Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Υπομονή κάνω και εγώ και η ψυχολογία στα πατώματα,δεν έχω καθόλου καλό προαίσθημα για αύριο..εσύ πότε θα κάνεις τεστ?

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

Το Καφέ των Δυτικών Συνοικίων Θεσσαλονίκης!


mor@ki_K

Recommended Posts

Εγω μενω Ανω Ηλιούπολη!! Δεν υπαρχει μεγαλη πιθανότητα να σας γνωρίζω ειμαι σχετικα νεα στην γειτονια και αρκετα μόνη σχετικα με την γειτονια ! Βλεπω ομως εχετε καλή παρεα , μπορει να τυχει να πθιουμε κανα καφε καμια μερα :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 102
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστώ κορίτσια, σήμερα πήγαμε στο γιατρό να την δει.

Θα συνεχίσουμε την δίαιτα και απαγορεύονται οι παιδότοποι και ο παιδικός.

Θα γίνει 3 η μικρή μου σε 1 μήνα.

Τι ωραίο καιρό που μας κάνει βρε κορίτσια...

Άσχετο, βγήκα χθες με τον ανδρούλη μου σε κλαμπ μετά από 1 μήνα και δεν κοιμηθήκαμε καλά (4 ώρες μόνο) και τώρα κουτουλάω όρθια....

και η μικρή είναι μες την γκρίνια...

Τέλεια...

Link to comment
Share on other sites

Dalia το <<cafe απίστευτα 4 χρόνια>> που μεταφέρθηκε.

Μεταφέρθηκε ? δεν ξέρω..πάω να ψάξω...

αστυνόμος σαινης

Club?????????????????

4 χρόνια έχω να βγω σε μεταμεσονύχτια διασκεδαση...

αλλά εμείς πιο πολύ είμαστε σε σκυλάδικπ χα χα χα

το "χαραμα" το ξέρετε? ε τέτοιο πράγμα...:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΠΕΖΗ ο δικός μου που είχε σιδηροπυνική αναιμία πάντως δεν είχε κανένα από αυτά τα συμτώματα....

Dalia μου πήραμε τα αποτελέσματα εκτός από την καλλιέργεια, ο σίδηρος είναι λιγάκι χαμηλά και όταν τα πάρω όλα θα πάμε παιδίατρο να δούμε αν θα μας δωσει τίποτα.

Από διασκέδαση τζίφος και εμείς και πόσο πεθύμησα ένα μπουζουκάκι δε λέγεται:rolleyes:


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σε κλαμπ!!!!!!τελεια εγω εχω να παω 2 χρονια!!!

Και μεις είχαμε να βγούμε πολύ καιρό σε κλάμπ.

Αλλά κατά τις 3 είμασταν σπίτι, με χαλάει η δυνατή μουσική για πολλές ώρες (στα κλαμπς).

Είμαι και σκυλού, πιο πολύ πάμε μπουζούκια αλλά πάλι μέχρι τις 4.

Σκέφτομαι το ξύπνημα τις μικρής κατά τις 8 και ξενερώνω.

Την κρατάει η μάνα μου αλλά ότι ώρα και να γυρίσουμε κατεβαίνει κάτω οπότε μεγάλο ξενέρωμα είναι το πρωινό μετά από ξενύχτι...:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα και απο'δω...αν και τα πρωινά είμαι πάαααααρα πολύ ανατολικα, ραιδεστό την τυχη μου μεσα..

Καλημέρα σε όλες.................

Το πρωϊ θα μπένεις στο ανατολικό καφέ και το απόγευμα στο δυτικό........χιχιχι..............


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...