Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Μανούλες Οκτωβρίου 2022❤️


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια @marakiinlove@Inana τι κάνετε πως είσαστε ...

οοο τέλεια Μαράκι αύριο ο πρώτος σου υπέροχος τέλεια θα δεις το μωράκι  σου πόσο εβδομάδων είσαι τώρα ? Inana  δεν ξέρω γλυκιά μ  αν γίνετε στην εξωσωματική αλλά λογικά φαντάζομαι γτ να μην γίνετε .....ίσως μπορεί να σου απαντήσει καπια άλλη κοπέλα π ξερει καλύτερα❤️...κορίτσια εσείς πως είσαστε από συμπτώματα εγώ αυτές τις τρεις μέρες είμαι λίγο χάλια ιδικά σήμερα όλη μέρα ναυτία δεν μπορώ να φάω τπτ .....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

14 ώρες πρίν, Inana είπε:

Koritsia kalispera ginete stin eksosomatiki se ena sako na ine 2 sporakia?

Κοριτσι μου νομιζω οτι γινεται γιατι αν δεν κανω λαθος η διαιρεση σε 2 εμβρυα γινεται στο σταδιο βλαστοκυστης.Εντωμεταξυ, τωρα που το σκεφτομαι,εχω και παραδειγμα στον κυκλο μου με ιδια αγορακια απο εξωσωματικη.


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

Ναι πήγα κ εγώ κ είδα το πλασματακι μου ντε!!! Χτυπούσε πολύ δυνατά η καρδούλα του κ είναι 7χιλιοστα σκατουλι:x

Όλα καλά δόξα τον Θεό λοιπόν κ σε εμένα..

Περιμένουμε τώρα τα δικά σας νέα @marakiinlove και @Inana μου,εύχομαι να έχετε σουυυπερ αποτελέσματα κ εσείς!

 @Dimitra97 μου υπομονή με το στομαχακι σου,πάντως παρατήρησα ότι κ της @Cony κ το δικό μου κ το δικό σου ανακάτεμα ξεκίνησαν καθώς διανυαμε την 6η εβδομάδα..

Εύχομαι να μας φύγουν σύντομα.

  • Μου αρέσει 3

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , katerinaki 86 είπε:

Κοριτσι μου νομιζω οτι γινεται γιατι αν δεν κανω λαθος η διαιρεση σε 2 εμβρυα γινεται στο σταδιο βλαστοκυστης.Εντωμεταξυ, τωρα που το σκεφτομαι,εχω και παραδειγμα στον κυκλο μου με ιδια αγορακια απο εξωσωματικη.

Valame dio vlastokistes alla to parakseno itane pou akousame kardoula sto sako ixe 2 koukides

πρίν από 21 λεπτά , LoveToBeMom είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!

Ναι πήγα κ εγώ κ είδα το πλασματακι μου ντε!!! Χτυπούσε πολύ δυνατά η καρδούλα του κ είναι 7χιλιοστα σκατουλι:x

Όλα καλά δόξα τον Θεό λοιπόν κ σε εμένα..

Περιμένουμε τώρα τα δικά σας νέα @marakiinlove και @Inana μου,εύχομαι να έχετε σουυυπερ αποτελέσματα κ εσείς!

 @Dimitra97 μου υπομονή με το στομαχακι σου,πάντως παρατήρησα ότι κ της @Cony κ το δικό μου κ το δικό σου ανακάτεμα ξεκίνησαν καθώς διανυαμε την 6η εβδομάδα..

Εύχομαι να μας φύγουν σύντομα.

Kai ego akousa kardoula xthes pigame ola kala na mas pane se oles mas imasten tora 1.5 minon ❤❤

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Inana είπε:

Valame dio vlastokistes alla to parakseno itane pou akousame kardoula sto sako ixe 2 koukides

Kai ego akousa kardoula xthes pigame ola kala na mas pane se oles mas imasten tora 1.5 minon ❤❤

Μπραβο!!!Ετσι οπως το σκεφτομαι, θα μπορουσε να εχει εμφυτευθει η μια απο τις 2 και αυτη να διαιρεθηκε σε 2 εμβρυακια. Ο γιατρος τι σας ειπε?


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Inana είπε:

Valame dio vlastokistes alla to parakseno itane pou akousame kardoula sto sako ixe 2 koukides

Kai ego akousa kardoula xthes pigame ola kala na mas pane se oles mas imasten tora 1.5 minon ❤❤

Μήπως οι δύο κουκίδες που είδες ήταν ο λεκιθικος σάκος κ το εμβρυακι; Γιατί εμένα έτσι μου τα εξήγησε ο γιατρός,είναι σαν κολλημένα μαζί..

Εκτός αν εσύ είδες άλλου την μια κ αλλού την άλλη κουκίδα μέσα στον σάκο..

 

 


ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, katerinaki 86 είπε:

Μπραβο!!!Ετσι οπως το σκεφτομαι, θα μπορουσε να εχει εμφυτευθει η μια απο τις 2 και αυτη να διαιρεθηκε σε 2 εμβρυακια. Ο γιατρος τι σας ειπε?

