Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , nat11 είπε:

      Καλημέρα σε ολες κορίτσια!

      Εγω ετοιμαζομαι για εμβρυομεταφορα σε πρώτη προσπάθεια με δωρεά ωαρίων. Ηλικια ειμαι 41 και μετα απο 2.5 χρόνια εξωσωματικών που ξεκίνησα με καλή ΑΜΗ 1,7 (για 39 ετων) αλλα φραγμενες σαλπιγγες. Εκανα 2 εμβρυομετοφορες ,ειχα περσι μια κυηση που σταματησε λογω χρωμοσωμικου και το μαθαμε στην αυχενικη. Η θλιψη τεραστια οπως καταλαβαινεται,παρόλο που ολες εκεινες τις 12 εβδομαδες ποτε δεν το χα "δεσει" μεσα μου 100% οτι θα γινει..Περιμενα πως και πως την αυχενικη για να χαλαρωσω κάπως..Μετα απο την αποβολή ξεκινησαμε ωοληψιες και προεμφυτικους  και καταληξαμε μονο σε 1 καλη βλαστοκυστη απο 3 διεγερσεις και εμβρυομεταφορά με 0 χοριακη..Για μενα πλεον η απογοητευση απο αυτη τη διαδικασια των προεμφυτικων ηταν τεραστια και η ψυχολογια μου πολύ κακή. Μου φαινοταν σα να ψαχνουμε ψυλλους στα αχυρα, δηλαδη απο 15 ωαρια να φτανουμε σε 4 βλάστοκυστες, μια καλη και καμια εγκυμοσυνη,σαν μια προσπαθεια που θα κραταγε για παντα.. Οποτε θεωρησα τη δωρεα μονοδρομο. Ευτυχως και ο αντρας μου που δεν τρελαινοταν αρχικά με την ιδεα, ενιωθε τα ιδια, οπότε το προχωρησαμε. Δεν ξερω πως θα παει,ελπιζω συντομα καλα, αλλα προσωπικα ενιωσα τεραστια ανακουφιση με την αποφαση μας. Δε θα σας πω οτι δε θα θελα να ναι με δικα μου ωάρια,αλλα η επιθυμια μου ειναι τότο μεγαλη που το μονο μου με νοιαζει ειναι να ερθει συντομα και να ναι ενα υγιές μωρακι! Καλή επιτυχία σε ολες οσες εισαστε στη διαδικασία ευχομαι με οποιο τρόπο επιλέξετε!

      Καλημέρα

      καλή προετοιμασία και καλή επιτυχία!!! τα ίδια συναίσθηματα, αυτό που λες ότι φαίνεται σαν μία προσπάθεια που θα κρατήσει για πάντα, αλλά και η ανακούφιση μετά την απόφαση.

      εγώ ξεκίνησα στα 41 με άμη 4,3, πάρα πολύ καλή για την ηλικία μου , 5 διεγέρσεις, τα ποσοστά γονιμοποίησης επίσης καλά 1 στο 1,  6 στα 7,  5 στα 6 φτάσανε στο στάδιο της βλαστοκύστης,  2 εμβρυομεταφορές, 1 προεμφυτευτικός.  αποτέλεσμα κανένα .

      η απογοήτευση μου τεράστια. έτσι πριν από 7 μήνες , άλλαξα γιατρό και πήγα αποφασισμένη για δωρεά χωρίς καμία δεύτερη σκέψη. γελώντας του είπα "εγώ αύριο έχω γεννέθλια κλείνω τα 44...καταλαβαίνετε... ! " και με κοιτούσε με ένα γλυκό χαμόγελο... που μου απάλυνε όλες μου τις πληγές. ανακουφισμένος που δεν θα χρειαζόταν να παρασυρθεί από τυχόν επιθυμία μου να συνεχίσω στον ίδιο δρόμο. 

      εμείς περιμένουμε, λίγο ακόμα για εμβρυομεταφορά ,πιστέυω μέσα στον Ιούλιο ή τον Αυγουστο. Εύχομαι !

