Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

Το Καφέ των Δυτικών Συνοικίων Θεσσαλονίκης!


mor@ki_K

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 102
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

άντε τυχερούλες ο καιρός σύμμαχός σας..από αύριο άκουσα κάτι για χιονάκι!!! Τα χιονοπέδιλα dalia margio γρήγορα και μην κάνετε τις δύσκολες, αλοίμονο σε μας που πέρα από πεθερικά δεν θα πάμε πουθενά φέτος:mad:


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορτσούδια χα χα χα

Σιγά μην κάνω σκι καλέ τον μπελά μου γυρεύω....εγώ θέλω να το βλέπω το χιονάκι...άντε και κανένα έλκηθρο

MARGIO εδώ

http://www.snowreport.gr/snowcam/karpenissi/

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα βρε κορ'ιτσια....κι εγώ από Έυοσμο είμαι αλλά μένω Αλεξ/πολη...πολύ σας ζηλεύω που είστε κοντά και πίνετε καφεδάκι...εδώ ο καιρός άλλαξε απότομα..έχει κρύο και αύριο είδα χιονοπτώσεις..η ηλικία μου είναι 29..Χριστούγεννα θα κατέβουμε..


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κουκλες!ΠΕΖΗ δεν εχω καμια σχεση με το αθλημα πιστεψε με σαν την Νταλια κι εγω κανενα ελκηθρο και αν ,απλα εχω τον αντρα μου που ειναι το τελευταιο του χομπι και μας εχει ζαλισει.Εκτος αυτου θελω να χαρουν και οι μικρες μου με χιονοπολεμο και τετοια.Πρωτη φορα θα παμε οικογενειακως διακοπες το χειμωνα και δεν σας κρυβω οτι εχω ενα αγχος ελπιζω ολα να πανε καλα και να περασουμε σουπερ.

staxioforina μην στεναχωριεσαι φανταζομαι και στην Αλεξανδρουπολη ωραια θα ειναι αλλαζεις και παραστασεις.

Dalia ευχαριστω για το λινκ.


Mx8hp2.png

dv8Yp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

staxioforina ωραία και η Αλεξανδρουπολη αλλά και πάλι καλώς να έρθεις στην γειτονιά μας!!!

margio μου στάνταρ θα περάσετε τέλεια, οι χειμερινές διακοπές έχουν την ομορφιά τους, είναι πιο χαλαρές , ξεκούραστες και χουχουλιάρικες!!! Βέβαια εγώ μέχρι στιγμής μόνο με τον αντρούλη μου πηγαινα, με τον μικρό από του χρόνου να μαστε καλά αλλά είναι εγγύηση!!!

dalia έλκηθρο έλκηθρο ότι θες εσύ κοπέλα μου..καλές εξορμήσεις στα χιονισμένα βουναλάκια!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κουκλες!ΠΕΖΗ δεν εχω καμια σχεση με το αθλημα πιστεψε με σαν την Νταλια κι εγω κανενα ελκηθρο και αν ,απλα εχω τον αντρα μου που ειναι το τελευταιο του χομπι και μας εχει ζαλισει.Εκτος αυτου θελω να χαρουν και οι μικρες μου με χιονοπολεμο και τετοια.Πρωτη φορα θα παμε οικογενειακως διακοπες το χειμωνα και δεν σας κρυβω οτι εχω ενα αγχος ελπιζω ολα να πανε καλα και να περασουμε σουπερ.

MARGIO νομίζω στο είπα και αλλού, μην σε αγχώνουν καθόλου οι χειμερινές αποδράσεις...

Εμείς ξεκινήσαμε από όταν ο μικρός ήταν περίπου 1...

Link to comment
Share on other sites

Αχ ναι μου το'πες και ειχα αρχισει να παιρνω θαρρος αλλα εχουν πεσει ολοι οι καλοθελητες απο διπλα μου και με φουντωσαν παλι.Ειδικα για τη μικρη με ζαλισαν και αφηστε το το παιδι που θα το τρεχετε στα βουνα και στα λαγκαδια θ'αρρωστησει κλπ κλπ.Εγω τους το δηλωσα ομως χωρις τη Μαρια ΔΕΝ παω, τερμα!Ελπιζω να μην τσιμπησουμε καμια ιωσουλα γιατι μετα ποιος τους ακουει...


Mx8hp2.png

dv8Yp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ ναι μου το'πες και ειχα αρχισει να παιρνω θαρρος αλλα εχουν πεσει ολοι οι καλοθελητες απο διπλα μου και με φουντωσαν παλι.Ειδικα για τη μικρη με ζαλισαν και αφηστε το το παιδι που θα το τρεχετε στα βουνα και στα λαγκαδια θ'αρρωστησει κλπ κλπ.Εγω τους το δηλωσα ομως χωρις τη Μαρια ΔΕΝ παω, τερμα!Ελπιζω να μην τσιμπησουμε καμια ιωσουλα γιατι μετα ποιος τους ακουει...

ωχ ωχ έχεις τέτοια !!!

εγώ κοριτσάκι τα είχα κόψει από πολύ νωρίς και πλέον το έχουν καμάρι...

τα παιδιά ποτέ δεν έχουν αφήσει το μικρό

να ξέρεις τα παιδιά δεν κρυώνουν εύκολα ότι παθαίνουν το παθαίνουν από ιώσεις σε κλειστούς χώρους...

ο δικός μου εκτός από μία φορά που είχε παθει βρογχοπνευονία δεν έχει ξαναρωστήσει για πάνω από 1 24ώρο. και ποτέ δεν πρόλαβα να του δόσω φάρμακα...

Πέρυσι με τις παγωνιές είχε βγει ολόγυμνος στο μπαλκόνο και δεν μου κρύωσε..τσίτσιδος..άπλωνα και ξεντύθηκες μόνος και άρχισε να τρέχει στο μπαλκόνι

Link to comment
Share on other sites

Το κακο ειναι οτι δε μπορεις να τους αποφυγεις τους κλειστους χωρους γιατι ποση ωρα θα εισαι εξω με το κρυο ασε αν βρεχει ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω.Θα πας και στην ταβερνα και για καφε...τεσπα δεν θα τους αφησω να μου χαλασουν τη διαθεση ολα καλα θα πανε.Μπραβο για το μικρο σου γερος οργανισμος, δε μπορω να πω το ιδιο για τις δικες μου ολο κατι εχουν...Καλο μεσημερι, φιλια.


Mx8hp2.png

dv8Yp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα γειτόνισσες!!! Πώς πάει/?? Εγώ εδώ με τον μικρό την παλεύω, μπουσουλάει παντού, πιάνει τα παντα και δε τον προφταίνω!!!

dalia σε βλέπω on line δουλίτσα δουλίτσα???

ΚΟΥΚΛΑΚΙ το θεματάκι μας έχει τα φόρτε του κυρίως τα πρωινα;)

ΛΑντε φιλάκια!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

τζα...

ναι μωρέ δουλίτσα, έχει άδεια η ταμίας-λογιστήριο και έκανα και χρέη ταμείου και είχα ενα μικρο ελλειματακι που το βρήκα...

τα 50λεπτα, τα μετρούσα για 20λεπτα.. χα χα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...