις γύριςα από το μικροβιολογικό….όλο το βράδυ ύπνος δεν μου κόλλησε…

Να δω πως θα περιμένω μέχρι το μεσημεράκι για α αποτελέσματα 

Καλή επιτυχία! :)

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Texas είπε:

Θα το ψάξω αυτό θα ρωτήσω αν γίνεται και πως , αλλά ρε σύ δεν είναι εύκολο να κάνει επέμβαση μόνο για αυτόν τον λόγο τουλάχιστον να συνδυαζόταν με διέγερση , όσο για την κατάψυξη μας είχα πει πως επειδή είναι ανώριμο δεν την παλεύει και πολύ .. κάναμε ταυτόχρονα ωοληψια και βιοψία …

Ο μόνος λόγος που το σκέφτομαι και στο λέω είναι επειδή με το σπέρμα βαδίζετε εντελώς στην τύχη. Μπορεί το λίγο που παίρνουν να είναι μια χαρά, αν όμως έχει θέμα και εκεί οφείλονται οι αποτυχίες? Δε θα είναι κάτι που θα πρέπει να το ξέρετε ώστε να δείτε πώς αντιμετωπίζεται? Για να μην μπεις στο τρυπάκι να κάνεις διεγέρσεις και ετ που έχουν επιβάρυνση για την υγεία σου χωρίς να έχετε καλές προϋποθέσεις... που ειλικρινά το απεύχομαι, αλλά επειδή αναρωτιέσαι τι άλλο να ψάξετε, όσο σημαντικό είναι να δείτε παράγοντες που αφορούν εσένα, άλλο τόσο σημαντικό είναι να δείτε και το σπέρμα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Καλά αποτελέσματα και σε σένα κορίτσι!!!!!!

Κορίτσια μου ερώτηση:

εχω σταματήσει την προγεστερονη 2 εβδομάδες και η περίοδος δεν ήρθε. Έχω ενοχλήσεις αλλά δεν έρχεται.

Καμια ιδέα;

Καλημέρα!

Εχεις μιλήσει με το γιατρό σου; Σε έχει δει με έναν υπέρηχο να δει τι συμβαίνει; 
Σε αντίστοιχη φάση, μετά από αφαίρεση πολύποδα 60 μέρες σχεδόν χωρίς περίοδο και μετά από  προγεστερονη βρήκαμε 2 κύστες. 

πρίν από 13 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Καλά αποτελέσματα και σε σένα κορίτσι!!!!!!

Κορίτσια μου ερώτηση:

εχω σταματήσει την προγεστερονη 2 εβδομάδες και η περίοδος δεν ήρθε. Έχω ενοχλήσεις αλλά δεν έρχεται.

Καμια ιδέα;

Καλημέρα!

Εχεις μιλήσει με το γιατρό σου; Σε έχει δει με έναν υπέρηχο να δει τι συμβαίνει; 
Σε αντίστοιχη φάση, μετά από αφαίρεση πολύποδα 60 μέρες σχεδόν χωρίς περίοδο και μετά απο προγεστερονη βρήκαμε 2 κύστες. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...