Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

Το Καφέ των Δυτικών Συνοικίων Θεσσαλονίκης!


mor@ki_K

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 102
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πήρα τον ανδρούλη μου και πήγαμε να ψωνίσουμε. Κατά τις 5 είμασταν εκεί.

Την μικρή δεν την πήραμε γιατί είναι εγχειρησμένη η καημένη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!

Τι εγχείρηση έκανε καλέ η κόρη σου;;;

Εμείς καρφούρ πάμε Δευτέρα για να μην έχει στριμωξίδι!!!

Πίνει καμία γαλλικό;;;


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Βγάλαμε το Σάββατο αμυγδαλές και κρεατάκια.

'Εχει 1 φωνούλα ρε κορίτσια το καημένο....

Πρέπει να την προσέχουμε, δεν τη βγάζω εξω για βόλτα, λίγο στο μπαλκόνι, για να μην κρυώσει.

Εγώ πίνω και γαλλικό!

Όλους τους καφέδες πλην ελληνικό και εσπρέσσο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και από μένα!!!

dalia κορυφαίο το ανέκδοτο...πολύ γέλιο!!!:P:p:p

Σήμερα πήγα τον μικρό για εξετάσεις αίματος και ούρων λόγω μιας ανησυχίας που έχει τον τελευταιο καιρο και προβλημάτισε λίγο το γιατρό μας και ελπίζω να βγουν καλές..όσο νάναι ένα άγχος το έχω η δόλια μάνα...ως το απόγευμα υπομονη..:?

Έτσι πού καιρός για καφεδάκι??? Καλά ε έξω έχει ένα καιρό μούρλια..πήγαμε και μια βόλτα μέχρι την πλατεία Ευόσμου..μιλάμε για πολύ χαλαρουίτα!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΖΗ τι παιδί μου ανησύχισε τον γιατρό...

Συμβουλή: όταν πάρεις τα αποτελεσματα μη τυχόν μπεις νετ και προσπαθήσεις να βγάλεις συμπερασματα...την πάτησα...

ε αφού σας άρεσε θα ξεσκαταρίζω και θα σας βαζω τα καλά...

Link to comment
Share on other sites

ο καιρος ειναι για βολτουλες και η παιδιατρος μας ανακοινωσε μην τυχων και βγουμε απο το σπιτι γιατι η ιωση εχει ξεφυγει...μας εβαλε σε καραντινα λογω εγκυμοσυνης


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΠΕΖΗ τι παιδί μου ανησύχισε τον γιατρό...

Συμβουλή: όταν πάρεις τα αποτελεσματα μη τυχόν μπεις νετ και προσπαθήσεις να βγάλεις συμπερασματα...την πάτησα...

ε αφού σας άρεσε θα ξεσκαταρίζω και θα σας βαζω τα καλά...

Μωρέ εδώ και ένα μήνα περίπου ενώ την ημέρα είναι μια χαρά το βράδυο τον πιάνει μια γκρίνια τρομερή, ξυπνάει συνέχεια μέσα στα κλάμματα, έχουμε ρίξει πολύ ξενύχτι και ειδικά αυτό συνέβαινε μέχρι και πριν μία βδομάδα. Ευτυχως τώρα καλύτερα βέβαια πάλι ξυπνάει αλλά όχι με κλάμμα απλά με γκρίνια τον κάνω κάνα χαδάκι και κοιμάται. Ε..τα είπα αυτά στο γιατρό τον εξέτασε εξονυχιστικά, στόμα, ούλα , αυτια κ.λ.π. όλα καλά και έτσι μας έγραψε εξετάσεις ώστε να αποκλείσουμε ουρολοίμωξη και αναιμία που προκαλούν ανησυχία στα μωρα...

Ελπίζω φυσικά να μην είναι τίποτα τέτοιο...

Θα σας ενημερώσω..

moraki περαστικά στη μικρούλα σου..:):):)


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...