Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

Μανούλες Οκτωβρίου 2022❤️


Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , Inana είπε:

Και εγώ τα ίδια έχω μπορεί να πέσω να κοιμηθώ θα σηκωθώ και νομίζω ότι το στήθος μου ζυγίζει 100 κιλά με το συμπάθιο,οι ρογες άστα να πάνε δεν μπορώ να αγγίξω πάνω τους,και εγώ αυτό σκέφτομαι όταν μου έρχεται εκείνος ο πόνος ότι θα αδιαθετησω,αλλά πραγματικά δεν έχω ούτε έχω αναγούλες ούτε κάτι άλλο αλλά με την τουαλέτα γίναμε κολλητές ❤

Πο ρε φίλη και εγώ το ίδιο να δω π θα φτάσει αυτό το στήθος ελπίζω να μην μεγαλώσει πολύ έχω ο έχω στήθος δεν θέλω κιαλο....και εγώ δεν έχω  ναυτίες παλι καλά μόνο ζαλάδα το πρωί και αυτό είναι από την προγεστερόνη .....εντομεταξυ κάθε τρεις και λίγο τουαλέτα με έχει τρελάνει η συχνοουρια έχω βαρεθεί να πηγαίνω τουαλετα...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και εγώ έτσι είμαι,αλλά έχω και δυσκοιλιοτητα,για στήθος άστα να πάνε δεν το αντέχω και μου λέει και ο άντρας μου μα που θα παι ακόμη το στήθος σου και έχω πολύ,ούτε ζαλάδα έχω εγώ είμαι εντάξει μπορεί να με πιάσει λίγο πονοκέφαλος αλλά μου περνάει γρήγορα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Inana είπε:

Και εγώ έτσι είμαι,αλλά έχω και δυσκοιλιοτητα,για στήθος άστα να πάνε δεν το αντέχω και μου λέει και ο άντρας μου μα που θα παι ακόμη το στήθος σου και έχω πολύ,ούτε ζαλάδα έχω εγώ είμαι εντάξει μπορεί να με πιάσει λίγο πονοκέφαλος αλλά μου περνάει γρήγορα 

Και εγώ έχω ρε γμτ δυσκιλιοτητα πάρα πολύ είχα να πάω τρεις ημέρες τουαλέτα άσε αλλά πήγα τελικά τα κατάφερα...χαχα και εμένα σήμερα το παρατήρησε και με πείραζε....και εγώ έχω πονοκέφαλο  συχνά τελευταία ενώ δεν είχα είναι λες από την εγγυμοσινη ??

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dimitra97 είπε:

Και εγώ έχω ρε γμτ δυσκιλιοτητα πάρα πολύ είχα να πάω τρεις ημέρες τουαλέτα άσε αλλά πήγα τελικά τα κατάφερα...χαχα και εμένα σήμερα το παρατήρησε και με πείραζε....και εγώ έχω πονοκέφαλο  συχνά τελευταία ενώ δεν είχα είναι λες από την εγγυμοσινη ??

Λογικά νε είναι 4ης εγγυμοσινης,εγώ πριν λίγο κάτι μου είπε ο άντρας μου ξέσπασα σε κλάματα και φώναζα δεν ξέρω αν είναι λόγο ορμονών και όλα αυτά  μετά ανακατεύτηκε το στομάχι μου και έκανα εμετό 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Inana είπε:

Λογικά νε είναι 4ης εγγυμοσινης,εγώ πριν λίγο κάτι μου είπε ο άντρας μου ξέσπασα σε κλάματα και φώναζα δεν ξέρω αν είναι λόγο ορμονών και όλα αυτά  μετά ανακατεύτηκε το στομάχι μου και έκανα εμετό 

Ναι κορίτσι μ είναι λόγω των ορμονών και εμένα έχουν τρελαθεί τελείως ομως εγώ π δεν εκλεγα για τιποτα τώρα κάτι να δω κλαίω αμέσως πολύ εύκολα....  καλά ας μην σου πω για τα νεύρα μυλαμε έχω Πόλα νευρα  απόρω πως με αντέχει ο άντρας μ  ο καημένος πια δεν Μ δίνει σημασία ότι κιαν λέω... πριν σκέψου έτρωγε και του φώναξα τ καημένου γτ δεν μπορούσα να τον ακούω να μασουλαει και γελαγε εγώ φώναζα εκείνος γελαγε έχω γίνει τέρμα σπαστικια ούτε καν εγω δεν μ ε αντέχω ελπίζω να ηρεμήσουν λίγο οι ορμόνες όταν θα μπω στο δεύτερο τρίμηνο στην   πρώτη εγγυμοσινη δ ν ήμουνα έτσι ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια και εγώ είμαι στη 9η εβδομάδα .Ακόμα δεν το έχω καταλάβει ότι ίσως τα κατάφεραααααααα...ήθελα να ρωτήσω παρατηρώ ότι το στήθος μου δεν πονάει τόσο και σαν να έχει ξεπρηστεί λίγο...είναι ανησυχητικό θεωρείται?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , lenaki898 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και εγώ είμαι στη 9η εβδομάδα .Ακόμα δεν το έχω καταλάβει ότι ίσως τα κατάφεραααααααα...ήθελα να ρωτήσω παρατηρώ ότι το στήθος μου δεν πονάει τόσο και σαν να έχει ξεπρηστεί λίγο...είναι ανησυχητικό θεωρείται?

