Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σασ ξέρει κάποια καλή ενδοκρινολόγο ;;; Αρχίζει τ4 γιατί βγήκε η tsh 2.95 και πρέπει να είναι κάτω από 2.50 και θέλω να την παρακολουθεί μια ενδοκρινολόγος γιατί έχει και ΣΠΩ . Όλες οι άλλες εξετάσεις όλες καλές. 

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

Γειά σας και πάλι!

Nunu, μπράβο σας και για την ευχή αλλά και για τον καφέ. Λες και η μερα αυτή φτιάχτηκε για εσάς!

Εκτός από αυτό το μαγαζί τη Μεταμόρφωση, που μας πέφτει ολίγον μακριά ξέρετε αν το πουλάνε και κάπου αλλού (π.χ. jumbo, λητώ, mothercare κλπ);

Έχει κι εδώ ένα τέτοιο σύστημα αν θέλεις να το δεις. :P:p http://www.mybabycenter.gr/index.php?target=products&product_id=29811


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν το πιστεύω ότι πέρασε μια ολόκληρη μέρα χωρίς να μπει καμιά μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Απαράδεκτες!!!!! Έτσι, μπήκα άρον άρον, για να μην πάει 12 και μεταμορφωθεί το φόρουμ μας σε κολοκύθα :):):):):):)

Μα πού είστε, άραγε, όλες;

Εμάς ήρθε η νονά μας σήμερα! Χαρές που έκανε... Την προηγούμενη φορά που είδε τον μεγάλο (που θα βαφτίσει κιόλας) ήταν 2 μέρες μετά που είχε έρθει σπίτι από τη μονάδα... 2160 κιλά άνθρωπος. Φοβόταν να τον κρατήσει :)

Σήμερα τις έκανε γέλια, χαρές και την ξετρέλανε! Ο μικρούλης μου έχει ελαφριά γκρινίτσα, μάλλον λόγω εμβολίου, το μωρό μου!


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!

ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ..

1. ΧΟΡΙΑΚΗ 176,24

2.ΧΟΡΙΑΚΗ 320

3 ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΔΙΔΥΜΑ????:confused::confused::confused::confused:

ΕΣΕΙΣ Η ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ ΘΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!:P

Γεια σου!!! Συγχαρητήρια!

Σε ποια εβδομάδα είσαι; Εγώ στην 6η εβδομάδα ακριβώς (πρώτη μέρα έκτης εβδομάδας δηλαδή) είχα 50087!

Όπως και να 'χει, σου εύχομαι να είσαι γερή και να έχεις μια χαρούμενη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Επίσης, εύχομαι να είσαι η επόμενη μέλλουσα στην παρέα μας, διότι απομείναμε όλες οι ήδη :)

Η Παναγίτσα κοντά σου!


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν το πιστεύω ότι πέρασε μια ολόκληρη μέρα χωρίς να μπει καμιά μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Απαράδεκτες!!!!! Έτσι, μπήκα άρον άρον, για να μην πάει 12 και μεταμορφωθεί το φόρουμ μας σε κολοκύθα :):):):):):)

Μα πού είστε, άραγε, όλες;

Εμάς ήρθε η νονά μας σήμερα! Χαρές που έκανε... Την προηγούμενη φορά που είδε τον μεγάλο (που θα βαφτίσει κιόλας) ήταν 2 μέρες μετά που είχε έρθει σπίτι από τη μονάδα... 2160 κιλά άνθρωπος. Φοβόταν να τον κρατήσει :)

Σήμερα τις έκανε γέλια, χαρές και την ξετρέλανε! Ο μικρούλης μου έχει ελαφριά γκρινίτσα, μάλλον λόγω εμβολίου, το μωρό μου!

:confused: Άκυρο! Για κάποιο λόγο ανεξήγητο, όταν μπήκα, έδειχνε όλα τα μηνύματα με την ένδειξη "χθες" :):):):):):):)


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας απασχολημένες μανούλες!

Καταρχήν να ευχηθώ χρόνια πολλά και καλά με υγεία και ευτυχία στην αγαπημένη μας Witch!!! Να σε χαιρόμαστε φιλενάδα και να σε χαίρεται και η οικογένειά σου!!!!

Επίσης θα ήθελα να πω πως όντως έχουν σημειωθεί πολλές απουσίες και κάποιες από αυτές είναι ανησυχητικές. Μιλάω για το Μαράκι το οποίο έχει να εμφανιστεί απ' ότι είδα από τις 27/09. Ένα μήνα και...

