Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Ιουλίου 2013


crochetmania

Recommended Posts

ενταξει μην στεναχωριεσαι μες στο προγραμμα ειναι και αυτο.Εσυ περπατα και οτι καταφερεις τουλαχιστον θα πεις στον εαυτό σου πως προσπαθησες! Και εγω το εχω ριξει στο περπατημα μπας και κατεβει! ΥΠΟΜΟΝΉ

mia apo ta idia... den thelei na katevei... maresei pou ston 9o lene pou katevenei to mwro... stamatane h kaoures k anapneeis swsta... Egw pantws konteuw na skaswwwwwwww k apo thn terastia koilia m k apo thn zesth... ouf arxizw k griniazw :?


XKqxiAb.jpgXKqxp2.png

29TYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα μανούλες. Εγώ έπαθα γαστρεντερίτιδα... Μόνο τουαλέτα με πάει ευτυχώς αλλά πολύ ταλαιπωρία καλοκαιριάτικα. Κι όχι τίποτα άλλο, φοβάμαι μην κολλήσω την μικρή η οποία με τίποτα δεν μπορεί να δεχτεί ότι πρέπει να μην με πλησιάζει.

Πολύ πακέτο.


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites

mia apo ta idia... den thelei na katevei... maresei pou ston 9o lene pou katevenei to mwro... stamatane h kaoures k anapneeis swsta... Egw pantws konteuw na skaswwwwwwww k apo thn terastia koilia m k apo thn zesth... ouf arxizw k griniazw :?

Δεν πειραζει γι αυτο ημαστε εμεις εδω, η μια ηρεμη την αλλη!! Ο αντρας μου παντως μου ειπε οτι βλεπει πως αρχιζει και κατεβαινει και μια φιλη επίσης.. τι να πω μακαρι!

Περπατα οσο μπορεις! Βρες παρεα και βγες στους δρομους!! Καουρες ευτυχώς δεν ειχα καθολου εγω.. Αντε να με εχουν πιασει το πολυ 10 φορες την μιση μερα μονο..


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες. Εγώ έπαθα γαστρεντερίτιδα... Μόνο τουαλέτα με πάει ευτυχώς αλλά πολύ ταλαιπωρία καλοκαιριάτικα. Κι όχι τίποτα άλλο, φοβάμαι μην κολλήσω την μικρή η οποία με τίποτα δεν μπορεί να δεχτεί ότι πρέπει να μην με πλησιάζει.

Πολύ πακέτο.

Ωχχχ περαστικα βρε κοριτσακι! Τι σε βρηκε και εσενα τωρα στο τελος. Ευτυχώς που δεν εχεις αλλα συμπτώματα.


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες. Εγώ έπαθα γαστρεντερίτιδα... Μόνο τουαλέτα με πάει ευτυχώς αλλά πολύ ταλαιπωρία καλοκαιριάτικα. Κι όχι τίποτα άλλο, φοβάμαι μην κολλήσω την μικρή η οποία με τίποτα δεν μπορεί να δεχτεί ότι πρέπει να μην με πλησιάζει.

Πολύ πακέτο.

Αχ περαστικά βρε κορίτσι!Το πέρασα πρόσφατα αλλά κ με εμετούς κ ήταν πολύ πακέτο.Αν κ με κόλλησε ο μικρός οπότε δεν είχαμε δράματα αποχωρισμού!Να προσέχεις να πίνεις πολλά νερά!Κ περαστικά!


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mia apo ta idia... den thelei na katevei... maresei pou ston 9o lene pou katevenei to mwro... stamatane h kaoures k anapneeis swsta... Egw pantws konteuw na skaswwwwwwww k apo thn terastia koilia m k apo thn zesth... ouf arxizw k griniazw :?

Καλέ ποιος είπε ότι αναπνέεις σωστά στον 9ο?Τότε είναι που στραβώνει η σπονδυλική στήλη κ γενικώς τα όργανα στριμώχνονται λόγω όγκου του μωρού!Υπομονή βρε αγάπη!Κοντεύουμε όλες!Εμένα κάθε βράδυ με πιάνει πόνος στο διάφραγμα κ ψηλά στην πλάτη κ μέχρι να ηρεμήσω μου παίρνει κάνα 2ωρο!


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είχε ωραία μέρα για μπάνιο αλλά που κουράγιο για να πάω.Πλέον δε θέλω να κουνιέμαι θέλω μόνο να κάθομαι σ'έναν καναπέ ή κρεβάτι κ τέλος να μην κάνω τίποτα άλλο.Έχω κ τον μικρό που θέλει βόλτα πρωί απόγευμα αλλιώς αφηνιάζει αλλά έχω φτιάξει πρόγραμμα.Πότε τον παίρνει η μάνα μου,πότε ο πατέρας μου,πότε ο άντρας μου.Ε γτ αλλιώς δεν βγαίνει μάνα μου ο μήνας!!!


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες. Εγώ έπαθα γαστρεντερίτιδα... Μόνο τουαλέτα με πάει ευτυχώς αλλά πολύ ταλαιπωρία καλοκαιριάτικα. Κι όχι τίποτα άλλο, φοβάμαι μην κολλήσω την μικρή η οποία με τίποτα δεν μπορεί να δεχτεί ότι πρέπει να μην με πλησιάζει.

