Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Ψηλοτάκουνες μπότες, πουκάμισα και μπλούζες για το γραφείο, αλλά και ένα καλό φόρεμα


Recommended Posts

Όλα είναι σε άριστη κατάσταση.

Οι μπότες είναι δύο ίδια ζευγάρια ιταλικής προέλευσης: η μία σε μαύρο χρώμα και η άλλη σε καφέ σκούρο. Είναι 38 νούμερο, σουέτ, με τακούνι 10 εκατοστών. Η απόσταση από το σημείο της φτέρνας μέχρι ψηλά στη γάμπα είναι 36 εκατοστά και η περίμετρος της γάμπας είναι 35 εκατοστά. Έχουν φορεθεί και τα δύο ζευγάρια από 1-2 φορές.

Τιμή: 18 ευρώ το ζευγάρι.

http://www.flickr.com/photos/106810703@N02/sets/72157640437764943/

Στα ρούχα έχω σημειώσει τόσο το μέγεθος, όσο και τις ακριβείς διαστάσεις τους (αφού κάποια μπορεί να λένε small, αλλά φοριούνται άνετα από κάποιον που φοράει L/XL, και τούμπαλιν). Έχει να κάνει με τη φόρμα του κάθε καταστήματος. Σας έχω σημειώσει σε παρενθέσεις τα καταστήματα - ή τις πόλεις του εξωτερικού - από όπου αγοράστηκαν. Κατά μέσο όρο τα πουλάω 15 ευρώ το ένα (θα γίνουν και καλύτερες τιμές σε όσες επιλέξετε αρκετά). Το φόρεμα στα 25 ευρώ.

Στείλτε μου π.μ. για οποιαδήποτε διευκρίνιση χρειαστείτε.

Εύχομαι οι φωτογραφίες να είναι κατατοπιστικές (τα έχω τραβήξει από μπροστά, από πίσω, αλλά και σε κοντινά πλάνα για να διακρίνετε καλύτερα τα υφάσματα και άλλες λεπτομέρειες):

http://www.flickr.com/photos/106810703@N02/sets/72157637263353446/

Σημείωση: Τα μεταφορικά έξοδα δικά μου!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 6 months later...
  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 3 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 months later...

Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

παρέλαβα το μωβ πουκάμισο...σε ευχαριστω θερμά..ήταν υπεράνο των προσδοκιών μου..τελεια κατάσταση μοσχοβολουσε μαλακτικό και σε ευχαριστω και για τη συνεργασία μεχρι να φτασει στα χέρια μου καθως πέσαμε σε δύσκολη εβδομάδα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...