Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

EΚΠΛΗΞΗ! ΕΦΤΑΣΕ ΤΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΜΑΣ!!!!


Moments

Recommended Posts

Πω πω! Και να που το κουκάκι μας έφτασε νωρίτερα! Βιάστηκα να μπει στην παρεούλα μας!!! Απο κιλάκια μια χαρούλα κιόλας οπότε όλα καλά ευχόμαστε να είναι κουκάκι μας καλό!!!

Αχ είμαι απίστευτα συγκινημένη από χθες που μάθαμε τα νέα!!!

Να σας ζήσει κουκάκι μου! Θα περιμένουμε νέα σου!!!!

62657-Royalty-Free-RF-Clipart-Illustration-Of-A-Flying-White-Stork-With-Welcome-Home-Baby-Text.jpg


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κουκάκι μου αγαπημένο από εχθές κρατάς τον άγγελο σου αγκαλίτσα!Να σου ζήσει αγάπη μου!!!Να είναι πάντα ευτυχισμένο και τυχερό στη ζωή του!!!Κι όταν με το καλό μεγαλώσει λίγο θα μάθει πόσο τυχερό είναι που έχει μια τόσο όμορφη οικογένεια που έκανε τα πάντα για να το αποκτήσει στη ζωή της!

Link to comment
Share on other sites

Κουκάκι μου δε σου βάζω εικόνα γιατί την πιό όμορφη εικόνα την έχεις μπροστά σου!!!το ανθρωπάκι που ήλθε στη ζωή σου να σας γεμίσει χαρά και απίστευτες στιγμές!!!

Να του λες για όλες εμάς τις θείες ε?????????????

φιλάκια πολλά πολλά και πάντα ευτυχία στο σπιτικό σας!!!

Σας αγαπώ πολύ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στην γλυκιά μου φιλενάδα που σχεδόν μαζί ξεκινήσαμε το ταξίδι προς την μητρότητα, περάσαμε σχεδόν τις ίδιες καταστάσεις και απογοητεύσεις και παρ' όλα αυτά δεν το βάλαμε κάτω.. Στη γλυκιά μου φιλενάδα που τώρα αντικρίζει όλη την ευτυχία και το γαλάζιο του ουρανού μέσα στα μάτια του γιου της.. Να σου ζήσει κοριτσάρα μου το αγοράκι σου.. να το κακομάθεις, να το τρελλάνεις στις αγκαλιές και στα φιλιά και να του πεις ότι όλες του οι θείες το αγαπάνε πολύ πολύ!

Να μας ζήσει λοιπόν το μικρό κουκάκι!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

69740.gifΣυγχαρητηρια Κουκακι....!!εισαι μανουλα...!ειστε γονεις...!ευχομαι μεσα απο την καρδια μου,να ειστε παντα γεροι και ευτυχισμενοι....!το χαμογελο να μεινει παντα στα χειλη σας...να τον δειτε οπως επιθυμειτε...!καλο σαραντισμο γλυκεια μανουλα....σας φιλω γλυκα....!
Link to comment
Share on other sites

γλυκο μου κουκακι...κουκομανουλιτα πλεον...κατεφθασε το θαυματακι σας...το πλασματακι που θα αλλαξει.οοολη σας τη ζωη με τροπο που δε φανταζεστε!καλως ηρθε λοιπον!να σας ζησει!


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites

Το χάδι σου σαν βάλσαμο, φωλιά η αγκαλιά σου

τα μάτια σου ο κόσμος του και μέλι τα φιλιά σου.

Να είναι πάντα ήρεμο, να είναι ευτυχισμένο

και πάντοτε απ” το κακό καλά προστατευμένο.