O giatros mou pros to paro itane epifilaxtikes tha diksi pou tha ksana pame

5 ώρες πρίν, LoveToBeMom είπε:

Μήπως οι δύο κουκίδες που είδες ήταν ο λεκιθικος σάκος κ το εμβρυακι; Γιατί εμένα έτσι μου τα εξήγησε ο γιατρός,είναι σαν κολλημένα μαζί..

Εκτός αν εσύ είδες άλλου την μια κ αλλού την άλλη κουκίδα μέσα στον σάκο..

 

 

Oxi itane pio makria i mia apo tin alli oti kai na ine tha dixi dn axonoume 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, LoveToBeMom said:

Καλημέρα κορίτσια μου!

Ναι πήγα κ εγώ κ είδα το πλασματακι μου ντε!!! Χτυπούσε πολύ δυνατά η καρδούλα του κ είναι 7χιλιοστα σκατουλι:x

Όλα καλά δόξα τον Θεό λοιπόν κ σε εμένα..

Περιμένουμε τώρα τα δικά σας νέα @marakiinlove και @Inana μου,εύχομαι να έχετε σουυυπερ αποτελέσματα κ εσείς!

 @Dimitra97 μου υπομονή με το στομαχακι σου,πάντως παρατήρησα ότι κ της @Cony κ το δικό μου κ το δικό σου ανακάτεμα ξεκίνησαν καθώς διανυαμε την 6η εβδομάδα..

Εύχομαι να μας φύγουν σύντομα.

Κορίτσι μου μπράβο σου πολύ χαίρομαι για σένα!!! Μεγαλώνει το σποράκι σου :wub:

Ο πρώτος σου υπέρηχος ήταν;;

On 2/22/2022 at 7:43 PM, Dimitra97 said:

Καλησπέρα κορίτσια @marakiinlove@Inana τι κάνετε πως είσαστε ...

οοο τέλεια Μαράκι αύριο ο πρώτος σου υπέροχος τέλεια θα δεις το μωράκι  σου πόσο εβδομάδων είσαι τώρα ? Inana  δεν ξέρω γλυκιά μ  αν γίνετε στην εξωσωματική αλλά λογικά φαντάζομαι γτ να μην γίνετε .....ίσως μπορεί να σου απαντήσει καπια άλλη κοπέλα π ξερει καλύτερα❤️...κορίτσια εσείς πως είσαστε από συμπτώματα εγώ αυτές τις τρεις μέρες είμαι λίγο χάλια ιδικά σήμερα όλη μέρα ναυτία δεν μπορώ να φάω τπτ .....

Υπομονή γλυκιά μου θα περάσουν!! Δοκιμάστε να πιεις σούπες μήπως κ δεν σε ενοχλούν τόσο και θα σε ενυδατώσουν ταυτόχρονα και φυσικά ξεκουράσου όσο πιο πολύ μπορείς:)

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Sunshine88 είπε:

Κορίτσι μου μπράβο σου πολύ χαίρομαι για σένα!!! Μεγαλώνει το σποράκι σου :wub:

Ο πρώτος σου υπέρηχος ήταν;;

Υπομονή γλυκιά μου θα περάσουν!! Δοκιμάστε να πιεις σούπες μήπως κ δεν σε ενοχλούν τόσο και θα σε ενυδατώσουν ταυτόχρονα και φυσικά ξεκουράσου όσο πιο πολύ μπορείς:)

 

Κανω υπομονή  π θα πάει θα Μ περάσει καπια στιγμή αλλά το κακό είναι ότι το έχω όλη μέρα από το πρωί μέχρι το βράδυ ανακατευομαι δλδ εχθές το βράδυ κοιμήθηκα χάλια ανακατευομουνα  συνεχια σαν αρωστη νιοθω πραγματικά θα κάνω υπομονή και θα περάσει ....ούτε να μαγυρεψω δεν μπορώ με ανακατεύουν όλα....όλη μέρα με κράκερ άντε ένα τοστ και τα μήλα με βοηθάνε με το στομάχι μ θα δοκιμάσω αύριο να φτιάξω σουπιτσα μήπως και με βοηθήσει .... Εντομεταξυ σήμερα κατατρομαξα γιατί είδα καφέ βλενη Μ κόπηκαν τα πόδια ειδικά μετά την προσφατη αποβολή π είχα τρελάθηκα δεν πήρα τον γιατρό τηλ γτ ήξερα τι θα Μ έλεγε όπως και την προηγουμενη εγγυμοσινη ....δεν ξαναείδα πάλι καλά από εκείνη την ώρα δεν ξέρω τι μπορεί να ήταν αυτή η μια  καφέ βλενη τουλάχιστον δεν ξαναείδα Παναγία Μ κατατρομαξα ....

