Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα! Εγω αυριο εχω εμβρυομεταφορά και μεθαύριο θα ταξιδέψω με αεροπλάνο να επιστρέψω στον τόπο διαμονής μου.. μου ειπαν απλώς προληπτικα να μεινω μια μερα Αθήνα.. νομιζω αλλοι γιατροι σε αφηνουν και την ιδια μερα να φυγεις.. μην αγχωνεσαι, απλως δεν θα οδηγησεις και δεν θα κουβαλησεις βαρος εννοειται! Καλή επιτυχία!!! 

      Καλή επιτυχία εύχομαι να φωλιάσουν τα εμβρυακια για τα καλά στην κοιλιτσα σου🙏🏼

      2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία να κάνετε πολλά εμβρυακια 🙏🏼🙏🏼

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2022❤️


Recommended Posts

πρίν από 14 λεπτά , Inana είπε:

Κορίτσια έχει από το πρωί κρυονο τώρα ποναο τα κόκαλα μου και η θερμοκρασία μου είναι 35,9 να ανησυχώ??

Αυτό το είχα πάθει στην αρχή της εγγυμοσινης όταν το έμαθα ότι ήμουν έγγυος είχα κρυαδες για κάποιον περίεργο λόγο.....παντός για να σε πονάνε τα κόκαλα σου μήπως κριωσες βρε κορίτσι μ ? Αλλά 35.9 δεν είναι κάτι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 11 λεπτά , Dimitra97 είπε:

Αυτό το είχα πάθει στην αρχή της εγγυμοσινης όταν το έμαθα ότι ήμουν έγγυος είχα κρυαδες για κάποιον περίεργο λόγο.....παντός για να σε πονάνε τα κόκαλα σου μήπως κριωσες βρε κορίτσι μ ? Αλλά 35.9 δεν είναι κάτι 

Σήμερα το πρωί κρυονα με πονουσε το στήθος αρκετά μπηκα έκανα ένα μπάνιο κοιμήθηκα έβρασα ωραία αλλά μόλις σηκώθηκα το ίδιο πάλι και τώρα με πονάνε πολλυυυυ τα κόκαλα μου και φοβάμαι μην έχει γίνει τίποτα Χ

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Inana είπε:

Κορίτσια έχει από το πρωί κρυονο τώρα ποναο τα κόκαλα μου και η θερμοκρασία μου είναι 35,9 να ανησυχώ??

Καλημέρα. 35.9 είχα κ εγώ πολλές φορές συνήθως νωρίς το πρωί. Δεν θεωρείται πυρετός. Τώρα που κρυώνεις πολύ κ πονάνε τα κόκκαλα σου μήπως αρπαξες κανένα κρύωμα? Μην ανησυχείς, παρακολούθησε την θερμοκρασία σου να δεις αν ανέβει. Μπορεί σε λίγες ώρες να είσαι ήδη καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cony είπε:

Καλημέρα. 35.9 είχα κ εγώ πολλές φορές συνήθως νωρίς το πρωί. Δεν θεωρείται πυρετός. Τώρα που κρυώνεις πολύ κ πονάνε τα κόκκαλα σου μήπως αρπαξες κανένα κρύωμα? Μην ανησυχείς, παρακολούθησε την θερμοκρασία σου να δεις αν ανέβει. Μπορεί σε λίγες ώρες να είσαι ήδη καλύτερα.

Γειά σου κονι μου έκανα ένα μπανακι ψες την νύχτα και σήμερα είμαι πολύ καλύτερα ευτυχώς σας ευχαριστώ για της απάντησης σας ❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 18/2/2022 at 11:54 ΜΜ, Inana είπε:

Σήμερα το πρωί κρυονα με πονουσε το στήθος αρκετά μπηκα έκανα ένα μπάνιο κοιμήθηκα έβρασα ωραία αλλά μόλις σηκώθηκα το ίδιο πάλι και τώρα με πονάνε πολλυυυυ τα κόκαλα μου και φοβάμαι μην έχει γίνει τίποτα Χ

Κορίτσι μ καλημέρα  πώς είσαι σήμερα ?

