Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

Οντως,αν ΔΕΝ δουμε αιμα παντα υπαρχει εκεινη η κρυφη γλυκια ελπιδα...ε μεχρι αυριο το πολυ μεθαριο πρεπει να μου ερθει...που να μη σωσει και ερθει..αλλα παλι πονοκεφαλο εχω σημερα...αχ το ατιμο,δεν με αφηνει να χαρω λιγακι...αμεσως με προειδοποιει πως ερχεται...αντε να δουμε...καθε μηνα αυτη η ελπιδα.....και μετα παλι απ την αρχη...


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Οντως,αν ΔΕΝ δουμε αιμα παντα υπαρχει εκεινη η κρυφη γλυκια ελπιδα...ε μεχρι αυριο το πολυ μεθαριο πρεπει να μου ερθει...που να μη σωσει και ερθει..αλλα παλι πονοκεφαλο εχω σημερα...αχ το ατιμο,δεν με αφηνει να χαρω λιγακι...αμεσως με προειδοποιει πως ερχεται...αντε να δουμε...καθε μηνα αυτη η ελπιδα.....και μετα παλι απ την αρχη...

Να μην έρθει η άτιμη. Να είμαστε και οι δύο εγκυουλες και να κάνουμε εδώ παρέα να λέμε για σακους και έμβρυα και άλλα μωροδιστικα 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Bettakii τελικα εγω αδιαθετησα σημερα το πρωι..:-( (οχι που θα ημουνα εγκυος)και εβλεπα στον υπνο μου το βραδυ οτι εκανα χοριακη και ητανε θετικη:-( ο πεινασμενος...τον επομενο μηνα τωρα..συνηθισμενοι ειμαστε...ναι αντε να μεινουμε επιτελους και να μιλαμε για σακους,για υπερηχους,για αναγουλες για οοολα αυτααα :)

Παράθεση

 

 


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Να μην έρθει η άτιμη. Να είμαστε και οι δύο εγκυουλες και να κάνουμε εδώ παρέα να λέμε για σακους και έμβρυα και άλλα μωροδιστικα 

Κοριτσια μην σας έρθει μην έρθεις μην έρθεις σου λέω! 

2 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Καλημέρα Bettakii τελικα εγω αδιαθετησα σημερα το πρωι..:-( (οχι που θα ημουνα εγκυος)και εβλεπα στον υπνο μου το βραδυ οτι εκανα χοριακη και ητανε θετικη:-( ο πεινασμενος...τον επομενο μηνα τωρα..συνηθισμενοι ειμαστε...ναι αντε να μεινουμε επιτελους και να μιλαμε για σακους,για υπερηχους,για αναγουλες για οοολα αυτααα :)

 

Ελπίζω τον άλλο μήνα να πάνε Όλα καλά! 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Καλημέρα Bettakii τελικα εγω αδιαθετησα σημερα το πρωι..:-( (οχι που θα ημουνα εγκυος)και εβλεπα στον υπνο μου το βραδυ οτι εκανα χοριακη και ητανε θετικη:-( ο πεινασμενος...τον επομενο μηνα τωρα..συνηθισμενοι ειμαστε...ναι αντε να μεινουμε επιτελους και να μιλαμε για σακους,για υπερηχους,για αναγουλες για οοολα αυτααα :)

 

Λυπάμαι πολύ, δεν πειράζει το άλλο μήνα. Και εγώ έκανα εξετάσεις και βγήκε ψιλή η TSH και είμαι πολύ αγχωμενη 

πρίν από 27 λεπτά , Κοννυ είπε:

Κοριτσια μην σας έρθει μην έρθεις μην έρθεις σου λέω! 

Ελπίζω τον άλλο μήνα να πάνε Όλα καλά! 

Εσύ πόσο TSH είχες όταν έκανες την σπερματεγχυση 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Λυπάμαι πολύ, δεν πειράζει το άλλο μήνα. Και εγώ έκανα εξετάσεις και βγήκε ψιλή η TSH και είμαι πολύ αγχωμενη 

Εσύ πόσο TSH είχες όταν έκανες την σπερματεγχυση 

39.5 σχεδόν μια βδομάδα πριν που είχα κάνει εξετσσεις

πρίν από 2 λεπτά , Κοννυ είπε:

39.5 σχεδόν μια βδομάδα πριν που είχα κάνει εξετσσεις

Εσένα είναι πολύ μεγάλη; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Κοννυ είπε:

39.5 σχεδόν μια βδομάδα πριν που είχα κάνει εξετσσεις

Εσένα είναι πολύ μεγάλη; 

Τι είναι 39.5 - TSH? Εμένα είναι 4.61. Μήπως εννοείς 3.95, σου είπε να περνεισ χάπι για να το ρίξεις 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν πειραζει,τον αλλο μηνα..δε πτωουμαστε!!!α σου ειναι ανεβασμενη η TSH?αυτη του θυροειδη ορμονη ειναι σωστα??ελα ρε,μην αγχωνεσαι,θα παρεις δα t4 τα χαπακια και θα το ρυθμισεις..


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Nektarinaki είπε:

Ναι δεν πειραζει,τον αλλο μηνα..δε πτωουμαστε!!!α σου ειναι ανεβασμενη η TSH?αυτη του θυροειδη ορμονη ειναι σωστα??ελα ρε,μην αγχωνεσαι,θα παρεις δα t4 τα χαπακια και θα το ρυθμισεις..

Ναι του θυροειδη είναι. Φοβάμαι μήπως εμποδίσει την σύλληψη. Δεν ξέρω γιατί η γιατρός δεν μου είπε να τη κάνω ποιο νωρίς θα την είχα ρυθμισμενη τώρα. Εγώ είχα διαβάσει από εδώ για τη TSH και της είπα από μόνη μου να τη κάνω 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι ο θυροειδης επηρεαζει τη γονιμοτητα..εχω γνωστη που εχει τετοιο θεμα..αλλα ειναι αναλογως την περιπτωση..μη σε αγχωνει..θα σου τη ρυθμισει το χαπακι και ολα θα πανε καλα..τετοια θεματα δεν ειναι δυσκολα..το σπερμα οταν εχει θεμα ειναι το δυσκολο...:-(


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Τι είναι 39.5 - TSH? Εμένα είναι 4.61. Μήπως εννοείς 3.95, σου είπε να περνεισ χάπι για να το ρίξεις 

3.49 όχι δεν μου είπε. Άλλο πήγα και είδα. Ήταν στις φυσιολογικές τιμές. Εσένα σου είπε να παρεις; 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Κοννυ είπε:

3.49 όχι δεν μου είπε. Άλλο πήγα και είδα. Ήταν στις φυσιολογικές τιμές. Εσένα σου είπε να παρεις; 

Ναι μου είπε να πάρω τα Τ4 γιατί είναι καλό να είναι μέχρι 2. Εσύ έκανες την εξέταση TSH πρίν μείνεις έγκυος ή μετά από την χοριακη? 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Ναι μου είπε να πάρω τα Τ4 γιατί είναι καλό να είναι μέχρι 2. Εσύ έκανες την εξέταση TSH πρίν μείνεις έγκυος ή μετά από την χοριακη? 

Καμία βδομάδα με 10 μέρες πριν την σπερματεχινση

Link to comment
Share on other sites

Νεκταρινακι που είσαι, τι κάνεις? Εγώ πήγα στην γυναικολογο και μου είπε ότι δεν μασ πειραζει ή TSH που είναι λίγο τσιμπημενη αλλά πρέπει να τη ρυθμίσω για να μην έχω πρόβλημα σε τυχόν εγκυμοσύνη 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...