Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

μελη απο τον πυργο και τα περιχωρα?


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοπελιες.. Ειμαι πολυ στεναχωρημενη σημερα..

Το Μαρακι δεν ηθελε να παει στο σταθμο σημερα, μπηκε με κλαμματα στο σχολικο. Γυρω στις 11 παρα, με πηρανε τηλ. πως κλαιει και να περασω απο εκει να την παρω. Την πηρα, την εφερα σπιτι και εκτοτε ολα καλα. Μιλησα με τη διευθυντρια στο τηλ. και αφου την ενημερωσα πως ειναι καλα στην υγεια της (δεν εκλαιγε δηλ. επειδη πονουσε καπου), μου ειπε πως μπηκαμε στο θαυμαστο κοσμο που λεγεται προσαρμογη.. Ενταξει, αναμενομενο ητανε, ολα τα παιδακια περνανε, απλα η δικια μου αργησε να το συνηδητοποιησει.. Αυτο που με τρομαζει ειναι το τι θα επακολουθησει απο εδω και στο εξης.. Δεν μπορω να σκεφτομαι πως το παιδι μου ειναι καπου και κλαιει.. Παρολαυτα δεν θελω να κανω και πισω γιατι απο Σεπτεμβρη θα τραβαω τα μαλλια μου...

Ευχομαι μονο να μην κρατησει πολυ αυτη η παλιοπροσαρμογη....

Αρετουλα δεν πειραζει κοριτσακι μου.. Την επομενη φορα θα ειναι η τυχερη..

Τζες... τα ειπαμε και "διπλα".. Καλη υπομονη για αλλη μια φορα!

Φιλακια σε ολες!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

όχι Φαίη, μην κάνεις πίσω... θα προσαρμοστεί, πού θα πάει.... Εμείς ξεκινήσαμε άσχημα αλλά μετά προσαρμόστηκε, περνάει βέβαια και κάποιες φάσεις άρνησης, ιδιαίτερα μετά από διακοπές ή 3ήμερα. Έκλαιγε, δε συμμετείχε στα παιχνίδια, δεν έτρωγε, κατουριόταν πάνω του... τώρα, άλλο παιδί!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Αρετη μου σε ευχαριστω πολυ.. Το τι κλαμμα εχω ριξει απο το πρωι δεν το φανταζεσαι.. Ειμαι σιγουρη πως περνα καλα εκει, απλα δεν ξερω πως να χειριστω τη νεα κατασταση. Εννοειται πως δεν θα κανω πισω απλα στεναχωριεμαι οταν ξερω πως θα ειναι καπου αλλου και θα κλαιει...

Και παλι σε ευχαριστω πολυ! :)


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να παίζεις τα απογεύματα μαζί της "σχολείο". Βάλτε τις κούκλες στα θρανία και εσείς θα είστε οι δασκάλες. Αυτή η δραστηριότητα θα τη βοηθήσει πολύ.

Προσπάθησε να μην δείχνεις άγχος μπροστά της όταν την στέλνεις στο σχολείο. Τα παιδιά μας, μας διαβάζουν πάρα πολύ εύκολα. Απλώς για λίγες μέρες μπορείς να την στέλνεις λιγότερες ώρες.

Αχ, τι τραβάμε κι εμείς οι μανούλες!!!


FEFcp3.png uSlbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια τι κανετε;;;

PatPan καλως ορισες ξανα στην παρεα μας!και συμφωνω απολυτα μαζι σου στο θεμα της φαιης.

υπομονη φαιακι μου φαση ειναι θα περασει!!!!

αρετουλα μου μην απογοητευεσαι!τον αλλο μηνα!!!!και χαρας το κουραγιο σου που αντεχεις για τριτο!!!!!εγω ενω ειχα αφησει ενα παραθυρακι στο μυαλο μου γι'αυτο το θεμα πλεον οχι μονο το εχω σφραγισει αλλα το εχτισα κιολας!!!!!:lol::lol::lol:

τζεσικα ολα καλα με την κουμπαρα;;;;;)

εμεις προσπαθουμε να επιβιωσουμε.καθε μερα ενας γολγοθας με αποκορυφωση το βραδυ.....και το χειροτερο των ολων ειναι οτι την δευτερα πιανει δουλεια ο αντρας μου και θα φυγει για αθηνα....απο την μια λεω οκ πρεπει να παει για δουλεια 7 μηνες ειναι ανεργος ευτυχως που βρεθηκε μια δουλεια(καταραμενη αναγκη)απο την αλλη απελπιζομαι και μονο στην σκεψη οτι θα μεινω μονη με 2 παιδια....αφηστε που ειναι και το αισθηματικο στην μεση....ειναι κακο βρε κοριτσια που θελω τον αντρα μου κοντα μου;;;;:-(αχ ηξερα οτι θα ειναι δυσκολα μαζι του με την δουλεια που κανει αλλα τωρα που το βιωνω ειναι πολυ πολυ χειροτερο απ'οτι το σκεφτομουν πριν τον παντρευτω....:-(το μονο που παρακαλαω τον Θεο ειναι να μου δωσει δυναμη να αντεξω....για τα παιδια μου....


an1cE_X0g410010MTA3NzdkfDc1NDQ1NTZkYXxPdXIgcHJpbmNlc3MgaXM.gifan1cJOD0g410000MDAwOGQ0fDQ3MTU1MDRkYXxPdXIgcHJlY2lvdXMgZGF1Z2h0ZXIgaXM.gif

as1cCyC0g410000NTE1MThzfDIzNzY2MXN8R290IG1hcnJpZWQgZm9y.gif

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ - πολυ ολες σας!

