Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

παλι μονη μου μιλαωω...χαχαχαχα:tongue:

κοριτσοα φυσικα κ ειστε καλεσμενες ολες οσες μπορειτε κ ειστε κοντα ενοειται~ξεχασανα το αναφερω;)

αν μπορεσετε να ρθειτε θα χαρω πολυ!;)μακαρι να ειμασταν ολες απο την ιδια περιοχη θα ηταν αλιως τα πραγματ!;)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

λενακι εισαι μεσα?? βαλε να την δω!!! ηρθε τελικα η κοκκινη ε??? αντε να ηρεμησουμε! χαχαχααχα βαζω κ τον εαυτο μου!!

εμεις πριν λιγο ανεβηκαμε κ τωρα τρωει ο μικρος! πηγαμε για καφεδακι οι 2 μας! καναμε βολτιτσα με το καροτσι, κοιμηθηκε ο μικρος κ εκατσα να πιω ενα καφεδακι, διαβασα κ το περιοδικο μου! χεχεχεχε! καλα ηταν!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοπελουδες!

Εμεις σήμερα γίναμε 1 μηνός! :P Μεγαλώσαμε!! χιχιχι

Αχ, έχει και μια γκρίνια σημερα...πολυ πραγμα! Ισως ποναει δεν ξερω... Τωρα ευτυχως κοιμαται. Να δουμε οταν ξυπνησει πώς θα είναι... :|

Λενάκι!! Πού είσαι κοριτσάκι;; Τι έγινε με την καταραμένη; Κατέβηκε;;;; :rolleyes:

Αναστασάκι τέλεια μου ακούγεται η βολτούλα που έκανες σήμερα με το γιόκα σου! Τον κουμαντάρεις με το καρότσι και κατεβαίνεις μόνη μαζί του,ε;;; Μπράβο!! Εγώ ίσως χρειαστεί να πάω για σαραντισμό μόνη μου και έχω αγχωθεί! Δευτέρα σαραντίζουμε την άλλη. Κανουν σαραντισμους καθημερινες ή θα μου πει ο πατερ να παω μια μερα πριν που ειναι κυριακη;;; Ελπίζω όχι γιατι δεν μπορει ο αντρας μου την κυριακη! Θα φυγει η πεθερουκλα ( :P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p ) και θα την παει στο αεροδρόμιο...


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοπελουδες!

Εμεις σήμερα γίναμε 1 μηνός! :P Μεγαλώσαμε!! χιχιχι

Αχ, έχει και μια γκρίνια σημερα...πολυ πραγμα! Ισως ποναει δεν ξερω... Τωρα ευτυχως κοιμαται. Να δουμε οταν ξυπνησει πώς θα είναι... :|

Λενάκι!! Πού είσαι κοριτσάκι;; Τι έγινε με την καταραμένη; Κατέβηκε;;;; :rolleyes:

Αναστασάκι τέλεια μου ακούγεται η βολτούλα που έκανες σήμερα με το γιόκα σου! Τον κουμαντάρεις με το καρότσι και κατεβαίνεις μόνη μαζί του,ε;;; Μπράβο!! Εγώ ίσως χρειαστεί να πάω για σαραντισμό μόνη μου και έχω αγχωθεί! Δευτέρα σαραντίζουμε την άλλη. Κανουν σαραντισμους καθημερινες ή θα μου πει ο πατερ να παω μια μερα πριν που ειναι κυριακη;;; Ελπίζω όχι γιατι δεν μπορει ο αντρας μου την κυριακη! Θα φυγει η πεθερουκλα ( :P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p ) και θα την παει στο αεροδρόμιο...

χρονια σας πολλα!!!!!!!!!!!!!

χαρουμενα μηνογενεθλια!!!!!!!!!!!!

χαχαχααχαχαχχαχα!!!! πολύ μ'αρεσε η παρενθεση!!!!:P:p:p:p

κανει να πας κ καθημερινη πριν η μετα τον εσπερινο!!! απο τοτε που σαραντισαμε ξεκινησα να βγαινω μονη μου με το σλίνγκ κυριως κ κοιμοταν πανω μου!!:D:D:D:D μετα με το καροτσι!! μια ιδεα ειναι ολα! εγω γενικα δεν φοβομουν καθολου... η μονη ανασφαλεια που ειχα ηταν με τον θηλασμο.. αν χορταινει το μωρο!!!:D


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

χρονια σας πολλα!!!!!!!!!!!!!

χαρουμενα μηνογενεθλια!!!!!!!!!!!!