Όχι κορίτσι μ μην ανησυχείς το έπαθα και εγώ αυτό στην αρχή όταν έμαθα πως ήμουν έγγυος εκεί που ποναγε πάρα  πολύ ξαφνικά σταμάτησε και δεν ποναγε καθόλου ούτε πριξιμο τίποτα κ φοβήθηκα  μετά από τρεις μέρες ξανά ποναγα υπέφερα από το πόνο και φουλ πριξιμο και σήμερα πάλι δεν με πονάει αλλά έχω πολύ πριξιμο χορις πόνο μόνο οι ρογες πονάνε ..,..είχα ρωτήσει το γυναικολόγο μ επίδη ανχονομουν και Μ είπε ότι δεν είναι κάτι τα συμπτώματα  μ λέει θα αλλάζουν από εβδομάδα σε εβδομάδα  μπορεί να ξεκινάνε και να σταματάνε ....μην ανησυχείς δεν είναι κάτι....κορίτσι μ με το καλό το μωράκι σου ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Dimitra97 είπε:

Όχι κορίτσι μ μην ανησυχείς το έπαθα και εγώ αυτό στην αρχή όταν έμαθα πως ήμουν έγγυος εκεί που ποναγε πάρα  πολύ ξαφνικά σταμάτησε και δεν ποναγε καθόλου ούτε πριξιμο τίποτα κ φοβήθηκα  μετά από τρεις μέρες ξανά ποναγα υπέφερα από το πόνο και φουλ πριξιμο και σήμερα πάλι δεν με πονάει αλλά έχω πολύ πριξιμο χορις πόνο μόνο οι ρογες πονάνε ..,..είχα ρωτήσει το γυναικολόγο μ επίδη ανχονομουν και Μ είπε ότι δεν είναι κάτι τα συμπτώματα  μ λέει θα αλλάζουν από εβδομάδα σε εβδομάδα  μπορεί να ξεκινάνε και να σταματάνε ....μην ανησυχείς δεν είναι κάτι....κορίτσι μ με το καλό το μωράκι σου ❤️

και εμένα μου είπε εφόσον χτυπά η καρδιά μην αγχώνεσαι......Μία μαγεία πραγματικάαααααααααααααα......!!!Ευχαριστώ για την άμεση απάντησηηηηηηη να σαι καλάαααααα...<3

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , lenaki898 είπε:

και εμένα μου είπε εφόσον χτυπά η καρδιά μην αγχώνεσαι......Μία μαγεία πραγματικάαααααααααααααα......!!!Ευχαριστώ για την άμεση απάντησηηηηηηη να σαι καλάαααααα...<3

Αχ ανοιπομωνω και εγώ να κάνω τον πρώτο μ υπέριχο εγώ σήμερα μπήκα στην έκτη εβδομάδα ....❤️

πρίν από 11 λεπτά , lenaki898 είπε:

και εμένα μου είπε εφόσον χτυπά η καρδιά μην αγχώνεσαι......Μία μαγεία πραγματικάαααααααααααααα......!!!Ευχαριστώ για την άμεση απάντησηηηηηηη να σαι καλάαααααα...<3

Αχ ανοιπομωνω και εγώ να κάνω τον πρώτο μ υπέριχο εγώ σήμερα μπήκα στην έκτη εβδομάδα ....❤️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Dimitra97 είπε:

Ναι κορίτσι μ είναι λόγω των ορμονών και εμένα έχουν τρελαθεί τελείως ομως εγώ π δεν εκλεγα για τιποτα τώρα κάτι να δω κλαίω αμέσως πολύ εύκολα....  καλά ας μην σου πω για τα νεύρα μυλαμε έχω Πόλα νευρα  απόρω πως με αντέχει ο άντρας μ  ο καημένος πια δεν Μ δίνει σημασία ότι κιαν λέω... πριν σκέψου έτρωγε και του φώναξα τ καημένου γτ δεν μπορούσα να τον ακούω να μασουλαει και γελαγε εγώ φώναζα εκείνος γελαγε έχω γίνει τέρμα σπαστικια ούτε καν εγω δεν μ ε αντέχω ελπίζω να ηρεμήσουν λίγο οι ορμόνες όταν θα μπω στο δεύτερο τρίμηνο στην   πρώτη εγγυμοσινη δ ν ήμουνα έτσι ....