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Dimitra97 said:

Κανω υπομονή  π θα πάει θα Μ περάσει καπια στιγμή αλλά το κακό είναι ότι το έχω όλη μέρα από το πρωί μέχρι το βράδυ ανακατευομαι δλδ εχθές το βράδυ κοιμήθηκα χάλια ανακατευομουνα  συνεχια σαν αρωστη νιοθω πραγματικά θα κάνω υπομονή και θα περάσει ....ούτε να μαγυρεψω δεν μπορώ με ανακατεύουν όλα....όλη μέρα με κράκερ άντε ένα τοστ και τα μήλα με βοηθάνε με το στομάχι μ θα δοκιμάσω αύριο να φτιάξω σουπιτσα μήπως και με βοηθήσει .... Εντομεταξυ σήμερα κατατρομαξα γιατί είδα καφέ βλενη Μ κόπηκαν τα πόδια ειδικά μετά την προσφατη αποβολή π είχα τρελάθηκα δεν πήρα τον γιατρό τηλ γτ ήξερα τι θα Μ έλεγε όπως και την προηγουμενη εγγυμοσινη ....δεν ξαναείδα πάλι καλά από εκείνη την ώρα δεν ξέρω τι μπορεί να ήταν αυτή η μια  καφέ βλενη τουλάχιστον δεν ξαναείδα Παναγία Μ κατατρομαξα ....

Πω πω πραγματικά τι να σου πω μπορείς να ρωτήσεις όμως κ το γιατρό αν υπάρχει κάτι που μπορείς να κάνεις να μειώσεις τις ναυτίες μήπως έχει κάτι να σου προτείνει...!

Δεν ξέρεις πως σε καταλαβαίνω....σήμερα έκανα κάποιες δουλειές στο σπίτι λόγο ρεπό και τώρα το απόγευμα είδα και εγώ καφέ βλέννα και έχω ταραχτεί αρκετά, από εκείνη την ώρα ξάπλωσα και δεν έχω ξανασηκωθεί.:neutral:

Αύριο θα πάρω να το πω στο γιατρό να δω μήπως μου προτείνουν να πάρω προγεστερόνη, θα δούμε.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


28 minutes ago, Λουρού said:

Καλησπέρα σας!! Με το καλό σε όλες τις μανούλες ! Μπηκα στην ομάδα και εγώ μιας και περιμένω το τρίτο μου παιδάκι τον Οκτώβρη !!Είμαι στην 5η εβδομάδα !!

Καλωσόρισες στην ομάδα κορίτσι μου:)

Με το καλό το νέο μέλος της οικογένειάς σας...:wink: 

Όλες είμαστε τόσο κοντά σε ημερομηνίες, εγώ είμαι στην 5η βδομάδα + 2 ημερών!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Sunshine88 είπε:

Καλωσόρισες στην ομάδα κορίτσι μου:)

Με το καλό το νέο μέλος της οικογένειάς σας...:wink: 

Όλες είμαστε τόσο κοντά σε ημερομηνίες, εγώ είμαι στην 5η βδομάδα + 2 ημερών!

Ευχαριστώ πολύ!!Για την ακρίβεια είμαι 4 εβδομάδων και 5 ημερών !Εχω πάει ήδη μια επίσκεψη στον γιατρό μιας και ανακάλυψα την εγκυμοσύνη 7 μέρες πριν την καθυστέρηση ! Και αύριο το πρωί έχω πάλι ραντεβού ! Αυτή η εγκυμοσύνη με βρήκε και θετική στον κορονοίο ευτυχώς ήμουν ασυμπτωματική και δόξα τον θεό το ξεπέρασα χωρίς κανένα πρόβλημα !!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!! Με το καλο να ερθουν τα παιδακια σας

Χτες εκανα β χοριακη και ηταν 7,5. Εχω ηδη ενα παιδακι 2,5 χρονων και προσπαθουμε με τον αντρα μου περιπου εναν χρονο για 2ο. 

Πολυ μικρη η τιμη μου.. εκανα τον ελεγχο 28η μερα αλλα δεν εχω σταθερο κυκλο. Η γυναικολογος μου ειπε να επαναλαβω σε 1 βδομαδα και βλεπουμε..

Θελω τη θετικη σας ενεργεια και αν εχει τυχει σε καμια σας να δει τετοια τιμη. Αραγε σημαινει εγκυμοσυνη;;;!!!

Ευχαριστω

  • Μου αρέσει 3

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Λουρού said:

Ευχαριστώ πολύ!!Για την ακρίβεια είμαι 4 εβδομάδων και 5 ημερών !Εχω πάει ήδη μια επίσκεψη στον γιατρό μιας και ανακάλυψα την εγκυμοσύνη 7 μέρες πριν την καθυστέρηση ! Και αύριο το πρωί έχω πάλι ραντεβού ! Αυτή η εγκυμοσύνη με βρήκε και θετική στον κορονοίο ευτυχώς ήμουν ασυμπτωματική και δόξα τον θεό το ξεπέρασα χωρίς κανένα πρόβλημα !!

Τέλεια και εσύ βλέπω νωρίς-νωρίς το έμαθες.

Εγώ ακόμα δεν έχω πάει στο γιατρό πρέπει να πάω 6 εβδομάδων και μετά για να ακούσουμε καρδούλα και να δούμε και το σάκο!!

Μία χαρά, αφού δεν είχες και συμπτώματα τυχερή ήσουν;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...