Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Αχ Βασουλα μου ειλικρινα αν δεν μας ελεγε ο αδερφος μου να γινει νονος του μπεμπη, το ξερεις οτι δεν θα ειχαμε νονο? Μεχρι στιγμης δεν μας τον εχει ζητησει κανεις να τον βαφτισει ασχετα αν εμεις εχουμε νονο...αν δεν ειχαμε? Πως να προτινει καποιος καλε αφου λεφτα δεν υπαρχουν...μονο ενα φιλικο μας ζευγαρι ισως να μας τον ζηταγε αλλα κι αυτοι τωρα ξεκινανε διαδικασιες για εξωσωματικη και ειναι σιγουρο οτι δεν θα μπορουσαν να κανουν εξοδα βαφτισης...δραμα η κατασταση! Οσο για την ηλικια της μικρης οταν θα βαφτιστει μην κολλας..πολλες μαμαδες κολλανε να τα βαφτισουν μεγαλα γιατι υποτιθεται θα καταλαβαινουν και θα κλαινε...δεν ισχυει για ολα τα μωρα αυτο! Θα κλαψει αν το εχει, ειτε ειναι μωρο ειτε ειναι πιο μεγαλο! Ειναι στο παιδι και μην αγχωνεσαι! Το μονο που σκεφτομαι εγω ειναι οτι θελω να παρει το δρομο του Θεου και να γινει χριστιανακι...απλα αυτο θα με χαλαγε στην καθυστερηση! Αλλα τι να κανεις? Αν η κουμπαρα σου δυσκολευεται οικονομικα μπορεις να κανεις αλλιως? Ουφφφφφ....με αυτο το οικονομικο εχω σκασει.....

ναι κ γω ακριβως εκει κολλαω...στο οτι θα αργησουμε λιγο να δωσουμε το ονοματακι της ..στο οτι θα ειναι και λιγο μεγαλουτσικο κ ισως ταλαιπωρηθει.. αλλα ειναι κ στο παιδι οπως λες ! δεν ειναι στο χερι μας οποτε θα περιμενουμε να δουμε τι θα πει η νονα μας κ συμφωνα θα προχωρησουμε κ μεις :rolleyes:


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσακια! τι κανετε?

λενακι δεν πειραζει για τις μπουμπουνιερες, (βασικα πιο πολυ μου αρεσε το θερμομετρο) κ εγω σε αυτο το σιτε κοιταγα εχτες!

ματινακι αφου θα κανεις μπομπονιερες, γιατι δεν καλεις? προσκλητηρια μην κανεις, πεστο προφορικα το καλεσμα, βαλε κ εναν φιλο να τραβαει βιντεο κ εναν αλλο να τραβαει φωτο. ε κομμωτηριο δεν εινια απαραιτητο, φτιαξτα μονη σου η πες σε καμια φιλη σου. μονο τα γλυκα εινια εξτρα αλλα θα παρεις πολλα δωρα κ ρουχα! σκεψου το!

αναστασακι εχει κ φθηνοτερους montblanc κ μπορεις να χαραξεις. μια χαρα θα εινια, ταιριαζει κ στο επαγγελμα.

φιλακια κοριτσακια παωωωωωωωωωωωωω! σημερα θα κανω χειμωνιατικα καλοκαιρινα:evil::evil::evil:

Δεν θα του φτιαξω φρουτοκρεμα σημερα απ'οτι βλεπω...αχαχαχαχα

Καλημερα Γιωτουλα μου! Τι κανετε????? Η μπουμπουδενια μας καλα?????

Οταν λεω θα κανω μπομπονιερες εννοω πανω απο 20 που θα ειναι για εμας τις 2 οικογενειε! Αν καλεσω βγαινουν τουλαχιστον 120 ατομα οποτε οι μπομπονιερες πρεπει να ειναι πανω απο 120 για καλο και για κακο! Οσο για την κομμωτρια εχω ταξει στον εαυτο μου οτι επειδη στον γαμο μου δεν ημουν οπως ηθελα απο λαθος της κομμωτριας, στην βαφτιση οπως και να την κανουμε θα φτιαξω το μαλλι που θελω....αν βαλεις κατω τα εξοδα με καλεσμενους ειναι πολλα οποτε δεν θα μας παρει....ειναι σιγουρο...!!!! Και παλι με τα δεδομενα τα τωρινα τα λεω αυτα...δεν ξερω τι θα κανουμε στο τελος...βλεποντας και κανοντας!!!!!

Παω παω και επανερχομαι!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, κουκλίτσες μου, καλημέρα!!

