Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Σύλληψη: Θρησκεία κ Ελπίδα !


Recommended Posts

μαρίνα μου , ιστορίες σαν τη δική σου, μας δίνουν πολύ θάρρος και ελπίδα..

βροχερή μου, να μην σκέφτεσαι τίποτα..όσο τα σκεφτόμαστε είναι χειρότερο..

ας Τον εμπιστευθούμε και να χαλαρώσουμε..

όσο και να τα σκεφτόμαστε όσο και αν στεναχωριόμαστε τίποτα δεν γίνεται και περισσότερο κακό μας κάνει..

είναι δύσκολο αυτό που περνάς το καταλαβαίνω...

να είσαι ήρεμη , να βρεις τη δύναμη να ξαναπροσπαθήσεις.

η λύση με τα δανικά είναι μια λύση που έχει κάνει μάνες πολλές γυναίκες..

Σ ευχαριστώ κορίτσι για τα ζεστά σου λόγια.......δυστυχώς εμάς διάλεξε να ανέβουμε αυτόν τον γολγοθά.......... κ αυτό κάνουμε.......καθημερινά........

Εχεις δίκιο γλυκιά μου.............. ας Τον εμπιστευτούμε, κ ας χαλαρώσουμε........


dYw9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 209
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σ ευχαριστώ κορίτσι για τα ζεστά σου λόγια.......δυστυχώς εμάς διάλεξε να ανέβουμε αυτόν τον γολγοθά.......... κ αυτό κάνουμε.......καθημερινά........

Εχεις δίκιο γλυκιά μου.............. ας Τον εμπιστευτούμε, κ ας χαλαρώσουμε........

βροχερή μου, εύχομαι να είναι αυτός ο γολγοθάς μας..

όλοι οι άνθρωποι έχου το γολγοθά τους ακόμη και αυτοί που νομίζουμε ότι δεν έχουν τίποτα..

την υγεία μας να έχουμε και με επιμονή , υπομονή πίστη στο Θεό και όλα θα γίνουν...

φιλάκια..ελπίζω σύντομα να νιώσεις έτοιμη να ξαναδώσεις ακόμη μια μάχη και να βγεις νικήτρια


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!!

Βροχερη μου πολυ λυπαμαι :( μην χανεις την πιστη,συνεχισε να ελπιζεις και να προσευχεσαι στο θεο και δε νομιζω να σε αφησει ετσι!!δεν ειναι και λιγο ολο αυτο που εχεις περασει,τουλαχιστον προσπαθησε να εισαι ηρεμη και θετικη οτι ολα θα πανε καλα!!

Προσπαθώ..........κ ελπίζω ακόμη..........έυχομαι να γίνει το θαύμα κ σε εμάς που δεν το έχουμε βάλει κάτω .........ακόμη...........

Σ ευχαριστώ Μαρία μου, μακάρι !!!!!


dYw9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Βροχερη μου ακομα υπαρχουν ελπιδες και στη δικη σου περιπτωση. Μην τα βαζεις κατω και εχε ελπιδα. Δεν πρεπει να χασουμε την ελπιδα και την πιστη μας. Ποιος ξερει, μπορει σε μερικα χρονια να σκεφτομαστε τις σημερινες δυσκολιες και να δουμε οτι αυτες οι εμπειριες μας βοηθησαν να γινουμε καλυτερες. Τοτε θα εχουν περασει ολα αυτα και μπορει να εχουμε και παιδια και να ζουμε εκεινη τη γνωστη καθημερινη τρελλα... Ο πονος ειναι φαρμακο, δεν λενε? Τα λεω σε σενα για να τ' ακουσω κι εγω δηλαδη.

Βαθια μεσα μου το ξερω: αυριο θα ξημερωσει καλυτερη μερα! Για ολες μας.

Link to comment
Share on other sites

βροχερή μου, εύχομαι να είναι αυτός ο γολγοθάς μας..

όλοι οι άνθρωποι έχου το γολγοθά τους ακόμη και αυτοί που νομίζουμε ότι δεν έχουν τίποτα..