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε πως είσαστε ?❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια και καλος σας βρηκα ηρθα και εγω στην παρεα σας ειναι η πρωτη φορα που ειμαι εγκυος και ειμαι οπως καταλαβαινετε χαρουμενη- αγχωμενη -ανυπομονη(τα εχω ολα)!!! :-D:-D

Εμαθα λιγο απροσδοκητα νωρις την εγκυμοσινη μου, φανταστειτε οτι το τεστ κ την πρωτη χοριακη την εκανα 1,5 βδομαδα πριν να εχω καθυστερηση!:D

 

Αυριο μπαινω στην 5η βδομαδα και για την ωρα χωρις κανενα συμπτωμα εχω κανει ειδη δυο φορες χοριακη και ηταν ικανοποιητικα απ' οτι μου ειπαν( 1η 240 κ δυο μερες μετα 446) και αρχες Μαρτιου παω για τον πρωτο μου υπερηχο επιτελους!!!

 

Θελω να ειμαι αισιοδοξη οτι ολα θα πανε καλα, παρ'ολα αυτα ενα αγχος το νιωθω κ σκεφτομαι να κανω αλλη μια χοριακη σε 3 μερες αφου θα παω να κανω εξετασεις για τον θυροειδη γτ εχω κ Χασιμοτο.

Εσεις τι λετε για ολα αυτα;;

 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Sunshine88 είπε:

Καλησπερα κοριτσια και καλος σας βρηκα ηρθα και εγω στην παρεα σας ειναι η πρωτη φορα που ειμαι εγκυος και ειμαι οπως καταλαβαινετε χαρουμενη- αγχωμενη -ανυπομονη(τα εχω ολα)!!! :-D:-D

Εμαθα λιγο απροσδοκητα νωρις την εγκυμοσινη μου, φανταστειτε οτι το τεστ κ την πρωτη χοριακη την εκανα 1,5 βδομαδα πριν να εχω καθυστερηση!:D

 

Αυριο μπαινω στην 5η βδομαδα και για την ωρα χωρις κανενα συμπτωμα εχω κανει ειδη δυο φορες χοριακη και ηταν ικανοποιητικα απ' οτι μου ειπαν( 1η 240 κ δυο μερες μετα 446) και αρχες Μαρτιου παω για τον πρωτο μου υπερηχο επιτελους!!!

 

Θελω να ειμαι αισιοδοξη οτι ολα θα πανε καλα, παρ'ολα αυτα ενα αγχος το νιωθω κ σκεφτομαι να κανω αλλη μια χοριακη σε 3 μερες αφου θα παω να κανω εξετασεις για τον θυροειδη γτ εχω κ Χασιμοτο.

Εσεις τι λετε για ολα αυτα;;

 

Καλησπέρα κορίτσι μου,καλώς μας ήρθες λοιπόν κ με το καλό το μωράκι σου❤️

Μην αγχώνεσαι οι περισσότερες εδώ νωρίς νωρίς το μάθαμε για την εγκυμοσύνη ,πριν τη καθυστερηση..εγώ πχ 6 ημέρες πριν με τεστ..

Αλλά κ 1.5 εβδομάδα πριν τη περίοδο καλέ; ΣΟΚ! Με τι τεστ;;:huh:

Κατα τ αλλά μια χαρά είναι οι χοριακες σου κορίτσι μου εφόσον διπλασιάστηκε σε δύο ημέρες όπως θέλουμε ιδανικά! Ποσών εβδομάδων έκανες τη χοριακη;

Σε καταλαβαίνω απόλυτα που θες να κάνεις κ τρίτη να δεις αν όλα είναι οκ οπότε αν νιώθεις έτσι φυσικά κ κάνε τη! Είναι κ κάποιοι γιατρό που ζητάνε 3..πχ ο δικός μου..

  • Μου αρέσει 2

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Dimitra97 είπε:

Κορίτσι μ καλημέρα  πώς είσαι σήμερα ?

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε πως είσαστε ?❤️

Καλησπέρα Δήμητρα μου σήμερα είμαι οκ αλλά ψες την νύχτα έγινε 4 το πρωί να κοιμηθώ δεν είχα ύπνο πονούσε το στομάχι μού είχα και μνημόσυνο του μικρού μού αδερφού δεν ξερω αν είχα ανχος αλλά ανακατεύομουν πολύ 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, LoveToBeMom said:

Καλησπέρα κορίτσι μου,καλώς μας ήρθες λοιπόν κ με το καλό το μωράκι σου❤️

Μην αγχώνεσαι οι περισσότερες εδώ νωρίς νωρίς το μάθαμε για την εγκυμοσύνη ,πριν τη καθυστερηση..εγώ πχ 6 ημέρες πριν με τεστ..