Καιρό έχουμε να ακούσουμε την Glorr, Giota και ακόμα την Melenia21 η οποίο λογικά θα είναι στον 8ο οπότε ίσως είναι τα επόμενα γεννητούρια!

Εγώ έχω λίγα νευράκια, ο μελαχροινός έχει ξυπνήσει από τις 5 και γκρινιάζει ασταμάτητα. Ίδιος ο πατέρας του γμτ, αν δεν κοιμάται αυτός δεν πρέπει να κοιμηθούν και οι άλλοι γρρρρ... και δεν θέλει κάτι συγκεκριμένο...σήκωμα μόνο!!!


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σας απασχολημένες μανούλες!

Καταρχήν να ευχηθώ χρόνια πολλά και καλά με υγεία και ευτυχία στην αγαπημένη μας Witch!!! Να σε χαιρόμαστε φιλενάδα και να σε χαίρεται και η οικογένειά σου!!!!

Επίσης θα ήθελα να πω πως όντως έχουν σημειωθεί πολλές απουσίες και κάποιες από αυτές είναι ανησυχητικές. Μιλάω για το Μαράκι το οποίο έχει να εμφανιστεί απ' ότι είδα από τις 27/09. Ένα μήνα και...

Καιρό έχουμε να ακούσουμε την Glorr, Giota και ακόμα την Melenia21 η οποίο λογικά θα είναι στον 8ο οπότε ίσως είναι τα επόμενα γεννητούρια!

Εγώ έχω λίγα νευράκια, ο μελαχροινός έχει ξυπνήσει από τις 5 και γκρινιάζει ασταμάτητα. Ίδιος ο πατέρας του γμτ, αν δεν κοιμάται αυτός δεν πρέπει να κοιμηθούν και οι άλλοι γρρρρ... και δεν θέλει κάτι συγκεκριμένο...σήκωμα μόνο!!!

γραφαμε και μου ευχομασταν χρονια πολλα την ιδια στιγμη!!! σ ευχαριστω πολυ πολυ!!!γιατι γκρινιαζει ο μωρουλινος?θελει μαμα και αγκαλιτσα?εμενα αυτο παρ οτι με τσαντιζει(εννοω να γκρινιαζει)φτιαχνομαι λιγο που θελει εμενα!!!!


age.png
Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!!ΤΡΑ ΛΑ ΛΑ ΤΡΑ ΛΑ ΛΑ!!!:tongue:

Χρόνια πολλά στην καλυτερη μάγισσα του κόσμου!!!!! Οι διδυμομαμάδες σου προσφέρουν μια χύτρα, μία υποτροφία στο Hogwarts και όλη τους την αγάπη!!!!!!! Φιλάκια κοριτσάκι!!!!!


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στην καλυτερη μάγισσα του κόσμου!!!!! Οι διδυμομαμάδες σου προσφέρουν μια χύτρα, μία υποτροφία στο Hogwarts και όλη τους την αγάπη!!!!!!! Φιλάκια κοριτσάκι!!!!!

ω μα τι δωρα!καλυτερα δεν θα μπορουσες να σκεφτεις!


age.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα είπα; Δεν είπα;

Κορίτσια χτες έβλεπα κουτάλια στον υπνο μου. Ισια, πλαγιαστά, πλαστικά, από σιλικόνη και κάθε είδους! Μα τι άγχος είναι αυτό που με έχει πιάσει;

Τα τέκνα άλλαξαν ωράριο. Κοιμούνται τώρα στις 00:00 και δεν ξυπνάνε πλέον στις 05:00, αλλά στις 08:00! Νιώθω τρομερά ξεκούραστη, αλλά φοβάμαι μήπως δεν τρώνε καλά. Πάντως μια χαρά φαίνονται.


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κι απο εμας!!!!!

Κατ αρχην χρονια πολλα πολλα στην witch μας!!!!!

Εγω προσπαθω να τα βγαλω περα γιατι ζοριζομαι αρκετα,ειδικα οταν ειναι και τα τρια στο σπιτι.....ευτυχως χτες κοιμηθηκανε απο τις 21 30 μεχρι τις 07 00 και ξεκουραστηκα αρκετα.Αλλα το πρωινο ειναι ζορικο,ξυπνανε ολα μαζι,ο μεγαλος θελει γαλα,ντυσιμο και πλυσιμο για να παει σχολειο και τα διδυμα θελουν γαλα και αλλαγμα.Πριν λιγο ξαναξυπνησανε και τα εκανα μπανιο,γιατι το βραδυ δυσκολευομαστε αρκετα να μπανιαριστουμε ολοι!!!!!!Τους ανοιξα κι αλλη τρυπα στις πιπιλες των μπιμπερο και ισως γι αυτο να κοιμουνται καλυτερα.Πλεον δεν κουραζονται και πινουν το γαλα τους χωρις να γκρινιαζουν μετα απο μιση ωρα και να ξανατρωνε......ημουν ολη μερα με ενα μπουκαλι στο χερι να τα ταιζω,ελπιζω να τα πανε καλα!!!!!