      πολλά  ζευγάρια που κατάφεραν να έχουν τα παιδάκια τους μετά από δωρεά λένε ότι κάποια στιγμή ξεχάσανε πως το κάνανε. ένα κοντινό μας ζευγάρι δεν θυμάται ούτε τα βήματα που κάνανε, πως έγινε κτλ, ούτε καν και τις προσπάθειες με τα δικά τους. ίσως είναι έτσι, θα δούμε και εμείς. η ζωη έχει τόσες εμπειρίες, τόσες στιγμές, τόσα που θα έχουμε να ζήσουμε με τα παιδάκια μας, που νομίζω ότι πραγματικά αυτό θα ξεχαστεί. μην ξεχνάς πως τα πάντα θα τα ρυθμίσεις εσύ στη ζωή του. από την ώρα της μεταφοράς όλα ¨μπαίνουν¨ στη θέση τους έτσι όπως τα ρυθμίζει το δικό σου σώμα.  πρόσφατα διάβασα μια νέα έκφραση " ωοκύτταρο" .

      καλή επιτυχία !!

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

αλο εγκαιν.......

φιλεναδα ελεν κλεισαμε εβδομαδα απο το εμβολιο και ακομα δεν μου εχει κανει τιποτις..ευτυχως!!! η αντζελινα πως ειναι??? μπας και κολλησε καμια ιωσουλα μωρε και δεν ειναι το εμβολιο????εμενα ξεκινησε μια τρελη γκρινια απο προχθες και τα ειδα ολα λεω τωρα θα ανεβει πυρετος τωρα τωρα..και τελικαααααα!!!!!ΒΓΑΛΑΜΕ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΔΟΝΤΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!ΓΕΑ!!!!ΖΗΤΩΩ!!!! Το κουφο ειναι οτι εχει τα δυο κατω και το ενα πανω μεσαια και εκει που περιμενα το δευτερο πανω μου εβγαλε ενα στο πλαι!!! ΑΣΧΕΤΟ!!Σαν χαζοβιολικο εχει γινει το παιδι μου!!:shock::shock:

Τα νεα περι εγκυμοσυνης ειναι οτι με βρηκε ενα νεο αγχος μετα τη σκατα αυχενικη και τον τροφοβλαστη...το ντοκτορι μου ειπε να κανουμε προληπτικα εναν υπερηχο καρδιας του μπεμπη στο ωνασειο...δεν προκειται να ηρεμησω με τιποτα μου φαινεται μεχρι να γεννησω...μες στο αγχος με εχει συνεχεια ο μπομπιρας...:(:(:(:(

maestria βρηκες ανθρωπο να ρωτησεις πως ειναι να εισαι εγκυος με παιδι 15 μηνων... ΜΙΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΣΚΕΤΗ!!! Για μενα βεβαια που η εγκυμοσυνη παει απο το ενα αναποδο στο αλλο και το μελινακιον ειναι μεγας διαολος!!! μου εχει βγει η πιστη!!! το ειρηνακι απο την αλλη ειναι τρεις λαλουν και δτο χορευουν δεδομενου οτι η δαναη δεν ειναι παιδι ειναι ΜΑΛΑΜΑ!!!

Αυταααα....

ΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!ΚΕΡΚΥΡΑΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!ΗΡΘΕΣ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ωχ, μη μου λες τέτοια! Και το δικό μου διαολάκι είναι και σκέφτομαι να βάλε μπρος μετά το καλοκαίρι.

Λες στα 2,5 να 'χουν ηρεμήσει λίγο;;;

Έχεις κορίτσι και πας γι' αγόρι; ΤΕΛΕΙΑ :D

Eγώ που έχω αγόρι και θέλω κορίτσι; Λες να μου 'ρθει;; Αχ, γερά να είναι!

Πρέπει να 'χει πολύ γέλιο με τα δόντια το μικρό σου!