Αλλά κ 1.5 εβδομάδα πριν τη περίοδο καλέ; ΣΟΚ! Με τι τεστ;;:huh:

Κατα τ αλλά μια χαρά είναι οι χοριακες σου κορίτσι μου εφόσον διπλασιάστηκε σε δύο ημέρες όπως θέλουμε ιδανικά! Ποσών εβδομάδων έκανες τη χοριακη;

Σε καταλαβαίνω απόλυτα που θες να κάνεις κ τρίτη να δεις αν όλα είναι οκ οπότε αν νιώθεις έτσι φυσικά κ κάνε τη! Είναι κ κάποιοι γιατρό που ζητάνε 3..πχ ο δικός μου..

Ειχα δει λιγο καφε αιμα 3 μερες κ νομιζα οτι θα αδιαθετισω 1,5 βδομαδα νωριτερα (γενικα εχω σταθερο κυκλο)αλλα δεν ηρθε ποτε φυσικα :grin:

Hometest ηταν η μαρκα κ ειχα κ δικα της τεστ ωοριξιας...! Την Δευτερα εκανα την πρωτη ηταν αρχη της 4ης βδομαδας απ' οτι μου ειπε ο γιατρος.

Σε ευχαριστω πολυ  πραγματικα το θελω πολυ να πανε ολα καλα και σε μερικους μηνες να εχουμε το μωρακι μας!!!:wub:  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Inana είπε:

Καλησπέρα Δήμητρα μου σήμερα είμαι οκ αλλά ψες την νύχτα έγινε 4 το πρωί να κοιμηθώ δεν είχα ύπνο πονούσε το στομάχι μού είχα και μνημόσυνο του μικρού μού αδερφού δεν ξερω αν είχα ανχος αλλά ανακατεύομουν πολύ 

Συλλυπητήρια Ίνανα μου.. συλλυπητήρια!

Συνήθως ναι η ψυχολογία μας επηρεάζει κ την εγκυμοσύνη μας όπως όλο μας το είναι..όμως τα μωράκια μας είναι πολύ πιο δυνατά απ' όσο νομίζουμε ❤️

πρίν από 21 λεπτά , Sunshine88 είπε:

Ειχα δει λιγο καφε αιμα 3 μερες κ νομιζα οτι θα αδιαθετισω 1,5 βδομαδα νωριτερα (γενικα εχω σταθερο κυκλο)αλλα δεν ηρθε ποτε φυσικα :grin:

Hometest ηταν η μαρκα κ ειχα κ δικα της τεστ ωοριξιας...! Την Δευτερα εκανα την πρωτη ηταν αρχη της 4ης βδομαδας απ' οτι μου ειπε ο γιατρος.

Σε ευχαριστω πολυ  πραγματικα το θελω πολυ να πανε ολα καλα και σε μερικους μηνες να εχουμε το μωρακι μας!!!:wub:  

Θα το έχετε κοριτσάκι μου πρώτα ο Θεός ❤️

Άντε σε 10 μέρες περίπου θα το δεις κιόλας κ λογικά θα ακούσετε κ καρδούλα κ θα είσαι ακόμη πιο ήρεμη μετά!

Προσπαθούσατε καιρό;

  • Μου αρέσει 1

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Sunshine88 είπε:

Καλησπερα κοριτσια και καλος σας βρηκα ηρθα και εγω στην παρεα σας ειναι η πρωτη φορα που ειμαι εγκυος και ειμαι οπως καταλαβαινετε χαρουμενη- αγχωμενη -ανυπομονη(τα εχω ολα)!!! :-D:-D

Εμαθα λιγο απροσδοκητα νωρις την εγκυμοσινη μου, φανταστειτε οτι το τεστ κ την πρωτη χοριακη την εκανα 1,5 βδομαδα πριν να εχω καθυστερηση!:D

 

Αυριο μπαινω στην 5η βδομαδα και για την ωρα χωρις κανενα συμπτωμα εχω κανει ειδη δυο φορες χοριακη και ηταν ικανοποιητικα απ' οτι μου ειπαν( 1η 240 κ δυο μερες μετα 446) και αρχες Μαρτιου παω για τον πρωτο μου υπερηχο επιτελους!!!

 

Θελω να ειμαι αισιοδοξη οτι ολα θα πανε καλα, παρ'ολα αυτα ενα αγχος το νιωθω κ σκεφτομαι να κανω αλλη μια χοριακη σε 3 μερες αφου θα παω να κανω εξετασεις για τον θυροειδη γτ εχω κ Χασιμοτο.

Εσεις τι λετε για ολα αυτα;;

 

Κορίτσι μ με το καλό το μωρακι σου ❤️

Ουαουυυυ καλέ το έμαθες πολύ Νόρις τελιοοο....

