Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , dec-e είπε:

      Συνέχισα να παίρνω τα φάρμακα μέχρι να επαναλάβω τη χοριακή. Μετά ήταν πλέον ξεκάθαρο. 

      Είναι ο φόβος μας πιστεύω, εγώ κάθε φορά που πήγαινα στον γιατρό μετά από όλα αυτά φοβόμουν κ είχα την αίσθηση ότι κάτι πάει στραβά. Νομίζω είναι φυσιολογικό, όταν περάσεις κάποια τραυματικα γεγονότα. 

      Ναι σίγουρα θα σε κατευθύνει ο γιατρός σου. Έχεις κατεψυγμένα έμβρυα?

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

      • Δύναμη! 1

Πωλείται Maclaren Twin Techno(στην τιμη χαριζονται τα ποδηλατακια)


Recommended Posts

Το καροτσι ειναι γνωστο κι εγω, οπως φανταζομαι κι οσες το ειχαμε, εχω να πω τα καλυτερα. Το θεωρω το καλυτερο το ελαφρυτερο και το πιο ευελικτο απο τα διδυμοκαροτσα. Ειναι σε αριστη κατασταση χρησιμοποιηθηκε 1 χρονο (οπου λογω χειμωνα δεν πολυβγαιναμε) κι η τιμη του ειναι 170 ευρω. Μαζι δινουμε και τα ποδηλατακια τα οποια μας φανηκαν πολυ χρησιμα απο το 1ο ετος και μετα για να βγαινουμε βολτες η τετραδα. Οποιος ενδιαφερεται μου λεει ειμαι Θεσσαλονικη

7634026100.jpg

dsc07357gz.jpg

dsc07358d.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Tα ποδηλατακια τα χαρισα λογω ελλειψης χωρου

τελικα αν ενδιαφερεται καποιος το καροτσι ειναι 140 ευρω γιατι τον ιδιο λογω του χωρου

Πραγματικα ειναι σε αριστη κατασταση . Οταν εγω ηθελα αυτο το καροτσι δεν πωλουνταν καν στα μεταχειρισμενα ουτε εδω δυστυχως

κι εσταξα 500 ευρουλακια για να το παρω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα!

Θα ήθελα παρακαλώ να μάθω τα εξής:

  • Οι πλάτες κατεβαίνουν στην οριζόντια θέση για νεογέννητα?
  • Το βάρος του καροτσιού ποιο είναι και μέχρι πόσα κιλά αντέχει?
  • Το χρώμα του είναι το εικονιζόμενο?
  • Μαζί με το καρότσι είναι και τα "παρελκόμενα" δηλ ομπρέλες, ποδόσακοι, αδιάβροχα κλπ ή αυτά μιας και δεν αναφέρονται στην αγγελία δεν υπάρχουν?
  • Υπάρχει περίπτωση καλύτερης τιμής?

Συγγνώμη αν σε ζάλισα.... :?

Σ΄ ευχαριστώ, εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επειδη ειναι απο τα καλυτερα διδυμοκαροτσα και ευρεως γνωστο για αυτο και δεν εχω βαλει περισσοτερα

Το συγκεκριμενο μακλαρεν ειναι για νεογεννητα και ειναι παντελως οριζοντιο ενας λογος που το προτιμησαμε για τα μωρα μας της πεκπερεγκο δεν κατεβαινε μεχρι εντελως κατω

Το χρώμα του είναι το εικονιζόμενο και ειναι μονο αυτο στα διδυμοκαροτσα

Μαζί με το καρότσι είναι και τα "παρελκόμενα" δηλ ποδόσακοι, αδιάβροχα (ομπρελα δεν εχει η μακλαρεν στα διδυμοκαροτσα) επισης δινω και την τσαντα που ειχα

Μυρτο σου εστειλα πμ για τα υπολοιπα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...