Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Το καφε της παλιοπαρεας!!!!!


minaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • geni

    2544

  • Αννα25

    1805

  • ΚΙΤΤΥ

    1310

  • παπακι4501

    1064

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

να μαι κι εγω στο καφε μας!μια χαρα κουκλες να μη στεναχωρουμε τον πλησιον μας νηστεια εχουμε!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

Ηρθα και εγω....

Να εξηγηθω λιγακι για να μεινει εδω το ολο θεμα οταν ελεγα σε καποια κοπελα συμβουλες ή οτιδηποτε αλλο ηταν χαρα μου και επισης ιδια ηταν η λυπη μου οταν τα νεα της καθεμιας μας δεν ηταν τοσο καλα.

Τελος θελω να σας ευχαριστησω ολες οσες ησασταν πραγματικα διπλα για μενα οταν περναγα δυσκολα που το μοιραστηκα μαζι σας και ενιωσα πολυ καλυτερα εγω εμπαινα για την παρεα και για κανεναν αλλο λογο ουτε για να προσβαλω κανεναν με την χαρα μου παρα μονο για να την μοιραστω

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παπί για τα σεντόνια που έλεγες αν θα κάνεις οβάλ για την κούνια ή τετράγωνα.Πήγαινε τζάμπο και πάρε ένα κατωσέντονο με λάστιχο που δεν κοστίζει πάνω από 5 ευρώ και δοκίμασε το.Αν σου κάνει παίρνεις τετράγωνα αλλιώς κάνε οβάλ.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω παντως κοριτσια θα μπαινω και στο αλλο να μιλαω με οσες δεν ειναι απο δω.

και να πω κατι αλλο;ποτε δεν ενιωσα ασχημα που μιλουσα με εγκυουλες κι ας υπεφερα που δεν ημουν εγω τοτε.

αλλα δε μου αρεσει να ειμαι η πετρα του σκανδαλου προτιμω να αποχωρω.


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παπί για τα σεντόνια που έλεγες αν θα κάνεις οβάλ για την κούνια ή τετράγωνα.Πήγαινε τζάμπο και πάρε ένα κατωσέντονο με λάστιχο που δεν κοστίζει πάνω από 5 ευρώ και δοκίμασε το.Αν σου κάνει παίρνεις τετράγωνα αλλιώς κάνε οβάλ.

σωστηηηηηηηηηηηηηη!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως κοριτσια θα μπαινω και στο αλλο να μιλαω με οσες δεν ειναι απο δω.

και να πω κατι αλλο;ποτε δεν ενιωσα ασχημα που μιλουσα με εγκυουλες κι ας υπεφερα που δεν ημουν εγω τοτε.

αλλα δε μου αρεσει να ειμαι η πετρα του σκανδαλου προτιμω να αποχωρω.

παπακι μετα απο αυτο δεν νομιζω να μεινει καμια απο κει:mad::x:x


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...