Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Καφές τριπλός και βάλε! (για τρίτεκνες-πολύτεκνες!!!)


Marouskaki

Recommended Posts

Vasdeli τι ωραρια ειναι αυτα?Απο το απογευμα μεχρι την αλλη μερα το πρωι?Σουπερ.......

Aχ, ναι Φλο!!! Τόσο καλά που δεν το πιστεύω ώρες ώρες πια....

Τι κάνετε σήμερα; Έχει υπέροχη μέρα έξω....Επιτέλους!!!!:P:p


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα με συννεφιά κι η Μακεδονία!

Εγώ πάλι για τον ύπνο νομίζω ότι όλα έχουν σχέση με το γονιό...Γονίδιο αυπνίας ξέρω κι εγώ....Εμένα οι δικοί μου υπέφεραν για να κοιμηθώ και το ίδιο έκαναν σε μένα τα τρία παιδάκια μου...Πάντως με 2 παιδιά που κοιμούνται τόσο καλά αν και θήλαζαν, xanp, οι πιθανότητες είναι υπέρ σου;););););)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

και εγώ το πιστεύω ότι είναι θέμα γονιδίου...άσε ξέρεις πόσες φορές με αγχώσανε ότι θα αποθηλάσουν νωρίς επειδή δεν θήλαζαν βράδυ;;;άλλο άγχος αυτό...

Μετά από 25,5 συνεχόμενους μήνες θηλασμού εγώ θα σου πω να μην ακούς κανέναν παρά μόνο το ένστικτό σου, κανέναν!;););)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κ απο μενα.τελειωσαμε με το μαντου.μονο ο μικρος θα κανει το mmr αυριο.ευτυχως δεν ειχαμε κλαμματα.σημερα εχουν παρτυ στο παιδικο.πηγαν ολα με στολες,θα τους φερουν κ κλοουν.μια χαρα τα μικρα.ο μεγαλος παιρνει βαθμους σημερα.για να δουμε τι εκανε.παντως κοριτσια εχουν δυσκολεψει πολυ στο δημοτικο.τριτη ταξη κ μαθαινουν ολοι τη γραμματικη,εχουν ξεκινησει και κλασματα.γιατι θυμαμαι οτι εμεις τα καναμε πολυ αργοτερα ολα αυτα?


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα.τελειωσαμε με το μαντου.μονο ο μικρος θα κανει το mmr αυριο.ευτυχως δεν ειχαμε κλαμματα.σημερα εχουν παρτυ στο παιδικο.πηγαν ολα με στολες,θα τους φερουν κ κλοουν.μια χαρα τα μικρα.ο μεγαλος παιρνει βαθμους σημερα.για να δουμε τι εκανε.παντως κοριτσια εχουν δυσκολεψει πολυ στο δημοτικο.τριτη ταξη κ μαθαινουν ολοι τη γραμματικη,εχουν ξεκινησει και κλασματα.γιατι θυμαμαι οτι εμεις τα καναμε πολυ αργοτερα ολα αυτα?

Καλημέρα!Όλα σε fast forward τα κάνουν πια στο σχολείο, συμφωνώ, εμείς είχαμε άλλες ταχύτητες....Τουλάχιστον, όσο μπορούμε να μη χάσουν και την παιδικότητά τους τα πουλάκια μας!Καλά αποτελέσματα στο παιδάκι σου!Εμείς σήμερα πάμε για ηπατίτιδας και πνευμονιόκοκκο στο μικρό που τα καθυστερήσαμε μισό χρόνο λόγω παλιοωτίτιδας....


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

εμένα πάντως έχουν το 9 το βράδυ με 9 το πρωί από 3 μηνών και τα 2 μου για αυτό τώρα προετοιμάζομαι ότι δεν θα είμαι πάλι τόσο τυχερή...

όοοοοοοχι! Μην το λες αυτό! Εσύ θα σκέφτεσαι ότι και το τρίτο παιδάκι θα κοιμάται σαν αγγελούδι, το αγγελούδι μου;:P

Καλημέρα με συννεφιά κι η Μακεδονία!