την υγεία μας να έχουμε και με επιμονή , υπομονή πίστη στο Θεό και όλα θα γίνουν...

φιλάκια..ελπίζω σύντομα να νιώσεις έτοιμη να ξαναδώσεις ακόμη μια μάχη και να βγεις νικήτρια

και παλι θα συμφωνησω με την τινκερ !και οπως λεει ενα φιλαρακι μου ,ολοι οι ανθρωποι κουβαλαμε εναν σταυρο σε αλλους ο σταυρος ζυγιζει 10κιλα ,σε αλλους 20κιλα και σε καποιους αλλους 30κιλα.

ξερεις ευφημια ''ποσα καρβελια'' ή καλυτερα ποσους αιωνες (με τον τροπο που ζουμε),θελουμε να τελειοποιηθουμε??οπως δειχνουν τα κουκια ποτε--ειμαστε απληστοι και πειτε με αυστηρη ,σκουληκια ειμαστε!ο θεος λεει ''αν θες να τελειοποιηθεις να πουλησεις ολα τα υπαρχοντα σου και να τα μοιρασεις στους φτωχους''!ποιος το κανει αυτο??κανεις! παιρνουμε 2κιλα ρυζι και 2 γαλατα και αυτο ειναι ολο!εχουμε 10 ζευγαρια παπουτσια,20 μπλουζακια,τα ψυγεια γεματα και παλι ειμαστε δυστυχισμενοι!!

αααχ πως να μην μας δοκιμασει ο θεουλης μετα!


Παναγίτσα μου Τσαμπίκα και Πανορμίτη σας ευχαριστώ!

Γιοκα μας,καλως ορισες στην ζωη μας ,λατρεια μας!!!:D:D

4TSMp3.png?R0gWxqoz

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βροχερή μου και εγώ με την σειρά μου θα ήθελα να σου πω να κάνεις υπομονή. Σε καταλαμβαίνω απόλυτα και εσένα και όλες τις κοπέλες. Τα έζησα και εγώ για 3 χρόνια. Δοκίμασε να πάρεις και άλλη γνώμη από άλλο γιατρό. Εμένα η πρώτη γυναικολόγος μου αφού πήραμε τα αποτελέσματα και το σπέρμα ήταν μηδέν με πήρε τηλέφωνο και άρχισε να μου μιλά για δότη πριν καν δοκιμάσουμε κάπια θεραπεία ή βιοψεία όρχεων. Ε αυτό ήταν την παράτησα. Πήγα σε κάπιο άλλο γιατρό και από το πρώτο λεπτό που μου μίλησε κατάλαβα ότι αν κάνω ποτέ μωρό μόνο αυτός μπορεί να με βοηθήσει. Και έτσι και έγινε. Δεν τον αλλάζω με τίποτα.


DnNdp3.png

SYD6p3.png

BsVEp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια μου διάβαζα τις ιστορίες σας κι ένιωσα την ανάγκη να ξανά γράψω. Και λέω ξανά γιατι η ιστορία μου υπάρχει εδω κι έχω ανοίξει εγω αυτο το θέμα. Πριν δυο χρονια δεν πίστευα επουδενι οτι σημερα θα κρατώ το δικο μου θαύμα αγκαλια μιας κι ο μπέμπης μου σημερα ειναι 25 ημερών!!!!!!

Γενάρης 2011 μετα σπο ένα χρόνο προσπαθειών και απλετα τεστ εγκυμοσύνης και χοριακες έχω πολλες μέρες καθυστέρηση. Ήμουν σίγουρη οτι ήμουν έγκυος. Παω στο γιατρο αποτέλεσμα αρνητικό. Μάλιστα επειδη θα είχα ωορηξία την επόμενη κανονισαμε για σπερματεγχυση. Παει ο άντρας μου δίνει σπερμα και το μεσημέρι εκείνο το απαισιο τηλεφώνημα... Κύριε τάδε επεξεργαστηκαμε το δείγμα 6 φορές δεν βρέθηκε ούτε ένα σπερματοζωαριο!! ΣΟΚ!!!! Δεν σας περιγράφω το κλάμμα και τη θλίψη, τα φαντάζεστε. Λίγους μήνες μετα κάνουμε βιοψια ορχεων. Αλλη αγωνία εκει αν θα βρεθούν σπερματοζωαρια, αν θα αποκτήσουμε βιολογικά δικο μας παιδι...

