Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

αστα να πανε jas.θελει να του κανω τα παντα αλλα χωρις να τον ενοχλησω.να τον τριψω αλλα τσαντιζεται που του λεω να γυρισει,να πιει κανενα ζεστο αλλα δεν εχουν ωραια γευση,να βαλει θερμομετρο αλλα δεν το βαζει σωστα επειδη κοιμαται ταυτοχρονα.......

παω να ξαπλωσω γιατι προβλεπεται μεγαλη νυχτα...

Ωχ κατάλαβα. Άντε, καλό κουράγιο!!

Πάω κι εγώ να ξαπλώσω, επιχειρώντας πρώτα να πάρω τον μικρό από το καρότσι στο κρεβάτι χωρίς να ξυπνήσει :confused::confused::confused: Αν τα καταφέρω θα κοιμηθώ κι εγώ :roll::roll::roll:

Φιλάκια, καλό βράδυ!!!


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και από εμάς!!!!

Τα κλασικά μας εμείς... τίποτα το νεότερο.

Ομως, επειδή είναι πολύ καλό για να παραμείνει μυστικό, σας παραθέτω το link για τους λουκουμάδες που έφτιαξα χτες. Απλώς υπέροχοι... αν και σαν υφή μοιάζουν περισσότερο με κεικ παρά με τους κλασικούς λουκουμάδες.

Αν και λέγονται λουκουμάδες της πεθεράς, η συνταγή δεν περιέχει καθόλου βιτριόλι/ παραθείο/ ποντικοφάρμακο, απλά η κοπέλα που την έγραψε την έμαθε από την πεθερά της. Αν αποφασίσετε ΄να τη φτιάξετε, κάντε τη μισή δόση γιατί φτιάχνει πολλούς λουκουμάδες και θα αναγκαστείτε να τους φάτε όλους.

http://www.sintagespareas.gr/sintages/oi-loukoumades-tis-petheras.html


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Είμαι λίγο πριν το όριο νευρικής κρίσης. Νομίζω ότι τα μωράκια μου έχουν κάτι παθολογικό, δεν εξηγείται τόσο κλάμα. Χτες το βράδυ σταματήσαν να πίνουν και γάλα. Δυσανασχετούν όποτε τα βάζω στο στήθος, ο μικρός με πολυυυυυ κλάμα η μική απλά θηλάζει 3 λεπτά και σταματάει. Πήρα την παιδίατρο και μου είπε ότι μάλλον με δουλεύουν και θέλουν αγκαλιές και τέτοια. Και καλά ότι μετά τις 40 μέρες αρχίζουν και καταλαβαίνουν. Να τα αφήσω ενα δύωρο χωρίς αγκαλιά και ταϊσμα να δούμε αν θα φάνε κανονικά και να μην δείχνω ότι ανησυχω. Αλλά εγώ θέλω να βάλω τα κλάματα. τα νεύρα μου.

Φάσκιωμα έχω δοκιμάσει, είναι νευρόσπαστα, κλαίνε για να βγάλουν τα χεράκια τους έξω.


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ Nunu μου, υπομονή. Δεν έχεις κάποιον να βλέπει τα μικρά για 2-3 ωρίτσες να ηρεμήσεις, να πας μια βολτίτσα, να ξεφύγεις λίγο??

Είναι τόσο άστατο το πρόγραμμα τους που είναι δύσκολο, δεν καίγομαι και τόσο για βόλτα, αλλά με στεναχωρεί το κλάμα του μπέμπη. Λες και τον σφάζουν κάνει. Τεσπα, φάγανε εντέλει κανονικά αλλά μου φαίνεται απίστευτο τόσο κλάμα να είναι νάζι!! Πάω να ξαπλώσω καμιά ώρα!!


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είναι τόσο άστατο το πρόγραμμα τους που είναι δύσκολο, δεν καίγομαι και τόσο για βόλτα, αλλά με στεναχωρεί το κλάμα του μπέμπη. Λες και τον σφάζουν κάνει. Τεσπα, φάγανε εντέλει κανονικά αλλά μου φαίνεται απίστευτο τόσο κλάμα να είναι νάζι!! Πάω να ξαπλώσω καμιά ώρα!!

Κι εγώ το ίδιο ζω τώρα.... μιλάμε για τρελή γκρίνια, τρελό κλάμα. Και μάλιστα κρυώσανε κ βουλώνουν συνέχεια οι μύτες τους κ βήχουν κ μόλις με δουν να πλησιάζω με τον ορό και την συσκευή που ρουφάει τις μύξες..ουρλιάζουν :-(:sad::-(:sad: κ γίνεται ακόμα πιο δύσκολο. Πονάει το κεφάλι μου.. :-(:sad:


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να κοιμηθώ δεν τα κατάφερα αλλά πλακώσαμε και καθαρίσαμε το σπίτι (ήρθε η πεθερά μου και η κόρη της) και στρώσαμε και τα χαλιά μας!!!σούπερ!! και τα μωρά τώρα έχουν ηρεμήσει και είμαι καλά! Κόσμο και βαβούρα θέλουν!!