Εγώ πάλι για τον ύπνο νομίζω ότι όλα έχουν σχέση με το γονιό...Γονίδιο αυπνίας ξέρω κι εγώ....Εμένα οι δικοί μου υπέφεραν για να κοιμηθώ και το ίδιο έκαναν σε μένα τα τρία παιδάκια μου...Πάντως με 2 παιδιά που κοιμούνται τόσο καλά αν και θήλαζαν, xanp, οι πιθανότητες είναι υπέρ σου;););););)

Αχούουουου και εγώ ρε Μαρούσκα γιατί να πληρώνω τα γ@&*@ιάτικα του καλού μου; Επειδή ήταν στριμμένο ντερο στον ύπνο, το πουλάκι μου(μου το έχει πει η πεθερά μου!!!!) τι φταίω το καημενάκι και με ξετίναξαν τα αγόρια μου μέχρι να χρονίσουν;:lol::lol::lol:

Ε, λοιπόν όσο κουφό και να σας φαίνεται αυτό ποτέ δεν το είχα σκεφτεί!!!!

κάποια στιγμή το πήρα απόφαση και είπα αν θέλουν να αποθηλάσουν ώρα τους καλή και ευτυχώς σε εμάς άργησε ο αποθηλασμός.

Πολύ σωστή σκέψη!!!! Δεν θέλει άγχος! Κι εγώ εύχομαι κάποια στιγμή η Πέπε να αποφασίσει ότι δεν θέλει άλλο μεμέ!:rolleyes:

παντως κοριτσια εχουν δυσκολεψει πολυ στο δημοτικο.τριτη ταξη κ μαθαινουν ολοι τη γραμματικη,εχουν ξεκινησει και κλασματα.γιατι θυμαμαι οτι εμεις τα καναμε πολυ αργοτερα ολα αυτα?

Ω, yes! Να και κάποιος που θα καταλάβει τον πόνο μου! Και πού να δεις στην Ε' Δημοτικού!!!! Πλακώνουν Γεωγραφίες, ΚΠΓ, Φυσική....τρελλό πανηγύρι Ματίλντα μου....χωρίς πλάκα τα έχουνε τρελλάνει τα παιδιά μας....Εδώ ο μεσαίος μου που είναι β' Δημοτικού και έχουνε ήδη ολοκληρώσει προπαιδεια από το α' τρίμηνο!!!!

Καλημέρα!Όλα σε fast forward τα κάνουν πια στο σχολείο, συμφωνώ, εμείς είχαμε άλλες ταχύτητες....Τουλάχιστον, όσο μπορούμε να μη χάσουν και την παιδικότητά τους τα πουλάκια μας!Καλά αποτελέσματα στο παιδάκι σου!Εμείς σήμερα πάμε για ηπατίτιδας και πνευμονιόκοκκο στο μικρό που τα καθυστερήσαμε μισό χρόνο λόγω παλιοωτίτιδας....

Με το καλό το μπίμπι Αντρίκο!!!!! Για πες τώρα...θα φωνάξεις πολύ;:-P:razz::-P:razz:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αυτο με την πολαπλη παραθεση κ τα χρωματιστα γραμματακια πως το κανετε?ιδεα δεν εχω απο υπολογιστες!!μαγειρευω γιγαντες για μας κ τον μεγαλο,ο μικρος εχει τα δικα του κ ο μεσαιος βεβαια κοτομπουκιες.παλι καλα που τις τρωει κ αυτες!

vasdeli,τα βλεπω κ απο την κουμπαρα μου.εκτη κ εχουν ξεκινησει εξισωσεις!!:shock:τρομερο ε?γενικα δεν συμφωνω καθολου με το συστημα παιδειας μας.ειδικα με τις πανελληνιες!!


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

αυτο με την πολαπλη παραθεση κ τα χρωματιστα γραμματακια πως το κανετε?ιδεα δεν εχω απο υπολογιστες!!μαγειρευω γιγαντες για μας κ τον μεγαλο,ο μικρος εχει τα δικα του κ ο μεσαιος βεβαια κοτομπουκιες.παλι καλα που τις τρωει κ αυτες!

vasdeli,τα βλεπω κ απο την κουμπαρα μου.εκτη κ εχουν ξεκινησει εξισωσεις!!:shock:τρομερο ε?γενικα δεν συμφωνω καθολου με το συστημα παιδειας μας.ειδικα με τις πανελληνιες!!