Ακολουθούν δυο εξωσωματικες και δυο βιοχημικές κυησεις. Τη χαρά διαδέχονταν η θλίψη η μια μετα την αλλη... Άπελπισια. Είχα τόση πίστη στην Αγία Ειρηνη κι ομως δεν με βοήθησε! Δεν με βοήθησε τοτε... Ψυχολογία για ένα χρόνο άθλια, με τα σόγια δεν μιλιομασταν μελαγχολία στο φουλ καθε βραδυ εκλαιγα... Και παντου γυρω μου να ακούω για εγκυμοσύνες!!!δεν μπορούσα να το διαχειριστώ έχασα τον εαυτο μου, την πίστη μου. Τα έβαλα με όλους τους Αγίους... Δεν ήμουν εγω. Οταν τελικα πολλούς μήνες αργότερα άποφασιζουμε να κάνουμε την τριτη προσπάθεια κάπως είχε φτιάξει η διάθεση. Αλλάξαμε κέντρο εξωσωματικής γιατι μεσα σε ολα ο πρώτος καραγκιόζης γιατρός μου μου μιλούσε συνεχεια για δότη κι οτι ειναι τέτοιο το σπερμα που δεν θα αποκτήσουμε ποτε δικο μας παιδι η να κάνω έλεγε συνεχεια εξωσωματικες μεχρι να μην αποβαλλω. Στο νέο κέντρο λοιπον κάνουμε αλλο ένα σπερμοδιαγραμμα για τα ματια και εκει γινεται το πρωτο θαύμα και εμφανίζονται εκατομμύρια σπερματοζωαρια απο το απόλυτο μηδέν που ηταν για τόσους μήνες!! Βέβαια χαλιά σε μορφολογία και κινητικότητα και πάλι δεν μας έδωσαν ελπίδες αλλα τουλάχιστον γλιτώσαμε το δευτερο χειρουργείο δεύτερη βιοψια!!! Ε σας πληροφορώ οτι η χαρά του άντρα μου ηταν τόση μεγάλη που τον ίδιο μηνα έμεινα έγκυος φυσιολογικα!! Ακριβώς το μηνα που θα κάναμε την τριτη εξωσωματική. Είπα οτι η Αγία Ειρήνη δεν με βοήθησε παλιότερα... Ποσο λάθος έκανα... Εκείνη έκρινε την σωστη ωρα και μου έστειλε το θαυματάκι μου. Γιατι για θαύμα προξειται επιστημονική εξήγηση δεν υπήρξε ΄ποτέ απο κανέναν... Παρότι εγω την αγνόησα τα έβαλα μαζι της Εκείνη με βοήθησε!! Στην πιο δύσκολη στιγμη της ζωης μου μου έδειξε το φως μου χαρίζοντας μου απλόχερα το αγόρι μου που θα πάρει το όνομα Της!! Μην απελπιζεστε ο Θεός ειναι μεγάλος κι Εκείνος μονο ξέρει ποτε ειναι η κατάλληλη στιγμη για τον καθένα μας!! Ισως κάποια πράγματα πρέπει να γίνουν πριν αλλα στο τελος θα έρθει η δικαίωση!!

Να πω επίσης οτι χρωστάω το μωρο μου και στον Αγιο Ευφραιμ. Λιγο πριν ανακάλυψω την εγκυμοσύνη πήγαμε στο μοναστήρι στη Νεα Μάκρη στα γενέθλια Του!! Τον παρακαλεσα παρότι ήξερα το σοβαρότατο πρόβλημα υπογονιμοτητας μας, να παω μονη και να φύγω διπλη. Έτσι κι έγινε!! Κάπου εκει Άλλαξα δουλειά και βρήκα σε μια συρταριερα που μου έδωσαν ένα φυλαχτό με τη φωτογραφία του για το λαιμό! Το πήρα Σπιτι!! Γέννησα 3/1 στη γιορτη Του!!! Θεωρώ πως τίποτα απο ολα αυτα δεν ηταν τυχαίο..

