Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

Προβλημα με Eurobank (δανειο απο καρτα) - HELP


Recommended Posts

Κοριτσια ισως καποια μπορει να μου δωσει μερικες πληροφοριες ή να εχει παρομοια εμπειρια.

Πριν χρονια ειχα μια πιστωτικη και ενα ανοιχτο δανειο απο την Eurobank.

Δυσκολευομουνα να τα πληρωσω και ετσι εκανα διακανονισμο πριν 2 χρονια και πληρωνα κανα 50αρικο τον μηνα. ΔΕΝ εκανα προσημειωση, δεν εχω κατι στο ονομα μου, τιποτα.

Επειδη χωρισα και μετακομισα τον προηγουμενο μηνα, τους πηρα να δω ποσα χρωσταω γιατι λογω των αυξημενων υποχρεωσεων με την μετακομιση δεν τους πληρωσα τον Ιουνιο και τον Ιουλιο.

Λοιπον οταν ειχα κανει τον διακανονισμο, μου ειχαν πει οτι μετα τα 2 χρονια, θα πληρωνα 113 ευρω απο 43.

Λοιπον τους παιρνω και μου λενε οτι η δοση μου ειναι 330 Ευρω (!!!!) απο 113 που ειχαμε πει, και ο υπαλληλος στο τηλεφωνο δεν μπορουσε να μου πει κατι αλλο, πρεπει να παω απο καταστημα.

Φυσικα δεν μπορω να πληρωσω τοσα.

Μου λεει λοιπον η φιλη μου οτι επειδη δεν εχω κατι στο ονομα μου, δεν μπορουν να μου κανουν τιποτα και απλα να μην τους ξαναπληρωσω.

Ισχυει αυτο?

Σκοπευω να φυγω του χρονου μονιμα Αμερικη, δεν εχω κατι στο ονομα μου οπως ειπα και παιρνω 400 Ευρω τον μηνα συμφωνα με την φορολογικη. Επισης εχω δυο παιδια με ειδικες αναγκες (τα χαρτια τα ειχα παει στην τραπεζα τοτε).

Αν γνωριζετε κατι, θα το εκτιμουσα!

Ευχαριστω!!

Τινα


Μετα απο 20 κυκλους υποβοηθουμενης αναπαραγωγης, ηρθαν!!

bPp7p3.png

Το τελειως αναπαντεχο θαυματακι μας!!

Xkx4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...