Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

ΤΟ FUN CLUB TΟΥ κ. ΧΑΣΙΑΚΟΥ


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου καλησπέρα! Μόλις έκλεισα ραντεβού στον κο Χασιάκο και νιώθω ήδη καλύτερα. Φυσικά θα με δεί πρώτα ο κος Μουστακαρίας και μετά βλέπουμε. Την επόμενη Πέμπτη το μεσημέρι! Δεν το περίμενα τόσο γρήγορα και χάρηκα!!!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκια μου καλησπέρα! Μόλις έκλεισα ραντεβού στον κο Χασιάκο και νιώθω ήδη καλύτερα. Φυσικά θα με δεί πρώτα ο κος Μουστακαρίας και μετά βλέπουμε. Την επόμενη Πέμπτη το μεσημέρι! Δεν το περίμενα τόσο γρήγορα και χάρηκα!!!:D

Jelena, πολύ ωραία νέα. Άντε με το καλό, κοπέλα μου και να μας πεις τα νέα και τις εντυπώσεις σου.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα! Μόλις έκλεισα ραντεβού στον κο Χασιάκο και νιώθω ήδη καλύτερα. Φυσικά θα με δεί πρώτα ο κος Μουστακαρίας και μετά βλέπουμε. Την επόμενη Πέμπτη το μεσημέρι! Δεν το περίμενα τόσο γρήγορα και χάρηκα!!!:D

Μπράβο! Ολα καλά θα είναι. Ειναι όντως ανακουφιστικό όταν τα κορίτσια βρίσκουν τόσο γρήγορα ραντεβού.

Κορίτσια να σας ρωτήσω: τις σερβιέτες λοχείας από που τις αγοράζω;

Ετοιμάζω σιγά-σιγά το βαλιτσάκι... :D


vrowp3.png

cwGLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να σας ρωτήσω: τις σερβιέτες λοχείας από που τις αγοράζω;

Ετοιμάζω σιγά-σιγά το βαλιτσάκι... :D

Η ξαδέλφη μου τις πήρε από το Λητώ (το κατάστημα με τα παιδικά εννοώ, όχι το μαιευτήριο).

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο! Ολα καλά θα είναι. Ειναι όντως ανακουφιστικό όταν τα κορίτσια βρίσκουν τόσο γρήγορα ραντεβού.

Κορίτσια να σας ρωτήσω: τις σερβιέτες λοχείας από που τις αγοράζω;

Ετοιμάζω σιγά-σιγά το βαλιτσάκι... :D

Αντε με το καλό σου εύχομαι! Με έναν πόνο που λένε!

Λοιπόν εγώ πήρα τις ΤΕΝΑ για ακράτεια τις μεγάλες από το super market. Είναι ακριβώς οι ίδιες με αυτές που σου δίνουν και στο μαιευτήριο. Σαν πάνα μωρού να φανταστείς! Για τις πρώτες μέρες μόνο. Μετά σιγά σιγά φορούσα κανονικά τα σερβιετάκια που φορούσα πάντα. Είχα πάρει και από το mothercare αλλά είναι πολύ χοντρές και δε βολεύουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Jelena, πολύ ωραία νέα. Άντε με το καλό, κοπέλα μου και να μας πεις τα νέα και τις εντυπώσεις σου.

Σ'ευχαριστώ πολύ Ιολίτσα μου! Θα σας ενημερώσω την επόμενη εβδομάδα!

Ανυπομονώ...

Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλό σου εύχομαι! Με έναν πόνο που λένε!

Λοιπόν εγώ πήρα τις ΤΕΝΑ για ακράτεια τις μεγάλες από το super market. Είναι ακριβώς οι ίδιες με αυτές που σου δίνουν και στο μαιευτήριο. Σαν πάνα μωρού να φανταστείς! Για τις πρώτες μέρες μόνο. Μετά σιγά σιγά φορούσα κανονικά τα σερβιετάκια που φορούσα πάντα. Είχα πάρει και από το mothercare αλλά είναι πολύ χοντρές και δε βολεύουν.

