Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

Η γιαγια twins σας ευχαριστεί ιδαιτέρως για τις ευχές. Η μαμα twins θα ήθελε λίγη τυροπρασοπιτα, αλλά προσπαθεί να κρατήθει για τους βραδυνούς λουκουμάδες (πεινάω τόσο πολύ που σκέφτομαι ότι θα φάω τη ρυζόκρεμα!)


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έβαλα τις φώτο.

Twins να χαίρεσαι την μανούλα αλλά και την κορούλα και ας μην έχει ακόμα βαφτιστεί. :)

Jas, τις είδα και μου άρεσει πολύ και το δωμάτιο σας και τα μελλοντικά κρεββάτια σας.

Νομίζω ότι όντως χρωματικά πάει καλύτερα ο Μίκυ μπασκετμπολίστας γιατί έχει πορτοκαλι...


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κουκλίτσες μου, είμαστε κοντά στο να κόψουμε το βραδυνό... :)

Σήμερα πήγα στη δουλειά και κανόνισα να πάρω το μειωμένο ωράριο σε μέρες, διότι αλλιώς έπρεπε να επιστρέψω στη δουλειά στις 16.11!!!!!! Όμως, τελικά, επιστρέφω 1.3.11!!!

Αύριο φεύγουμε για Καρδίτσα (πρώτα ο Θεός), όπως σας είπα (βαλίτσες και πράγματα δεν έχω μαζέψει, να μην επαναλαμβανόμαστε :):):):):):) )!

Τέλος, χθες βράδυ ξύπνησα κλαίγοντας από τους πόνους στα χέρια :( Ένιωθα να καίνε, η σπονδυλική μου στήλη ήταν σε άθλια κατάσταση και, αισθανόμουν παράλυτη... Τρέμω μην επανήλθε το αυχενικό μου!!!!!!!!!!!!

Επίσης, και κλείνω με αυτό, σήμερα έκανα εξετάσεις θυρεοειδούς και οι τιμές μου είναι οι χειρότερες όλων των εποχών! Έχω συμπτώματα υπερθυρεοειδισμού (ξαναείχα στο παρελθόν, αλλά αυτές ήταν άνευ προηγουμένου, άλλα αντί άλλων) και ο γιατρός, που πριν λίγο μίλησα μαζί του, διέταξε να σταματήσω το χάπι από αύριο κιόλας, ώστε να δούμε αν πρόκειται για υπερδοσολογία ή αν το προκαλεί ο ίδιος ο οργανισμός, πιθανόν και λόγω της κύησης. Του λέω "μα μπορεί να παχύνω"! Μου λέει, "δεν με νοιάζει, με απασχολεί να μην σου κάνει πρόβλημα στην καρδιά". Τον ρωτάω "μήπως σε αυτό οφείλεται ότι σκοτώνω άνθρωπο από τα νεύρα", μου απαντάει "καλά, εσύ σκότωνες από παλιά" (ρόμπα...:) )


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εσείς τι μου κάνετε, μικρές μου φίλες;

Μόλις έφαγα 4 κομμάτια μηλόπιτα (θα φύγουμε αύριο, κρίμα να πάει χαμένη, είναι εξαιρετική και τόσο διαφορετική...), χαζεύω λίγο μάστερ σεφ, πάω για ντους και ελπίζω να μπορώ να σηκωθώ μετά για τάισμα!

Σήμερα το πρωί ούτε καν άκουσα τα μωρά. Σηκώθηκε ο μπαμπάς τους και τάισε, εγώ ήμουν ημιλιπόθυμη (?)


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

agorakia μου ελπιζω να στρωσουν τα πραγματα κ με την υγεια σου κ με τα νευρακια σου..

να ευχηθω επισης καλο ταξιδι με τα μωρουλια αυριο!

ποσες ωρες ειναι μεχρι τη μαμα σου? δε ταλαιπωρουνται/κλαινε στο δρομο?


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites

εγω ενω ειχα αποφασισει να επιστρεψω το θηλαστρο μες τη βδομαδα, λεω τελικα να το κρατησω ενα μηνα ακομη..απλως να βγαζω χαλαρα οσο παει..