Ματινακι μου, χαθηκαμε γιαβριτσα μου!!! Χαιρομαι που ειστε καλα! Με το καλο να κανετε και τη βαφτιση σας!! Την καλυτερη δουλεια θα κανετε αν γινει σε κλειστο κυκλο. Ελπίζω κι εμεις να μη μαζευτουμε πολλοί! :shock:

Σχετικα με την πιπιλα...στερνη μου γνωση! Κι εγω στο δευτερο δε θα βιαστω να δωσω... Εμείς τη δωσαμε γιατι μετα το φαγητο επανω στο ρεψιμο ειχε μια ανησυχια και γκρινιαζε.. Πού να φανταστω οι ηθελε και αλλο βυζακι... :? Και επισης επειδη αρχισαν οι κολικοι μας πολυ νωρις η πιπιλα τη βοηθουσε αρκετα!! Τωρα οσον αφορα τα γευματα πρεπει κι εμας να χανει λιγα. Το γαλα μου ειναι ενταξει ακομη και θα εχω το νου μου να μην μειωθει. Τη μερα ξυπναει καθε 2,5 με 3 ωρες περιπου και ειναι καλα απο οσα ακουω γενικα. Τη νυχτα ξυπναει καθε 3,5 με 4 ωρες αντε και 4,5 και παλι ειναι καλα για βραδυ γιατι πρεπει να κοιμουνται περισσοτερο. Οταν την παρει ο υπνος καλα την πεταει την πιπιλα και της την παιρνω οποτε δεν κοιμαται πολυ παραπανω εξαιτιας της. Αν και την προηγουμενη βδομαδα πηραμε λιγοτερο βαρος απο το αναμενομενο και ανησυχησα! Γιαυτο απο τοτε την αφηνω στο βυζι αρκετη ωρα, μεχρι να κοιμηθει.. Σημερα τη ζυγιζουμε που θα ερθει η γιατρος μας...


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λενάκι μου, ναι να της πεις οτι βρηκες τις ιδιες τοσο και αν δεν σου ριξει την τιμη πες οτι θα ακυρωσεις την παραγγελια! Εν καιρο κρισης δεν ειναι για ντροπες....


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

να μαι παλι! εβαλα και το φαγακι μου στο φουρνο!! τουρλου!!!:P:p μιαμμμμ!!

βασουλα μου ψαχνετε σπιτακι ε??? αντε ευχομαι να το βρειτε οπως το θελετε!!!!:D

λενακι μου να μπεις να μας πεις νεα απο τον γιατρο!!!!

ματινακι μου εφτιαξες την φρουτοκρεμα η θα αφησεις νηστικο το παιδι?? χαχαχαχχαχα!! για να ραψω δεν το σκευτομαι! αλωστε δεν εχω και καμια μοδιστρα που να την εμπιστευομαι για το αποτελεσμα!!

γιωτακι δουλεις με φουντες δηλ σημερα ε?? τι να κανεις!!! καλη ευκολια!!! οσο για το στυλο το σκευτομαι σοβαρα! δεν το ειπα στον αντρα μου! ξεχασα! για να δω τι θα μου πει κ αυτος!:rolleyes:

εχω τωρα τον μικρο στο παρκο και βαρεθηκε!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, κουκλίτσες μου, καλημέρα!!

Ματινακι μου, χαθηκαμε γιαβριτσα μου!!! Χαιρομαι που ειστε καλα! Με το καλο να κανετε και τη βαφτιση σας!! Την καλυτερη δουλεια θα κανετε αν γινει σε κλειστο κυκλο. Ελπίζω κι εμεις να μη μαζευτουμε πολλοί! :shock:

Σχετικα με την πιπιλα...στερνη μου γνωση! Κι εγω στο δευτερο δε θα βιαστω να δωσω... Εμείς τη δωσαμε γιατι μετα το φαγητο επανω στο ρεψιμο ειχε μια ανησυχια και γκρινιαζε.. Πού να φανταστω οι ηθελε και αλλο βυζακι... :? Και επισης επειδη αρχισαν οι κολικοι μας πολυ νωρις η πιπιλα τη βοηθουσε αρκετα!! Τωρα οσον αφορα τα γευματα πρεπει κι εμας να χανει λιγα. Το γαλα μου ειναι ενταξει ακομη και θα εχω το νου μου να μην μειωθει. Τη μερα ξυπναει καθε 2,5 με 3 ωρες περιπου και ειναι καλα απο οσα ακουω γενικα. Τη νυχτα ξυπναει καθε 3,5 με 4 ωρες αντε και 4,5 και παλι ειναι καλα για βραδυ γιατι πρεπει να κοιμουνται περισσοτερο. Οταν την παρει ο υπνος καλα την πεταει την πιπιλα και της την παιρνω οποτε δεν κοιμαται πολυ παραπανω εξαιτιας της. Αν και την προηγουμενη βδομαδα πηραμε λιγοτερο βαρος απο το αναμενομενο και ανησυχησα! Γιαυτο απο τοτε την αφηνω στο βυζι αρκετη ωρα, μεχρι να κοιμηθει.. Σημερα τη ζυγιζουμε που θα ερθει η γιατρος μας...

