Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

μελη απο τον πυργο και τα περιχωρα?


CoffeeFilter

Recommended Posts

Πράγματι Τζέσσικα αυτό έλεγα κι εγώ για τους ίδιους λόγους: Μισώ το πώς έχω καταντήσει...

Φαίη πού την είδες καλέ την Τζες;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μενουμε και οι δυο Αθηνα και παραγγειλα καποια πραγματα απο την autoeditadminautoeditadminautoeditadminautoeditadmin που συνεργαζεται η Τζες, οποτε συναντηθηκαμε σε παιδοτοπο να μου τα δωσει και επαιξαν και τα πιτσιρικια μας!

Παντως ρε παιδια ειναι μανικι να εισαι γονιος.. Το πιο δυσκολο πραγμα που μου εχουν αναθεσει ειναι...

Τζες δεν ειναι κοπλιμαν, τα εννοω μαρη! :tongue:


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πώς τα καταφέρνανε παλιά βρε παιδιά; Απορώ ειλικρινά! Η μάνα μου 6 έκανε, ζωή να 'χουμε, πώς και έχει ακόμα σώας τας φρένας;! όταν τη ρωτάω, μου λέει: έλα ντε! Ε μα είναι απάντηση αυτή;!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Μενουμε και οι δυο Αθηνα και παραγγειλα καποια πραγματα απο την α v ο n που συνεργαζεται η Τζες, οποτε συναντηθηκαμε σε παιδοτοπο να μου τα δωσει και επαιξαν και τα πιτσιρικια μας!

Παντως ρε παιδια ειναι μανικι να εισαι γονιος.. Το πιο δυσκολο πραγμα που μου εχουν αναθεσει ειναι...

Τζες δεν ειναι κοπλιμαν, τα εννοω μαρη! :tongue:

ξεγέλασα τους διαχειριστές...για να μην μου το διορθώνουν..χιχι

Ναι μακάρι να μέναμε κ πιο κοντά... θα ειμασταν όλο για καφεδάκι... βέβαια το Μαράκι σου Φαίη θα ειχε ήδη μαύρη ζώνη στο καράτε αν έκανε λίγη περισσότερο παρέα με την κόρη μου.

Μα με κακομαθαίνεις...:D δεν το είχα καταλάβει ότι ειχα τέτοιους φανατικούς θαυμαστές

Link to comment
Share on other sites

Πώς τα καταφέρνανε παλιά βρε παιδιά; Απορώ ειλικρινά! Η μάνα μου 6 έκανε, ζωή να 'χουμε, πώς και έχει ακόμα σώας τας φρένας;! όταν τη ρωτάω, μου λέει: έλα ντε! Ε μα είναι απάντηση αυτή;!

Εσύ όμως που το έζησες κ το θυμάσαι πως ήταν η μητέρα σου;;;δλδ το σκέφτεσαι ποτέ τί αντιδράσεις ειχε ...δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητή..Η μητέρα μου ας πούμε που ήταν 3 αδέρφια κ ο πατέρας μου 8 συνειδητά ήθελαν μονο εμένα επειδή όλο αυτό που ζούσαν στα σπίτιά τους δεν τους άρεσε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σκεφτόμουν ότι φώναζε πολύ... αυτό θυμάμαι.

για να είμαι ειλικρινής, 3ο θέλω αλλά όχι τώρα. Έχω κι ένα βασίλη όμως που θεωρεί ότι είναι μεγάλος (40) και θέλει μεγάλη οικογένεια (στην αρχή έλεγε για 5). Ευτυχώς, συνήλθε... Τώρα υπάρχει μια περίπτωση να είμαι έγκυος και έχω ανάμεικτα συναισθήματα... δε θέλω να πω τπτ πριν κάνω το τεστ... θέλω και δε θέλω να το κάνω, δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Τώρα υπάρχει μια περίπτωση να είμαι έγκυος και έχω ανάμεικτα συναισθήματα... δε θέλω να πω τπτ πριν κάνω το τεστ... θέλω και δε θέλω να το κάνω, δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε...

Πολύ λογικό το πως νιώθεις.. αν δεν ειχαμε θέματα οικονομικα κ να μπορώ να κάτσω σπιτι από τη δουλειά (η μητέρα μου το έχει δηλωσει ότι θα φύγει για Ιταλία αν σκεφτώ να κάνω 3ο) ίσως το δοκίμαζα... για όσους μπορουν χαίρομαι πραγματικά

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτόμουν ότι φώναζε πολύ... αυτό θυμάμαι.

για να είμαι ειλικρινής, 3ο θέλω αλλά όχι τώρα. Έχω κι ένα βασίλη όμως που θεωρεί ότι είναι μεγάλος (40) και θέλει μεγάλη οικογένεια (στην αρχή έλεγε για 5). Ευτυχώς, συνήλθε... Τώρα υπάρχει μια περίπτωση να είμαι έγκυος και έχω ανάμεικτα συναισθήματα... δε θέλω να πω τπτ πριν κάνω το τεστ... θέλω και δε θέλω να το κάνω, δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε...

Τι να πω ρε κοριτσακι... Εδω εχω ενα και παταω κατι "αριες" ωρες - ωρες... Ποσο μαλλον με τοσα παιδια..

Ευχομαι να πανε ολα οπως θες σχετικα με το 3ο παιδακι!

Εμεις σχετικα καλα.. Περναω μια φαση αρνησης σαν παιδι κι εγω.. Μου τη δινουν ολα.. Αλλα ενταξει, θα μου περασει.

Οι υπολοιπες ειστε καλα?

Φιλακια σε ολες!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεία σας κι απο μένα! Καιρός ήταν να πάρει "φωτιά" και το δικό μας ποστ. Δυστυχώς δεν προλαβαίνω να μπαίνω συχνά αλλά θα προσπαθώ όσο μπορώ να σας παρακολουθώ.

Αντε, ελα κι εσυ παλι!! :D

Γειά σε όλες .. εγώ γραφείο ακόμη.. περιμένω να κοπει το ρευμα μπας κ φύγω νωρίτερα

:lol::lol: Τι τραβας βρε Τζες κι εσυ!! (δεν ειρωνευομαι, αλλα μου φανηκε αστειο αυτο με τη διακοπη και γι' αυτο το τονισα κιολας)


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Τι κάνετε;

Έκανα ένα τεστ χθες και βγήκε αρνητικό. Δεν τα έβαψα μαύρα, μπορώ να πώ, ο Βασ στενοχωρήθηκε λίγο και ακούστε ρε παιδιά τι μου 'πε: άντε να επισπεύσουμε το τρίτο για να κάνουμε και τέταρτο:shock::eek::eek:.... Μου τα έλεγε αυτά βέβαια πριν το γάμο και πριν το πρώτο παιδί, αλλά νόμιζα ότι τώρα που ζοριζόμαστε την είχε εγκαταλείψει την ιδέα... έκανα λάθος. Το τρίτο το θέλω κι εγώ, για τέταρτο αποκλείεται!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...