 Εγώ δεν ξέρω και  παρά πόλα από χοριακες αλλά από τα λίγα π ξέρω είναι πολύ καλές  οι τιμές  εμένα  ο δικός μ δεν με εστηλε να κάνω καμιά χοριακη μ είπε αμέσως για ραντεβού κ έχω αγονια  έχω το πρώτο μ ραντεβού αρχές Μαρτίου όπως και εσύ❤️❤️.....

Ενοητε να είσαι αισιόδοξη όλα καλά θα πάνε σίγουρα !!!! Να μην ανησιχεις κορίτσι μ  και λίγο έμεινε να δεις και εσύ το μωράκι σου ❤️ 

πρίν από 52 λεπτά , Inana είπε:

Καλησπέρα Δήμητρα μου σήμερα είμαι οκ αλλά ψες την νύχτα έγινε 4 το πρωί να κοιμηθώ δεν είχα ύπνο πονούσε το στομάχι μού είχα και μνημόσυνο του μικρού μού αδερφού δεν ξερω αν είχα ανχος αλλά ανακατεύομουν πολύ 

Κοριτσάκι μ συλλυπητήρια.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LoveToBeMom said:

Συλλυπητήρια Ίνανα μου.. συλλυπητήρια!

Συνήθως ναι η ψυχολογία μας επηρεάζει κ την εγκυμοσύνη μας όπως όλο μας το είναι..όμως τα μωράκια μας είναι πολύ πιο δυνατά απ' όσο νομίζουμε ❤️

Θα το έχετε κοριτσάκι μου πρώτα ο Θεός ❤️

Άντε σε 10 μέρες περίπου θα το δεις κιόλας κ λογικά θα ακούσετε κ καρδούλα κ θα είσαι ακόμη πιο ήρεμη μετά!

Προσπαθούσατε καιρό;

Ναιιιι!!! :D

Απο τον Ιουλιο αλλα σχετικα χαλαρα...τον Δεκεμβριο ειπα να δοκιμασω τα τεστ ωοριξιας και οπως φαινεται πηγε καλα!!

 

Εχω αρχισει να ψαχνω πληροφοριες για μαια και για γιατρο στο Ελενα τωρα που ειναι νωρις ωστε να με αναλαβει, γτ ο δικος μου ειναι εξερετικος αλλα δεν θελω να παω σε ιδιωτικο.

 

Ιδανικα ηθελα να γεννησω σπιτι μου αλλα το ψαχνω ακομα :)

1 hour ago, Dimitra97 said:

Κορίτσι μ με το καλό το μωρακι σου ❤️

Ουαουυυυ καλέ το έμαθες πολύ Νόρις τελιοοο....

 Εγώ δεν ξέρω και  παρά πόλα από χοριακες αλλά από τα λίγα π ξέρω είναι πολύ καλές  οι τιμές  εμένα  ο δικός μ δεν με εστηλε να κάνω καμιά χοριακη μ είπε αμέσως για ραντεβού κ έχω αγονια  έχω το πρώτο μ ραντεβού αρχές Μαρτίου όπως και εσύ❤️❤️.....

Ενοητε να είσαι αισιόδοξη όλα καλά θα πάνε σίγουρα !!!! Να μην ανησιχεις κορίτσι μ  και λίγο έμεινε να δεις και εσύ το μωράκι σου ❤️ 

Κοριτσάκι μ συλλυπητήρια.....

 

Απο συμπτωση πραγματικα το εμαθα τοσο συντομα!

Σε καταλαβαινω απολητα, και εγω την πρωτη χοριακη μονη μου πηγα και την εκανα μετα μου ειπε να κανω αλλη μια μετα απο 2 μερες!

 

Με το καλο να δεις κα εσυ το μπεμπεκακι σου!!! :):wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Sunshine88 είπε:

Ναιιιι!!! :D

Απο τον Ιουλιο αλλα σχετικα χαλαρα...τον Δεκεμβριο ειπα να δοκιμασω τα τεστ ωοριξιας και οπως φαινεται πηγε καλα!!

 

Εχω αρχισει να ψαχνω πληροφοριες για μαια και για γιατρο στο Ελενα τωρα που ειναι νωρις ωστε να με αναλαβει, γτ ο δικος μου ειναι εξερετικος αλλα δεν θελω να παω σε ιδιωτικο.

 

Ιδανικα ηθελα να γεννησω σπιτι μου αλλα το ψαχνω ακομα :)

Απο συμπτωση πραγματικα το εμαθα τοσο συντομα!

