Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 42 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια 30+1 σήμερα και φτιάχνω τη τσάντα του μαιευτηρίου μου, ανάμεικτα συναισθήματα ! χάρα, άγχος,ανυπομονησία ,αβεβαιότητα για το τι θα προκύψει ,συγκίνηση , κλάμα (πραγματικά λες και εχω ανοίξει βρύση είναι)  , αναδρομή στο τι εχω περάσει , όνειρα, φοβος, περηφάνεια , και πολλά αλλά που ούτε καν ξεχωρίζω τι είναι  …. δε περίμενα ποτέ μια βαλιτσουλα mom’s bag να μου  δημιουργήσει τόσα πολλά συναισθήματα ! για το μόνο που ειμαι σίγουρη είναι ότι εχω κάνει ότι καλύτερο μπορώ για να έρθει αυτό το μωράκι στον κόσμο ! στο βρεφακι μ  θα πάρω μόνο μια αλλαξιά στην περιπτωση εστω 1% να το πάρω μαζί μ φεύγοντας  και μια εικονίτσα από την παναγια της τσαμπίκα! με κάποιες κοπέλες ξεκινήσαμε παρέα , κάποιες είστε πιο καινούριες!! καλή επιτυχία να ευχηθώ σε όλες μας, ευχαριστώ που με ακούγατε να σας πρήζω ( θα το κάνω μέχρι να γεννήσω βέβαια , ελπιζω για βδομαδες ακόμα 😉) γερά μωράκια να φέρουμε στον κόσμο και ας ταλαιπωρούμαστε!  να μου πείτε καλή τύχη από τώρα 🥰

      Όλα θα πάνε καλά και θα γυρίσεις σπίτι με το μωράκι σου τον σωστό χρόνο. Μεγάλη μέρα σήμερα η γιορτή των Βαΐων. Ο Θεός και η Παναγία να είναι μαζί σου! 🙏

Για Αγόρια από 2? όλα εως 10?!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 89
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κρατημένα!

8? για 4 φόρμες παιδικές και άλλη μία δώρο από εμένα!
Νο.7 Μπουφανάκι γκρι (φορεμένο αλλά σαν καινούργιο) / Νο. 4 ετών / Τιμή: 8?

P9210197.jpg

Κατεβάζω 1? --> 7? το υπεροχο μπουφανάκι ;)


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Νο.33: 4 φορμες για αγορια ηλικιας 4-5 ετων / Τιμή και οι 4: 8?

8.jpg

Νο.7 Μπουφανάκι γκρι (φορεμένο αλλά σαν καινούργιο) / Νο. 4 ετών / Τιμή: 8?

P9210197.jpg

Κατεβάζω 1? --> 7? το υπεροχο μπουφανάκι ;)

πάλι διαθέσιμα....4 φορμούλες και μία δώρο απο εμενα και το μπουφανάκι...και τα 6 τεμάχια στα 14? ;);)


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

No.3: Παντελονάκι και Μπλουζάκι Νο.6 (φορέθηκε ελάχιστες φορές) / 4? τώρα 3?

a40d7dea-f853-4a78-acb5-2dd6b1934316.jpg

Νο.4: Πέδιλα Νο. 28 (εμείς τα φορέσαμε κάποιες φορές στην παραλία) / 3? τώρα 2?

papoutsakia8alassis.jpg

No.5: Αποκριάτικη Στολή Λεωνίδας Νο. 18μηνών / 4?

IMG_0486.jpg

;);) με κόκκινο χρωμα οι νεες τιμες


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


36. Παντελόνι τζίν και πουλοβεράκι σε άριστη κατάσταση και μέγεθος 98 / 8?

12.jpg

37. Παντελονάκι καφέ Η&M Νο. 98 σε άριστη κατάσταση / Τιμή: 7

13.jpg

αν πάρετε και τα 3 κομμάτια στα 12?


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Νο.15: 2 μπλουζάκια αμάνικα (φορεμένα αλλά σε άριστη κατάσταση) / Νο.: 4 εως 6 ετών / Τιμή: 5? και τα δυο

P9210207.jpg

Nο.16: 2 μπλουζάκια αμάνικα (φορεμένα αλλά σε άριστη κατάσταση) / Νο.: 4 εως 6 ετών / Τιμή: 5? και τα δυο μαζί

P9230201.jpg

4 ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΜΟΝΟ 6?!!!!!!!!!!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Νο. 12: Ζακετάκια Nike σε μαύρο και γκρί (φορεμένα αλλά σε άριστη κατάσταση) Νο. 110-116 / Τιμή ενός: 8? - Τιμή και για τα δυο: 12?

P9210199.jpg

κοριτσάκια υπέροχες ζακετούλες ΝΙΚΕ σαν αφόρετες είναι. 12? και οι δυο (60? τις ειχα αγορασει) ;););)


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...