Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

Μία Νέα Αρχή... στην Σουηδία;;;


Recommended Posts

α λέω κι εγώ...600Ε!!!

εμείς στην ελάδα είμασταν ανασφάλιστοι τα τελευταία 2 χρόνια...

οπότε παροχές 0!!!

Κι εγώ αγχώθηκα λίγο έως παρα πολύ με τα 600?:P:p:p Ουφ!!!!:tongue:

Μήπως παροχές εννοούν το εισόδημα στην Σουηδία και όχι στην Ελλάδα; Αλλά και τα 65? δεν είναι τίποτα....δεν το συζητώ...δίκαιο μου ακούγεται πάντως!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 365
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

συμπληρωνω...μαμαδες με καροτσι στα λεωφορεια ειναι δωρεαν.....υπαρχει βεβαια παντα η πιθανοτητα να μη χωρας και να περιμενεις το επομενο....

οχι 65 Ε δεν ειναι τιποτα,τα παιδακια τρωνε εκει....δεν το συζητω

miamama ευχομαι ολα να σου πανε καλα....γρηγορα να βρειτε δουλεια!!!!:D:D


θα ζεις παντα μεσα στην καρδια μας....

Link to comment
Share on other sites

σε θυμάμαι από εκεί...

έχω καιρό να μπω...και να ψωνίσω από το ίντερνετ...όταν τακτοποιηθούμε πλέον...

οι Σουηδοί λένε κοροιδευτικά ότι εδώ δεν είναι Σουηδία,επειδή είμαστε κοντά στην Δανία!!!!

έχουν και επαρχιώτικη προφορά.

αναρωτιόμουν αν ξέρεις εκτός από τα h&m και zara παιδικά ρούχα που αλλού έχει?

επίσης καταστήματα με παιχνίδια τύπου τζάμπο δεν έχω βρει...μόνο 1-2 μικρά...

Link to comment
Share on other sites

παιδια μη κοροιδευομαστε πουθενα δεν ειναι ευκολα.παντου πρεπει να παλεψεις.ειδικα σε μια ξενη χωρα που οπως και να το κανουμε ειναι ξενη!γιατι στην ελλαδα δε παλευουμε?μας βγαινει η ψυχη και απο απολαβες τιποτα.μιαμαμα αμα βρεις δουλεια ξερεις ε?θα εχεις φιλοξενουμενους σε 2 χρονακια!!!χαχαχαχα!!!


mitt barn är mitt liv

16-01-10

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παιδικα παρα πολυ καλα ρουχα,λιιιγο τσιμπημενα για εκει ειναι τα POP πολαρν ο πυρετ.....λιγο παραξενα για τα ελληνικα γουστα,απλα...και μερικες φορες τρελλα...εγω τα προτιμουσα,πολυ καλη ποιοτητα

Lindex πολυ καλη ποιοτητα και τιμη...

Ahlens...πολυ καλα και φτηνα....

kappahl....επισης πολυ καλες τιμες

καταστηματα με παιχνιδια μονο δυο το BR και το toysRus

maria μου αρεσει η σουηδικη υπογραφη σου!!!


θα ζεις παντα μεσα στην καρδια μας....

Link to comment
Share on other sites

ναι πήγα στα πόλαρντ,πολύ ωραία ρούχα αλλά όχι για την τσέπη μου αυτή την περίοδο...

λίντεξ θα πάω σίγουρα,στα άλλα έχω δει ήδη,έχουν καλές τιμές...

απλά τώρα κοιτάω φθηνά ρούχα για κάθε μέρα,μεγαλώνει και φοράει ακόμα τα περσινά...

στα kappahl έχει και γυναικεία μια χαρά...

φλώρα έχεις παιδιά?

Link to comment
Share on other sites

να γραφεις σε ολα τα μαγαζια και να βγαλεις την καρτα στους....θα σου στελνουν κουπονια και θα μαζευεις ποντους γαι τις αγορες σου....;)


θα ζεις παντα μεσα στην καρδια μας....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να τα χαίρεσαι,ο μικρός σου είναι ίδια ηλικία με την δική μου δλδ?

δεν μπορώ να γραφτώ ακόμα,δεν έχουμε προσωπικούς αριθμούς,αλλά θα το έχω στα υπόψη μου με το που βγάλουμε.

Link to comment
Share on other sites

Αν ψάξεις σπίτι σε περιοχή που δεν έχει ξένους τότε είναι πιο ακριβά;

αν καταφερεις να βρεις,πραγμα πολυ δυσκολο...ναι ειναι πολυ ακριβα!!!!

δε δινουν σπιτια στους ξενους.....


θα ζεις παντα μεσα στην καρδια μας....

Link to comment
Share on other sites

φλωρα η υπογραφη μου ειναι απλα η αληθεια!!μιαμαμα εχει ζητηση δηλαδη το σπιτακι σου ε???χαχαχαχαχα!!!αχ ρε κοριτσια να ξερατε ποσο θελω να φυγω!να τελειωσω τη σχολη μου και να τη κανουμε οικογενειακως!μακαρι!!!ελπιζω μονο να βρω δουλεια!


mitt barn är mitt liv

16-01-10

Link to comment
Share on other sites

να τα χαίρεσαι,ο μικρός σου είναι ίδια ηλικία με την δική μου δλδ?

δεν μπορώ να γραφτώ ακόμα,δεν έχουμε προσωπικούς αριθμούς,αλλά θα το έχω στα υπόψη μου με το που βγάλουμε.

ναι την ιδια ηλικια εχουν περιπου,,το Μαρτιο κλεινουμε τα 3....και σενα να σου ζησει η μικρουλα.....

ναι ξεχασα πρεπει πρωτα να βρεις δουλεια για ναα βγαλεις προσωπικους αριθμους.....

μια συμβουλη,μη δουλεψετε ποτε μαυρα για να δικαιουστε ολες τις παροχες.......


θα ζεις παντα μεσα στην καρδια μας....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...