Εμένα κορίτσια λέει "Νάνης" (Γιάννης) τις τελευταίες μέρες, αλλά όποτε έχει κέφια. Σήμερα που ήμασταν στην αδελφή μου και ήταν παρέα με τις ξαδέλφες του, του βάζανε ζεμπεκιά, του χτυπούσανε παλαμάκια κι αυτός χόρευε, κουνώντας δεξιά κι αριστερά τον κώλο (ξετρελάναμε κόσμο πάλι), τον ρωτούσανε "Πως σε λένε, Γιάννη;" κι έλεγε "Νάνης". :D

Είναι σούπερ φάση αυτή γμώτο, να μην τρέχανε και ΣΥΝΕΧΕΙΑ γύρω γύρω τ' άτιμα!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Ωχ, μη μου λες τέτοια! Και το δικό μου διαολάκι είναι και σκέφτομαι να βάλε μπρος μετά το καλοκαίρι.

Λες στα 2,5 να 'χουν ηρεμήσει λίγο;;;

Έχεις κορίτσι και πας γι' αγόρι; ΤΕΛΕΙΑ :D

Eγώ που έχω αγόρι και θέλω κορίτσι; Λες να μου 'ρθει;; Αχ, γερά να είναι!

Πρέπει να 'χει πολύ γέλιο με τα δόντια το μικρό σου!

Εμένα κορίτσια λέει "Νάνης" (Γιάννης) τις τελευταίες μέρες, αλλά όποτε έχει κέφια. Σήμερα που ήμασταν στην αδελφή μου και ήταν παρέα με τις ξαδέλφες του, του βάζανε ζεμπεκιά, του χτυπούσανε παλαμάκια κι αυτός χόρευε, κουνώντας δεξιά κι αριστερά τον κώλο (ξετρελάναμε κόσμο πάλι), τον ρωτούσανε "Πως σε λένε, Γιάννη;" κι έλεγε "Νάνης". :D

Είναι σούπερ φάση αυτή γμώτο, να μην τρέχανε και ΣΥΝΕΧΕΙΑ γύρω γύρω τ' άτιμα!

Το δικο μου το βλεπω να ηρεμει στα ...32μιση!!! οσο για το αγορι μου φαινεται πολυυυ παραξενο!!!ηθελα πολυ να ειναι κοριτσι γιατι εχω ξετρελαθει με τη μικρη (και επειδη εχω 10 τονους κοριτσιστικα ρουχα:mrgreen::mrgreen::mrgreen:) αλλα οσο περναει ο καιρος ανυπομονω πολυ να τον δω. εχω αρχισει να τον σκεφτομαι να τριγυρναει στο σπιτι και χαζοχαιρομαι:tongue::tongue:

με τα δοντια εχει πολυ πλακα να τη βλεπεις αλλα μεγαλο ζορι ρε παιδι μου!!! βγαζει και αλλα δυο τωρα (οχι το μεσαιο παλι χαχαχαχα) αλλα κλαιει συνεχεια..και εχει και 2 μερες πυρετο και δεν ξερω αν ειναι απο το mmr ή απο τα δοντια...μεγαλη ταλαιπωρια για το παιδι...

να πω και νεοτερα κουτσομπολια..

σημερα πηγαμε για καφεδακι στο μουσειο της ακροπολης (το οποιο ειναι τελειο!) με την κερκυραια φιλεναδα και περασαμε ΧΑΛΙΑ!!!! ΜΙΑ ΣΤΡΙΜΜΕΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΑΠΑΠΑΠΑ!!!Και η μικρη Ελλη????Μεγαλη ταλαιπωρια αυτο το παιδι!!!ΓΚΡΙΝΙΑΡΑΑΑ!!!!! Δεν καθόταν πουθενα!!! ΦΑΣΑΡΙΑΑΑ!!!! ΑΠΑΠΑΠΑ!!!ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χεχεχεχεχεχε...μεθαυριο που θα τα διαβαζει θα με κραζει!!!!!χαχαχαχαχα!!!! περασαμε πολυ ωραια!!το μουσειο τελειο (μπραβο yioupaki για την επιλογη), η miamamma μεγαλη κουτσομπολα:mrgreen::mrgreen::mrgreen:γλωσσα δεν εβαλε μεσα:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: και με τη μικρη επαθα πλακα!! ρε παιδακι μου τι ησυχο παιδι!! 2 ωρες πιναμε καφε δεν εφυγε απο κοντα μας...

