Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Πουλάω καρότσι Chicco Trio Living


Recommended Posts

Πουλάω καρότσι Chicco Trio Living, κόκκινο-μαύρο χρώμα (andromeda) όπως στη φωτό, σε άριστη κατάσταση με ολιγόμηνη χρήση. Είναι ελαφρύ και πρακτικό! Περιλαμβάνει το κλασικό κάθισμα καροτσιού ανακλινόμενο σε 3 θέσεις από ξαπλωτό τελείως έως καθιστό, καλαθούνα (πορτμπεμπέ), καθισματάκι αυτοκινήτου iso fix από νεογέννητο έως 12 κιλά, πολύ ζεστό ποδόσακο, αδιάβροχο κάλυμμα και τσάντα αλλαγής. Είναι αυτό http://reviews.bumptobaby.ie/chicco-travel-systems-from-only-e315/chicco-trio-living-travel-system/

Αγοράστηκε 600 ευρώ από Λητώ. Απόδειξη αλλαγής δεν υπάρχει το λέω εκ των προτέρων γιατί την έδωσα στην πεθερά καθώς μας το έκανε δώρο. ;) Δίνεται στην κούτα του με όλα τα παρελκόμενα. Το πουλάω γιατί μου έδωσε ο αδερφός μου (του οποίου το μικρότερο παιδάκι πρόσφατα έκοψε το καρότσι) και μου είναι περιττό πλέον! Επέλεξα φυσικά να πουλήσω το δικό μου γιατί είναι σχεδόν καινούριο! Τιμή 350 συζητήσιμη αν κάποια μανούλα το έχει ανάγκη και την δυσκολεύει το οικονομικό. Πάντως η τιμή του είναι ήδη πολύ χαμηλή για τριπλό καρότσι... Απλά κι εγώ δεν θέλω να μου μείνει, τι να τα κάνω δύο καρότσια;; Βρίσκομαι στην Αττική. Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία στείλτε μου εδώ μήνυμα ή π.μ. Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...