Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 16 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Καλη επιτυχία να εχεις κοριτσι μ! Ουτε εγω εχω καποιο συμπτωμα αυτη τη φορα κ για την ωρα εχω θετικη χοριακη...με εξαιρεση λιγο αιμα π ειχα στο σκουπισμα την 6η και 8η ημερα δεν εχω τπτ αλλο..ουτε στηθος ουτε τπτ..αλλα ειναι η πρωτη φορα π δεν εχω παρει ενεσιμη προγεστερονη κ σκεφτομαι μηπως αυτη μ τα εκανε τα συμπτώματα τις προηγουμενες φορες (ακομα κ στη μηδενικη χοριακη ειχα συμπτωματα)..

      Σχετικα με την innohep εγω την κανω καθετα κ ποναω πολυ.. χθες πηγα στην φαρμακοποιο και μ την εκανε κ δεν πονεσα καθολου..μ την εκανε εντελως λοξα & δεν μ αφησε μελανια..μ ειπε βεβαια πως οντως είναι πολυ σκληρο το δέρμα μ κ δεν εμπαινε η βελονα στην αρχη κ μ ειπε πως ειναι απο τις ορμονες.. τωρα δε ξερω..της ειπα πως σημερα θα προσπαθησω μονη μ οπως μ εδειξε!

      Σε ευχαριστώ τοσο πολυ για τα λογια σου! Οντως πολλες εχουμε περασει πολλα το ξερω.. πιστεύω αυτες τις μερες εχω προσευχηθει οσο ποτε στην ζωη μου.. εσυ πως πας? 

      Εγώ πέτυχα θετικη χοριακη μετά από πολλές αρνητικές και χοριακες στη γκρίζα ζώνη που έπεφταν..τώρα είμαι 9η εβδομαδα...έχουμε κλείσει αυχενικη τέλη Ιουνίου.. αγχώνομαι για πολλά όσο αφορά την εγκυμοσύνη όταν όμως με ξεπερνάει όλο αυτό σκέφτομαι ότι δεν είναι τίποτα στο χέρι μου. Εγώ προσέχω στα βασικά που οφείλω...τα υπόλοιπα δεν είναι στο χέρι μου είναι στον Θεό ..... αυτή η σκεψη μου παίρνει ένα μεγαλο βάρος! Δεν μπορώ να ορίσω τίποτα...μπορώ όμως να χαρώ όλο αυτό που ζω...

      1 hour ago, artemis88 είπε:

      Καλημέρα κορίτσια! Είμαι νέα στο φόρουμ, το παρακολουθώ καιρό βέβαια αλλά δεν είχα τολμήσει να γράψω ποτέ.

      Εμείς τώρα κάναμε τον δεύτερο κύκλο εξωσωματικής και αύριο είναι να κάνω τη χοριακή. Ο προηγούμενος είχε καταλήξει με 3 βλαστολύστες από τις οποίες καμία δεν τα κατάφερε.

      Από τον δεύτερο κύκλο έχουμε 5 βλαστοκύστες, εύχομαι η μία να είναι τυχερη!

      Παρ'όλα αυτά δεν έχω τολμήσει να κάνω μόνη μου τεστ (τις προηγούμενες φορές είχα κάνει και ήταν αρνητικά προφανώς), αλλά δεν νιώθω να έχω κανένα σύμπτωμα.

      Υπάρχει κάποια που να ήταν έτσι και να είχε θετική χοριακή?

      Επίσης @Terry1986 κι εγώ κάνω αντιπηκτικές innohep και πονούσα αρκετά με φουλ μελανιές. Τώρα τελευταία προσπαθώ να τις κάνω τελείως κάθετα στο δέρμα και νομίζω είναι πολύ καλύτερα και ο πόνος και οι μελανιές.

      Ευχαριστώ κορίτσια προκαταβολικά για τις απαντήσεις σας!!

       

      Εύχομαι να έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα αύριο!!! 🙏 Εγώ σε αυτη την ετ που κατάφερα να μείνω έγκυος δεν είχα συμπτώματα...μόνο των φαρμάκων που υπήρχαν και πριν την ετ. Η μόνη διαφορά από την καθημερινότητα μου προ ετ ήταν ότι ότι έτρωγα το ένιωθα σα να ειχα φάει μισο αρνί. 😄 όμως ούτε στήθος, ούτε καφέ ούτε τίποτα... Ποσες βλαστοκυστες βάλατε?