ρεεεε!!εγω τι αμαρτιες πληρωνω και δεν καθετε πουθενα αυτο το παιδιιι????

και εννοειται οτι η θεα δαναη ηταν θεα και παλι...

yioupaki?? μηπως να το καθιερωσουμε εμεις να πηγαινουμε μονες μας για καφε??? κυριες παιδι μου!!!αραχτες!!!

ασχετο...με τσακισε η καρυδοπιτα παλιολυγουρες...μια ωρα τα εβγαζα μολις γυρισα σπιτι...

Link to comment
Share on other sites

1,5 χρονών παιδί και ΚΑΘΕΤΑΙ μαζί με τη μαμά του όταν πίνει καφέ;;

Ο δικός μου ΟΥΤΕ γι' αστείο!! Όταν είναι ξύπνιος δεν κάθεται για δευτερόλεπτο! Μόνο το βράδυ, όταν είναι κουρασμένος, κάθεται μαζί μας στον καναπέ και χαϊδεύεται.

Δέσποινα έχει και τη χάρη του το αγόρι! Να δεις πως θα είναι όταν ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΚΟΛΛΑΕΙ από πάνω σου με τίποτα και θα έχει γραμμένο τον μπαμπά (τσατίζεται ο άντρας μου, αν και το παίζει άνετος ;) ).

Xαίρομαι που περάσατε καλά! :D Όντως, έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το μουσείο.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

καληηηηηηηηηηημμμμμμμμ

ισα που προλαβαινω να πω ενα γεια....

ακομα δεν έχω πιει καφε από τις 7 κ 30 που ηρθα... χωθηκα κατευθειαν!!!!

Κ άλλη θεσσαλονικια στην παρέα???

Γουέλκαμ!!!

Ιωάννα πες τι έκανες για τη βάφτιση επειδή βαφτίζω κ εγώ τον ιουνιο κ θέλω ιδεες!!

Εγώ δεν έχω να σχολιάσω για χτες...

ΧΑ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καληηηηηηηηηηημμμμμμμμ

ισα που προλαβαινω να πω ενα γεια....

ακομα δεν έχω πιει καφε από τις 7 κ 30 που ηρθα... χωθηκα κατευθειαν!!!!

Κ άλλη θεσσαλονικια στην παρέα???

Γουέλκαμ!!!

Ιωάννα πες τι έκανες για τη βάφτιση επειδή βαφτίζω κ εγώ τον ιουνιο κ θέλω ιδεες!!

Εγώ δεν έχω να σχολιάσω για χτες...

ΧΑ!

Και τι δεν έχω κάνει να λες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα βάλω φώτο βέβαια αλλά μετά την βάπτιση... να έχετε ολοκληρωμένη άποψη!!!

Προσκλητήρια έκανα κορώνα σε στικ, κρέμονται κορδέλες,χαντρούλες και 2 καρδούλες μικρες σε καρώ γαλάζιο (προσπαθώ να περιγράψω τώρα εγώ...) απλά έγινε φανταστικό!!

Μπομπονιέρα έκανα ένα γούρι το οποίο επίσης δεν περιγραφεται εν ολίγοις όμως είναι μια πλεξίδα μακρια με κορδονια χοντρα και από εκει

κρέμονται πέρλες, κρυσταλλάκια, διάφορες χάντρες,ματάκι,σταυρουδάκι κρυσταλλινο, και στη μέση της πλεξίδας μια υφασμάτινη προντερί καρδιά.

Είναι γούρι δεν πετιέται με τίποτα!!! Επίσης φανταστικό!!!!!

Κουτί πηρα αυτό http://www.happyhippie.gr/prod.php?pr=243

Λαμπάδα αυτή http://www.happyhippie.gr/prod.php?pr=241

σε γαλάζιο εννοείται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Στολισμό θα μου τον κάνει μια κοπέλα η οποία κάνει τέλεια δουλειά!!! στήνει καταπληκτικά το τραπέζι με τις μπομπο και τα γλυκά, μαζευει τα δώρα από τους καλεσμένους, ετοιμάζει το τραπέζι με τα ρουχα και τα λαδόπανα κτλ...