Να μεγαλώσει γρήγορα, να” ναι καλό παιδάκι

και εσείς να καμαρώνετε για αυτό το πλασματάκι. ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΗ ΚΟΥΚΟΜΑΝΟΥΛΑ ΜΑΣ!!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!


aKZup2.png?QGVNYpCf
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σου ζήσει κουκου μου ο πρίγκιπας σου. Να έχει υγεία, χαρα, τύχη και χαμογελα και να τον καμαρωνεις με περηφάνεια καθώς θα μεγαλώνει!!! Καλο σαραντισμα να έχεις και με το καλο να γυρίσετε σπιτι σας με το αγγελουδι σας !!!


fmGhp2.png

A8ojp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κουκάκι, συγχαρητήρια για τον νεογέννητο λεβέντη σου! Σας εύχομαι να είστε πάντα τόσο χαρούμενοι όσο είστε τώρα! Σφίξε το μωράκι σου στην αγκαλιά σου μέχρι να βγει ζουμί, τόσο δυνατά. Ήρθε λοιπόν η ώρα για να μάθεις της ζωής τα μαγικά, που λέει το αγαπημένο σου τραγούδι... Μπορείς να το πιστέψεις??!!!

Επεξεργάστηκαν by tourtitsa
κάτι ξέχασα!

8He6p3.png

oiFnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ, κόρίτσια μου!!!!!

Τι συγκίνηση ήταν αυτή!!! Δεν είχα δεί ότι είχατε ανοίξει θέμα με τις ευχές για τον μικρούλι και το διαπίστωσα πριν λίγο!!!!

Πώ,πώ τι συγκινητικά λόγια που μου γράφετε!!! Τρέχουν τα μάτια μου με δάκρυα που επιτέλους είναι γλυκά!!! Είναι δάκρυα χαράς και συγκίνησης!!!

Σας ευχαριστώ όλες!!! Είστε οι πολύτιμες φίλες μου που τόσα χρόνια είχα δίπλα μου και δεν μου αφήσατε ούτε στιγμή το χέρι!! Ακόμα και όταν απελπίστηκα και κουράστηκα και θέλησα να σταματήσω στα μισά του δρόμου εσείς με κρατήσατε και χάρη σε σας ήρθε η πιο όμορφη μέρα για να δώ το άσπρο του κόσμου μέσα απ'τα μάτια αυτού του πιτσιρικά!!!:P:p

Σας ευχαριστώ ακόμα μία φόρα!!!

Καλή λευτεριά στις εγκυούλες μας, πολλά φιλιά στα μποεμπάκια μας και τις μανούλες τους και για τα κορίτσια που ακόμα οδεύουν προς το στόχο να έχετε κατα νού τα παρακάτω:

Και τίποτ΄ άλλο δεν θυμάμαι να `χω ζήσει

που να `χει μέλι από σκουριά στην άκρη του σβησμένο,

όσο όταν στέκομαι στα πόδια μου μετά από μεθύσι

και να με πάρεις αγκαλιά στο δρόμο περιμένω.

Θέλω να δω τ΄ άστρο του κόσμου

μέσα απ΄ τα μάτια ενός πιτσιρικά

να ημερέψω λίγο φως μου

κι όταν θα γεννηθεί ο γιος μου

θα μου τα μάθει της ζωής τα μαγικά.

Και ξόδεψα και μοίρασα και μάλλον ξεχρεώνω

μια στοίβα χρόνια ασθενικά με μια αγκαλιά σκουπίδια.

άλλα να θέλω σαν τρελός και μ΄ άλλα να ματώνω,

φυγές να σκάβω μες στη γη και να γυρνώ στα ίδια.

Θα έρθει η στιγμή που θα ξεχρεώσετε μην απελπιστείτε ούτε μία στιγμή!!

ΠΕΙΣΜΩΣΤΕ και κρατήστε την ελπίδα σας ζωντανή!!! ;);)

Σας αγαπώ όλες πάρα πολύ!!!!!:P:p:p


Ήρθες, είσαι το πρώτο μου πρωί, κοντά μου ήρθες

στιγμή που ήταν μαγική Θεού το δώρο στο είναι μου, εσύ

f13Fp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...