Σε ευχαριστώ πολύ Jelena μου! Πλησιάζουμε :)

Και όπως είπε και η Ιόλη μας, αναμένουμε να μας πεις τις εντυπώσεις σου!


vrowp3.png

cwGLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο! Ολα καλά θα είναι. Ειναι όντως ανακουφιστικό όταν τα κορίτσια βρίσκουν τόσο γρήγορα ραντεβού.

Κορίτσια να σας ρωτήσω: τις σερβιέτες λοχείας από που τις αγοράζω;

Ετοιμάζω σιγά-σιγά το βαλιτσάκι... :D

sou edwse pi8ani imerominia toketou?

Link to comment
Share on other sites

sou edwse pi8ani imerominia toketou?

Καλημέρα Κορίτσια!

Γεια σου Χρύσα μου! Θα κοιτάξω για τις septona που μου είπες. Ευχαριστώ!

Σχετικά με την ερώτησή σου:

Ο κ. Ελευθεριάδης μου είπε πως η τελευταια ημερομηνία είναι αυτή που ορίζεται βάσει του υπερηχου του α' επιπέδου, στο α τρίμηνο, και είναι 3/4/2010 (είναι Μ. Σάββατο, και του λέω: είναι Μ. Σάββατο 3/4 και απάντά, ε! ότι ειναι! :D ). Αυτό σημαίνει μου είπε πως εάν δεν έχω γεννήσει από μόνη μου μέχρι τότε, στις 3/4 θα πάω να γεννήσω.

Ο κ. Χασιάκος θα με δεί στις 8/3 (στις 8/2 έκανα το doppler) και από κει κι έπειτα θα με βλέπει συχνότερα και θα ορίσει εκείνος πότε θα είναι η μέρα.

Βασει της ημερομηνίας από την αυχενική διαφάνεια έχω το πολύ 6 εβδομάδες.

Πασχαλινός θα έρθει :D


vrowp3.png

cwGLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα Κορίτσια!

Γεια σου Χρύσα μου! Θα κοιτάξω για τις septona που μου είπες. Ευχαριστώ!

Σχετικά με την ερώτησή σου:

Ο κ. Ελευθεριάδης μου είπε πως η τελευταια ημερομηνία είναι αυτή που ορίζεται βάσει του υπερηχου του α' επιπέδου, στο α τρίμηνο, και είναι 3/4/2010 (είναι Μ. Σάββατο, και του λέω: είναι Μ. Σάββατο 3/4 και απάντά, ε! ότι ειναι! :D ). Αυτό σημαίνει μου είπε πως εάν δεν έχω γεννήσει από μόνη μου μέχρι τότε, στις 3/4 θα πάω να γεννήσω.

Ο κ. Χασιάκος θα με δεί στις 8/3 (στις 8/2 έκανα το doppler) και από κει κι έπειτα θα με βλέπει συχνότερα και θα ορίσει εκείνος πότε θα είναι η μέρα.

Βασει της ημερομηνίας από την αυχενική διαφάνεια έχω το πολύ 6 εβδομάδες.

Πασχαλινός θα έρθει :D

pik, και η ξαδέλφη μου είχε πιθανή ημερομηνία 18 Φεβρουαρίου αλλά ο Χασιάκος της είπε ότι είναι έτοιμη κι αυτή και το μωρό και την έβαλε με πρόκληση στις 11 Φεβρουαρίου. Βέβαια, σε κάθε γυναίκα είναι διαφορετικά, οπότε παίζουν όλα τα ενδεχόμενα.

Με το καλό να έρθει κι ας είναι και Μεγάλο Σάββατο!

Link to comment
Share on other sites

pik, και η ξαδέλφη μου είχε πιθανή ημερομηνία 18 Φεβρουαρίου αλλά ο Χασιάκος της είπε ότι είναι έτοιμη κι αυτή και το μωρό και την έβαλε με πρόκληση στις 11 Φεβρουαρίου. Βέβαια, σε κάθε γυναίκα είναι διαφορετικά, οπότε παίζουν όλα τα ενδεχόμενα.