Τωρα κοιτάζω το μπέμπη μου και τα έχω ξεχάσει ολα!! Όλο τον πόνο και τη θλίψη που πέρασα!!! Σαν να μην έγιναν ποτε ολα αυτα. Σαν να τα είδα σε ταινια η σε κάποιο κακό ονειρο!!!

Ο Θεός αργεί αλλα δεν ξεχνά μου είχε πει κάποτε η μαμα μιας φίλης! Αυτο να το θυμάστε!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Marry! Να χαίρεσαι τον μπεμπούλη σου να είναι γερός και τυχερός. Η ιστορία σου όντως είναι συγκλονιστική και σε θαυμάζω για τη δύναμη και το κουράγιο σου. Τελικά δικαιώθηκες και πολύ χαίρομαι, εγώ στην περίπτωσή σου (δεν είμαι βέβαια) αλλά δεν ξέρω αν θα είχα τέτοιο κουράγιο. Παρόλα αυτά θεωρώ ότι καμιά φορά μπορεί να πιστεύουμε ότι δεν θα είχαμε τέτοια δύναμη και όταν μας συμβαίνει να είμαστε σε παρόμοια περίπτωση καταλαβαίνουμε ότι κρύβουμε μέσα μας πολύ περισσότερη δύναμη απ' ότι νομίζαμε. Φιλιά πολλά και ότι καλύτερο σου εύχομαι.


yCnCp2.png
Link to comment
Share on other sites

Maryy να σου ζήσει το μωράκι!!! Να έχει υγεία κ τύχη στην ζωή του!!!

Η ιστορία σου είναι απο τις πιο ενθαρρυντικές........

Μακάρι ο Θεός να μη ξεχάσει καμμιά μας.......


dYw9p3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Σας ευχαριστώ παρα πολυ για τις ευχές σας!!! Θέλω να σας πω οτι αν κάποιος μου έλεγε πρόπερσι που ανακαλύψαμε το πρόβλημα και πέρυσι ακόμα μετα απο δυο αποτυχημένες εξωσωματικες με τέτοιο τεράστιο πρόβλημα οτι τωρα θα είχα αγκαλια το γιο μου θα γελουσα, θα τσαντιζομουν και θα έλεγα οτι με κοροϊδεύουν!!! Κι ομως το θαύμα έγινε σε εμένα! Γιατι οχι και σε εσάς!!! Ο Θεός φυσικά και Δεν θα ξεχάσει κανένα ζευγάρι που θελει τόσο πολυ να διοχετεύσει την αγάπη του σε ένα μωρακι!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...
Γεια σε ολες.... ειμαι καινουργια εδω και αυτο ειναι το πρωτο μου μηνυμα. Γραφω επειδη ωρες ωρες νομιζω οτι θα σκασω. Δεν μπορω να πω τον πονο μου πουθενα...

Προσπαθουμε πανω απο 4 1/2 χρονια με τον ανδρα μου για μωρο. μια φορα εμεινα εγκυος χαρα τρελλη και το εχασα στην εκτη εβδομαδα μονο. Σημερα ειδα οτι παλι δεν ειμαι εγκυος και ειχαμε πολλες ελπιδες. Εχω κανει απειρα ταματα και προσευχες. Και ο ανδρας μου και εγω εξομολογουμαστε κοινωναμε τακτικα και πιστευουμε. Κι ενω ειχα ακραδαντη πιστη και πολλη αγαπη στη προσευχη και στη πνευματικη ζωη κοντευω να τα χασω ολα μεσα απο αυτη τη δοκιμασια. δεν υπαρχει για μενα νοημα για το γαμο οταν δεν υπαρχουν παιδια. Να υιοθετησουμε δεν μπορουμε.

