Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

agorakia υπομονη κ τηλιο που ναι κ ηρεμηστικο!

twins αχ με τα γλυκα σου!! καλα πρεπει να σαι φοβερη μαγειροζαχαροπλαστισσα!!

jas θα τα δω μετα τα χαλια κ θα σου πω κ εγω γνωμη..

nunu τα ξενυχτια κ εγω ακομη τα χω,αν σου λεει κατα αυτο..υπομονη μας!

ολγακι σου λενε μαμαμαμα? τι ωραια...κλαψ συγκινηση..

τα ονοματα μας θα μεινουν ολοκληρα εννοειται.

το κων/νος ειναι του μπαμπα μου που εφυγε ξαφνικα πριν 1μιση χρονο..

το αριαδνη μας αρεσε απλως! αλλα θα χει κ δευτερο το μαρια της πεθερας μου.

μηπως να τα φωναζω νουλα κ κωτσο???:mrgreen:


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

jas εμενα το δευτερο μ αρεσει περισσοτερο.

αν κ αφου ειναι στην ιδια λογικη κ αισθητικη, μενει να δεις ποιο ταιριαζει περισσοτερο με τα υπολοιπα του δωματιου.(χρωματα,θεμα κτλ)


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στο δωμάτιο τα χρώματα των κρεβατιών και λοιπών επίπλων είναι λεμονί με σιέλ και της κουρτίνας λεμονί με κύκλους διάφορων χρωμάτων...κόκκινο, σιέλ , λαχανί κτλ. Έχω βάλει στον τοίχο αφρώδη αυτοκόλλητα Mickey και έχω ζωγραφίσει δύο σχέδια mickey τα οποία θα μπούν σε κάδρο. Αυτά. Τώρα τι λέτε? :)


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

το Κωνσταντινος ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου ονοματα!

μπραβο nufidio που βγαζεις τον μπαμπακουλη σου!!

Ναι ο Νικολας εδω και 2-3 μερες λεει μαμα συνεχεια και γω λιωνωωωωωω.Ο Χρηστος προς το παρον εχει παραμεινει στις κακες λεξεις!Μπαμπα


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ολγα, πιπέρι στο στόμα του Χρήστου! Ακου να λέει μπαμπα!!!!!

Τελικά, βρήκα τι θα την κάνω τη μυζήθρα!!!! Λουκουμάδες. Επιτέλους βρήκα τη συνταγή και θα την κάνω το βράδυ, μια που γιορτάζει και η μητέρα μου και η μαγουλού μας (όταν θα βαφτιστεί)!!!!:P


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι πιπερι θα του βαλω!!Ακου μπαμπααα

Και εψαχνα να βρω που θα παω βολτα σημερα.Μεχρι το Χαλανδρι για να πλακωσω καποια στο ξυλο που φτιαχνει ολο γλυκά!!

Κρυψουυυυυυ


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι πιπερι θα του βαλω!!Ακου μπαμπααα

Και εψαχνα να βρω που θα παω βολτα σημερα.Μεχρι το Χαλανδρι για να πλακωσω καποια στο ξυλο που φτιαχνει ολο γλυκά!!

Κρυψουυυυυυ

Α... κατάλαβα για ποιά μιλάς... για εκείνη τη συμπαθητική γιαγιούλα που μένει στη γωνία... ναι την καημενούλα με το μπαστουνάκι της, όλο φτιάχνει κρέμες, γιατί της έχουν πέσει και τα δόντια.....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

να χαιρεσαι τη μαμακα σου twinsaki!

εγω φτιαχνω τυροπρασοπιτουλα με ετοιμο φυλλο ομως

α!εκανα κ την ομελετα φουρνου σου κ μας αρεσε παρα πολυ!!

ολγα η διαιτα καλα κρατει?


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...