αααα!! Θα στήσει και ένα τραπέζι με χυμούς για τους καλέσμένους.

Στην κολυμπήθρα θα βάλω λευκες ορτανσιες με λευκές και γαλάζιες κορδέλες.. γενικά ο στολισμός θα είναι πολύ λευκό και λίγο γαλάζιο..

Γλυκά παρήγγειλα για μεγάλους , σφηνάκια με κρέμα πατισερί και αγριοβύσσινο

για τα παιδάκια θα έχω μαλλί της γριας σε κουβαδάκια και cup cakes με τρισδιάστατη κορώνα επάνω.

Τραπέζι θα κάνω για 30 ατομα σε ενα πολύ όμορφο μαγαζί (tre mariee λέγεται αν το ξέρεις) πολύ ανάλαφρο οτι ακριβώς ήθελα!!! Μονο για εκει δεν εχω κανονίσει τι πινελιά θα μπορούσε να μπει το σκέφτομαι... μέχρι τις 15 που είναι η βάπτιση θα το έχω κανονίσει!!!!

Τι άλλο τι άλλο???

αυτά.....

Α!! εγώ θα βάλω ένα λευκό φορεμα με κάτι τέλεια πάπούτσια που πήρα...!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας έπρηξα εεε????

Ματσ μουτσ!!!

εσύ πότε βαπτίζεις??? και τι σκέφτεσαι??????????


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό κι ο δικός σου! Να περάσετε τέλεια!

Εγώ είχα κάνει θέμα πειρατές και καραβάκια :D.

Δεν μ' άρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ ν' ασχολούμαι βέβαια (είχα ΚΑΙ γάμο ταυτόχρονα), οπότε χαίρομαι που έγινε το Σεπτέμβριο και τελείωσα.

Εύχομαι να περάσετε τέλεια! Μ' άρεσε πολύ η λαμπάδα και το κουτί με το στέμα :).


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα πάααααααρα πολύ ωραία!!!

Όλα ταιριαστά κ όμορφα!!! κ πολύ ωραίο το μαγαζί που τα ψώνισες!!

Εγώ όμως (ελπίζω να μη σε ξενερώσω .. τι λέω…σιγά να μην ξενερώσεις επειδή εγώ το σκέπτομαι αλλιώς)..Λοιπόν εγώ θέλω να κάνω λοου μπάτζετ βάπτιση!!! Κ πολύ είναι αφού ήθελα ονοματοδοσία αλλά τελικά δεν το αποφάσισα….

Λοιπόν στα πλαίσια της λόου μπάτζετ βάπτισης κ με το δεδομένο ότι θα μου φύγουν αρκετά χρήματα επειδή θα πληρώσω το ξενοδοχείο των νονών για 8 μέρες, σκέφτομαι τα εξής:

1)Προσκλητήρια φτιάχνω μόνη μου. Εκεί δεν γλιτώνω τίποτα από λεφτά αφού οι προσκλήσεις που θα δώσω είναι ελάχιστες, αλλά μου αρέσει πολύ που το προσκλητήριο που φτιάχνω δεν είναι καθόλου συνηθισμένο!!

2) Μπομπο για μεγάλους μάλλον από το χαμόγελο του παιδιού κ για μικρούς θα είναι μπομπό με ξύλινα μουσικά όργανα (αυτό δεν είναι λόου μπάτζετ αλλά για τα παιδάκια δεν θα κάνουμε τσιγκουνιές.!!!!!

3)Γλυκά – αναψυκτικά θα παραγγείλω όταν φτάσω στην Κέρκυρα λίγες μέρες πριν τη βάφτιση….

4)Στολισμό δεν θα κάνω επειδή θα γίνει σε μοναστήρι-ξωκλήσι που δεν επιτρέπεται ο στολισμός αλλά κ που δεν χρειάζεται γιατί είναι μέσα στο πράσινο κ έχει υπέροχη θέα….

Τραπέζι τώρα αρχίζω να ψάχνω αλλά θα είναι σίγουρα παραθαλάσσιο κ επισης θα έχω πολύ λίγα άτομα…

Ρούχα ακόμα δεν έχω ψάξει....

