Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ψάχνω πάνες που να είναι φθηνές αλλά και με καλή ποιότητα! ποιες με συμβουλεύετε????

Οι πάνες είναι νομίζω και λίγο θέμα παιδιού.Η δική μου πχ με τα παμπερς βρεχόταν πάντα.Καταλήξαμε στα λίμπερο και στις babylino.Όσο για φθηνές, αυτό που θα κάνεις είναι να παρακολουθείς τις προσφορές και πάντα φθηνές θα σου βγαίνουν.Για παράδειγμα το 50% στις λιμπερο είναι μια προσφορά συχνή!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Στο Μασούτη ως το Σάββατο

όλες οι οικονομικές συσκευασίες πάνες Pampers Active fit ή Εasy up

1+1 ΔΩΡΟ (ισχύει για όμοιες συσκευασίες)

Ισχύει και για τα μωρομάντηλα παμπερς οικ.συσκευασιες


sDmPp3.png

QVD3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Carrefour καμπάνια 50% με την καρφουροκάρτα: από 20-09 μέχρι 2-11 πολλά είδη με 50%, όπως γάλα Neslac 1+, φαρίν λακτέ νουνού, λάδι χωριό 2lt, μωρομάντηλα babycare, μικρές συσκ. pampers active fit κλπ κλπ κλπ


Τα μωράκια μας να'ναι καλά και όλα τα άλλα ξεπερνιούνται... :cool:

Link to comment
Share on other sites

1.Carrefour καμπάνια 50% έχουν όλες οι κρέμες νουνου συμμετέχουν σε προσφορά

2.υπάρχεί μια αποθήκη με χαρτικά κλπ. η οποία έχει τις μεγάλες συσκευασίες LIBERO πάντα με 13 ευρώ

και έχουν συσκευασίε LIBERO JUMBO με 80-88 κομμάτια ανάλογα με το νούμερο 18 και κάτι δεν θυμάμαι.

τις έχουν πάντα τόσο και δεν υπάρχει λογος να ψαχνει κανεις για προσφορες και να κανει το σπιτι του αποθηκη,οπως εκανα εγω. εχω αγορασει 10 συσκευασιες LIBERO απο το MY MARKET. Nαι και η προσφορά στο MY MARKET συνεχίζεται έχουν τις μεγάλες συσκευασίες με 8 και 40 ,απλά στο κατάστημα που πάω δεν είχαν μείνει καθόλου νούμερα και είχε μόνο το 7 κάποια στιγμή. Τώρα έχουν φέρει το 4 και το 6.

Η αποθήκη που λέω είναι στην Αργυρούπολη πίσω από το Γαλαξία ,αλλά είναι αλυσίδα και αν θελει κάποιος και μπορώ να το γράψω θα βρώ τις διευθύνσεις (νομίζω ότι είναι γραμμένες σε σακούλα) εχούν καταστήματα στην Καλλιθέα στα Κάτω Πατήσια κλπ είναι καμια δεκαριά


zayl.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι μόνο το νούμερο 6 ήταν σε προσφορά τελευταία φορά που πήγα, εκτός και αν ξέχασαν να βγάλουν το καρτελάκι, επειδή εγώ το νούμερο αυτό δεν το ήθελα και δεν ψώνισα


zayl.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...