Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

Θεματάκι με το τσιγάρο στη δουλεία


Λια-1991

Recommended Posts

Καλημέρα σας,

είμαι καινούρια εδώ και όλα έχουν πέσει βουνό.. έχω ένα θεματάκι και θέλω τη βοήθειά σας, μόλις έμαθα ότι είμαι έγκυος, την Παρασκευή με το καλό θα πάω στο γιατρό για την πρώτη εξέταση, ελπίζω να πάνε όλα καλά και να δούμε σάκο ή έστω να πλησιάζουν οι μέρες για να δούμε. οπότε καταλαβαίνεται είναι επτασφράγιστο  μυστικό. Και  ζω μέσα  στο αγχός

Στη δουλειά μου εννοείται ότι δεν το λέω ακόμα γιατί καταλαβαίνετε πρέπει να περιμένουμε, το πρόβλημα είναι ότι είναι δουλεία γραφείου και η συνάδελφός μου -προϊστάμενή μου καπνίζει μέσα. και με ενοχλούσε πάντα οκ, αλλά τώρα με ενοχλεί περισσότερο. το μυρίζω περισσότερο. δεν είμαι και καπνίστρια αλλά μέχρι τώρα ήμουν οκ. τώρα πραγματικά μου μυρίζει. έχει βρεθεί κάποια στη θέση μου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Λια-1991 είπε:

Καλημέρα σας,

είμαι καινούρια εδώ και όλα έχουν πέσει βουνό.. έχω ένα θεματάκι και θέλω τη βοήθειά σας, μόλις έμαθα ότι είμαι έγκυος, την Παρασκευή με το καλό θα πάω στο γιατρό για την πρώτη εξέταση, ελπίζω να πάνε όλα καλά και να δούμε σάκο ή έστω να πλησιάζουν οι μέρες για να δούμε. οπότε καταλαβαίνεται είναι επτασφράγιστο  μυστικό. Και  ζω μέσα  στο αγχός

Στη δουλειά μου εννοείται ότι δεν το λέω ακόμα γιατί καταλαβαίνετε πρέπει να περιμένουμε, το πρόβλημα είναι ότι είναι δουλεία γραφείου και η συνάδελφός μου -προϊστάμενή μου καπνίζει μέσα. και με ενοχλούσε πάντα οκ, αλλά τώρα με ενοχλεί περισσότερο. το μυρίζω περισσότερο. δεν είμαι και καπνίστρια αλλά μέχρι τώρα ήμουν οκ. τώρα πραγματικά μου μυρίζει. έχει βρεθεί κάποια στη θέση μου?

Κρίμα που ενώ έχει απαγορευτεί αρκετά χρόνια το τσιγάρο σε κλειστούς χώρους,  πρέπει να συζητάτε τα αυτονόητα. Εννοείται πως της ζητάς να μη καπνίζει στο γραφείο, χωρίς καμία δικαιολογία.

  • Μου αρέσει 1

 
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι, παρότι αυτονόητο, στην πράξη είναι μη εφαρμοστέο. Και όταν μιλάμε για προϊστάμενο, τα πράγματα γίνονται ακόμη πιο δύσκολα. Πόσο μάλλον αν τόσο καιρό το ανεχόσουν (άρα έχει παγιωθεί). Έχεις όλα τα δίκια του κόσμου με το μέρος σου και σε καταλαβαίνω, αλλά δε μου'ρχεται κάποια δημιουργική λύση. Σου εύχομαι μια ανέφελη και τελειομηνη εγκυμοσύνη και ελπίζω κάποιος να έχει να προτείνει κάτι πρακτικό.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...