Δεν μπορω να μιλησω σε κανεναν επειδη ο ανδρας μου ποναει περισσοτερο κι απο μενα και δεν θελω να τον πληγωσω και ολοι οι αλλοι αδιαφορουν ή κατηγορουν πολλες φορες με τον τροπο τους. Ποσες φορες δεν εχω ακουσει οτι δηθεν απο το αγχος μου δεν μπορω να αποκτησω παιδι ή οτι κανω τις δουλειες του σπιτιου απροσεκτα! Αλλες φορες φορες μας κατηγορουν επειδη δεν θελουμε να κανουμε εξωσωματικη. Ιδιως η πεθερα.

Ηθελα να μαθω αν υπαρχει εδω καποια κοπελα που εκανε παιδι μετα απο πολλα χρονια κι αν μπορει να μου πει κατι να μη χασω τελειος το κουραγιο μου και τρελλαθω.

Ευφημια, θα ηθελες να μας εξηγησεις για ποιο λογο δεν προχωρατε σε ivf? Εχετε κανει τις απαραιτητες εξετασεις? Υπάρχει γνωματευση που να σε παραπέμπει σε ivf?

Συγνώμη που σε ρωταω, αλλα το θεμα της υπογονιμοτητας δεν ειναι απλο, κι εγω προσευχομαι κ κάνω ολα οσα πιστευω, αλλα εξωσωματική θα κάνω κ ελπίζω η Παναγια να με βοηθήσει να είναι επιτυχημένη!

Δεν νομιζω οτι μπορουμε να τα περιμενουμε ολα απο τα κερια κ τα ταματα...

Τα 4 χρόνια είναι υπεραρκετα πιστευω να το παλεψεις, αν πάντα δεν υπαρχει σοβαρος λόγος, αλλα εξαρταται κ απο την ηλικια, μετα τα 30-32 καλο ειναι να επισπευδουμε τις διαδικασιες...

Πάντως εγω σου ευχομαι το καλυτερο ...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε όλα τα μελη και δηλωνω ιδιαιτερα ευτυχης που συναντω ανθρωπους με παρομοιες ιστοριες με την δικη μου.

Καταρχην να ζητησω συγγνωμη εκ των προτερων για το εκτενες ποστ αλλα θελω να το εκλαβετε σαν μια καταθεση ψυχης…

Η ιστοριουλα μας.

Ειμαστε παντρεμενοι 3 χρονια,με πολύ ιδιαιτερο θεμα υπογονιμοτητας.

Γνωριζαμε εκ των προτερων το ιδιαιτερο του θεματος μας.Ομως αγαπησαμε ο ενας τον άλλο για την ψυχη και όχι για το σπερμα ή το ωαριο του…

Οσους γιατρους και αν επισκεφτηκαμε ολοι μας απεκλειαν ακομα και την πιο μηδαμινη πιθανοτητα φυσιολογικης συλληψης.

Ακολουθησαν πολλα δυσαρεστα οικογενειακα θεματα.Αλλωστε δεν ηταν αυτοσκοπος μας.Ειχαμε ο ενας τον άλλο και αυτό μας εδινε δυναμη για το αυριο.

Και όμως…Κοντρα στις προβλεψεις…Μετα από ένα περιπου χρονο,ηρθε η φυσιολογικη συλληψη!Δυστυχως δεν γνωριζαμε,αλλωστε ολοι μας το ειχαν αποκλεισει… Δυστυχως δεν το γνωρισαμε…Αυτοματη αποβολη…Δεν προλαβαμε να θρηνησουμε…Σταθηκαμε στα θετικα…Συνεβει και ηταν ένα σημαδι.Μπορει να μην συμβει ποτε ξανα.Αλλα κοντρα σε ολες τις προβλεψεις συνεβει.

Από τοτε εως σημερα,πολλα θεικα σημαδια μας καθοδηγουν.Ακομα και τις στιγμες που λυγιζουμε και πικραινομαστε παντα ένα σημαδι ερχεται να μας οδηγησει.