θα μεσολαβει κ αρκετος χρονος μεταξυ των αντλησεων, ωστε να πινω κ κανενα καφεδακι! 3-4 αντλησεις το πολυ..

τη marakikon θυμηθηκα τωρα..τι να εγινε τελικα..?


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω ενω ειχα αποφασισει να επιστρεψω το θηλαστρο μες τη βδομαδα, λεω τελικα να το κρατησω ενα μηνα ακομη..απλως να βγαζω χαλαρα οσο παει..

θα μεσολαβει κ αρκετος χρονος μεταξυ των αντλησεων, ωστε να πινω κ κανενα καφεδακι! 3-4 αντλησεις το πολυ..

τη marakikon θυμηθηκα τωρα..τι να εγινε τελικα..?

Ναι ρε γμτ, πού είναι το Μαράκι??? :(:(:(:( Μα καλά, καμιά δεν έχει ένα τηλέφωνό της να μάθουμε? Εγώ εύχομαι απλά να είναι ξάπλα κατόπιν εντολής γιατρού και να μην μπορεί να μας γράψει. Ας είναι όλα καλά για τα μωράκια της!

Εγώ το επέστρεψα πιά το θήλαστρο. Δεν έκανα καμιά άντληση, δεν υπήρχε και λόγος να κάνω. Απλά τώρα για να νιώσω πιό άνετα και έξω όταν βγαίνω, ανυπομονώ να ξεκινήσουν κρέμα ώστε να ταίζω έξω και να θηλάζω πρωί βράδυ και όποτε είμαι σπίτι.


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Θέλω κι εγώ να γυρίσω στην δουλειά, αλλά έχω θέμα με το πού θα αφήσω τα μωρά. Σε ξένους δεν θέλω, οι δικοί μου δεν μπορούν... δύσκολα τα πράγματα. Να πω την αλήθεια θα έχω κι εγώ το άγχος. Κανέναν δεν εμπιστεύομαι. Την αδερφή μου μόνο αλλά και εκείνη έχει τα δικά της παιδιά.


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

agorakia κοιτα να περασετε καλα και να χαλαρωσετε.

ο αντρας μου δεν παλευεται μα την αληθεια.αρρωστησε τελικα και οταν αρρωσταινει σκαει οχι γαιδαρο αλλα ολο το ζωικο βασιλειο και μενα μαζι.μου ερχεται να του σβουριξω μια να συνελθει!!!και με κραζει και απο πανω μεσα στη θολουρα του!!!:evil:και με κανει αντι να ανησυχω να θελω να του πεταξω ο,τι εχω ευκαιρο.θερμομετρο,κουβερτα,μαξιλαρι,μπιμπερο,τα διδυμα....

αχ χριστουλη μου δωσε μου κουραγιο και κανε τον καλα γρηγορα να ησυχασουμε.

και σκεφτειτε οτι ειναι μολις μιση μερα αρρωστος κι εγω ειμαι στο σπιτι μολις 4 ωρες....


age.png
Link to comment
Share on other sites

Witch σε συμπονώ και σε καταλαβαίνω. Κι εγώ αυτά περνάω όταν αρρωσταίνει. Χειρότερος από μικρό παιδί. Εν το μεταξύ γυρνώντας σήμερα από τη δουλειά παραπονιόταν ότι πονάει το στομάχι του και η μέση του και του έκανα και μασαζ με βιξ. Αχ, τι θα τους κάνουμε....


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

αστα να πανε jas.θελει να του κανω τα παντα αλλα χωρις να τον ενοχλησω.να τον τριψω αλλα τσαντιζεται που του λεω να γυρισει,να πιει κανενα ζεστο αλλα δεν εχουν ωραια γευση,να βαλει θερμομετρο αλλα δεν το βαζει σωστα επειδη κοιμαται ταυτοχρονα.......

παω να ξαπλωσω γιατι προβλεπεται μεγαλη νυχτα...


age.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...