Ελενιτσα μουυυυυυυυ!!!!!!!!! Τι κανετε ματια μου??? Καιρο εχουμε να τα πουμε...υποσχομαι να μπαινω πιο συχνα!!!!

Αν παιρνει βαρος μην αγχωνεσαι για την πιπιλα...αλλωστε τα μωρα που θηλαζουν δεν παιρνουν παντα το επιθυμητο βαρος...ειναι αναλογα και στο μωρο κατα ποσο φαγανο ειναι και στο γονιδιο σιγουρα! Παντως στην δικη σας περιπτωση οντως βοηθαει η πιπιλα...για τους κολικους την συνιστουν περισσοτερο! Εμεις δεν ειχαμε κολικους οποτε μπορουσα να την αποφυγω...τεσπα εγινε τωρα και δεν μπορω να γυρισω πισω τον χρονο!

Να μας πεις τα νεα απο τον γιατρο! Μακια πολλα στα μπουτακια της!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να μαι παλι! εβαλα και το φαγακι μου στο φουρνο!! τουρλου!!!:P:p μιαμμμμ!!

βασουλα μου ψαχνετε σπιτακι ε??? αντε ευχομαι να το βρειτε οπως το θελετε!!!!:D

λενακι μου να μπεις να μας πεις νεα απο τον γιατρο!!!!

ματινακι μου εφτιαξες την φρουτοκρεμα η θα αφησεις νηστικο το παιδι?? χαχαχαχχαχα!! για να ραψω δεν το σκευτομαι! αλωστε δεν εχω και καμια μοδιστρα που να την εμπιστευομαι για το αποτελεσμα!!

γιωτακι δουλεις με φουντες δηλ σημερα ε?? τι να κανεις!!! καλη ευκολια!!! οσο για το στυλο το σκευτομαι σοβαρα! δεν το ειπα στον αντρα μου! ξεχασα! για να δω τι θα μου πει κ αυτος!:rolleyes:

εχω τωρα τον μικρο στο παρκο και βαρεθηκε!!!

Αναστασια μου αν δεν εχεις εμπιστοσυνη σε καμια μοδιστρα τοτε ναι μην το επιχειρησεις δεν το συζητω...εκρινα βαση τα δικα μου δεδομενα...εχω 2 πολυ καλες και εχω δει και δουλεια τους σε φιλες μου κι εχω μεινει με το στομα ανοιχτο...οποτε εμενα ισως με συμφερει καλυτερα να ραψω ενα φορεματακι...δεν θελω τιποτα περιπλοκο ετσι κι αλλιως! Ενα απλο φορεμα μεχρι το γονατο στενο πανω και να ανοιγει κατω ετσι ωστε να μπορεσω να βαλω ενα μικρο φουρο απο μεσα για να γινει παιχνιδιαρικο! Το κοστος θα κριθει αναλογα με το υφασμα γιατι τα χρηματα για την δουλεια της δεν ειναι πολλα...αν διαλεξω ακριβο υφασμα ακριβο ρουχο θα μου βγει! Μαλλον μονοχρωμο θα το διαλεξω και θα παιξω περισσοτερο με αξεσουαρ που ηδη εχω για να μην αναγκαστω να αγορασω και αξεσουαρ! Παντως σκεφτομαι για κοκκινοσιελ θεμα οποτε μαλλον θα ντυθω αναλογα....σιελ φορεμα με κοκκινο ζωναρι στην μεση και κοκκινα πεδιλα...μουρλια μου φαινεται... μπορει ομως να κανω και το αντιθετο...κοκκινο φορεμα με σιελ αξεσουαρ....τι λετε????

Link to comment
Share on other sites

μου αρεσει πολυ η ιδεα με τα κοκκινα πεδιλα!!!!!!!! κ αυτα ομως ειναι πολυ ομορφα! και ψηλο τακουνι ε??? εγω αν φορεσω τετοιο θα την φαω τη βουτα σιγουρα!!!:shock::shock::shock:

εμενα παλι μου αρεσε κατι που ειναι πολυ απλο βρε κοριτσια.... κ η μαμα μου που το ειδε ειπε πως ειναι ωραιο αλλα δεν της γεμιζει το ματι για την περισταση.. αν το βρω στο ιντερνετ θα σας το βαλω ν μου πειτε γνωμη:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρισκω ακριβως το στυλ φορεματος που θελω να φτιαξω αλλα θα σας ανεβασω μερικα να μου πειτε την γνωμη σας!

red.gif?w=300&h=272τα μαυρα αξεσουαρ ακυρα μονο τα φορεματα να βλεπετε!

kokkino-forema.jpg

Δεν βρηκα αλλα....αν βρω θα σας τα ανεβασω!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...