Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Future gossips και όχι μόνο!!!!


Future

Recommended Posts

Βλεπω ολες κανουμε σχεδια για τις δουλειες που θα κανουμε την Δευτερα. Πρεπει να εχω κι ενα πλανο λεω αλλα νομιζω πως οπως λεει και gemini φοβαμαι την χοριακη.

Future εσυ θα κανεις την ανατροπη και δεν θα το πιστευεις κιολας!

Σημερα με πηγε ο αντρουλης μου εξω και φαγαμε, ξεφυγα για λιγο.

Σε λιγο θα ερθει και η κουμπαρα μου και θα εχουμε παρεουλα.

Ωραία άρα σήμερα η μέρα δεν πιάνεται...ξεχάστηκες αρκετά;);)

Είναι το πλάνο ασφαλείας οι δουλειές μου φαίνεται!!!

Από φόβο άσε, αλλό τίποτα.. Δεν ξέρω! Η αγωνία έχει χτυπήσει μπορντώ όχι κόκκινο!:tongue: κι εμείς ήταν να πάμε για φαγητό, αλλά ψιλοτσακωθήκαμε (πάλι) με τον άντρα μου... Δηλ αυτός τσακώθηκε μαζί μου χιχιχι! Είναι κι αυτός μες στο άγχος τωρα... Αντε να περάσει κι αυτό γιατί δε θα τη βγάλουμε καθαρή!!!

Καλησπερα σε ολες τις φιλες!

Gemini κι εγω ετσι ημουν!Το θυμαμαι καλα!Οσο πλησιαζαν οι μερες για το τεστ,τοσο επεφτε η ψυχολογια μου.αφου οταν εκανα το πρωτο,απλα δεν το πιστεψα.Οταν εκανα το δευτερο,παλι δεν το πιστεψα(ειχα φαει τοσα αρνητικα στη μαπα για τοσα χρονια ,που απλα δεν το πιστευα.)Και οσο για την χοριακη,εκει ηταν τα γελια!Γιατι παλιοτερα ειχα κανει μια βιοχημηκη(δηλαδη ειχα 30 και μετα ειχε πεσει),και ημουν σιγουρη πως ετσι θα ηταν και αυτη τη φορα.και τελικα δεν ηταν.:D

Ξερω κι εγω μωρε?τελικα ο,τι ειναι να γινει ,θα γινει,ετσι λεω.

Δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα κοριτσια ,μονο να περιμενουμε.Αναμονη.

Κι εγω οταν παω για εξετασεις τωρα,παντα εγω μια μεγαλη αγωνια,γιατι δεν αφορα μονο εμενα αυτο.Ειναι ανθρωπινα ολα.

Σας σκεφτομαι,υπομονη και ολα θα πανε καλα!:D

Αστα να πάνε, έτσι είναι...Απλά στη συγκεκριμένη περιπτωση δυστυχώς το αποτέλεσμα μετράει...Και αν είναι θετικό νομίζω ως δια μαγείας τα ξεχνάς όλα!!

Όσο για τη χοριακή έχω και επιπλέον άγχος γιατί και θετική να είναι θα ναι χαμηλή. Αλλα΄αυτά θα τα σκεφτούμε τη Δευτέρα!


SV6vp3.png

LWoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΡΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!Τελευταία μέρα προσμονής!!!!!!!!

Ποιά βιάζεται να κάνει τεστ;;;;;;Δεν έχετε κανένα φαρμακείο κοντά σας;;;Η μπορείτε να αντισταθείτε;;;;;;:tongue::tongue:


Ytulp3.png?KixTF0pj
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΡΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!Τελευταία μέρα προσμονής!!!!!!!!

Ποιά βιάζεται να κάνει τεστ;;;;;;Δεν έχετε κανένα φαρμακείο κοντά σας;;;Η μπορείτε να αντισταθείτε;;;;;;:tongue::tongue:

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!1 Αρχισε η αντίστροφη μέτρηση επιτέλους!!!!!!!!!!!!

Κοίτα, αν δεν ήταν τόσο νωρίς η μέρα που κάνω τη χοριακή, μπορεί να εμπαινα στον πειρασμό...Εδώ τώρα έχω άγχος μηπως και η χοριακή δε δείξει καλά!!! Βέβαια μου άρεσε αυτό που έκανε η Palmoma..'εκανε δηλ το τεστ σπίτι το πρωί να ξέρει τι την περιμένει ;)...Δε μπορώ να με φαντστώ αύριο να μου πουν στο τηλ "είναι αρνητική"... Μπρρρ!!!!!!!