χαχαχααχαχαχχαχα!!!! πολύ μ'αρεσε η παρενθεση!!!!:P:p:p:p

κανει να πας κ καθημερινη πριν η μετα τον εσπερινο!!! απο τοτε που σαραντισαμε ξεκινησα να βγαινω μονη μου με το σλίνγκ κυριως κ κοιμοταν πανω μου!!:D:D:D:D μετα με το καροτσι!! μια ιδεα ειναι ολα! εγω γενικα δεν φοβομουν καθολου... η μονη ανασφαλεια που ειχα ηταν με τον θηλασμο.. αν χορταινει το μωρο!!!:D

Ευχαριστουμε πολυυυυ!!!! :D

Αστα να πανε...ειναι εδω (η πεθερουκλα) μια βδομαδα και λεω πώς θα περάσει άλλη μιααα!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::?:?:?:?:? Ουφφφφ!!!

Ευτυχώς που σαραντιζουν και καθημερινές! Ελπιζω κι εδω αθηνα να μην εχουν αλλο συστημα...

Αυτο με το αν χορταινει το μωρο το εχω κι εγω το αγχος! Γι αυτο πηραμε ζυγαρια ομως να το παρακολουθουμε... :rolleyes:


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστουμε πολυυυυ!!!! :D

Αστα να πανε...ειναι εδω (η πεθερουκλα) μια βδομαδα και λεω πώς θα περάσει άλλη μιααα!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::?:?:?:?:? Ουφφφφ!!!

Ευτυχώς που σαραντιζουν και καθημερινές! Ελπιζω κι εδω αθηνα να μην εχουν αλλο συστημα...

Αυτο με το αν χορταινει το μωρο το εχω κι εγω το αγχος! Γι αυτο πηραμε ζυγαρια ομως να το παρακολουθουμε... :rolleyes:

καθε πότε την ζυγίζεις??? αλλη μια εβδομαδα ε????:shock::shock::shock:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

κορτσουδιαααααααααααα!παλι εμεις κ εμεις ειμαστε σημερα:tongue::P:p

εμεις εδω φαγαμε ,κοιμησα τον μικρο κ ασχολουμαι με τις προσκλησεις;)

θαα σας βαλω φωτο μισο..;):tongue:

Πεταλουδιτσα μου χαρουμενα μηννογεννεθλιααα:P

εχει γκρινιτσα το κοριτσακι μας!αχ οι κολικοι θα ειναι τι αλο!αντε να της φυγουν γρηγορα!

πως τα πας με την πεθερουκλα!οσο να ναι δυσκολα ε!εκτος αν ειναι πολυ διακριτικη:tongue:να μου φιλισεις το μπουμπουκακι σου;)

ηρθε η καταραμενη ναι!παει κ αυτος ο μηνας..παμε για τον επομενο..χιχιχιχ:tongue:παλι ανχος δεν μπορει ολο κ κατι θα με επηρεασει:tongue:

Αναστασακι μου ηρεμισες:Pχαχαχαχαχα αφου μαζι το περασαμε χιχιχχ;);)

τι καλα που κατεβηκες βολτα μονη σου..μπραβο σου..εκατσες κ για καφεδακι..τι ωραιαααααα!πολυ σε χαρηκα..θα θελα να τοκανω κ γω~;);)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καθε πότε την ζυγίζεις??? αλλη μια εβδομαδα ε????:shock::shock::shock:

Η παιδιατρος μας ειπε να τη ζυγιζουμε μια φορα την εβδομαδα. Καθε Παρασκευη δηλαδη. Τωρα βεβαια απειδη δεν εβαλε οσα επρεπε την προηγουμενη εβδομαδα θα την ξαναζυγισουμε την Τριτη που θα ερθει η γιατρος σπιτι να τη δει...

Αλλη μια βδομαδα και δεν ξερω πώς θα περασει.... Καθε βραδυ πριν κοιμηθουμε στεκεται απο πανω της και τη σταυρωνει... Για να μην πω πόσες φορες τη μερα επισης στεκεται απο πανω και λεει "φτου σου γιαβρι μου, φτου!"..... Ειμαι υπερβολικη που οταν το κανει πλεον επειδη το κανει πολυ συχνα μου ερχεται να ξερασω;;;;;


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορτσουδιαααααααααααα!παλι εμεις κ εμεις ειμαστε σημερα:tongue::P:p

εμεις εδω φαγαμε ,κοιμησα τον μικρο κ ασχολουμαι με τις προσκλησεις;)

θαα σας βαλω φωτο μισο..;):tongue:

Πεταλουδιτσα μου χαρουμενα μηννογεννεθλιααα:P

εχει γκρινιτσα το κοριτσακι μας!αχ οι κολικοι θα ειναι τι αλο!αντε να της φυγουν γρηγορα!