Με το καλό να έρθει κι ας είναι και Μεγάλο Σάββατο!

Κι εγώ νομίζω πως θα γεννήσω νωρίτερα από τις 3/4. Άλλωστε ο γιατρός μας ξέρει πότε θα είναι η ώρα.

Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου!


vrowp3.png

cwGLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ νομίζω πως θα γεννήσω νωρίτερα από τις 3/4. Άλλωστε ο γιατρός μας ξέρει πότε θα είναι η ώρα.

Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου!

emena o eleu8eriadis mou edwse pi8ani imerominia 6 martiou,alla ap'oti katalaba ki egw mallon nwritera 8a gennisw.tin proigoumeni ebdomada o kos xasiakos mou eixe dwsei 2 ebdomades,alla simera pou me eide ksana eipe oti exoume peri8wrio ki oso to ka8usteroume toso kalutera..8a ksanapaw omws auto to sabbato na doume pws paei.ton parakalesa gia fusiologiko toketo k eipe oti ws twra gia fusiologiko pame.me to kalo na sou er8ei to pasxaliatiko mwraki:-)

Επεξεργάστηκαν by xrisa1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια και καλή εβδομάδα!

Σας ενημερώνω, ότι έχω πρόβλημα με το πληκτρολόγιο και κάποιες φορές το " ν " δεν πατιέται. Αν λοιπόν, κάποιες λέξεις είναι ακαταλαβίστικες συγχωρέστε με, αλλά πρόκειτα για τεχνικό πρόβλημα.

Να ευχηθώ με το καλό στις μαμάδες, που περιμένετε σύντομα τα μωράκια τους και μην αγχώνστε, γιατί όλα θα πάνε καλά!

Εχθές είχα επέτειο γάμου και το Σάββατο πήγα με τον καλό μου στον Μητροπάνο και τη Πεγκούλα (Ζήνα). ΠέΡΑΣΑ ΠΟΛΎ ψραία, αλλά την επόμενη μέρα, ήταν μια πίκρα απο το ξενύχτι και τα μικρά να θέλουν τα δικά τους!

Το Σάββατο κλείσαμε 8 χρόνια σχέσης και εχθές 6 χρόνια γάμου!

Απίστευτο μου φαίνεται, αλλά και πάλι είναι σαν είμαι μια ζωή με τον άντρα μου, με όλ΄αυτά που έχουμε περάσει μαζί!

Κοριτσάκια πρέπει να σας αφήσω, γιατί το σίδερο μου κλείνει το μάτι!!!!!!:P:D:confused:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια και καλή εβδομάδα!

Σας ενημερώνω, ότι έχω πρόβλημα με το πληκτρολόγιο και κάποιες φορές το " ν " δεν πατιέται. Αν λοιπόν, κάποιες λέξεις είναι ακαταλαβίστικες συγχωρέστε με, αλλά πρόκειτα για τεχνικό πρόβλημα.

Να ευχηθώ με το καλό στις μαμάδες, που περιμένετε σύντομα τα μωράκια τους και μην αγχώνστε, γιατί όλα θα πάνε καλά!

Εχθές είχα επέτειο γάμου και το Σάββατο πήγα με τον καλό μου στον Μητροπάνο και τη Πεγκούλα (Ζήνα). ΠέΡΑΣΑ ΠΟΛΎ ψραία, αλλά την επόμενη μέρα, ήταν μια πίκρα απο το ξενύχτι και τα μικρά να θέλουν τα δικά τους!

Το Σάββατο κλείσαμε 8 χρόνια σχέσης και εχθές 6 χρόνια γάμου!

Απίστευτο μου φαίνεται, αλλά και πάλι είναι σαν είμαι μια ζωή με τον άντρα μου, με όλ΄αυτά που έχουμε περάσει μαζί!

Κοριτσάκια πρέπει να σας αφήσω, γιατί το σίδερο μου κλείνει το μάτι!!!!!!:P:D:confused:

greek.mother, να ζήσετε, να είστε ευτυχισμένοι, ερωτευμένοι, υγιείς και να χαίρεστε τα παιδάκια σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...