Η καθημερινοτητα μας είναι γεματη από μικρα θαυματα.Πρεπει να εχουμε ανοιχτα τα ματια της ψυχης και να μην αφηνουμε την πικρα να φωλιαζει στην ψυχη μας.Εκει θολωνουμε.Ξερω…Είναι τοσο δυσκολος αυτός ο δρομος…Αφηστε την πιστη να μας οδηγησει…Ο Θεος και η Παναγιτσα ποτε δεν ξεχνουν.Ειμαστε παιδια τους.Πονουν όταν ποναμε.Δακρυζουν όταν δακρυζουμε.Χαιρονται όταν χαιρομαστε.Συγχωρουν και μας προστατευουν.Υπηρχαν στιγμες που και εγω τα ξεχασα όλα αυτά,είναι φυσιολογικο,ειμαστε ανθρωποι,λυγιζουμε.Πολυ γρηγορα όμως, «φωλιασα» μεσα μου την πιστη και αφησα σε Εκεινους το μονοπατι που θελουν να διαβω με τον αντρουλη μου.Τιποτα δεν συμβαινει τυχαια και φυσικα όλα γινονται για καποιο λογο.Αλλοι ποναμε περισσοτερο και αλλοι λιγοτερο.Το θεμα δεν είναι παντα στον πονο αλλα το πώς αυτος ο πονος επιτρεπεται από μερους μας να μας διδαξει.Και τοτε ο πονος γινεται δοκιμασια.Και την δοκιμασια ακολουθει η λαχταρα.Και η λαχταρα φερνει ανιδιοτελη αγαπη και μετα χαμογελο και μετα δακρυα χαρας….

Ευχομαι την επομενη φορα που θα συμμετεχω εδώ να είναι για να διαβασω ευχαριστα για καθεμια σας και να σας ανακοινωσω και τα δικα μου!!!

Καλη δυναμη κοριτσακια μου…Κανενας αγωνας δεν είναι χαμενος αν πρωτα δεν δοθει και η ζωη ειναι μια τοσο ομορφη δοκιμασια!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου bebeangel,

Καλώς όρισες στην παρέα μας. Σίγουρα είναι πολύ θετικό σημάδι ότι κατάφερες να συλλάβεις φυσιολογικά ανεξαρτήτου αποτελέσματος. Θαυμάζω την υπομονή σου, πιστεύω ότι τώρα θα αναζητήσεις και ιατρική βοήθεια σίγουρα, με μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση πλέον και πιθανότητα για ένα θετικό αποτέλεσμα. Οπότε εύχομαι καλή δύναμη και σύντομα να έχουμε όλες μας ευχάριστα νέα να γράψουμε σε αυτό το Post.


yCnCp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σου bebeangel,

Καλώς όρισες στην παρέα μας. Σίγουρα είναι πολύ θετικό σημάδι ότι κατάφερες να συλλάβεις φυσιολογικά ανεξαρτήτου αποτελέσματος. Θαυμάζω την υπομονή σου, πιστεύω ότι τώρα θα αναζητήσεις και ιατρική βοήθεια σίγουρα, με μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση πλέον και πιθανότητα για ένα θετικό αποτέλεσμα. Οπότε εύχομαι καλή δύναμη και σύντομα να έχουμε όλες μας ευχάριστα νέα να γράψουμε σε αυτό το Post.

Καλημερα Σοφια μου και καλως σας βρηκα.

Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια και ευχομαι καλη δυναμη σε ολες μας.


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

χαριζω φαρμακα εξωσωματικης 3 κουτια ενεσεις gonal 300 iu/5ml (θυλακιοτροπινη αλφα ) και 1 κουτι cetrotide 0.25mg (μανιτολη) εαν καποια ενδιαφερεται στειλτε μου εμαιλ στο [email protected] για να συνεννοηθουμε να σας τα στειλω ειναι απο την πρωτη μερα αγορας διατηρημενα σε ψυγειο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...