Να κάνω και τα σχόλια μου λοιπόν....

Jas εσένα γιατί σου γκρινιάζουν? Προσοχή με τη συσκευούλα, μας έλεγε η παιδίατρος όταν είχε έρθει ότι είναι πολύ σύνηθες να τραυματίζεται η μυτούλα τους.

Agorakia περαστικούλια σε θέλουμε ολόκληρη!! Άντε να κόψετε το βραδυνό, μετά έχω εγώ σειρά!!χεχε!!

Twins πολύ θέλω να σε γνωρίσω και να γίνω πολύ καλή σου φίλη και να με καλείς σπίτι σου!!!! Λουκουμάδες!!!μιαμ μιαμ!!

Witch περαστικά στον σύζυξ σου τον γκρινιάρη!!

nufi και τυροπιτοπρασοπιτούλα θέλω! μη ξεχνιόμαστε!!


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

ουφ!μα τι μερα!ατελειωτη.

το κορυφαιο ειναι οτι ξυπναει το πρωι ο αντρουλης μου και ερχεται να με φιλησει φορωντας την μασκα (πολυ γελιο) και απο τα χθεσινα δεν θυμοταν τιποτα γιατι ηταν μεταξυ υπνου και ξυπνιου και γελαγε που του τα ελεγα...τι να πω...

παω να την πεσω ταλαιπωρημενες μανουλιτσες γιατι αυριο εχω αγωνα...


age.png
Link to comment
Share on other sites

Ειπα να σας καληνυχτήσω αγαπητές ξενύχτισσες!!!!

Σήμερα έφτιαξα σούπερ φαγητό: πατάτες τηγανητές. Υπερβολικά περίπλοκο :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Δεν ξέρω τι να σας πω για να σας παρηγορήσω για τη γκρίνια... μόνο καλή υπομονή μπορώ να πω....΄

Jas, και εμάς ούρλιαζαν με το μυξορουφηχτήρι, αλλά τώρα βρήκαμε ένα σπει της nivea που κάνει την ίδια δουλειά πιο γρήγορα και μειώσαμε το κλάμα.

Witch περαστικά στο μαγισσομπαμπα και όχι και πολλούς ασπασμους... δίαιτα :tongue::tongue::tongue:

Nunukaki, μετά από το φοβερό διδυμοκαφέ που θα κανονίσουμε (πότε άραγε κορίτσια;) μετά θα κάνουμε και διδυμοπικνικ και αναλαμβάνω να φτιάξω διάφορες σπεσιαλιτέ. Μόνο μη με βγάλετε προτεινόμενη!!!!

Φιλάκια και εύχομαι σε όλες ένα ήρεμο βράδυ.


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πικ νικ!!!!!!!!!!ναιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαι!!!!!!!!!

πολυ μου αρεσουν αυτα τα σκηνικα!!!

τι ειναι αυτο το σπρευ δηλαδη?

http://www.nivea-international.com/products/baby-care/nose-cleanser-spray

Αντί να ρουφάς, φυσας και μετά γυρνάς το μωρό ανάποδα (για να ψηθεί ο λουκουμάς και από την άλλη πλευρα). Καλά, τι είπα πάλι τώρα; ΠΕΙΝΑΩ... φαίνεται ε;


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

kαλημεριζω τις διδυμομανουλες!

καλο σκ σε ολες, χωρις πολλες γκρινιες κ κλαματα.

αλλα, με πολλα γελακια, σκερτσακια, μωρουδιστικες κραυγουλες κ αγκαλιτσες με φιλια!

γιατι κανουν κ αυτα τα μωρακια μας κ τοτε ειναι ακομη πιο υπεροχα!:P


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!! εγώ πίνω το τσαγάκι μυ με τον ήχο του σεσουάρ!!

Πικ νικ ακούω, λουκουμάδες ακούω, άντε στο καλό μας πιά!!

Κάτσε να έρθει άνοιξη και έχει ωραία πάρκα για πικ νικ!!! εγώ είμαι πάντα μέσα!!!

Αυτό της NIVEA καλύτερο από τα ρουφηχτήρια???


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερίζω κι εγώ, μετά από μια δύσκολη μέρα και ένα δύσκολο βράδυ.

Η μυτούλα του μπέμπη βούλωνε συνέχεια και το κακόμοιρο πεταγόταν στον ύπνο του γιατί δυσκολευόταν να αναπνεύσει.

Twins δεν εχω της NIVEA αλλά της Johnsons όμως δεν μου κάνει δουλειά.

Ωχ ξεκίνησε η γκρίνια...πάω κ τα λέμε πάλι μετά. Φιλάκια


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...