Αυτιάαααα

ΑΑΑΑΑΑΑ ωραία ιδέα αυτή με το μαλλί της γριάς.. από πού αγοράζεις????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μερα γιουπακι!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσια περασα σουπερ προχθες και το μουσειο ονειρο!!!Μπραβο φιλεναδα!!!

Περιττο να σου πω οτι σκεφτομαι τις γκαφες μου και γελαω ακομα(μονη μου.......)χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Γεια σου Μαεστρια!!!Να σου ζησει το μπουμπουκι σου!

Ιωαννα πολυ ομορφα ολα!!!!Εισαι φοβερη!!!Περιμενω πως και πως της φωτο σας!!!!Με το καλο!!!!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ θα ειμαι παλι φετος τελος Ιουλιου με αρχες Αυγουστου Χαλκιδικη.Βαφτιζει η κολλητη μου τον μπεμπακο της και θα συνδυασουμε και βακανς.Θα ειμαι πρωτο ποδι...Παιζει να εισαι κι'εσυ καπου κοντα να συναντηθουμε??

Ελενακι εσενα να δω ποτε θα συναντησουμε......

Πηγα κι'εχθες ντοκτορι ολα καλα ο μπεμπης!!!

Αυτα τα νεα Φιλιααααααααααααααααα


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites

[ΑΑΑΑΑΑΑ ωραία ιδέα αυτή με το μαλλί της γριάς.. από πού αγοράζεις????

Το μαλλί της γριας το πήρα από τη www.getta.gr απλά θέλει αφμ επαγγελματικό!!

Καλά μην φαντάζεσαι ότι ξόδεψα μια περιουσία......

Προσκλητήριο,μπομπονιερες,μαλλί της γριας τα έκανα όλα μόνη μου (με βοηθησαν στις μπόμπο και φίλες μου) απλά το κατέχω πολύ το σπόρ δηλ. πιάνει το χέρι μου και γενικώς ψάχνω πολύ!!

Απλά αγόρασα το γούρι (49€ να φανταστείς!!!) και πίστεψε με βρήκα τα πάντα ακριβώς τα ίδια και μου βγήκε τελικά 4,5 € περίπου, οχι ότι είναι φθηνή αλλά δεν την έκανες έξω με τίποτα!!!

Το μαλλί της γριας έχει 0,60 το κουβαδάκι (στην αρχή πήρα μπάλες και δεν άνοιγαν με τίποτα... 1,20 είχε η μπάλα αλλα της επέστρεψα!

Το προσκλητήριο περίπου 1,5 € αλλά έπεσε πολύ προσωπική δουλεια, έξω μου το ζητούσαν 5 €!!!!!

Η κοπέλα είναι λίγο ακριβούτσικη θέλει 350 € στολισμό και 100 € η κολυμπήθρα αλλά χαλάλι!!!

Ενα γιο έχω!!!! και τι γιο!!!!!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ θα ειμαι παλι φετος τελος Ιουλιου με αρχες Αυγουστου Χαλκιδικη.Βαφτιζει η κολλητη μου τον μπεμπακο της και θα συνδυασουμε και βακανς.Θα ειμαι πρωτο ποδι...Παιζει να εισαι κι'εσυ καπου κοντα να συναντηθουμε??

Πρώτο πόδι είμαι το καλοκαιρι και συγκεκριμένα στο Ποσείδι!!!!!

Εννοείται οτι θέλω να συναντηθούμε!!!

Πολύ χαρηκα για τον μπεμπούλη σου!!!!!

Θα δειτε τα αγόρια είναι σκέτη γλύκα!!!!!! όχι ότι δεν είναι τα κορίτσια!!!!!!!

μην παρεξηγηθώ κιολας!!!!!!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

Irene εμείς Σαλόνικα θα είμαστε, αν έρθεις Χαλκιδική, απο 'δω θα περάσεις ;).

Μαεστρια μου, που μένεις Θεσσαλονίκη???

Επιτέλους βρίσκω και έναν άνθρωπο εδω μέσα από Θεσσαλονίκη!!!!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...