Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 54 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!

      Εχω 4 κατεψυγμενες ακομα 1 αριστη και 3 πολυ καλες..αρα νομιζω δεν μπορω να κανω κανω διεγερση παιρνοντας φαρμακα απο την επιτροπη εφοσον εχω εμβρυα..προφανως εχουμε γονατισει οικονομικα για να πληρωσω κ τα φαρμακα απο την τσεπη μου..εχουμε ηδη δωσει περιπου 13χιλιαρικα..στην πρωτη διεγερση τα ειχα πληρωσει τα φαρμακα δεννμπορω ξανα ποσο μαλλον αν πρεπει να κανω κ προεμφυτευτικο..

      Περσι που ειχα τον κενο σακο οι χοριακες ηταν ετσι:

      3/4 92.10

      5/4 118

      7/4 179

      8/4 277 (εδω εκανα αλλαγη διαγνωστικου κεντρου)

      10/4 554

      12/4 943

      14/4 1.489

      Μετα λογω αργιων τ Πάσχα πηγαινα στο Ιασω κ δεν εχω τα νουμερα ειχα κανει αλλες 2 σίγουρα (Μ. Παρασκευή κ Πασχα)..

      Σορρυ για το μακροσκελες μηνυμα..απλα μολις συνειδητοποιησα πως κ περσι ετσι χαλια πηγαινε κ χειροτερα ποσοστιαια..

      Μενω εγκυος κ ειναι σημαντικο το ξερω αλλα...

       

      Οι χοριακες σου δείχνουν ένα γονιμοποιημένο ωάριο που δεν κάνει σωστές διαιρεσεις Κ δεν προχωράει . Κοινώς χρωμοσωμικες ανωμαλίες . 

      Διεργεση να κάνεις Κ με τα φάρμακα μπορείς να βρεις κάποια λύση με το κέντρο ώστε να σου έρθουν οικονομικά  . Να μαζέψεις όσο περισσότερα έμβρυα μπορεις . Κ να ξανακάνεις ελενχο στο τμήμα καθεξιν αποβολών. Δεν πειράζει που έχεις ξανακάνει. Ξαναελενξε τις αγωγές που περνεις κάθε φορά Κ να δεις ότι είσαι πολύ κοντά Κ ας σου φαίνετε βουνο . 

Νέος Διαγωνισμός: Κερδιστε ένα βρεφικό κρεβατάκι απο τα βρεφικά καταστήματα Ανατέλλω


Recommended Posts

Tα βρεφικά καταστήματα “Ανατέλλω”

χαρίζουν σε έναν τυχερό αναγνώστη του ParentsCafe.gr

το υπέροχο βρεφικό κρεβατάκι Εlegant της CasaBaby!

elegant-foul.jpg

To Elegant είναι ένα πανέμορφο κρεβάτι που μετατρέπεται σε εφηβικό,

έχει ορθοπεδική βάση 2 θέσεων

και είναι διακοσμημένο με αυθεντικά κρυσταλλάκια Swarovski!

Δείτε εδώ και άλλη καταχώρηση της ίδιας εταιρείας

(με

για το πώς να χρησιμοποιήσετε το ειδικό εργαλείο διακόσμησης του βρεφικού σας δωματίου)

Ένα ονειρεμένο βρεφικό δωμάτιο από το Ανατέλλω και το ParentsCafe.gr

Ένα δώρο αξίας 495 Ευρώ!

Συμμετοχή στο διαγωνισμό :

1 Βήμα ένα : καντε like ( μου αρέσει ) στην σελίδα των καταστημάτων " Ανατέλλω " εδώ : https://www.facebook.com/Anatello.gr

2 Βήμα δύο : Στείλτε email με τίτλο: CasaBaby

στο kliroseis(at)parentscafe.gr με :το ονοματεπώνυμο σας και ένα τηλέφωνο επικοινωνίας (σε εργάσιμες ώρες)

(όπου (at) αντικαταστήστε με το σύμβολο @ )

Ημερομηνία λήξης συμμετοχών : 20 Ιουνίου 2012

Σημείωση : ο νικητής θα παραλάβει το κρεβάτι από την έδρα της εταιρίας Ανατέλλω

( Ιλίου 40 - Ίλιον - Τ.Κ. 13 122 ΙΛΙΟΝ, ΑΘΗΝΑ ΤΗΛ.: 210 2616225)

Σε διαφορετική περίπτωση (όπου ο νικητής ζητήσει την αποστολή του προϊόντος)

τα έξοδα αποστολής θα επιβαρύνουν τον νικητή τα οποία και διαμορφώνονται ανάλογα με την περιοχή.

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Org
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Γεια σας

Κληρώθηκε η τυχερή νικήτρια!!!

Το υπέροχο βρεφικό κρεβατάκι Εlegant της CasaBaby κέρδισε η Αναστασία Νικολάου

Συγχαρητήρια !!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...