πως τα πας με την πεθερουκλα!οσο να ναι δυσκολα ε!εκτος αν ειναι πολυ διακριτικη:tongue:να μου φιλισεις το μπουμπουκακι σου;)

ηρθε η καταραμενη ναι!παει κ αυτος ο μηνας..παμε για τον επομενο..χιχιχιχ:tongue:παλι ανχος δεν μπορει ολο κ κατι θα με επηρεασει:tongue:

Αναστασακι μου ηρεμισες:Pχαχαχαχαχα αφου μαζι το περασαμε χιχιχχ;);)

τι καλα που κατεβηκες βολτα μονη σου..μπραβο σου..εκατσες κ για καφεδακι..τι ωραιαααααα!πολυ σε χαρηκα..θα θελα να τοκανω κ γω~;);)

Ναι, εμεις κι εμεις σημερα στο καφε ! Σε λιγο θα βγω ομως γιατι η πεθερα πηγε μια επισκεψη και ειναι ωρα να αποπλανησω τον αντρουλη μου!!! χεχεχεχε ;) ;) ;) ;) Αν δεν ξυπνησει και το μωρο!!!!! :shock:

Οχι, οχι δεν ειναι διακριτικη η πεθερα μου!!!! Πού τετοια τυχη!!! :mad:

Αντε βαλε φωτο απο τις προσκλησεις να δουμε!


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι, εμεις κι εμεις σημερα στο καφε ! Σε λιγο θα βγω ομως γιατι η πεθερα πηγε μια επισκεψη και ειναι ωρα να αποπλανησω τον αντρουλη μου!!! χεχεχεχε ;) ;) ;) ;) Αν δεν ξυπνησει και το μωρο!!!!! :shock:

Οχι, οχι δεν ειναι διακριτικη η πεθερα μου!!!! Πού τετοια τυχη!!! :mad:

Αντε βαλε φωτο απο τις προσκλησεις να δουμε!

χαχαχχαχαχχαχαχαχα!ωχχχχ!τι να κανεις~υπομονη Ελενακι μου αλη μια βδομαδα αν κ θα σου φανει αιωνας!:tongue:

αντε να προλαβετε πριν ξυπνησει η μπουμπου;):P


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Η παιδιατρος μας ειπε να τη ζυγιζουμε μια φορα την εβδομαδα. Καθε Παρασκευη δηλαδη. Τωρα βεβαια απειδη δεν εβαλε οσα επρεπε την προηγουμενη εβδομαδα θα την ξαναζυγισουμε την Τριτη που θα ερθει η γιατρος σπιτι να τη δει...

Αλλη μια βδομαδα και δεν ξερω πώς θα περασει.... Καθε βραδυ πριν κοιμηθουμε στεκεται απο πανω της και τη σταυρωνει... Για να μην πω πόσες φορες τη μερα επισης στεκεται απο πανω και λεει "φτου σου γιαβρι μου, φτου!"..... Ειμαι υπερβολικη που οταν το κανει πλεον επειδη το κανει πολυ συχνα μου ερχεται να ξερασω;;;;;

χαχαχαχαχααχ!!! εεε αν το κ τρεις την ωρα!!! λογικο!!!!

την τριτη θα την ζυγισεις τωρα ε?? μια χαρα θα ειναι θα δεις!!!!!:D:D:D

κορτσουδιαααααααααααα!παλι εμεις κ εμεις ειμαστε σημερα:tongue::P:p

εμεις εδω φαγαμε ,κοιμησα τον μικρο κ ασχολουμαι με τις προσκλησεις;)

θαα σας βαλω φωτο μισο..;):tongue:

Πεταλουδιτσα μου χαρουμενα μηννογεννεθλιααα:P

εχει γκρινιτσα το κοριτσακι μας!αχ οι κολικοι θα ειναι τι αλο!αντε να της φυγουν γρηγορα!

πως τα πας με την πεθερουκλα!οσο να ναι δυσκολα ε!εκτος αν ειναι πολυ διακριτικη:tongue:να μου φιλισεις το μπουμπουκακι σου;)

ηρθε η καταραμενη ναι!παει κ αυτος ο μηνας..παμε για τον επομενο..χιχιχιχ:tongue:παλι ανχος δεν μπορει ολο κ κατι θα με επηρεασει:tongue:

Αναστασακι μου ηρεμισες:Pχαχαχαχαχα αφου μαζι το περασαμε χιχιχχ;);)

τι καλα που κατεβηκες βολτα μονη σου..μπραβο σου..εκατσες κ για καφεδακι..τι ωραιαααααα!πολυ σε χαρηκα..θα θελα να τοκανω κ γω~;);)

τελειο το προσκλητηριο σας!!!! με το καλο κ παλι!!! εγω θα ειμαι στο χωριο να παρει!!!!:cry::cry: κριμα!!! εγω τα δικα μου θα τα εχω σε καμια 10ρια μερες! αααα το ποιηματακι μας το εγραψε ο μπαμπας μας! χααχχαχααχα μου το ελεγε για πλακα κ εγω το κρατησα!:tongue::tongue:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...