Σε καταλαβαινω απολητα, και εγω την πρωτη χοριακη μονη μου πηγα και την εκανα μετα μου ειπε να κανω αλλη μια μετα απο 2 μερες!

 

Με το καλο να δεις κα εσυ το μπεμπεκακι σου!!! :):wub:

Πο πο είσαι πολύ τυχερουλα Π το έμαθες Νόρις ❤️ ευχαριστώ κορίτσι μ έχω τρομερή αγονια περιμένω πως και πως να περάσουν οι μέρες να δω το θαυματακι μ ...

Από συμπτώματα πως είσαι ?

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Sunshine88 είπε:

Ναιιιι!!! :D

Απο τον Ιουλιο αλλα σχετικα χαλαρα...τον Δεκεμβριο ειπα να δοκιμασω τα τεστ ωοριξιας και οπως φαινεται πηγε καλα!!

 

Εχω αρχισει να ψαχνω πληροφοριες για μαια και για γιατρο στο Ελενα τωρα που ειναι νωρις ωστε να με αναλαβει, γτ ο δικος μου ειναι εξερετικος αλλα δεν θελω να παω σε ιδιωτικο.

 

Ιδανικα ηθελα να γεννησω σπιτι μου αλλα το ψαχνω ακομα :)

Απο συμπτωση πραγματικα το εμαθα τοσο συντομα!

Σε καταλαβαινω απολητα, και εγω την πρωτη χοριακη μονη μου πηγα και την εκανα μετα μου ειπε να κανω αλλη μια μετα απο 2 μερες!

 

Με το καλο να δεις κα εσυ το μπεμπεκακι σου!!! :):wub:

 

Θα σου στείλω π.μ για το Έλενα!

Όσο για τη γέννα σπίτι εισαι πολύ φίλη μου,και εγώ εκεί θα ήθελα ιδανικά αλλά το πρώτο θα σε συμβούλευα προσωπικά να το κάνεις στο νοσοκομείο ώστε να πάρεις τη πρώτη εμπειρία του πως είναι η γέννα,πόνοι κτλ κ το δεύτερο πρώτα κ Θεός να το κάνεις άφοβα σπίτι!

Βέβαια έτσι το σκέφτηκα εγώ για εμένα..τώρα εσύ αν θα άντεχε εξ αρχής σπίτι θα ήταν τέλειο!

  • Μου αρέσει 1

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!Εδω ειμαι κι εγω...αν και ακομα δεν μπορω να το πιστεψω!!Εχω ενα αγορακι σχεδον 2,5, το οποιο απεκτησα με εξωσωματικη μετα απο 2 χρονια προσπαθειων για φυσικη συλληψη. Ευτυχως, η εξωσωματικη πηγε καλα και εμεινα εγκυος με την πρωτη προσπαθεια. Αυτα για την ιστορια...στα δικα μας τωρα!!Ενιωθα καπως τις τελευταιες μερες, ειχα κατι ζαλαδες, αδιαθεσια στο στομαχι και πονακια περιοδου. Ειχα και καθυστερηση βεβαια καμια 10αρια μερες αλλα σε αυτο δε δινω ποτε σημασια, καθως και ο κυκλος μου ειναι αστατος και το να μεινω εγκυος με φυσικο τροπο ειχε ψιλοαποκλειστει...Ειχα αρχισει ομως να ανησυχω οτι κατι εχω και λεω πριν μιλησω με γιατρο να κανω κι ενα τεστ για το τυπικο γιατι σιγουρα θα με ρωτουσε μηπως ειμαι εγκυος. Κανω λοιπον το τεστ την Παρασκευη και Σ Ο Κ...ενας σταυρος νααααα...χαχα. Πηγα και το Σαββατο για χοριακη που βγηκε 7300, οποτε μου ειπε ο γυναικολογος μου να παω την Τεταρτη για υπερηχο. Εχω πολυ αγχος η αληθεια ειναι κι ευχομαι να ειναι ολα καλα και να παρω μια μεγαλη ανασα ανακουφισης!!

Ευχομαι σε ολες καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και ειδικα στις πρωτομανουλες να απολαυσετε αυτο το ταξιδι οσο δεν παει!!Εμεις οι δευτερο-τριτο και βαλε...οσο μας το επιτρεψουν τα παιδακια μας (κρινοντας απο το δικο μου 2χρονο ανταρτακι που ειναι απαιτητικο η αληθεια ειναι!)

 

  • Μου αρέσει 4

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...