ΨΑΧΝΩ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ,ΦΟΥΣΤΕς,ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ.


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Κοριτσια ακομα ψαχνω ρουχαλακια...

μηπως σου κανει αυτο το παντελονι?ειναι πολυ δροσερο,ειναι L με ανετη γραμμη,αν θελεις στο μετραω..

ROYXA001.jpg

ROYXA002.jpg

ή αυτο το φορεμα?

Το εχω αγορασει απο καλο μαγαζι της Θεσ/νικης πριν 3χρονια..

Το εβαλα ΜΟΝΟ μια και μοναδικη φορα σε γαμο..δε γραφει στο ταμπελακι νουμερο,μαλλον μ/λ(ειναι πολυ ελαστικο μπορει να κανει και για χλ),λευκο 100% cotton με φοδρα απο μεσα,με πολυ ομορφα σχεδια και δενει στο λαιμο..απο μασχαλη σε μασχαλη ειναι 44εκ και τεντωμενο 50εκ.επειδη εχει λαστιχο κατω απο το στηθος

gynaikeia2001_zps29dee1a5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω αλλα αποφευγω ασπρο χρωμα και σαν αυτο το φορεμα εχω παρει απο αλη κοπελα πιο πανω με το μωβακι.

το παντελονι ειναι μπεζ οχι ασπρο..

ελπιζω να βρεις οτι ψαχνεις..

σε ευχαριστω πολυ..καλη συνεχεια!!! :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αν θες,ρίξε μια ματιά στις αγγελίες μου

http://parentscafe.gr/search.php?searchid=2004759

Μας συγχωρείτε - Δε βρέθηκαν λέξεις που να ταιριάζουν. Παρακαλώ δοκιμάστε με κάποιους άλλους όρους αναζήτητησης.

δώσε μου γλυκιά μου το σωστό λινκ :roll:


C8jGp2.png

1ydTp2.png

4UPfp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΥΤΑ

ΜΛΟΥΖΟΦΟΡΕΜΑ

http://s751.photobucket.com/user/LIANASTIL/media/gammaupsilonnualphaiotakappaepsiloniotaalphakappaalphathetaetamuepsilonrhoiotanualphachiepsiloniotamuomeganualphasigmaf002_zpsb8e134af.jpg.html?sort=2&o=52

ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥΠΕΡ ΜΕ ΚΟΛΛΑΝ ΑΠΟ ΜΕΣΑ Η ΧΟΝΤΡΟ ΚΑΛΣΟΝ ΕΛΑΦΡΥ ΑΝΕΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝΙΖΕΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ

http://s751.photobucket.com/user/LIANASTIL/media/gammaupsilonnualphaiotakappaepsiloniotaalphakappaalphathetaetamuepsilonrhoiotanualphachiepsiloniotamuomeganualphasigmaf004_zpsa92771bb.jpg.html?sort=2&o=54

http://s751.photobucket.com/user/LIANASTIL/media/gammaupsilonnualphaiotakappaepsiloniotaalphakappaalphathetaetamuepsilonrhoiotanualphachiepsiloniotamuomeganualphasigmaf005_zps33702b73.jpg.html?sort=2&o=55

http://s751.photobucket.com/user/LIANASTIL/media/gammaupsilonnualphaiotakappaepsiloniotaalphakappaalphathetaetamuepsilonrhoiotanualphachiepsiloniotamuomeganualphasigmaf006_zps5286cc04.jpg.html?sort=2&o=56

ΦΟΡΕΜΑ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙς ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑ ΒΟΛΕΥΤΕΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗς ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗς ΜΟΥ ΤΟ ΦΟΡΕΑΓΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 9ΜΗΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΕΡΝΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΑΝ ΘΕς ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕς ΠΕς ΜΟΥ -ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ

http://s751.photobucket.com/user/LIANASTIL/media/gammaupsilonnualphaiotakappaepsiloniotaalphakappaalphathetaetamuepsilonrhoiotanualphachiepsiloniotamuomeganualphasigmaf007_zps65616437.jpg.html?sort=2&o=57

ΑΝ ΘΕς ΚΑΤΙ ΣΤΕΙΛΕ ΠΜ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...