Πολύ πακέτο.

maraki m perastika s... Pws xereis oti einai gastrenteritida??? nomizw oti h gastrenteritida, fernei k nautia kai se polles periptwseis k pureto... enw h sketh toualeta therite sumptwma gia ton toketo... des auto : Δείγματα "αληθινού" τοκετού

Οι συστολές έρχονται τακτικά περίπου κάθε 10-15 λεπτά (χρονομετρήστε τις).

Οι συστολές σας διαρκούν περισσότερο, είναι πιο δυνατές και σε συντομότερα διαστήματα.

Η συστολή δεν σταματά αν αλλάξετε θέση ή περπατήσετε στο δωμάτιο.

Πονάτε στη μέση και χαμηλά στην κοιλιά.

Νοιώθετε την ανάγκη να αδειάσετε το έντερό σας.

Νοιώθετε ότι σας φεύγουν υγρά που πιστεύετε πως δεν είναι ούρα (σπάσανε τα νερά). :D


XKqxiAb.jpgXKqxp2.png

29TYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ, καλά θα ΄τανε Τιτινάκι αλλά δυστυχώς είναι γαστρεντερίτιδα. Δεν έχω τίποτα απ΄τα υπόλοιπα κ οι κενώσεις είναι σίγουρα γαστρεντερίτιδας ή δηλητηρίασης. Για δηλητηρίαση χλωμό οπότε λογικά είναι γαστρεντερίτιδα.

Ευχαριστώ για τις ευχές σας κορίτσια. Ήδη είμαι καλύτερα. Πέρασε κ το 24ωρο οπότε ίσως να τελείωσε το μαρτύριο. Το μόνο που θα πρέπει να είμαι σε "καραντίνα" άλλες 48 ώρες...

Swan, πώς σε καταλαβαίνω. Κι εγώ μόνο αυτό θα ήθελα να την βγάζω αραχτή όλη μέρα. Από αύριο θα αρχισει πάλι η μαμά μου να έρχεται οπότε επιτέλους θα πλύνουμε μωρουδιακά κ θα φτιάξω βαλίτσα σιγά σιγά. Έχει καμία πρόχειρη την λίστα για την βαλίτσα; Μπαίνω από κινητό κ μου είναι πολύ δύσκολο να πηγαίνω πίσω να ψάχνω.

Η βδομάδα που μας έρχεται προβλέπεται δύσκολη αφού η θερμοκρασία ανεβαίνει στα ύψη. Κουράγιο σε όλες μας. Lydia είσαι η επόμενη ε; Με το καλό κοπέλα μου!

Φιλιά σε όλες τις κοιλούμπες!


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! Τι κανετε κουκλες???? κανενα νεο απο την διδυμομανουλα δεν εχουμε εε??

αχ κοριτσια μου σας διαβαζω υπομονη!! και εγω απο Σαββατο στο ποδι ειμαι!! κουραστηκα τρελαΣαββατο βραδυ ειχαμε γαμο-Κυριακη πρωι βαφτιση και Απογευμα στην Θαλασσα μπανιο!!! ναι ναι εκανε το πρωτο!! τα ποδια δεν τα ενιωθα το βραδυ τρελο πρηξιμο!!! αχ οι τελευταιες βδομαδες ειναι αντε να τελειωνουμε...


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.!!! Σημερα μου ηρθε το δωρεάν πακετάκι της bebylino sensitive που ειχε βαλει εδω κατι πληροφορίες η τιτικα με συνδεσμους για δωρεάν προιοντα! Εχει 1 συσκευασια μικρή με πανες(26), σερβιετες νυχτας, βαμβακι και υγρα μωρομαντηλα!

Εχω πεθανει με τους πονους χαμηλά! Και με πιανουν το βραδυ συνηθως και σταματαει αλλα τωρα ποναει ακομα.. Αραγε τα προεορτια ειναι αυτα?? Ο πονος ειναι συνεχομενος παντως γι'αυτο δεν με ανησυχει τοσο ωστε να παρω τον γιατρο..


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites

crochetmania υπομονή να περασουν λιγες εβδομάδες ακομα μην κουραζεσαι τοσο μεχρι να μπεις στο μηνα σου να μην εχουμε καμια εκπληξη τοσο νωρις..Το μικρό σου το αντρακι τι κανει??? (Εκτος κοιλιας)!!


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites

kalhmera sas! Nikaki m ante afou xekinhsan ta ponakia ... mia xara eisai... egw akomh tipota... se ligo perimenw thl apo ton giatro gia doppler... einai to prwto m... kai egw agxwthei ligaki... pantws san gnhsios aigokerws... exw etimasei se ena mikro valitsaki. ena nuxtikaki pantofles ena neraki k mia petseta... Giati katavathos mesa euxomai na akousw... <<kanoume eisagwghhhh....>> :shock: :shock: :shock:


XKqxiAb.jpgXKqxp2.png

29TYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...