Μου δινετε μεγαλη δυναμη.. Να ειστε καλα ολες!

PatPan ενω την εστελνα 7-1, τωρα θα τη στελνω 9-1. Ελπιζω να πιασει..

Γιωτουλα ουτε εγω θα αντεχα μακρυα απο τον αντρα μου τοσο καιρο... Εισαι ηρωας, πραγματικα... Τι δουλεια κανει αν επιτρεπεται?

Ευχομαι μια καλυτερη αυριανη σε ολες μας!

Φιλακια!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γιώτα, τι δουλειά κάνει ο άντρας σου, αν επιτρέπεται;

Νιώθεις κι εσύ ανασφάλεια (συναισθηματική εννοώ), που θα φύγει; Το έχετε συζητήσει;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλο μηνα....

Παλι με κλαμματα μπηκε σημερα στο σχολικο.. Ειχε σκυψει το κεφαλι και ετρεμε το σαγονι της.. Με κοιταξε με τετοιο παραπονο... :(

Γυρευε τι θα κανει στο σχολειο τωρα.......


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Καλό μήνα!

Άχου το μωρέ το ψυχάκι...Γιατί δεν παίρνεις ένα τηλ στον παιδικό να μάθεις τι κάνει;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μιλησα με το σταθμο γυρω στις 10. Δεν ειχε κλαψει μεχρι στιγμης, ισα - ισα που ηταν ευδιαθετη, χοροπηδουσε και επαιζε.. :roll:

Δεν με εχουν παρει απο εκεινη την ωρα. Σε κανενα μισαωρο θα τη φερουν (τετοια ωρα την εφερναν ανεκαθεν)..


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα με το σταθμο γυρω στις 10. Δεν ειχε κλαψει μεχρι στιγμης, ισα - ισα που ηταν ευδιαθετη, χοροπηδουσε και επαιζε.. :roll:

Καλησπέρα Φαίη, όλα καλά θα πάνε, θα της περάσει γρήγορα θα το δεις

Γειά στα υπόλοιπα κορίτσια

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και καλο μηνα να εχουμε!!!!!!!

φαιακι μου μην ανησυχεις!!!!!!ολα καλα θα πανε με το ζουζουνι σου!!!!!

αρετη ο αντρας μου ειναι χειριστης πλωτου γερανου.κατασκευαζουν λιμενικα εργα.οσο για την ανασφαλεια που λες το εχουμε συζητησει.πιο πολυ με αγχωνει το θεμα να βγω εξω με τα παιδια για ψωνια και το θεμα του υπνου.τα αλλα πιστευω μπορω να τα φερω βολτα.αλλα τι να κανουμε;αυτη ειναι η δουλεια του και πρεπει να δουλεψει για να ζησουμε.....ουτε και για εκεινον ειναι ευκολο....αλλα ειπαμε καταραμενη αναγκη....

κατα τα αλλα ειμαστε καλα.σημερα η κουρουτα ηταν απιθανη!τοσο ζεστη η θαλασσα!η μεγαλη το ευχαριστηθηκε πολυ!!!!!!!η μικρη δεν καταλαβε και πολλα!!!κοιμοταν!!!!!:lol:αλλα απο κοσμο τιποτα κοριτσια...αλλες χρονιες εδινες μαχη για να βρεις ξαπλωστρα και τωρα βρισκεις ακομα και στις μπροστινες σειρες που ειναι και περιζητητες ....οι μαγαζατορες παραμιλανε....που θα παει αυτη η κατασταση δεν ξερω....παντως δεν παμε καθολου καλα....


an1cE_X0g410010MTA3NzdkfDc1NDQ1NTZkYXxPdXIgcHJpbmNlc3MgaXM.gifan1cJOD0g410000MDAwOGQ0fDQ3MTU1MDRkYXxPdXIgcHJlY2lvdXMgZGF1Z2h0ZXIgaXM.gif

as1cCyC0g410000NTE1MThzfDIzNzY2MXN8R290IG1hcnJpZWQgZm9y.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλό μήνα!:P:p:p

Γιώτα (συνονόματη) ζηλεύω που κατάφερες και πήγες σήμερα θάλασσα. Ελπίζω να καταφέρουμε να πάμε αύριο το απόγευμα και εμείς. Συνήθως πάμε Σπιάντζα ή Άγιο Ηλία. Ήταν ζεστή θάλασσα? γιατί εμείς που πήγαμε 2 φορές εγώ έβρεξα μόνο τα πόδια μου μέχρι τον αστράγαλο:shock::rolleyes::rolleyes:

Η Κουρούτα νομίζω ότι τα τελευταία 2 χρόνια έχει πέσει σε κίνηση. Παλαιότερα ερχόταν όλη η νεολαία του Πύργου καθώς ήταν in μέρος αλλά απο πέρυσι όλοι πάνε Λεβεντοχώρι. Μπορείς να δεις την θετική πλευρά: λιγότερος κόσμος, λιγότερη βρωμιά. Ειδικά τον Αυγουστο που κατεβαίνει όλος ο κόσμος στην παραλία βλέπεις το λάδι απο τα αντιλιακά να επιπλέει στην επιφάνεια:mad:


FEFcp3.png uSlbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...