Στις 25 εχουμε εμβολιο και να δουμε και το βαρος μας!!!!!!

Εγω αδιαθετησα και ποναει πολυ η κοιλια μου,χτες ειχαμε παει στο Φλοισβο τον μεγαλο και ξεσαλωσε!!!!Καθως κι εμεις που τον κυνηγουσαμε συνεχως!!!!!

Να εχετε μια ομορφη μερα και ακομη μια καλυτερη εβδομαδα!!!!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μας!!

Witch ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΓΛΥΚΑ, ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!

Agorakia έχεις πολύ γέλιο!!!

jasmini και μένα στην γκρίνια ο μικρός μου και μόνο με αγκαλιά σταματάει!! τι να πώ, δεν υπάρχει σωτηρία!!χαχαχα

Twins σε λίγο θα ζητάμε τα φώτα σου πάλι προβλέπω, μέχρι και στον ύπνο σου κάνεις έρευνα!!!!

Giota εύχομαι όντως να στρώσαν και να τα πάνε φίνα τα μπεμπέ σου και να σε ξεκουράσουν!! Ο άντρας σου δεν βοηθάει σε αυτόν τον πρωϊνό γολγοθά????


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η μοναδικη βοηθεια απ τον αντρα μου ειναι να πηγαινει τον Τασο σχολειο,σπανια τον ετοιμαζει,μονο αν εχω ρουχα ετοιμα απο βραδυς.Αλλιως ειναι ικανος να τον στειλει σχολειο με πυζαμες!!!!!Ασε που γυρναει βραδυ και ολη την ημερα δεν μπορω να κανω σχεδον τιποτα και με τα τρια.....υπομονη και ολα θα γινουν!!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Witch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χρόνια πολλάάάά!

Και καλά!

Και χαρούμενα!

Και γλυκά!

Με αγκαλίτσες και φιλάκια!

:):):)

Πάμε για μπάνιο... Και φαγάκι!

Ο καλός μου είναι έτοιμος να αρρωστήσει! Τι κάνω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Που εξαφανιστήκατε όλες χτές; Ολες σε γιορτές και πανηγύρια;

Να σας πω και εγώ την ιστορία μου... (σύντομη είναι). Το πρωί ξαμολήθηκα να αγοράσω κουτάλια, για τα οποία και κάνω έρευνα αυτή την περίοδο. Προς το παρόν έχω πάρει Nuk σιλικόνης, mothercare σιλικόνης και κάτι άλλα πολύ μικρά από το mothercare. Εκείνα που λέγαμε τα έχει και στο Λητώ τελικά, αλλά επειδή δεν ήταν στο δρόμο μου δεν πήγα.

Το απογευματάκι λοιπόν, μετά από κάτι νούμερα που έκανε ο μπέμπης με το γάλα, εκνευρίστηκα και του έφτιαξα κρέμα για να δω τι θα συμβεί. Και έφαγε! Για να είμαι ακροβής, τη μισή έφαγε αυτός και τη μισή η σαλιάρα, αλλά τα πήγε πολύ καλά. Του άρεσε τόσο πολύ που κυνηγούσε το κουτάλι! Αφού στέφθηκε η πρώτη προσπάθεια με επιτυχία, είπα να δώσω και στη μπέμπα, η οποία έφαγε, λιγότερο μεν, αλλά χωρίς να λερωθεί.

Εντυπωσιάστηκα... αλλά πολλές φορές έχω ενθουσιαστεί και μετά θυμόμαστε τον παλιό κακό μας εαυτό.

Agorakia, τώρα θα κλέψω λίγο από την τέχνη της witch και θα σου πω το ματζούνι που φτιάχνω στο μπαμπά όταν είναι στα πρόθυρα κρυώματος: τσαι με 2 κουταλιές μέλι και το χυμό ενός λεμονιού. Αν θέλεις, βάζεις και λίγο κονιακ. Και αν δεν το προλάβεις, πάρε ένα πακετάκι μασκες από το φαρμακείο. Περαστικά σας.


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...