Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Μετα την παλινδρομη που ειχα βγηκε το αποτελεσμα του καρυοτυπου του εμβρυου και δειχνει οτι χρωμόσωμικα δεν ειχε καποια ανωμαλια, ηταν υγιες και αγορι.. επειδη στειλαμε μονο εμβρυικα στοιχεια ο γιατρός μου υποστηριζει οτι μπορει να ειχε καποιο προβλημα αλλα να μην κατάφεραν να το δουν απο το δείγμα που στειλαμε.. δεν ειχα φυσικη αποβολη, ο σακος μου μεγαλωνε απλως δεν υπηρχε εμβρυακι απο ενα σημειο και μετα,πραγμα που εμενα με ανακουφιζε οτι οντως υπηρχε θεμα με το εμβρυο .. περα απο το βασικο πακετο εξετασεων για θρομβοφιλια που βγηκε καθαρο, τωρα πρεπει να κανω το πακετο "12 παραγοντων" μου ειπε και να μιλησω με αιματολογο που μου συστησε. Στεναχωρηθηκα πολυ.. υπαρχει περίπτωση να ηταν υγιες και απλως να ηταν τυχαιο γεγονος; Φοβαμαι ότι ξεκιναει νεα αγνωστη μαχη πριν τη δεύτερη εξωσωματικη! Και αν βρεθει κατι σε αυτές τις εξετασεις εχω ελπιδες να κρατησω μωρακι; Θα παιρνω απλως αντιπηκτικες;; Ή Είναι πιο περίπλοκο,; Συνεβη σε καμία, αλλα να τα καταφερε τελικα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

      • Δύναμη! 3

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , Αλεξ Πελοπόννησος είπε:

Καλή αρχή σου εύχομαι και με θετικό αποτέλεσμα! Πλησιάζει κ εμένα η σειρά μου 🙏

Εύχομαι να μας πάνε οοολα καλα! Ποτε ξεκινάς εσυ; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

1 hour ago, Psaxnwfos είπε:

Καλημέρα ! Σήμερα ξεκίνησα διέγερση βραχύ πρωτόκολλο με την 8η μέρα να πρέπει να κάνουμε υπερηχο ! Πρώτος στόχος να έχουμε καλα νέα στο υπερηχο με πολλά πολλά αυγουλακια και να είναι τυχερά ❤️!

Καλή επιτυχία κορίτσι μου ότι καλύτερο για εσενα 😊

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Psaxnwfos είπε:

Καλημέρα ! Σήμερα ξεκίνησα διέγερση βραχύ πρωτόκολλο με την 8η μέρα να πρέπει να κάνουμε υπερηχο ! Πρώτος στόχος να έχουμε καλα νέα στο υπερηχο με πολλά πολλά αυγουλακια και να είναι τυχερά ❤️!

Καλη επιτυχία κοπελα μου! Ποιοτικα αυγουλάκια σου εύχομαι και υγιη εμβρυακια!!!

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Είμαι καινούρια στην παρέα. Μετά από 4 χρόνια ανεπιτυχών προσπαθειών,ξεκινήσαμε την διαδικασία της εξωσωματικής. Έχουμε περάσει επιτροπή, έχουμε τα φαρμακα κτλ,αλλά κάποιο γραφειοκρατικο θέμα που έχει προκύψει στο νοσοκομείο των Ιωαννίνων, μας έχει καθυστερήσει στο να ξεκινήσουμε την διαδικασία. Υπάρχει κάποια άλλη κοπέλα που να αντιμετωπίζει το ίδιο θέμα?

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Psaxnwfos είπε:

Εύχομαι να μας πάνε οοολα καλα! Ποτε ξεκινάς εσυ; 

Εγώ 24 Οκτωβρίου περνάω επιτροπή (2η φορά) και θα ξεκινήσω τέλος Νοεμβρίου! Ανάμεικτα τα συναισθήματα..

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Psaxnwfos είπε:

Καλημέρα ! Σήμερα ξεκίνησα διέγερση βραχύ πρωτόκολλο με την 8η μέρα να πρέπει να κάνουμε υπερηχο ! Πρώτος στόχος να έχουμε καλα νέα στο υπερηχο με πολλά πολλά αυγουλακια και να είναι τυχερά ❤️!

Καλή αρχή!😇

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Είμαι καινούρια στην παρέα. Μετά από 4 χρόνια ανεπιτυχών προσπαθειών,ξεκινήσαμε την διαδικασία της εξωσωματικής. Έχουμε περάσει επιτροπή, έχουμε τα φαρμακα κτλ,αλλά κάποιο γραφειοκρατικο θέμα που έχει προκύψει στο νοσοκομείο των Ιωαννίνων, μας έχει καθυστερήσει στο να ξεκινήσουμε την διαδικασία. Υπάρχει κάποια άλλη κοπέλα που να αντιμετωπίζει το ίδιο θέμα?

Καλώς μας ήρθες και καλη αρχή ν έχετε 😊

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ladies,
Είναι η πρώτη φορά που γράφω αλλά σας παρακολουθώ εδώ και καιρό. Καλή επιτυχία σε όλες, μέσα από την καρδιά μου! 

Την επόμενη εβδομάδα έχω την πρώτη μου εμβρυομεταφορά και η αλήθεια είναι πως με έχει πιάσει ένα άγχος, όλη την ώρα σκέφτομαι πιθανότητες και πως πολλά μπορεί να μην πάνε καλά, αλλά προσπαθώ να με ταρακουνάω και να σκέφτομαι θετικά! 

1 hour ago, vikoula2023 said:

Καλημερα κορίτσια σήμερα έκανα την Τρίτη χοριακη μου και περιμένω τα αποτελέσματα ελπίζω να είναι ολα καλα

Καλή επιτυχία σου εύχομαι φίλη! Περιμένουμε νέα σου!!! 

  • Ευχαριστώ 1
  • Καλή τύχη! 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , LunaVaskez είπε:

Καλημέρα ladies,
Είναι η πρώτη φορά που γράφω αλλά σας παρακολουθώ εδώ και καιρό. Καλή επιτυχία σε όλες, μέσα από την καρδιά μου! 

Την επόμενη εβδομάδα έχω την πρώτη μου εμβρυομεταφορά και η αλήθεια είναι πως με έχει πιάσει ένα άγχος, όλη την ώρα σκέφτομαι πιθανότητες και πως πολλά μπορεί να μην πάνε καλά, αλλά προσπαθώ να με ταρακουνάω και να σκέφτομαι θετικά! 

Καλή επιτυχία σου εύχομαι φίλη! Περιμένουμε νέα σου!!! 

Καλή επιτυχία και σε εσενα μην αγχώνεσαι ολα καλα θα πανε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , vikoula2023 είπε:

Λοιπόν κορίτσια να θυμίσω 16/9 έκανα εμβρυομεταφορα  χοριακη εκανα

25/9 211

27/9 389

και σήμερα βγηκε 3980  καλα είναι;

το απογευμα έχω ραντεβού στο γιατρο

Συγχαρητήρια !! Είναι φοβερη!! Με το καλό ο υπέρηχος!!🌟

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, vikoula2023 said:

Καλώς μας ήρθες και καλη αρχή ν έχετε 😊

Καλησπέρα κορίτσια. Θα ήθελα να μου πείτε την εμπειρία σας για εξωσωματική σε δημόσιο νοσοκομείο και συγκεκριμένα στο Ελενα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...