κάτω από κάθε ποστ υπάρχει ένα εικονίδιο με αποστρόφους(δίπλα στο quote). 'Οποιο ποστ θέλεις λοιπόν να παραθέσεις, πατάς τις αποστρόφους του! Για το χρώμα δεν είναι τίποτα. Πάνω από το άσπρο πλαίσιο στο οποίο γράφεις, έχει ένα Α κεφαλαίο μαύρο έντονο. Πατάς εκείνο το εικονίδιο και σου βγάζει χρώματα. Επιλέγεις αυτό που θες αφού βέβαια έχεις επιλέξει το μέρος του κειμένου σου που θες να χρωματίσεις!:tongue:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

κάτω από κάθε ποστ υπάρχει ένα εικονίδιο με αποστρόφους(δίπλα στο quote). 'Οποιο ποστ θέλεις λοιπόν να παραθέσεις, πατάς τις αποστρόφους του! Για το χρώμα δεν είναι τίποτα. Πάνω από το άσπρο πλαίσιο στο οποίο γράφεις, έχει ένα Α κεφαλαίο μαύρο έντονο. Πατάς εκείνο το εικονίδιο και σου βγάζει χρώματα. Επιλέγεις αυτό που θες αφού βέβαια έχεις επιλέξει το μέρος του κειμένου σου που θες να χρωματίσεις!:tongue:

ευχαριστω για την βοηθεια!!


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια.ο μικρος εχει πυρετο απο χθες οποτε παει πισω το εμβολιο.θα παμε σημερα στο γιατρο να το δει γιατι ερχεται 3μερο.να εχω το κεφαλι μου ησυχο.

πηρα χθες κ αιρ κοντισιον για το αλλο υπνοδωματιο.το καλοκαιρι ειναι πολυ ζεστο κ τα λυπομουν τα πιτσιρικια.δουλειες πολλες δεν εχω για σημερα,εκτος απο το μπαλκονι που μου μιλαει αλλα δεν βλεπω να το προλαβαινω σημερα.καθα ρα δευτερα σπιτι με τα πιτσιρικια κ καλαμαρακια που τρελαινονται!

για τον μεγαλο ακουσα τα καλυτερα απο τη δασκαλα κ φουσκωσα το παγωνι!!ελπιζω να συνεχισει γιατι τα αγορια οσο μεγαλωνουν χαλανε!!


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια.ο μικρος εχει πυρετο απο χθες οποτε παει πισω το εμβολιο.θα παμε σημερα στο γιατρο να το δει γιατι ερχεται 3μερο.να εχω το κεφαλι μου ησυχο. Περαστικά στο μικράκι σας Ματίλντα!

πηρα χθες κ αιρ κοντισιον για το αλλο υπνοδωματιο.το καλοκαιρι ειναι πολυ ζεστο κ τα λυπομουν τα πιτσιρικια.δουλειες πολλες δεν εχω για σημερα,εκτος απο το μπαλκονι που μου μιλαει αλλα δεν βλεπω να το προλαβαινω σημερα.καθα ρα δευτερα σπιτι με τα πιτσιρικια κ καλαμαρακια που τρελαινονται!

Κι εγώ καλαμαράκια θέλωωωωωω και χταπόδι και....όλα!

για τον μεγαλο ακουσα τα καλυτερα απο τη δασκαλα κ φουσκωσα το παγωνι!!ελπιζω να συνεχισει γιατι τα αγορια οσο μεγαλωνουν χαλανε!!

Μπράβο στο αγοράκι σου, μακάρι να συνεχίσει έτσι!

Βάλε βρε κορίτσι κανα τικεράκι να μη σε ρωτάω συνέχεια ηλικίες, χάθηκα, είμαστε και πολλές εδώ!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Είμαι πολύ χαρούμενη γατί χθες κάναμε τα 2 εμβόλια του μικρού για ηπατίτιδα και πνευμονιόκοκκο που τα χρωστούσαμε κανα εξάμηνο λόγω ωτίτιδας συνεχόμενης κι επαναλαμβανόμενης κι ο ντοκ μας είπε ότι τα αυτάκια του είναι ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ!Την άλλη βδομάδα θα πάω το μεσαίο γιατί ακούγεται ότι τα φαρμακεία πάλι δε θα δέχονται συνταγές οπότε πήρα τα εμβολιάκια να έχω!Σήμερα έχουν πυτζάμα πάρτυ στα νήπια και του έφτιαξα πίτσα να φάνε με τους συμμαθητές!Καλημέρα!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...