SV6vp3.png

LWoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!1 Αρχισε η αντίστροφη μέτρηση επιτέλους!!!!!!!!!!!!

Κοίτα, αν δεν ήταν τόσο νωρίς η μέρα που κάνω τη χοριακή, μπορεί να εμπαινα στον πειρασμό...Εδώ τώρα έχω άγχος μηπως και η χοριακή δε δείξει καλά!!! Βέβαια μου άρεσε αυτό που έκανε η Palmoma..'εκανε δηλ το τεστ σπίτι το πρωί να ξέρει τι την περιμένει ;)...Δε μπορώ να με φαντστώ αύριο να μου πουν στο τηλ "είναι αρνητική"... Μπρρρ!!!!!!!

ΕΕΕ....ναι ....εγώωωω.....δεν ξέεεεερω.....εεεε.....ναι....τίποτα...τίποτα.....τι κάνεις;;;;:tongue::tongue::tongue::tongue:


Ytulp3.png?KixTF0pj
Link to comment
Share on other sites

ΕΕΕ....ναι ....εγώωωω.....δεν ξέεεεερω.....εεεε.....ναι....τίποτα...τίποτα.....τι κάνεις;;;;:tongue::tongue::tongue::tongue:

Δεν ξέρεις εεεεεεε????????????????????????

Τώρα είναι αργά ούτως ή άλλως γιατί καλύτερο είναι αυτά να τα κάνεις με τα πρωινά ούρα...

Παντως ειμαι χαρούμενη...έρχεται η λύτρωση επιτέλους!!!!

Σήμερα τι έχει το πρόγραμμα?? Το γνωστό τίποτα???:tongue::tongue:


SV6vp3.png

LWoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ξέρεις εεεεεεε????????????????????????

Τώρα είναι αργά ούτως ή άλλως γιατί καλύτερο είναι αυτά να τα κάνεις με τα πρωινά ούρα...

Παντως ειμαι χαρούμενη...έρχεται η λύτρωση επιτέλους!!!!

Σήμερα τι έχει το πρόγραμμα?? Το γνωστό τίποτα???:tongue::tongue:

Πρωινά λέγοντας;;; Ας πούμε στις 6.30 το πρωί...κάνει;;;;:tongue::tongue::tongue:


Ytulp3.png?KixTF0pj
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!

Futuraki πεστα ολα κατι εκανες εσυ!!

Κι εγω εχω ενα εδω και το βλεπω καλα καλα αλλα δεν το αποφασιζω.

Εγώωωω:shock::shock:...πως σου ήρθε...τέτοιο πράγμα....συκοφαντίες και δεν κάνει...είμαι ευαίσθητο παιδί!!!!!!!!:?::?:


Ytulp3.png?KixTF0pj
Link to comment
Share on other sites

Κι αυτο το 6:30 το πρωι τι ειναι τοτε;;;;

Εεεεε......υποθετικά μιλάμε...τελείως μα τελείως υποθετικά μια και δεν φημίζομαι για την υπομονή μου...καθόλου όμως.Υποθετικά λοιπόν...ααανν έκανα στις 6,30...θα ήταν καλή ώρα;;;;ΑΑΑΑΑνννννν....λέμε:tongue::tongue::tongue::rolleyes::rolleyes:


Ytulp3.png?KixTF0pj
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εεεεε......υποθετικά μιλάμε...τελείως μα τελείως υποθετικά μια και δεν φημίζομαι για την υπομονή μου...καθόλου όμως.Υποθετικά λοιπόν...ααανν έκανα στις 6,30...θα ήταν καλή ώρα;;;;ΑΑΑΑΑνννννν....λέμε:tongue::tongue::tongue::rolleyes::rolleyes:

Μια χαρα ωρα ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ποια μαρκα υποθετικα εκανες;;;

Link to comment
Share on other sites

Πες τ'ωραααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΕΕΕ....ποιός.....τι....έχουμε βάλει κανένα στοίχημα μήπως για το αυριανό αποτέλεσμα;;;;Δεν θυμάμαι....έχω πάθει επιλεκτική αμνησία!!!!:tongue:


Ytulp3.png?KixTF0pj
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...