Όταν έχουμε νεύρα και φωνάζουμε δεν πειράζει στην εγκυμοσυνη??

Εσύ πόσο είσαι Δήμητρα μου?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , Inana είπε:

Όταν έχουμε νεύρα και φωνάζουμε δεν πειράζει στην εγκυμοσυνη??

Εσύ πόσο είσαι Δήμητρα μου?

Δεν ξέρω αλλά δεν μπορώ ρε σι όταν έχω νεύρα  είναι χάλια οι ορμόνες μ άσε  νομίζω δεν είμαι και η μοναδική πολεςς εγγυες έχουν Πόλα νευρα .....εγώ μπήκα στην έκτη εβδομάδα σήμερα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , lenaki898 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και εγώ είμαι στη 9η εβδομάδα .Ακόμα δεν το έχω καταλάβει ότι ίσως τα κατάφεραααααααα...ήθελα να ρωτήσω παρατηρώ ότι το στήθος μου δεν πονάει τόσο και σαν να έχει ξεπρηστεί λίγο...είναι ανησυχητικό θεωρείται?

Καλησπέρα Λένα μου!

Όχι δεν είναι καθόλου ανησυχητικό! Εγώ ως αβυζο ον ίσα που το νιώθω βαρύ το στήθος κ έχει πρηστεί για τα δεδομένα του:mrgreen:

Αλλά ούτε πονάνε ρώγες όπως λένε άλλες γυναίκες,ούτε είναι ζεστό,ούτε τπτ..

Κάθε μία το βιώνει διαφορετικά!

πρίν από 26 λεπτά , Inana είπε:

Όταν έχουμε νεύρα και φωνάζουμε δεν πειράζει στην εγκυμοσυνη??

Εσύ πόσο είσαι Δήμητρα μου?

Καλό είναι γενικώς να είμαστε όσο πιο ήρεμες μπορούμε..

Όλες οι ορμόνες μας που δημιουργούν τα συναισθήματα φυσικά επηρεάζουν κ το μωράκι μας..φυσικά είπαμε,άνθρωποι είμαστε,και θα νευριασπυμε και θα κλάψουμε κ όλα αλλά με μέτρο..

Όταν έχετε πολλά νεύρα χαιδεψτε τη κοιλίτσα σας κ σκεφτείτε τι θαύμα μεγαλώνει μέσα μας❤️ εγώ αυτό κάνω πάντως...:x

  • Μου αρέσει 3

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχχαχα....ειναι ενα θαυμα απλα....δόξα το θεο για όλα όσα καταφέραμεεεε...θα το ζήσεις και θα το καταλαβεις...ΤΡΟΜΕΡΟ....Περιμένω εντυπώσεις χαχαχα αν και είμαι σίγουρη

1 hour ago, Dimitra97 είπε:

Αχ ανοιπομωνω και εγώ να κάνω τον πρώτο μ υπέριχο εγώ σήμερα μπήκα στην έκτη εβδομάδα ....❤️

Αχ ανοιπομωνω και εγώ να κάνω τον πρώτο μ υπέριχο εγώ σήμερα μπήκα στην έκτη εβδομάδα ....❤️

 

πρίν από 7 λεπτά , lenaki898 είπε:

χαχαχαχχαχα....ειναι ενα θαυμα απλα....δόξα το θεο για όλα όσα καταφέραμεεεε...θα το ζήσεις και θα το καταλαβεις...ΤΡΟΜΕΡΟ....Περιμένω εντυπώσεις χαχαχα αν και είμαι σίγουρη

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , lenaki898 είπε:

χαχαχαχχαχα....ειναι ενα θαυμα απλα....δόξα το θεο για όλα όσα καταφέραμεεεε...θα το ζήσεις και θα το καταλαβεις...ΤΡΟΜΕΡΟ....Περιμένω εντυπώσεις χαχαχα αν και είμαι σίγουρη

 

 

Έτσι είναι ακριβώς ένα θαύμα αυτό π ζούμε εμεις οι γυναίκες ...Παναγία Μ να πάνε όλα καλά και να δω το μωράκι μ .... αχχχχχ ανοιπομωνω πάρα πολύ ❤️❤️ ακομα δεν το πυστευω ότι είμαι και πάλι έγγυος τσοσο σύντομα  όταν θα το δω στον υπέριχο θα τ συνηντοποιησω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...